Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość kasiek78
kaska0110 dziekuję ❤️! Ja Tobie i wszytkim Wam, które juz poczuły gratuluję pierwszych ruchów :) faktycznie na poczatku to są takie delikatne musniecia :) poczatkowo sporadyczne a potem niemal z dnia na dzien, mocniejsze. Ja w pierwszej ciązy długo nie wiedziałam, ze to własnie to ale teraz juz doswiadczona ;) poczułam moje maleństwo po raz pierwszy w 16 tc. Co do płci to chyba facet bedzie, moj ginekolog sie smiał, ze na 100% bedzie wiadomo jak sie urodzi ;) Mam pytanie czy któras z Was ma takie objawy jak częste twardnienie macicy? u mnie sie to powtórzyło... niestety w pierwszej ciazy mialam to samo ...:( muszę zazywać nospę 2 albo 3 razy dziennie i wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek78
małogocha333 trzymam kciuki bardzo mocno !kiedy bedziesz miała wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ dziewczyny i witam kasiek78 🌻 Pisz do nas często, a mnie uspokoiłaś pisząc o pierwszej córeczce Łucji napewno jest bardzo słodka. U mnie przepiękna pogoda, nie siedzę w domu tylko zmykam na miasto - na jakies zakupy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane brzuchatki :) Miśka - dziękuję 🌼 i Tobie też gratuluję :) Niestety ja dziś na razie nic nie czuję...będę czekać :) To zdradliwe słoneczko świeci też u mnie :P Kasiek, niestety Ci nie pomogę, bo ja nie mam takich objawów. Malagocha - wyniki napewno będą dobre!!!! Napisz na co i jak po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
witajcie dziewczyny:) ja właśnie wróciłam od lekarza,ale niestety nie dowiedziałam sie nic nowego,płci też nie poznam jak narazie bo dzidzia wypieła sie....hehe ale tak wogle to wszystko jest dobrze więc narazie jestem spokojna. Miłego dnia wam życze i dobrego samopoczucia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja właśnie wróciłam od gin. mam brać fenoteral, bo stwierdzono skróconą szyjke macicy. Na szczęście nie ma skurczy, wieć gin powiedziała że nie musze leżeć plackiem cały dzień, ale \"oszczędzać się\". W sumie odkąd jestem na dziekance to nic innego nie robie. W razie gdyby coś sie działo, to mają mi założyć szwy, ale gin dzisaj troszke mnie uspokoiła, mówiąc że \"szyjka jest w lepszym stanie\" I jak tu nie wierzyć przeczuciom?? Kasiek78, pisz z nami kiedy tylko mozesz! mój mąż ma siostre, której koleżanka tez ma dziewczynke z zespolem downa. Agatka jest chyba najsłodszy dzieckiem jakie poznałam. zawsze zarzuca mi rączki na szyje śpiewa różne piosenki. Wiele sie słyszy, że matki oddają takie swoje dzieci do domu dziecka, ja bym tak nie potrafiła.. a dzisiaj jak wracaliśmy od gin, to nagle na światłach poczułam KOPNIAKA. i to takiego potężnego. Od razu zjechalismy na pobocze i mój J wprost nie mógł oderwać ręki od brzuszka.. od razu stwierdził \"to na 100% chłopak\" ;) marzyciel..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki:) Miska gratuluje 1-wszych ruchów:) calus dla Ciebie:) Sophiee..juz masz z głowy ..ja dopiero po 17:O ide... zrelacjonuje Wam wszystko wieczorem;) Milego dnia 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanki :) Ja jeszcze nie czuje ruchów :( a już bym tak chciała, była bym spokojniejsza, bo usg bede miała dopiero po majowym weekendzie. Jesli chodzi o seź to mam zdanie takie jak Greta, ja chyba nie umiem bez tego żyć. Coprawda ograniczamy sie i jest to w dużo łagodniejszym wydaniu niż wcześniej ale nie chiałabym z tego rezygnować. Uważam, że jest to dla związku bardzo ważne. Kiedyś ktos powiedział mi takie mądre zdanie. \"Jak mozesz okazać największą miłosć własnemu dziecku? - Kochać jego ojca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Z badań już jakiś czas wróciłam. Zrobiłam mężowi obiadek i wysłałam do pracy. Teraz mam trochę wolnego czasu dla siebie by się pouczyć bo w sobotę mam ost. egz. kasiek 78 kaska0110 wyniki będą jutro po 12-ej. nie wiem co robić jeśli się okaże że mam zakażenie czy jechać od razu do szpitala czy dzwonić do swojego lekarza. Jestem dziwnie spokojna że wszystko będzie ok. Może to rzeczywiście tylko upławy a nie wody płodowe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzisij wylądowałam u lekarza, bo od poniedzialku jak juz Wam pisałam, jest mi niedobrze, kręci mi się w głowie, nie moge wychodzic