Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Ninka78 - kurcze, pewnie Ty będziesz następna. A jakieś inne oznaki? Życzę szybkiego rozwiązania i lekkiego porodu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały zień miałam skurcze ale teraz cisza położna kazała czekac wiec sie wykąpałam i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka78 - ja już chyba bym nie mogła usnąć :) Sorki, że Cię męczę, ale jak wyglądał u Ciebie ten czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam, czy robilas ciasto na ktore przepis podawala greta78? (chodzi o tego bananowca) bo mi wyszedl zakalec jak jasna cholera... :O nie wiem co zrobilam zle, wszystkie inne ciasta do tej pory mi wychodzily swietnie :( pieklam w podluznej foremce i mialam upiec dwa bo ciasta mi zostalo ale jak zobaczylam co wyszlo to reszte wywalilam. zjadlam ze 2 kawalki tego zakalucha jak byl jeszcze cieply a maz dojadl reszte ;) mowil ze gumowate ale spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliam- była to taka brazowawa, przejrzysta galaretka z krwią ale taką brazową, było tego ośc sporo wiec trudno przeoczyć- z tego co czytałam to moze być kilka godzin lub tydzień wiec czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka78 czyli Ty następna jesteś. życzę szybkiego porodu. O kurcze... nie wiem, czy bym mogła spokojnie w domu czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko_pisku - witaj w klubie 🌼 Wiedziałam, że zapomnę oczymś napisać. Mi też wyszedł niesamowity zakalec. Dzisiaj rano piekłam to od eve81 ze śliwkami i już drugi raz wyszło rewelacyjne, więc nie wiem co z tamtym zrobiłam nie tak. Trzeba jednak przyznać, że smak tego chlebka bananowego ciekawy. ninka78 - dzięki 🌼 Tak się właśnie zastanawiałam, czy to może umknąć uwadze. A tak w ogóle, to jestem ciekawa, czy przy ułożeniu miednicowym też może normalnie zacząć się akcja porodowa. Przecież wtedy maluch nie napiera główką na spojenie łonowe. Może któraś z Was coś na ten teamt wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba kładę się spać. Po weekendzie pełnym wrażeń padam z nóg. Śpijcie dobrze wrześnióweczki. D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam, moja mama zarowno mnie i mojego brata rodzila naturalnie a oboje pchalismy sie dupskami na swiat... czy czop jej odszedl? nie mam pojecia. ale wiem ze w dniu kazdego porodu normalnie pracowala, ze mna do szpitala pojechala po 19 a ja urodzilam sie o 22:45. i nikt jej cesarki nie robil :O z tego co mi wiadomo nie kazdej kobiecie odchodzi czop przed porodem, nie wazne czy rodzi pierwszy czy kolejny raz. choc ja tez ostatnio wygladam tego sluzowatego, obrzydliwego czegos za kazdym razem kiedy korzystam z toalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1978
Ale fajny temat:):):)rozbawiło mnie to,bo prawda jest taka,że brzusie są tak duże ,ze nie można sie normalnie ogloć.Ja tak mam juz jakieś 3 miesiące:)Dziewczy ja słyszałm na szkole rodzenia ,ze lepiej się wygolić.Ogólnie to nie problem,bo ja osobiscie wole być wygolona,ale są kobietki, które tego sobie nie życzą.Ale fakt faktem taką myszkę lepiej się szyje ,no i zdecydowanie łatwiej utrzymać higienę w okresie połogu,ponadto włosy nie podchodza pod szwy itp.Moja koleżnka była do pordu wygolona,a połozna ja tylko poprawiał w pewnych miesjach, dlatego do torby dobrze jeszcze zapakowac maszynkę. Kolejny super temat lewatywa.Akurat będę rodzić w szpitalu, w którym jej nie wykonują,ale tez sobie kupiłam na wszelki