Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie Kochane Brzuchatki i Brzuszki 🖐️ 👄 juz mi lepiej, choc dzisiaj bylo mi w poludnie tak samo jak wczoraj i pojechalam na oddzial zmiezyc cis i jest bardzo dobre, a mialam pietra jak chol...bo nie mialam raczej w planach porodu na dzisiaj, a maz od rana zabral mnie do pracy zebym nie byla sama i pod jego opieka - Kochany jest 👄 wiecie co, ja to chyba tak mam z paniki, bo tak to czekalam na ciaze 4 lata udalo sie w koncu, czekalam 8 miesiecy (teraz ciaza bo mam 34tc ) a teraz jak wiem ze cc 28/29.08 to boje sie i ten czas tak szybko leci a dluzyl sie wczesniej strasznie a jeszcze auto sie nam zepsulo pare dni temu i musielismy zamawiac czesci ( a to jest nasze glowne zrodlo utrzymania wiec musi byc sprawne na 100% ) i dzisiaj polecial ktorys tysiac, nawet nie chce mi sie liczyc ile bo kupe kasy i tak nagle teraz a na co innego by sie przydalo, ale trudno auto rzec swieta w naszym przypadku ( kieszen bedzie dlugo bolec :( ) dziekuje Wszystkim za troske, kochane jestescie baaardzo to mile, ze tak sie o siebie martwimy bezwzgledu na to jaki ma sie problem. oj mialam dzisiaj barzo bardzo duzo do czytania, no i duzo notatek do zrobienia co do rozmiaru piersi to przed ciaza nosilam 70F, a teraz 75F i juz mi stanik jest za maly i cale zycie mam duze kompleksy bo w 7 klasie podstawowki nosilam 70C tak ze : tak zle i tak nie dobrze :D :D :D Konwalia10 - dobrze, ze czujesz sie ok,bo jak czlowiek jest spokojny to ma lepsze samopoczucie, oby tak do konca Miśka_26 - cale zycie kapie sie w zimnej wodzie pod prysznicem, a tak mialam ochote na chwile relaksu w chlodnej wodzie w wannie, nie mialam pojecia ze nie powinnam - dzieki za rade super ze Twoj Brzusio juz dobrze i niech tak zostanie a co do kasy z ZUS bardzo fajnie masz Kochana, bo ja nie dostalam jeszcze od 11.05 SZOK eve81 - podziwiam godz o ktorej piszesz, bo ja wtedy klade sie na drugi bok :) Vanilam - dzieki za skrot ze szkoly rodzenia nigdy tam nie dotarlam, bo najpierw polozylo mnie na amen, teraz wiem ze i tak cc i nie chce mi sie jak chol.... wszystkie Twoje info w tym temacie jest szkola dla mnie DZIEKI aneta76 - to ze tak biegamy do kibelka po nocach to chyba dlatego, ze Dzieciaczki sa coraz nizej? Dotex82 - relaks na basenie suuuuuuuuuper Katusia - dobrze, ze ten cholerny aceton zaniknal, a co do Twojego szejka - tak trudno rezygnowac ze wszystkiego tym bardziej pysznego - rozumiem Cie i nie zazdroszcze tych kontroli cukru brrrrr oliwia06 - bardzo dziekuje za troske i cenne rady 🌻 jolla25 - kiedys kobiety nic nie mialy i rodzily zdrowe dzieci, ktore zdrowo rosly i bylo dobrze, a teraz tyle nowosci nas kusi ale czy warto? troszke to kosztuje a jak wszystko ok to lepiej kupic cos przydatnego daria123 - ja tez juz bym chciala wszystko rozlozyc bo takie slodkie :) Peppetti - fajnie tak poszalec na zakupach, fajnie ze masz wiecej czasu i jestes tu czesto :) ksemma - -nie martw sie Kochana, juz chyba wszystkie dzieciaczki sa mniej aktywne z braku miejsca, moj Max tez mniej sie rusza NINKA78 - tez relaksik jak Dotex82 -super ja jak bylam ostatni raz na Lechu to byl mecz z Legia- caly czas stalam z boku i nic nie widzialam bo mi wszyscy zaslaniali ale tej atmosfery nic nie odda i Ci kibice BAJKA moj Max juz ma zamowiny stroj na KOLEJORZA mysza3 - u mnie tez sahara z siara, ale lekarka powiedziala mi ze mam sie nie martwic na zapas, bo moze przyjsc po porodzie i nic nie znaczy jej brak teraz irysek - KOCHANA jestes ze sie tak