Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam Was wszystkie moje Kochane Wrzesniowki, Korbolki, Brzuchatki, Babiszony....👄 Magda ❤️ ogromne gratulacje 👄 dla Was, Twoja Piekna Chwila juz sie spelnila - serdecznie z calego serca gratuluje i Maksymilian przesyla buziaki nie pisze do kazdej Kochane bo bym z 10 lub wiecej stron naskrobala. mam nadzieje, ze sie nie obrazicie, ale samo nadrobienie zaleglosci troche mi zajelo :) tyle nadrukowalyscie ze szok, sam Mickiewicz w miesiac by tego nie zapisal co Wy Kochane w tydzien ❤️ ja bylam dzisiaj na wiz i mam skierowanie na 09.09 do szpitala i cc umowiona na 11 lub 13 w zaleznosci od p.ordynator troche sie zalamalam w zeszla srode bo bylam w szpitalu po recepte i mi kazala odlozyc fenoterol a myslalam ze bede brala do dzisiaj ale nic sie nie dzieje wiec pewnie naleze do tych 50% ktore rodza po terminie he he he, a zalozenie bylo ze bede miala cc jutro a tu :( ale niech juz bedzie wola nieba dzisiaj mi zaczal odchodzic czop i musze sie przyznac ale zaczynam popuszczac przy kichnieciu lub kaszlu - ale to chyba normalne remont pelna para i wlasnie bylam opierdzielic tych magikow co go robia ze nie zycze sobie by pili piwo jak pracuja . jeszcze raz zobacze ze wnosza to maja wylot z miejsca bo zaraz bede miala sufit na glowie a nie podwieszany i jestem zla jak ch..... jak ja nie lubie takich robot bo gdzie indziej nie pija od rana a tu mi chleja a moj Bartek nie umie im powiedziec slowa bo mu glupio - co glupio? do chol... sa w pracy wiec jak chca chlac to wylot!!!! ale nie bede Was glupotami meczyc Kochana katusia zdawala mi relacje co u Was przez sms\'y teraz mam troche zamieszania z tym balaganem remontowym ale juz jak Maksymilian do nas przyjdzie to wszystko bedzie zrobione. calujemy Was Wszystkie Kochane bardzo i teraz bedziemy starali sie byc na bierzaco dla Wszystkich Starych - hi hi hi -stazem i mlodszych Kolezanek ( widze pare nowych ) ogromne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałam wtrącić swoje 3 grosze a`propos tematu mężusia wywołanego przez Grako96. Mój M też jest kochany człowiek, ale rzadko wpada na pomysł, żeby zrobić coś dodatkowo. To co musi to zrobi, ale jak tylko dojdzie coś nowego to już ma problem. Jak ostatnio umył okna, to już nie umył podłogi, bo tak ciężko mu było (zaznaczam, że mamy aż 2 pokoje). A jak sprząta to usuwam się z domu, albo idę do innego pokoju, bo jak tylko podzrucę pomysł, że można to zrobić inaczej lub prościej to jest obraza. Jak widział jak prasuję ubranka dla małego i 20 tetrowych pieluszek to stwierdził, że chyba oszalałam i więcej tego nie będę robić, a jak ja mu na to, że dzieciom należy prasować ciuszki, to oczywiscie usłyszałam komentarz, że jestem przewrażliwiona. To, że kupiliśmy proszek dla dzieci, to też moje widzimisie. Ale po prostu tego nie słucham, bo po co mam sie wkurzać. A oprócz tych swoich złotych myśli to jest kochany i dużo pomaga od kiedy jestm w ciąży. A jak mu się odechciewa pomagać, to mam kochaną teściową, która przywraca go do pionu. Jakkolwiek, czasem jakiś zgryźliwy jego tekst lub komentarz psuje mi humor na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - ja jak dziś na ktg usłyszałam,że mam skurcze to dopiero do mnie dotarło,że to już moze byc niebawem i urodzę...do tej pory myślałam,a że to jeszcze tyyyle czasu- a od rana też dostałam stracha :) i jakoś tak się denerwuje...na dodatek zostałam sama w pokoju, bo dziewczyna z którą leżałam dziś wyszła....to można od myśli kręćka dostać :) a mąż dziś do późna pracuje... odpalam zaraz allegro, bo nie mam maści i innych drobiazgów - wiec najwyższa pora to kupić, a termometr kupie normalny elektr. z giętką rączką wiecie co powiedziała położna, że jesli dzidzia