wypadek.Przyznam sie szczerze, że wolałabym,aby mi zrobili,allbo tak jak niektóre mówily,może zdąże zrobić ja w domu.Nie chciałabym ,a by w momencie kiedy rodzi się dzidziuś, wszystko jest jałowe i przygotowane umyka mi niespodzianka.W doodaku przy męzu, bo ma byc poród rodzinny.UFFFFFFFFF Greta 78, nie martw się, że nie masz twardnienia brzucha.Są kobiety,które tego w ogóle nie odczuwają,moja koleznka urodziła i mówiła ,ze nigdy nie odczuwała tego napinania macicy.Ja z kolei je tez odczuwam, jutro odstawiam fenoterol i zobaczymy.Fak , mam minimalną dawkę 4 razy 1/2 tabletki.Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecjo, Vanilam- kochane bardzo się cieszę, ze moją opowieścią wywołałam na waszych buziulkach usmiech. te nastorje hormoniasto-ciążowe są tak rózne, ze lepiej jak sie smiejemy niz zaczynamy płakać, matrwić się itp. buziaki i spokojnych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wieczorne :):):) No i do nas (Pażdziernikówki)doszły szczęśliwe wieści o Magdzie wpadłam złożyć Jej GRATULACJE no i trzymam kciuki za pozostałe Mamtuki,które niebawem bedą już tuliły swoje Maleństwa do ❤️ W cichości serca licze,że też urodze we wrześniu,ale tego nie da sie przewidzieć czas pokaże. Jeszcze raz GRATULUJE i przesyłam Wszystkim gorące BUZIOLKI 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma- kochana jak już mąz zdecyduje się na golenie hitlera, to niech goli kochana, ale wiesz to trochę trawa, a jak jeszcze jest dokładny, to w nosie zaczniesz dłubac z nudów hahahahahahah👄 spokojnej nocy irysku- kochana wiem co czujesz i ja tez byłam w szoku ale jak już zostałam ogolona, to i tak na wizyte musiałam iść. wstydziłam się, bo taka pipka wygląda jak u dziewczynki co nawet okresu nie ma a co dopiero miałby byc w ciąży hahahahahaha. no i mój gin jak mnie badał to spojrzał, ze pipka goła, ale nic nie powiedział, albo mi z tego wszystkiego się zdawało, ze on się zadziwił hahahahahhahhahahahahahahahahahaah 👄 spokojnej nocki Ninka78- kochana to czekamy na wiści, ze szczęsliwie urodziłas 👄 spokojnej nocy Ania1978- słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuję czasem
witam mam pytanko - może o tym pisałyście ale mi umknęło .... czy kupujecie laktatory ? a jeśli tak to jakie ? wyczytałam, że rewelacyjny jest Medela Mini Electric - wydawało mi się że drogi ale jak patrzę na Avent, to już mi się taki drogi nie wydaje :-) koleżanka powiedziała, że miała ręczny Aventu właśnie i bolało jak cholera ! nie mam pojęcia jaki wybrać elektryczny czy ręczny ? do tej pory przejrzałam : Avent, Canpol, BabyOno, Mebby, Medelę i Tufi .... mózg mi się zlasował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZYTUJE CZASEM- DZIEWCZYNY KUPIŁY , JA NIE , BO KUPIE DOPIERO JAK SIE OKAZE POTRZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ogromne gratlacje!!!!!!!! 🌻🌻 Mi czop odszedł 12 sierpnia :) było to w konsystencji bardzo stężonej galaretki i było koloru.... zielonego :O mówiłam o tym lekarzowi to potwierdził, że był to czop a kolor jak najbardziej normalny. Mówił, że zazwyczaj jest podbarwiony krwią ale nie zawsze. Bóle mam od dwóch dni nie są na razie regularne, ale za to czasem bardzo silne. Czekam już z niecirpliwością na poród. Już sobie myślę, że wolałabym jeden mocny ból porodowy niż te dni kiedy boli przez cały dzień. 