martwisz ja sobie tez strachu napedzilam dobrze ze czujesz sie ok, bo teraz to juz chyba z dnia na dzien bedzie nan coraz trudniej 👄 Shiva24 🌻 ziarnko_piasku - ja dotarlam tu duzo pozniej niz Ty i nigdy nie czulam ze przeszkadzam te Wszystkie Babki tu sa SUUUUUUUPer uwierz mi nigdy nie odpychaja i nigdy nie zawodza, sluza pomoca i rada Pozdrawiam Cie Aneteczka1976 🌻 ***niunia*** 🌻 aniołekjg - ja tez mam problem z nadrobieniem zaleglosci nawet jednodniowych :D :D :D grako96 🌻 ale sie rozpisalam uuuuuuuuuuuu mam nadzieje ze nie zasniecie czytajac :D Pozdrawiam i 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem!! U mnie dzisiaj mój brzuch szalał jak nigdy, twardniał non stop:O Dobrze, że wczoraj byłam w szpitalu i widocznie tak już bedzie do końca ciąży. Dzisiaj u mamy skarżyłam się na te dolegliwości a ona uświadomiła mi, że ja przecież mam termin na ostatni dzień sierpnia więc już niecały miesiąc!!Od samego myślenia dostałam gęsiej skórki:) Widzę, że nie tylko ja miałam ochotę zaprezentować już całą pościel:)Aneta, miałaś dobry pomysł- rozłożyć, napatrzeć się i schować:D Ja też należe do kobiet raczej małobiuściastych i też gdzieś tli się nadzieja, że po ciąży coś mi tak zostanie (wolę w biuście niż w biodrach:D ) Niestety moja siostra po ciąży i karmieniu już prawie nie ma co włożyć do stanika:O Zobaczymy jak to będzie:) Dobra zmykam do łóżeczka,może mój brzuszek też dojdzie do równowagi.Chyba jeszcze zaliczę powtórki Magdy M i spać:) Spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola40 - wspolczuje zylakow joasia_ - dobrze ze Ty i Piotrus jestescie zdrowi 🌻 malagocha333 - bardzo cieszy ze u lekarza wszystko dobrze to-tylko-ja - czasem tak bywa z humorem ze go nie ma wracaj szybko i duzo usmiechu Ci przesylam Vanilam - ja to do dentysty moglabym codziennie chodzic a jak mi 1 gorna robil to byl w szoku, bo to najbardziej unerwiony zab a ja bez znieczulenia i NIC NIE BOLALO ogolnie w ciazy mialam tylko 2 plombowania i to wszystko a wstyd sie przyznac ze nie bylam wczesniej u dentysty 13 lat ze strachu a teraz nic juz sie nie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 pisalas ze masz dobre samopoczucie po wiz u lekarza i co z tym Twoim brzusiem teraz? oszalal czy co? zwariowany no porody nasze juz tuz tuz odpocznij sobie Kochana bo to sa nasze ostatnie dni :) pozniej trudno bedzie znalezc na to czas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Melduję się tylko na chwilę, bo oczywiście powinnam leżeć. Wczoraj wróciłam ze szpitala (Polna w Poznaniu) i jestem naprawde miło zaskoczona życzliwością personelu - lekarzy, pielęgniarek, połoznych. Wprawdzie pobyt w szpitalu był dość męczący, bo co 2 godziny musiałam się kłuć i sprawdzać poziom cukru we krwi (nawet w nocy pielęgniarki nas budziły), ale poza tym miałam wykonanych mnóstwo badań, łącznie z hormonami tarczycy (niedoczynność). NINKA78 - prosiłaś mnie, żebym wypytała o położną, którą można wynająć do porodu - otóż pytałam kilku dziewczyn, które rodziły już na Polnej i niestety żadna z nich nie miała dodatkowej pomocy przy porodzie, nie umiały mi więc podpowiedzieć, która z połoznych ma dobrą opinię. Personelu nie pytałam, wszyscy byli dość zabiegani, bo ten oddział cukrzycowy jest naprawde oblegany. Dowiedziałam sie tylko, własnie od połoznej, że do porodu nie trzeba brac ze sobą dosłownie nic - ani dla siebie, ani dla dziecka - żadnych pieluszek, podkładów, koszul, majtek, wenflonów, zestawów do lewatywy, etc. - wszystko dostaniesz w szpitalu. Oczywiście