Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Pepetti-----musze sie dopisac do tabelki, choc nadal nie wiem do konca w ktorym tygodniu jestem:). Z tymi zabawkami to masakra. Ja ostatni sie wkurzylam i caly wor zabawek schowalam na strych, bo moi tylko je rozrzucaja, a do posprzatania po sobie sa ostatni. Urwisy straszne. Dlatego marze o tej dziewczynce, normalnie zazdroszcze dziewczynom, ktore juz wiedza, ze bedzie dziewczynka! Mnie otaczaja sami faceci i mam czasami dosyc. Tylko wojna, gry wojenne, czolgi i pistolety! Ilez mozna! Anapr---ciezko doradzic, czy Tobie akurat sie przyda. Mi uratowal zycie, bo ostatnio jak tylko wyszlam ze szpitala po porodzie to dostalam 40C goraczki i zapalenie piersi. Zastoj mi sie zrobil i musialam odciagac trzy razy dziennie. Tych tanich nie polecam, bo moj maz kupowal mi wtedy najpierw te tansze, ktore nie dzialaly, az doszedl do laktatora z aventu, i on jedyny dzialal, byl swietny, ale kosztowal 250zl. Wiec nie wiem czy powinnas kupowac, bo sie moze okazac, ze tylko niepotrzebnie wydasz pieniazki. Moze znajdz jakas znajoma, ktora ma i moglaby Ci ewentualnie w takiej sytuacji pozyczyc. to tylko ja---poprzednio snily mi sie dziewczynki i mam chlopcow:). Ale moze byc na odwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe wrześnióweczki 🌼 Anaper- masz termin na moje urodzinki. Może mój synek poczeka tydzień :) Peppetti - waga +2 kg, brzuszek - 91 cm Kaska0110 - rozmawiałam z osobą, która miała takie naklejki i podobno rewelacja. Także warto wydać tyle kaski (prawie 300zł). W każdej chwili można je odkleić i umieścić w innym miejscu. To-tylko-ja - moja mama bardzo chciała wnuczkę, więc jak dwa razy przyśniło jej się, że urodziłam chłopczyka, to była cała w skowronkach, bo zawsze śniło jej się na odwrót. Ale nie tym razem :) :) :) Ja też myślałam o zielonym wózku, ale ostatnio podobają mi się pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
kofi masz racje, moze mi sie nie przydac ale boje sie ze jak bede nagle potrzebowala to jak wysle partnera do sklepu to nie bedzie wiedzial jaki kupic...a rozmawialam dzisiaj z kolezanka, ktora urodzila przed Wielkanoca i okazalo sie ze w szpitalu sprzedaja za ok.70zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Witaj vanilam...to super, jak urodze w takim terminie to bedziemy razem torty piekly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Żegnam sie z wami dzisiaj bo niestety nie mam w domu neta, ale do milego spotkania, jak tylko bede to sie odezwe:) Pozdrawiam,buziaczki:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaper----to ja polecam Aventa, drogi, ale na pewno dziala. Te po 30zl do kosza. Trzeba obserwowac swoje piersi po porodzie, bo ja przeszlam koszmar. Antybiotyki mnie uratowaly, kapusta i laktator. Ale z zapalenia piersi zrobilo mi sie zapalenie zeba, a nastepnie zatok. A tu trzeba bylo sie noworodkiem zajmowac. Jak sobie to przypomne to sie blada robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co dziewczynki myślicie o wyprawkach dla swoich pociech? Ja dzisiaj była na mieście i widziałam prześliczne kompleciki. Chyba kupię mojej córeczce na dzień dziecka rozm. 56 różowy w skład którego wchodziło: - śpioszki - kaftanik - body - czapeczka - rękawiczki Koszt tego wszystkiego wynosił 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie spieszę z wyprawką, poczekam jeszcze ze 2 miesiące na jakiekolwiek zakupy. Apropos kolorów, to ja raczej preferuje pastele, nie przepadam za różowym, no chyba że w formie jakiejś wstawki kolorystycznej. Mam znajomą, która ubiera swoją córeczke od stóp do głów - całą na różowo. Ale - kazdy ma swoje preferencje co do kolorów. Ja np. uwielbiam groszkową zieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, co do ceny kompletu powyżej - myślę, że super! Naprawdę taniocha :) Sprawdziłabym