rodzi się z podrażnioną skórą i ma plamki czerwone- to trzeba ją kąPAĆ W KROCHMALU nawet dwa razy dziennie...i jeszcze jedno info od położnej- że jak sie karmi dziecko, to moze byc taki czas,że kobiecie nawet na 3-4 dni moze zaniknąć pokarm i żeby wtedy absolutnie nie zaprzestawać karmić- bo to jest normalne i minie, a dużo kobiet wtedy rezygnuje niepotrzebnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka26 ten pobyt w szpitalu spowoduje, że bedziesz kopalnią wiedzy dla nas. Oto i pozytywna strona leżenia w szpitalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku 🌻 bede o Tobie Kochana myslala i nie martw sie szpitalem - oni juz tam wiedza po co Cie biora i ani Tobie ani Kruszynce krzywdy nie zrobia 👄 Miśka_26🌻 a Ty moja Droga nie mysl o glupotach tylko o przyjemnych tematach - moze o seksiku ? :) a prpos seksiku to oszaleje bo od 29tc zero nul nic i juz mam taka ochote ze moze sobie juz pozwole jak M nie bedzie sie bal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2525 witaj ponownie :) Wrzesniowka 2007 ja tez nie slyszalam o rivanolu , kupiłam tylko tantum rosa , zadnych kosmetykow do higieny innymnej tez nie mam bo od jakiegos czasu zaprzestalam ich uzywac ,,, a to polecaja tylko wtedy gdy sie uzywa na codzien zeby nie wywolac jakiejs reakcji alergicznej :) jesli chodzi o termometr toja tak jak Vanilam kupilam elektroniczny Baby One, na popekane sutki mam bephanten , dla dzidzi jak na razie tylko sudocrem , mam tez chyba 10 gazikow Leko ale mam zamair tez sama zrobic ten spirytusowy roztwor , bo kolezanka mowila ze te gaziki to takie sobie ...zadna rewelacja :( sol fizjoloficzna mam chyba 10 ampulek jak narzie , oslonek jeszcze nie kupowalam . Miska trzymaj sie , nie daj sie tym strzykawom w szpitalu :) Ja tez słyszalm ze kapie sie dzidziusa w krochmalu jesli ma jakies skorne zmiany , ze to najlepsze lekarstwo :) a tego swedzenia skory to ja bym nie bagatelizowala ja 3 raz w tym miesiacu bede badac proby watrobowe , mam tylko nadzieje ze alat i aspat dalej w normie bo nie chce isc do szpitala :( a i jeszcze moja dzidza to sie bardzo czesto rusza szcze golnie wtedy kiedy siedze to sie tak skubana przecioaga, no i jeszcze co jakis czas ma czkawke ...a zapomnialm co to oznacza chyba pisalyscie juz o tym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza3 - moja mała też się bardzo często rusza. Wszyscy mi mówili, że pod koniec ciąży ruchy są coraz rzadsze, bo dziecko nie ma już miejsca na fikołki. Natomiast u mnie jest odwrotnie - z dnia na dzień odczuwam ruchy coraz bardziej intensywnie. Czasem jak kopnie lub się wypnie, oj to potrafi zaboleć. Na szczęście w nocy z reguły pozwala mi spać :) Co do roztworu spirytusu, to przypomniało mi się - rozcieńcza się zwykły spirytus taK: 3 miarki spirytusu + 1 miarka przegotowanej zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia nie pisze bo za bardzo nie mam o czym, u mnie wszystko ok, ale cały czas was podczytuje i kibicuje wszystkim wrześniówką:) dzisiaj byłam na zakupkach, mężuś mnie zawiózł i pojechał przesiedzieć ten czas u kolegi, a ja powolutku sobie chodziłam po sklepach ponad 2 godz.:D kupiłam dla maluszka dresik:) a dla siebie kupiłam w rosmanie krem do nóg- chyba już trzeci z koleji, musze wypróbować bo już nie wiem co mam zrobić z tymi moimi napuchnietymi stopami. KUpiłam sobie też butki, takie sportowe sandałki, bo moje stopy nie wchodzą już w buty które posiadam w domu😭 myslałam ze dzisiaj bedzie chłodniej a tu znów upał ide teraz posmarować stópki i położe sie troszke bo pozniej ma mnie odwiedzić koleżanka z 7-miesięcznym bobaskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniówka 2007