możesz mieć ze sobą własna koszulę do karmienia, ale do porodu dostaniesz szpitalną. Rzecz jasna, trzeba zabrac ze sobą standardową szpitalną \"wyprawkę\", czyli kubek, sztućce, kosmetyki, kapcie, klapki - wiadomo :) A dla dziecka tylko ciuszki na wyjście. I jeszcze poród rodzinny - kosztuje 150zł (jesli chodziłaś do szkoły rodzenia przy szpitalu, 75,-), a zapłacić można (w kasie na izbie przyjęć) tego samego dnia, którego pojawisz się na porodówce. Musze jeszcze dodać, że jedzenie na Polnej jest świetne i oczywiście w pokojach (3-4 osobowych) są łazienki. To na tyle, muszę sie powoli kłaść, bo jak mi zalecono na wypisie, mam \"prowadzić oszczedny tryb życia\", ponieważ \"zagraża mi przedwczesny poród\". Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale zaszalałam na bloogu. Sama się zalogowałam, dodałam zdjęcie i nawet je widać :D a i wiecie co mam pytanie : mój maluszek w 29 tyg ciąży miał 27cm ale to się podaje do pupci czy z nóżkami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam zycze spokojnej nocy, przespanej, kolorowych snow i wszystkiego dobrego 🌻 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile naprodukowałyscie!!!! :D Wczoraj nie pisałambo myslałam, że urodze :P rano wzieły mnie bóle i o 13 jak tylko mąż przyjechał z pracy pojechaliśmy do lekarza. Niestety w szpitalu nie było akurat mojego prowadzacego to zbadał mnie inny :) normalnie przed badaniem pytał się która to ciąża, który to tydzień a jak zobaczył małego to powiedział, że albo termin jest źle wyliczony albo po prostu bedzie wielkie dziecko :D Mały na dzień dzisiejszy waży 3300!!!!! Zapewnił mnie, że na 1000% nie doczekam terminu i tak za jakieś 2 tygodnie spotkamy sie na w szpitalu. Z poczatku chciał mnie zostawić na oddziale na obserwacje, ale po obejrzeniu i zbadaniu szyjki doszedł do wniosku, że już nie długo sie zacznie i stad te bóle. Mały ma się świetnie :D ułozony jest główkowo. A ja mam ODPOCZYWAĆ!!!! Zlecił ciepłą kompiel i relaks z mężem :P tak więc zaraz po powrocie ze szpitala wyrelaksowałam się w wannie a później w objeciach mężulka :P poskutkowało, ale cały czas czuje taki nacisk na dół i parcie w dół. Mąż wychodząc teraz do pracy prosił, abym chociaż poczekała do 13 z porodem :P Zaraz Was wszystkie doczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poscieli to tez ju kupiłam :D MISIE NA PIASKOWYM TLE :D http://allegro.pl/item218888947__6_cz_posciel_90x120_z_baldachimem_nowosci_.html Wczoraj dostałam meila, że wysłali tak więc powinna dziś dojść. Łóżeczko złozyliśmy wczoraj :) czeka tylko na posciel :) już nie moge się doczekac i pewnie zrobie jak Wy ubiorę zrobię zdjęcie rozbiorę i będę się gapić w zdjęcie jak sroka w gnat :P Anetka mój mąż był w wojsku w Bolesławcu :D ostatnio nawet mi mówił, że ma sentyment do tego miasta to poznał paru swietnych kumpli i chetnie odwiedziłby stare katy :D my mieszkamy w Zagłębiu dokładnie w Zawierciu to małe miasto, ale jest ok. Biut równiez mam okropny!!!! Powiększył mi się z miseczki C lub małe D na F lub nawet G 😭 okropnie boli i wygladam jak dojna krówka. Ale jak na razie laktatora nie mam zamiaru kupować to dość duży wydatek i jak będzie potrzebny to mąż kupi go w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuchatki!! nic narazie nie odpisze, bo nic jeszcze nie przeczytałam, zaraz lece do diabetologa na szybko napiszę tematy ze szkoły rodzenia, a złosliwość losu jest taka iż dziś idę na wizytę do diabetologa i nagle mam znowu aceton hahahahahahah....... 