po schodach, bo mi słabo, a dzis dodatkowo tak straszliwie mnie boli brzuch, ze sie wystraszylam jak nie wiem. No i cała w nerwach, myśląc już o najgorszym pojechałam do giny. Dzięki Bogu, wszytko w porządku! Zbadała mnie, szykie usg:) widziałam moje maleństwo ukochane:) fikał jak mało kiedy!) Ale tak bardzo się bałam, że ciśnienie miałam 150/80 i dodatkowo się rozryczałam w gabinecie przed badaniem. Tak się cieszę, że wszytko ok!:) i cieszę się, że i u Was dobrze:) Zosiu, całe szczęście, że ta szyjka jest w lepszym stanie. Gratuluję kolejnym mamusiom czucia ruchów:) ja wciąż czekam. Idę spac, bo potym, jak sobie popłaczę, to zawsze mi sie okrutnie chce spac:) MIłego popołudnia!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki! Dawno mnie nie było, ale nadrobilam zaleglosci i poczytalam zarowno forum, jak i naszego blooga. Na poczatku witam wszystkie nowe mamuśki, a jest nas coraz wiecej :) :) :) Uderzyła mnie wypowiedz Peppetti, ze niektore z nas (z tabelki) juz sie nigdy nie odezwa, dlatego znalazlam chwilke by skrobnac choc krotkie info!!! Brzuszek nareszcie widac :) W poniedzialek ubralam do pracy dopasowana spodnice i bluzke i az furczalo od plotek...ach Ci ludzie, ze tez nie maja innych zajec tylko plotkowanie... (dodam tylko, ze moim open space siedzi ponad 120 osob...) Ruchow jeszcze nie czuje (jutro zaczynam 19 tc), a oczywiscie nie moge sie doczekac tego momentu! Plci tez jeszcze nie znamy - kolejne badanie USG mam 18 maja, zatem jeszcze duzo czasu malenstwo bedzie trzymalo nas w niepewnosci. Poza tym rozpiera mnie energia - caly weekend szalalam w ogrodzie :) Nie moglam sie powstrzymac, a to takie moje male hobby ;) Wciaz duzo pracuje, ale postanowilam znalezc czas na dodatkowe zajecia. We Wroclawiu jest prowadzony aerobik \"aktywne 9 miesiecy\" - chyba pojde na probe (niestety dopiero za 2 tygodnie, bo w przyszlym tygodniu nie ma mnie w kraju :( ) wracam do pracy i pzdrw serdecznie! I jeszcze jedna uwaga: naprawde super jest czytac Wasze wypowiedzi i wiedziec, jak wiele kobiet czuje dokladnie to samo w tym samym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, nie płacz..:) To nic nam nie pomoże, a jedynie może zaszkodzić. Ja ostatnio płakałam cały czas mojemu kochanemu do słuchawki, ale od dzisiaj postanowiłam. koniec z tym. Trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Witam kochane❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ JAk tam Wasze samopoczucie,u mnie całkiem w porządku.Na ustach wyskoczyła mi równiez okropna opryszczka.Jutro wizyta u lekarza,staram sie o tym nie myśleć,już sie boje by tylko szyjka macicy sie nie skracała,lub jakaś inna okropność. Niunia ja mam identycznie,dokładnie czuje w którym miejscu jest dzidzia,czasem tak mocno że powstaje wypięta kula na brzuszku,moje kochanie jest wysokim:) dorodnym facetem a ja przy nim wyglądamjak mikroskopek:)dzidzia pewnie wzrost odziedziczy po tatusiu:):) Syska u nas z sexem bywało różnie do 3 miesiaca wstrzymywaliśmy sie z psotami,bardzo sie bałam że zaszkodze maleństwu dopiero gdy lekarz powiedział że on nie widzi żadnych przeciwskazań powoli zaczeliśmy wracać do normalnego pożycia. Miśka podziwiam za upór,ja na taką szkołe jestem zbyt leniwa.Gratuluje kopniaczka:):):):) Malagocha wierze że wszystko bedzie dobrze,to napewno upławy. Powodzenia. Kasiek78 Witamy Cie serdecznie❤️❤️❤️❤️❤️ zielony talerzyk Twoje zdenerwowanie jest jak najbardziej uzasadnione,ja również co wizyte czuje że płacz dławi mi gardło każda wizyta jest ogromnym stresem.Musimy wierzyć że tym razem będzie dobrze. Mocno pozdrawiam Wszystkie MAMUSIE🌼🌼🌼 Trzymajcie kciuki za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrzucilam na bloga zdjecie pierwszych zakupów Shivy24 - ubranka są słodkie :) Wrzucilam też w koncu zdjęcia w swojego dzidziusia, ale stare z 13 tc. No i aktualne moje w galerii brzuszków :) Na razie nic nie czytalam co naskrobalyscie przez caly dzień. Idę nadrobić zaległości i potem się odezwę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim4444