jeszcze, z czego to wykonane i mozna kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie podziewa się misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratualcje że już wiecie kogo nosicie,ja nie mogę się doczekać przeczucie mam na dziewczynkę ale wszystko jeszcze przede mną bo USG w środę,więc teraz muszę uzbroić się w cierpliowść.MOże będzie już wszystko ok i będę mogła normalnie funkcjonować bo inaczej czeka mnie robienie wyprawki przez internet, bo tutaj w sklepie mały wybór.trzymajcie się cieplutko-rzadko piszę ale często czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, siedzę przy kompie i cztuję z męzem to i Was podczytuję. Dzięki dziewczyny za gratulacje. kaska0110 to może się zamienimy rolami ;-). Synusiowie też są ok. Może ich kiedyś wyswatamy?;-) szczególne buziaki dla Azazelli, Kaski0110, Shivy24, Vanilam, Niuni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku...niezły pomysł ;) hihihi.. Tak w ogóle to jak sobie radzisz? Bo z tego co pamiętam to Twój mężuś w długiej delegacji...Buziaczki serdeczne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanko do kobietek będących już mamusiami. Dziewczynki napiszcie man co trzeba kupić na pierwszy początek dla naszych pociech i w jakich ilościach i rozmiarach(ubranka, kremy, zasypki:jakie firmy polecacie?) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czewczyny Mialam teraz 2 dni wolnego i lewdwo wyrabiam z czytaniem :) przeprwaszam ze bie bede pisala tak konkretnie do jakiejs osoby ale jest nas tu tyle a ja doloczylam raptem pare dni temu i chyba musialabym sobie robic notatki co komu napisac :) zwlaszcza ze nie widzialam waszych zdjec wiec tez tak ciezko jeszcze kojarze osoby z wypowiedziami, wiec tak ogolnie do tematu Gratuluje wszystkim ktore juz sie dowiedzialy czy beda mialy chlopca czy dziewczynke. Tez sie chyba nie nadaje na wrozke bo caly czas myslalam ze bedzie coreczka a wszystko wskazuje ze bedzie synus. Ale tak czy inaczej starasznie sie ciesze bo malenstwo dobrze sie rozwija a ja sie tez swietnie czuje, z malymi wyjatkami ale to malymi. Tak odnosnie ciuchow to widze ze nie tylko ja mam takie problemy z kupieniem czegokolwiek. Wczoraj bylam na zakupac i wrocilam z bialymi rybaczkami, najladniejsze spodnie jakie babka miala w sklepie i o dziwo najtansze bo 75 zl a tak wszystko ponad 100, bluzki tez niedosc ze badziewie straszne to kupa kasy. Nie mam jeszcze duzego brzuszka, w zasadzie niebardzo jeszcze widac moja ciaze wiec do tej pory mam w czym chodzic ale boje sie ze jeszcze troszke i zostane z moimi 2 parami spodni ciazowych i jedna bluzka :( Szkoda ze mame mam tak daleko bo jest krawcowa i pewnie jzu bym miala kilka spudniczek i sukienek. Czytalam ze kilka dziewczyn wybiera sie na komunie albo maja wesela za jakis czas. My wlasnie jutro idziemy na komunie i jeszcze dzisiaj nie jestem pewna co zaloze, bo chodz brzuszek mi tak bardzo jeszcze nie urusl to urosly mi piersi i wwiekszosc rzeczy mam zamale w biuscie, ale mam jeszcze cale popoludnie zeby cos wymyslec :) w poniedzialek wam opowiem jak mi poszlo :) Co do zakupow dla malenstwa to oczywiscie wczoraj weszlam do wszytkich sklepo dla dzieci jakie mijalam podrodze. Nic nie kupowalam bo duzo osob mnie przestrzega przed wczesnym kupowaniem, narazie tak sobie ogladam co wogole moge i gdzie dostac, jakie bede miala wybor, jakie sa ceny i takie tam. Mimo ze wytrzymala kolo tych malenkich ciuszkow i jak sobie postanowilam tak nic jeszcze nie kupilam. chodz bylo ciezko :), to i tak wizyta w takim sklepie strasznie mi poprawila humor. Ogladam wozki ale chyba jeszcze troche poczekam z wyborem, bo jak poczytalam wasze rady i spostrzezenia to nad paroma rzeczami musze sie jeszcze zastanowic. Zwlaszcza po histori z osa, przerazajace. Wczesniej nie myslama o tym w ktora strone dziecko powinno