1. karmienie piersią 2. poród próbny 3. 4 fazy porodu 4. połóg 5. problemy wieku noworotklowego 6. kiedy zgłosić się do lekarza i co ze sobą zabrac 7. zwiedzanie traktu porodowego 8. kąpiel jeszcze powinien być stomatolog i ginekolog, ale narazie mają urlopy :( pozdrawiam zaraz lece na autobus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, dziewczyny, ale miałam noc :( Połowę spędziłam w toalecie. Dostałam takich rewolucji jelitowych, że szok. Przy tej mojej diecie surówkowej pozwoliłam sobie wczoraj wypić wieczorkiem jogurt. I biegunka gotowa. Dostałam takich strasznych boleści, że myślałam, że się zaczęło. Oczywiście od wyjścia męża do pracy już nie śpię, bo cały brzuch mam obolały i boję się, że mały też się przez to wszystko umęczył. Anja2525 - dobrze, że się odezwałaś, bo się trochę martwiłyśmy 🌼 A jeśli chodzi o panikę, to ja chyba biję rekordy :) Najgorsze są te niespodziewane wydatki. Ja też już miałam wszystko rozplanowane, jeśli chodzi o finanse, a tu ten stomatolog i już się część rozejdzie. Ach te nasze biusty - ja mam małe I(malutkie) B :( Ja u dentysty, to biorę znieczulenie już po przekroczeniu progu gabinetu :) Konwalia10 - coś czuję, że urodzimy w małych odstępach, bo ja z ostatniego usg mam termin na 1.09. Ja właśnie teraz oglądam \"Magdę M\". Azazella - oszczędzaj się 🌼 Niunia - zaraz muszę zajrzeć na blooga :) Kasiak* - spory chłopak z tego Twojego synka :) Pościel śliczna. Podoba mi się ten rodzaj wykonania baldachimu. Katusia - powodzenia na wizycie, odezwij się po 🌼 Czuję się, jakby ktoś przekręcił mnie przez maszynkę. Do tego za oknem leje i w ogóle humor do d....... Uciekam. Odezwę się później. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wrześnióweczki! Wpadłam na chwilke bo zaraz zaczne sie szykowac do gina - trzymajcie kciuki zeby wszystko było dobrze, od wczoraj dolegliwości moje właściwie przeszły wiec ktg pewnie nie wykaze żadnych skurczy i znów mój gin pomyśli ze ma do czynienia z pierwszorzedną neurotyczką :P Dziewczynki, ponawiam moje pytanie które umknęło gdzieś w gaszczu wypowiedzi jaki rozmiar pościeli kupujecie tzn chodzi mi o kołderke bo podusie są te same czy 90 x 120 czy 135 x 100 nie wiem które sa lepsze do materacyka 120 x 90. Na razie zmykam, zajrze wieczorkiem ( bo u nas wizyta u gina to cała wyprawa na cały dzień :D ) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze juz któras z was ma w domu kołderkę 135 x 100 - czy ona nie jest za duza ? I odwrotnie czy 90 x 120 wystarczy dla dobrego przykrycia, zgłupiałam i nie wiem co kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane mamuski! Kasiak to ty wielkie dziecko urodzisz,j bedzie bolało...ale się nie boisz prawda? Konwalia a z tą posciela to ja bym nie wytrzymała gdybym wczesniej nie obejrzała a jeżeli cos byłoby nie tak i trzeba by było przeszyc albo pooprawic albo dokupić?Wiesz ja jestem pod tym wzgledme rabnięta i wszystko ma być zapiete na ostatni guzik jak mały \"przekroczy\" próg domu. Vanilam ja to mam wrażenie że mnie wszystkie zęby bolą i wiem że mam próchnicę bo jeden jest czarny a boli mnie od niego 5 ...za chiny nie pójde jednak do dentysty...napewno nie na żywca ot tchórz jestem i tyle Irysek ja mam ten mniejszy rozmiar poscieli i uważam że jest wystarczający, zresztą zrób tak weź kawałek przescieradła złóż go dow ymiarów o które ci chodzi i porównaj A co do biustów to faktem jest że jak karmiłam drugiego syna mój mąz nie mógł sie nahapać no normalnie F jak nic potem w staniku cos tam latało teraz