powiem Wam szczerze, że dziwnie podchodzą niektóre z nas do tematu sexu w ciąży....czy wy nie rozumiecie, że każda z nas kocha swojego mężczyzne i każdej sex sprawia przyjemność , w koncu nie jestesmy starymi dewotami....tylko młodymi laskami - ale jesli nie wolno bo jest zagrożenie lub przykre doświadczenia z ciążą - to nie wolno i nie przypisujcie tu słów - a ja tam nie moge wytrzymac bez sexu, bądź kocham swojego faceta - bo to nie ma tu nic do rzeczy.... gdybyscie przeżyły tragedie - to z miłosci do siebie i maleństwa nawet byscie nie mówiły o sexie.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
cześc kobietki! Wczoraj byłam u lekarza, któremu powiedziałam, że jestem w 19 tygodniu i nie nie czuje ruchów. On dla uspokojenia zrobił mi takie szybkie USG -dał mi do obejrzenia dzidziusia - fajnie sobie skakał i usłyszałam bicie serduszka. No to się troche uspokoiłam. Poza tym przy okazji spytałam się czy widac juz płeć - lekarz powiedział że chyba dziewczynka ale nie daje 100% pewności bo jest jeszcze malutkie. Bardzo się ucieszyłam, mój mężuś zresztą też. Co do ciuszków i rzeczy dla maleństwa to też nie mogę doczekać się jakichkolwiek zakupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
monia18 gratulacje jeśli to jest dziewczynka. Ja marzę o pierwszej dziewczynce. Są takie słodkie i można je pięknie ubierać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) Wystarczyło, że przez parę dni nie zagladałam na forum i już wiele stron do nadrabiania ;) ale już mam to za sobą... W poniedziałek miałam robione USG połówkowe (18t 6d) - z maluszkiem wszystko w porządku, rozwija się prawdiłowo; niestety nie chciał nam zdradzic płci - stópkami zasłaniał krocze :) uparty jest... pomimo tego, że mam już za sobą 19 tydzień - dziś 19t 2d - to ruchów raczej nie wyczuwam - choć kilka razy Kruszynka dawała znać o sobie; a przyczyną może być to, że między maleństwem a moim brzuszkiem jest położone łożysko - i ono ogranicza moje odczuwanie :( ale może już niedługo się to zmieni; na pocieszenie mam filmik z badania i mogę sobie pooglądać ten Cud, który noszę w sobie jak zeskanuję zdjęcie maleństwa to prześlę Peppetti; mojego nie mam aktualnego i nie mam jak zrobić, bo cyrfówki ni mamy; ale jak się uda pożyczyć to wtedy zrobię zdjęcia - sobie i brzuszkowi- bo już zaczyna być go widać... pozdrowienia dla wszystkich Wrześniówek, szczególnie tych nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie źle zrozumiałyście, z tą miłościa do mężów. u mnie to jest tak, że to mój mąż boi się, że zrobi dzidzi kszywdę, ale nie ograniczyliśmy sie do 0 tylko do minimum. I to chyba chodzi o to, żeby wam jako partnerom było dobrze a nie musimy patrzeć na to czy większość to robi czy nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, kasiek78 - twardnienie macicy to po prostu skurcze, które mogą - choć nie muszą - oznaczać skracania szyjki macicy. U mnie niestety to nastąpiło, dlatego od przyszłego tygodnia lidę na L4 i raczej nie pojawię się już w pracy do samego końca. Dostałam zwiększone dawki duphastonu, do tego aspargin (magnez i potas) przeciw skurczom i w razie potrzeby no-spę. Gin przepisał mi także realnium, które uspokaja a jednocześnie zmniejsza napięcie mięśniowe. Nie zamierzam oczywiście nadużywać, w końcu przenika przez pępowinę do dziecka. A ty, kaisek, Powinnaś iść do gina na badanie szyjki, żeby wykluczył możliwośc, o której pisałam. W moim przypadku seks nie wchodzi w grę, skurcze wywołane orgazmem przyspieszyłyby proces skracania się szyjki i mogłoby dojśc do najgorszego. Całe szczeście dziecko rozwija się normalnie, widziałam 2 dni temu na usg, ruchy chyba też już czuję - raz po raz coś mnie od środka trąca, a na pewno nie są to jelita. Nie znam jeszcze płci, niestety nic nie było widać. Nie jest to jednak najważniejsze. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski,ja dzis zrobilam pierwsze zakupy dla mojego malenstwa-troche przymusowe,bo zostaly mi niezrealizowane bony swiateczne z pracy i za ostatnia piecdziesiatke kupilam piekny kocyk i body-co pare minut wyjmuje to z szafy,rozkladam i chowam....i tak w kolko.durna chyba jestem ale strasznie mnie to cieszy:)a poza tym dzidzius bryka jak szalony-od 2dni czuje Go rowniez w dzien,a nie tylko wieczorem-juz za pare dni podejrzymy czy to chlop czy babeczka,bo w poniedzialek ide do ginki i sie umowie na usg,a poza tym za tydzien mam 3d,ktorego juz sie nie moge doczekac.Wlasnie maz przywiozl mi wyniki z laboratoratorium i jak zwykle cholerka niedokrwistosc-co z tym kurna zrobic?juz jadlam tabletki,watrobke,szpinak,pietruszke i wraz za malo....moze musze gwozdzi poprobowac:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Troszkę mi przybyło więc zmieniam swój wpis wagi. NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk......WAGA+ aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 ...