28 sierpnia jest pełnia ciekawe czy to wpłynie na porody :) Pozdrawiam i życzę miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE!!!!!!!!!!!!!! ja już lece sie połozyc, bo dziś tak sie najadłam i jeszcze prae minut temu po kapieli dojadałam, bo mi dzisiaj na to moje cukry pozwoliły, ze pekam, ważę chyba tone, a brzuch mam jak ciąża u słonia. skóra mi zaraz peknie i wybuchne :) musze polezęć, bo az mnie mdli, jak świnka jadłam i jadłam. spokojenj nocy słodkich snów, żadnych troskNina czekamy na wieści 👄 dla wszystkich : 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️ 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️ 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuję czasem
katusia - dzięki ! :-) może jeszcze ktoś nie śpi, kto kupił ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak* - kochana trzyamj się i czekamy od Ciebie na wieści, ze juz nic a nic Cię nie boli i juz masz swoja kochana i zdrową dzidzie 👄 spokojnej nocy znikam pappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia teraz maże o takiej nocy kiedy już mnie nic nie boli :) bo teraz chodzę jak lunatyk. Przez dwie noce budziły mnie bóle o 2 nad ranem dziś przed 5 i już koniec ze spaniem :( Poczytuje czasem ja również postanowiłam się wstrzymać z zakupem laktatora. Moim zdaniem to jest dość duży wydatek i kupię go wtedy kiedy będzie taka potrzeba. Niby są tanie za 50zł czy jeszcze mniej, ale z doświadczenia koleżanek najlepsze są elektryczne a takie kosztują w oklicach 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuję czasem
Kasiak - ja jeszcze trochę czasu mam - termin wg ostatniego usg na 16 września ale chciałam się zorientować bo później raczej nie będę miała czasu, żeby po allegro buszować ;-) tym bardziej, że w każdej chwili mogę wylądować w szpiatalu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1978 -> ja dziś własnie odstawiłam Fenoterol, o 12.00 w południe wzięłam ostatnią dawkę (też brałam 4 x pół, a przez ostatnie dwa dni 2x pół) i teraz odczuwam częstsze twardnienia brzucha - co kilka, kilkanascie minut, a trwają one ok. 40-60 sekund. Żadnych innych objawów, oprócz chęci przemeblowywania nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak*, ty z Ninka bedziecie pewnie nastepne do porodu :) no i czekamy jeszcze na wiesci od Wisniowej bo ona miala juz cc chyba nie? a na ktorego ty masz termin? bo nie pamietam :( poczytyje czaczem- ja tez nie mam laktatora, ja cos to maz podjedzie do sklepu i kupi, w koncu to kwestia jakiejs pol godziny. moja bratowa miala jakis tani aventu (napewno ponizej 50zl) i byl do bani, potem kupila (tez reczny) Canpola (ok120zl jesli dobrze pamietam) i byla bardzo zadowolona aha, a dziewczyny z topiku w wiekszosci kupowaly reczne avent isis na allegro ale pewnie jutro napisza o tym bo juz spia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytuje was, a moze dolaczysz do nas? fakt, juz termin porodu sie zbliza ale mamy na naszym topicu nowe dziewczyny ktore dolaczyly bodajze w tym tygodniu :) zapraszamy :) lepiej pozno niz wcale 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuję czasem
bardzo dziękuję za zaproszenie :-) całkiem możliwe, że jutro już będę w szpitalu, więc kolejny raz odwiedzę Was dopiero we wrześniu ! no chyba, że mnie znowu nie przyjmą :-P ale brzuch mnie swędzi (cholestaza) i mam nadzieję, że moja pani dr podejmie jutro interwencję i miejsce się jednak znajdzie, tym bardziej że już u nich leżałam 2 mies. ! tyle chorób mi się przyplątało, że żaden nie wyspecjalizowany szpital nie chce mnie przyjąć :-o uciekam spać - jutro czeka mnie pobudka o 6 rano 😭 dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×