siedziec. Dobrze tak pocztac, zwlaszcza jak dajecie rady ns podstawie wlasnych doswiadczen, szczegolnie cenne. Pogoda sie robi swietna, cieplutko, sloneczko swieci, a ja musze siedziec w pracy :( ale pozniej wyciagne meza na spacer, trzeba troche dotlenic masze malenstwo:) Napisalam sie za cale 2 dni :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale dzis mialam noc-moj maly kopal mnie jak szalony od 2do 5rano-byl tak aktywny jak chyba jeszcze nigdy......jak to jest zwiastun nocnych ekscesow,to bedziemy mieli fajnie:)Niewyspana jestem,ale pomalu chyba trzeba sie przyzwyczajac....a nad ranem snilo mi sie,ze Go caluje i tule-juz nie moge sie doczekac tego brzdaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcheryja
Polecam wam taką oto stronkę. http://grono.net/forum/2167/0/ jest to portal www.grono.net Można tam dowiedzieć się bardzo dużo o wielu rzeczach związanych z ciążą, porodem i po urodzeniu bąblasa. Jeżeli będzie chciały wstąpić do grona dajcie znać (na podanego mail'a to wyślę wam zaproszenie (występuję tam pod nickiem Staroświecka). I jest tam również grono na temat co kupić do szpitala, pierwsza wyprawka itp. tematy. POLECAM Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti - dziekuje za maila z haslem na bloga, dopiero dzisiaj zobaczylam na skrzynke :) Poogladalam wasze zdjecia i waszych malenstw, rewelacyjne. Jak bede miala chwile w domu i maz mnie dopusci do kompa to wysle swoje zebyscie zobaczyly kto wam takie wypracowania pisze na forum :)) troszke sie rozgadalam A i w koncu wiem o co chodzi z ta firanka z kubusiem :) swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od rana mam dobry humor :) Mój brzdąc ❤️ tak mnie wczoraj wieczorkiem kopał, że nie mogłam usnąć. Nie dlatego, że to mi przeszkadzało - tylko z wrażenia :D Weekend spędzam oczywiście samotnie - bo mężuś w pracy no ale może szwagierkę namówię żeby do mnie wpadła. Mieszkanko, które oglądaliśmy wczoraj było lipne: stare okna z pękniętymi szybami, w kuchni....wykładzina dywanowa - oni są chorzy na tym punkcie! No a kuchenka to chyba przeżyła chyba dwie wojny światowe :P Vanilam - no to teraz już na poważnie się zastanawiam nad tymi naklejkami :) Super sprawa :) Jak masz jeszcze jakieś fajne pomysły to się z nami podziel :) Będę czekać :) Dobra mykam. Odezwę się później 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 witam nowe mamuśki 🌻 Co odciągaczy pokarmu, ja w pierwszej ciąży miałam problem, poraz kolejny doszłam do wniosku że wielkość nie śwaiadczy o jakości. Chodzi mi o piersi. Nie obrażając żadnej z dziewczyn ale duże piersi nie znaczy dużo pokarmu. Ja miałam miseczkę małe B a pokarmu miałam tyle że płakałam co z nim zrobić, znalazłam wyporzyczalnię elektrycznych laktatorów i tam sie udałam. Podpisałam umowę i pojechałam do domu I NIC. Nie pomógł pojechałam wymienic na inny to samo. W koncu okazało sie że po kilku wymianach żaden nie pasował. Ale stał sie cud :) i kupiłam laktator ręczny firmy MADELA zapłaiłam (w 2000 roku) 59,99zł po prostu rewelacja REWELACJA !!!!! nie mam pojęcia gdzie je teraz można kupić ale znalazłam stronę http://www.medela.com.pl/ i on tam jest. Teraz biust mam znacznie większy bo miseczka C ale myslę że tym razem sie przyda gbyby co :) Moja znajoma przy miseczce D (kupiła 3 laktatory wcześniej) - nie karmiła wogóle bo okazało się że nie ma pokarmu. Nie wiem od czego to zależy no ale takie życie. Mam nadzieję że nam się nie przydadzą bo nasze dzidzie będą jadły tyle ile trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam też maść PureLan 100 100% czystej lanoliny (tłuszcz owczy) zabezpiecza bolące brodawki. Bez dodatków i konserwantów. Nie wymaga zmywania przed karmieniem. i na tej stronie dla zainteresowanych oczywiście adresy punktów sprzedaży (teraz patrzyłam że są) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i