+8 Wisniowa.......Ewa.........Bydgoszcz........26.11......0 2.09........22 + 0 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 izaiza.............Iza....koło.Rybnika.........30.11.... .....09.09.....26......+8 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 syska.............Sylwia .......Tarnobrzeg.....05.12........11.09.......28 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......BielskoB. ........06.12......12.09........30..+6 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23..........Magda.......Bydgoszcz.......09.12.... ....15.09......23 +2 kg Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......24... +9,5 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Monia18......mazowieckie,............................... ........21.09....28 lat....+2,5 kg malagocha333....Gosia....łódzkie............15.12. .....22.09....25.....+3 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.12 ......22.09...22....+4 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26....+3 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 AnA82..............Ania......Kraków................20.12 .......27.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czytam wszystko, co piszecie. nie zawsze mam coś do dodania, ale zaglądam po kilka razy dziennie. Przestańcie się już straszyć różnymi okropnościami! Trzeba być dobrej mysli i w dobrym humorze - to ma zasadnicze znaczenie dla naszych maluszków, a nie szukanie problemów często \"na siłę\". Wszystkie, którym jednak rzeczywiście coś dolega: trzymam kciuki i będzie dobrze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopiszę do tabelki z wagą :) choć u mnie wciąż jeszcze jest -1,5kg -wg dzisiejszego wskazania więc zaniżę trochę średnią ;) NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk......WAGA+ aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 ...+8 Wisniowa.......Ewa.........Bydgoszcz........26.11......0 2.09........22 + 0 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 izaiza.............Iza....koło.Rybnika.........30.11.... .....09.09.....26......+8 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24....... -1,5 syska.............Sylwia .......Tarnobrzeg.....05.12........11.09.......28 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......BielskoB. ........06.12......12.09........30..+6 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23..........Magda.......Bydgoszcz.......09.12.... ....15.09......23 +2 kg Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......24... +9,5 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Monia18......mazowieckie,............................... ........21.09....28 lat....+2,5 kg malagocha333....Gosia....łódzkie............15.12. .....22.09....25.....+3 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.12 ......22.09...22....+4 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26....+3 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 AnA82..............Ania......Kraków................20.12 .......27.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk......WAGA+ aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 ...+8 Wisniowa.......Ewa.........Bydgoszcz........26.11......0 2.09........22 + 0 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 izaiza.............Iza....koło.Rybnika.........30.11.... .....09.09.....26......+8 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 +4 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24....... -1,5 syska.............Sylwia .......Tarnobrzeg.....05.12........11.09.......28 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......BielskoB. ........06.12......12.09........30..+6 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23..........Magda.......Bydgoszcz.......09.12.... ....15.09......23 +2 kg Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......24... +9,5 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Monia18......mazowieckie,............................... ........21.09....28 lat....