jest skromnie D ,boje sie jednak że za kilka lat bedą to dwa rodzyneczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Fajnie, że możecie tak często pisać i być na bieżąco - ja niestety ciągle w pracy i końca nie widać.....Nic jeszcze nie mam gotowe.... Staram się czytać na bieżąco, ale ostatnio tak dajecie czadu, że nie zdążam z czytaniem. Kasiak, twój maluch faktycznie duży, szykuj się kochana, mam przeczucie, że będziesz pierwsza..... Małgosiu, w tyg. łożysko powinno jeszcze być II stopnia, dopiero ok -35-36 tyg. III stopnia. Twoje już się starzeje, więc myślę, że też urodzisz wcześniej niż maż termin. Ja też byłam na usg i tak jak przewidywałam mój kurczaczek nie jest za wielki...., ale też nie jest tragicznie, może dociągnie do 3 kg., chociaż lekarz przewiduje wagę ok. 2900. Nic się nie da zrobić, już taki mój organizm, że głodzę swoje dzieci.....będzie długi i chudy. Peppetti lub Miśka proszę poprawcie w tabelce kg (ja mam mało czasu, a jak zacznę tam grzebać to napewno coś zepsuję) Przytyłam 9 kg, oraz wybraliśmy wreszcie imię - Marcel (pozdrawiam Darię123). Wszystkie chłopaki będą na M: Marek (tatuś) Maciek i Marcel, a nazwisko też jest na M. Pa, odezwę się potem bo już ktoś dzwoni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku ja kupiłam posciel 90/120 :) łóżeczko mam 60/120. Oj duzy chłopak bedzie, albo już niedługo sie urodzi i dlatego taką ma wagę. Lekarz mówił, że z tym moim terminem to nieźle jest :D Od wczoraj czuje takie parcie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja też miałam ciężką noc. Nie mogłam oddychać, bo bolały mnie płuca ?? Czułam olbrzymi ucisk w tych okolicach i żadna pozycja, nawet siedząca, nie przynosiła mi ulgi. Poza tym spojenie łonowe chce mi rozerwać. Irysku - myślę, że bez znaczenia jakiego rozmiaru kupisz pościel. to są niewielkie różnice. Mój Kamilek miał 120x90, a teraz kupiłam 135x100. Mniejsza wcale nie była za mała - pod tą pościelą spał bardzo długo. Teraz, choć śpi w dużym łóżku, pod standardową kołdrą, z tą małą kołderką wędruje po mieszkaniu aby oglądać bajki w tv :) :) Teraz kupiłam większą, bo akurat wybrałam wzór pościeli, który był w takim rozmiarze. Jeszcze jej nie widziałam, ale myślę, że nie będzie to robić żadnej różnicy. Trzymam kciuki za wizytę. Joasia - super, że jesteś. czekamy na wieści po wizycie u lekarza. Czytając Wasze opowieści o wrzodach, żylakach dostawałam gęsiej skórki. Dobrze, że coś takiego mnie nie spotkało. Mam nadzieję, że nie spotka. Współczuję Wam, kobitki tych dolegliwości, wydaje mi się, że to bardzo wrażliwe miejsce i musi cholernie boleć. vanilam - odnosnie łożyka, im wyższy stopień tym bardziej dojrzałe łożysko. Im później dojrzeje, tym dłużej można chodzić w ciąży. Dojrzałe łożysko to III stopień. Potem łożysko starzeje się, co upośledza jego funkcjonowanie. Polega to na zarastaniu naczyń łożyskowych, odkładaniu się wapnia w kosmkach, stłuszczeniu, zwłóknieiu, dlatego ciąża przenoszona stanowi zagrożenie dla płodu. Wcześnie dojrzałe łożysko musi być częściej obserwowane poprzez usg - sprawdza się przepływy w łożysku. azazella - oszczędzaj się, oszczędzaj!!! niunia - no, zaszalałaś. Świetna fotka kasiak - dobrze, że to był fałszywy alarm. Klocek z Twojego synusia. A ja dziś wyjęłam ubranka po moim synku i robię przegląd. I będę robić wielkie pranie. Najwyższy już czas. co nie?