całe szczęście, że ilość pokarmu nie zalezy od wielkości biustu, bo ja mam miseczkę F!!! :D Juz to widzę co by się działo. Pytałam wczesniej, ale jakoś to umknęło - czy może wasze piersi produkują juz siarę? Bo ja od kilku dobrych dni mam z tym kłopot. Co do ruchów dziecka, to codziennie czuję je częsciej i więcej - na razie od wewnątrz, brzuch mi zauwazalnie nie pulsuje, czy faluje, bo za duzo na nim tłuszczu niestety :o Ale przynajmniej czuję, że dziecko jest aktywne - zwłaszcza pod wieczór i gdy zbyt długo siedzę przed komputerem - niestety nie mam laptopa, z którym mogłabym połozyć się wygodnie w łóżku. Na razie inne planowane wydatki są ważniejsze, odkładam na dziecko, na mieszkanie... W dodatku teraz na L4 dopływ gotówki jest nieregularny, bo niestety ZUS troche sie spóźnia z przelewami. Pozdrawiam mamuski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella ja już jakiś miesiąc czy półtorej mam ten problem z siarą, tzn problem to jeszcze nie jest ale kropelkuje :) a w pierwszej ciąży tak nie miałam wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja położna powiedziała że tak ma być bo piersi szykują się do karmienia. Kaska0110 a czemu nic nie możecie znaleść jesteście \"wybredni\", czy nic nie ma. Bo u nas to wszędzie kartki wiszą a znajomi teraz przebierali i przebierali tyle ofert w agencji. Ale wiem że co miasto to inaczej, a musze ci powiedzieć że teraz okres studentów i faktycznie wszyscy Landlordowie bardziej na pokoje pojedyńcze nastawieni niz całe domy czy flaty bo cenowo im lepiej wychodzi. Ale ja z całego serca życze Wam powodzenia w szukaniu :) A szukacie tylko u siebie w miescie czy może byc gdzie indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie martwie bo moja dzidzi od wczoraj jakaś ospała mało ja czuje, aszczęscie w pon wizyta u lekarza i usg to pewnie mnie uspokoi. Ja własnie siedze na uczelni (mam małą przerwę), oddałam promotorowi prace jutro ma mi przynieś poprawki.:) Tak mi sie chce spać, że zaraz tu oszaleje, a jeszcze konwersatorium od 16 do 18 i na 19 w domu. mazy mi sie położyć sie bo kręgosłup mi wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia ja Ci powiem, że u nas w sumie też jest dużo ofert, ale albo cena jest masakryczna, albo mieszkania beznadziejne. My szukamy też w konkretnej dzielnicy, bo np. w hinduskiej nie zamieszkamy w życiu - tam strach wychodzić jak się szarówa robi...W innym mieście też nie szukamy bo nie posiadamy jeszcze auta a mąż nie miałby jak do pracy dojeżdżać, wybór jest więc okrojony. Myślę, że wybredni mocno nie jesteśmy, ale patrzymy już pod kątem dzidziusia i np. stare pojedyncze okna, z pękniętymi szybkami odpadają, wilgoć, stęchlizna, grzyb tym bardziej. Szukamy zwykłego mieszkanka...ale jak widać trudno na takie trafić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o szukaniu mieszkanka bo sami szukaliśmy aż 10 miesięcy. Po pierwsze nie było dużo mieszkań a po drugie jak już było to albo 3-4 piętro albo dzielnica albo za dużo kasy za metr. Koszmar. Ale już od 4 miesięcy mieszkamy sobie sami. Jest super nikt się nie wtrąca i robimy co chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Wróciłam z pracy padnięta, a za oknem właśnie rozpetała się burza wiec wiem juz, że to spadek cisnienia. Ja, jeszcze o wyprawce nie myslę. Dostała od sąsiadki torbe malenkich i troszke wiekszych ubranek ale wpakowałam ja do szafy i nie zagladam. Wózki, głeboki i spacerówkę nie kupuje nowych. Mam zaklepane u znajomej po jej malenstwie. Stoja i czekaja na odpowiedni moment;) Jurto jade na komunie do rodziny meza. Zaraz biore sie za prasowanie garderoby mojej i mezusia;) chłopcy sami sobie przygotowują. jutro o 6.00 wyjazd. Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i życze udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×