+2,5 kg malagocha333....Gosia....łódzkie............15.12. .....22.09....25.....+3 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.12 ......22.09...22....+4 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26....+3 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 AnA82..............Ania......Kraków................20.12 .......27.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dziś ledwo żyje - tak mnie boli głowa, cały dzień śpie wzięłam paracetamol i zero , nie pomaga :( .., mam nadzieje, że przejdzie samo i nie będę musiała jechać na pogotowie... odezwę sie jak powróce do żywych.....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, No nadrobilam zaleglosci w czytaniu. Dzis wolno mi to szlo, bo oczywiscie boli mnie glowa. Juz czwarty dzien z rzedu. I nic mi nie pomaga. Rano lezalam w lozku z zimnym okladem na glowie. Jejku, chetnie obcielabym ja!! Wczoraj bylam u gina, wszystko w porzadku, tylko jutro znow musze do niego jechac, bo sie pomylil i wystawil mi zwolnienie od 19 04 do 16 04! A powinien do 16 05! miśka_26 - podziwiam Cie za duzo samodyscypliny. Nie wiem czy mialabym dosc silnej woli by uczyc sie w takim systemie. Odnosnie powstrzymywania sie od seksu, uwazam ze nasi mezczyzni sa ludzmi i powinni zrozumiec, ze sa takie sytuacje kiedy rozum musi wziac gore nad instynktem. I mysle ze brak seksu nie jest wielkim wyrzeczeniem, w porownaniu gdy jest swiadomosc jak wiele mozna stracic. Znam sytuacje, gdzie dziewczyna byla w powiklanej ciazy blizniaczej - zero seksu. Przy blizniakach jest dwa razy wiecej roboty i wtedy maz tej dziewczyny wdal sie w romans. Potem tlumaczyl sie, ze ona nigdy dla niego nie miala czasu, ze byla nie umalowana, no i ze on jest mezczyzna i ma swoje potrzeby! Takich to wieszalabym za przyrodzeniena przydroznych slupach! A te dziewczyny, ktore nie maja przeciwwskazan ani obaw niech korzystaja z urokow seksu, bo jak bedziemy karmic piersia to wiele z nas zobaczy jak natura nami rzadzi! Zdarza sie, ze zupelnie odechciewa sie seksu! malagocha333 - CRP okresla tylko czy nie masz infekcji. Ale jesli nie ma to nie oznacza, ze wody sie nie sacza. Ja przez te dwa tygodnie mialam pobierana krew codziennie. Wynik zawsze byl ok. Ale ja wiedzialam , ze mam pekniety pecherz wiec po kazdym zalatwieniu sie mylam sie tam dokladnie i smarowalam mascia p-ciw grzybiczna. .. ale jesli takie cos (wyciekanie plynu) nie powtarza sie to znaczy ze albo sie zasklepilo, albo to nie byly wody. greta78 - skoro malagocha podejrzewa ze moga jej odplywac wody to nie jest to problem hipotetyczny. Nie wolno mowic tylko - wszystko bedzie ok. W takiej sytuacji nalezy dowiadywac sie jak najwiecej, bo niewiadoma powoduje, ze boimy sie jeszcze bardziej. Dziewczynom, ktore wlasnie poczuly swoje malenstwa - gratuluje. A tym ktore jeszcze tego nie doznaly zycze aby stalo sie to jak najszybciej :) zielony_talerzyk - mam nadzieje ze w nocy nie mialas koszmarow :) I nie nakrecaj sie tak bardzo. Nie wolno! kasiek78 - witaj. Ucaluj swoja coreczke. Dzieci dotkniete ta choroba maja ogromniaste serducho! kaska0110 - 🌻 kamyczek-80 - super, ze wrocilas do nas. Zagladaj czesciej. Ciesze sie ze tak napisalam, bo zauwazylam, ze od tego czasu kilka dziewczyn odezwalo sie ponownie. A czesc na pewno juz sie nie odezwie, bo juz tu nie zaglada. Ja tez na innym forum odezwalam sie kilka razy, wpisalam sie w tabelke ... I juz tam nie zagladam, bo nie podoba mi sie tam atmosfera, bo zbyt kolorowe tamto forum i czesto tresc ginie w natloku obrazkow (trudno sie czyta -a ja nie lubie chaosu) soophiee - dbaj o siebie iza iza - POZYTYWNE MYSLENIE TO PODSTAWA! CO ZDARZYLO SIE WCZESNIEJ NIE MUSI SIE POWTORZYC!!!!!!!! anonim4444 -nie badz anonimem, ujawnij sie i badz aktywna uczestniczka :) monia18 - gratuluje wyniku usg :) sakahet - wstydzioszek z tego Twojego maluszka :) azazella - na tym etapie ciazy relanium juz nie zaszkodzi dzidziusiowi. :) daria123 - wcale nie jestes durna :) :) Cieszysz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Peepetti a czy wody płodowe mogą się sączyć co kilka dni czy raczej przez cały czas z tym że raz skąpo a raz obwito. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×