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! na ostatnim usg wyczytalam ze wymiar BPD u mojej malej to 89 a to wskazuje na 36 tydzien ..a bylam wtedy w 32 , troche mnie to martwi reszta byla na granicy 32/33 tydz.czyzby to oznaczalo ze moja dzidzia bedzie miala wielka glowe ?! moze ktoras sie z was zna na tym bo ja absolutnie ..ładne te wasze zakupki , ja chyba niepotrzebnie sie tak spieszylam teraz mi sie podobaja zupelnie inne rzeczy ...ech ! kasiak Ty jestes z zawiercia ? mam tam korzenie ...i wielka rodzine przynajmniej kilka razy w roku tam jestem , najczesciej na Borowym Polu ...:))) kaja72 masz siłe biedactwo jeszcze pracowac ??? irysek ja tez mam ten mniejszy rozmair poscieli ... vanilam wspolczuje nieprzespanej nocy ! aaa od jakiegos czasu zaobserowalam taka biala wydzieline ( sluz ) na wkladkach , ale jest jej tyle ze az wydaje mi sie to niemnormalne ? czy wy tez tak macie ? a w ogole to wczoraj 3 razy mi leciala krew z nosa , dziwne ... ok. pozdrawiam was wszystkie brzuchatki bardzo serdecznie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane 🖐️ 👄 wpadlam sie tylko z Wami przywitac i wroce tu pozniej irysku pisz po wiz, czekam 🌻 Pozdrawiam i buzki dla Brzusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już po śniadanku. Trochę lepiej, ale coś mam dzisiaj brzuch napięty, chyba przez te stresy nocne. Irysek - daj znać, co się dowiedziałaś u gin 🌼 Peppetti - jakie pojemniki na mleko zamówiłaś, bo chcę dzisiaj zamówić kilka rzeczy, a najlepiej za jednym zamachem? Ja też zastanawiałam się nad rozmiarem pościeli. W końcu dzisiaj chyba zamówię :) Ja wczoraj wyprałam białe ubranka, które dostałam od koleżanek i pieluchy. Został mi tylko kolor. A z oddychaniem też mam problemy, ale moja gin powiedziała, że jeszcze tydzień będzie najgorszy, bo do 36. tc dziecko jest najwyżej położone i uciska. Ja do tego mam stosunkowo krótki tułów, więc w ogóle Szymon jak się rusza, to tracę dech w piersiach. Ale już bliżej niż dalej. Aneta76 - ja też lubię mieć wszystko gotowe, ale dzisiaj w nocy dużo myślałam o tym, że jestem jeszcze w polu. A jakby rzeczywiście coś zaczęło się dziać? Kaja72 - ja teoretycznie jestem na zwolnieniu, ale cały czas pomagam teściowej w biurze. Tylko, że to nic ciężkiego. Papierkowa robota, do tego w domu, bo od tygodnia moja siostra jest na stażu w biurze i wszystko mi donosi, jak jest coś do wyjaśnienia. Mam nadzieję, że Ty nie przemęczasz się fizycznie? Mysza3 - ten wynik BPD rzeczywiście może oznaczać większą główkę, ale niekoniecznie, ponieważ (pisałam o tym wczoraj) bardzo trudno jest lekarzowi w tak zaawansowanej ciąży podać precyzyjny pomiar. U mnie też upławy się nasiliły - to chyba normalne. A krew z nosa to wynik większego ukrwienia wszystkich narządów. Ja mam problem z dziąsłami. Non stop mi kwawią. A teraz allegrowe zakupki - znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza 3 ja wczoraj byłam na USG. Był to 32,6tydz.. BPD wyszło mi 89,1 (tak jak tobie) co odpowiada 34,1tydz. Dziwne że u ciebie wskazuje na 36 tydz. u mnie to początek 35tyg. tak wylicza sprzęt. Nie będziemy się martwić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza a jaki masz obwód główki dzidzi HC? Bo ja już nic z tego nie rozumiem odległość ciemieniowa to 35tydz. a obwód główki 32 tydz. jak to mam rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Oj widzę że już pomału będziemy jeździć do szpitali i się rozdwajać.... Mnie całą noc się śniły dzieci. Oczywiście nowordki. Ale były ładne więc spoko. U mnie zaraz pewnie lunie. Ja mam roboty huk ale mi się nie chce. Idę leżeć. A co Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×