nie pojechałam do tego szpitala pogadac z połoznymi... jakos tak mnie niemoc ogarneła... kompletna niechec na nic... irysku ja kupiłam termometr elektroniczny z miekka koncówka baby ono za ok. 20 zł sprawdzałam na sobie i mezusiu jest super poiar trwa max. 10 s i sygnalizuje delikatnym dzwiekiem bardzo przyjemnym wiec dzidzia sie nie wystraszy naprawde słabiutkim i faktycznie koncówka jest miekka i miła w dotyku a cena rozsadna. a kosmetyki jakie i jakich firm? ja kupiłam nivea ale zastanawiam sie co jak i kiedy uzywac zeby nie przesadzic z nadmiarem... jedni zalecaja oliwka inni nie, ktos mowi o zasypkach i pudrach inni nigdy nie stosowali... jak to jest? im blizej tym bardziej sie w tym pogubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniówka 2007
vanilam masc majerankowa jest na katarek i wszelkie wycieki z noska no i jak cos tam zalega to sie dzidzi smaruje pod noskiem i łatwiej oddycha, duzo osob poleca bo czesto od katarku zapalenie uszka się robi wiec trzeba unikac... tofikowa masz racje z tym linomagiem i sudocremem , tak wiec musze kupic oba:) kurcze ja sie zastanawiam nad tymi kosmetykami kapac maluszka zelu do mycia ciałka i wlosów nivea a po kapieli smarowac oliwka? a zasypka jest konieczna prezciez po oliwce i zasypce moga byc grudki i otarcia gotowe... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tu chodzi Babiszonki moje Drogie ??? ja tu wracam, a tu jakos pusto, cisza, braki wielu Babiszonkow ??? no pieknie pieknie !!! znowu sie zaczyna - bede sobie gadac sama ze soba - a to nudne jak juz kiedys wspominalam pozdrawiam Wszystkie i przesylam troszke slonca i usmiechu nogi mam jak balonyod tygodnia jak mi spuchly to mam zero kostek i tak grube jak FIONA od SHREKA - doslownie ha ha ha :D :D :D mysza3 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie czuja Kobitki od fenoterolu ??? ja nic nic nic zero skurczow, zero rwania, ciagniecia i innych boli malagocha333 Ty dzisiaj odstawiasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! właśnie wróciłam od lekarza a wiec odstawił mi juz Fenoterol i Isoptin i mam nie brać tez juz No-spy i czekamy... szyjka mi sie juz skróciła zrobiło sie rozwarcie na 1cm a poza tym wszystko ok-powoli sie zaczyna...ciąża uważana za donoszoną moja córeczka jest wg usg zdrowa ma na dzien dzisiejszy 3500g także z tego ciesze sie bardzo ze dałam radę i donosiłam do tego 38tc!!! A odnośnie mojego swedzenia całego ciała wiec tak jak któraś z was mi napisała podejrzewa cholestaze- wnioskuje po objawach, kazał mi jutro rano zrobic duzo badań i zaraz jak dostane wyniki mam zadzwonic i zobaczymy co z tym zrobi, pocieszył mnie jedynie ze nie mam az takiej wysypki jaka towarzyszy cholestazie- dopiero mam kilkanaście pryszczyków na 1 nodze, no oczywiscie mam sie nie denerwować... ALE JAK TU SIE NIE DENERWOWAC!!!! postarm sie byc dobrej myśli...przeciez tak okropnie swedzi mnie od 3 dni wiec chyba dzidzi nic złego to nie zrobiło? musze wierzyc ze wszytko jest ok! a wiara moze wiele... pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3- fajnie, ze podobał sie mój a raczej mojego męza Hitlerek hahahahahahah 👄obys tylko tej cholestazy nie miała Peppetti- cieszę się, ze mój mąż ma dobre poczucie humoru i również ciebie rozbawił wąsik Hitlera 👄 Vanilam- tak kochana muszę przystopować, bo te bóle były straszne 👄 NINKA78- kochana ja musze wytrzymac do 14.09, bo u mnie dzić dopiero 35 tydz i 5 dni 👄 irysek- 👄 :) z tego co wiem od koleżanek, które miały teraz cc to mają krwawienie i to nawet dłuzej niż po sn :( Tristeza- u mnie lewatywę robi połozna, ja kochana to już mam zlew na wszystko, nie bedę miała żadnego wstydu, bo ide rodzić dziecko i tak musi być 👄 DAL WSZYSTKICH CAŁUSKI : aniołekjg 👄 konwalia10 👄 Laura_28 👄 Szczęściara28 👄 Wisniowa 👄 LuKrEcJa 👄 justme 👄 missarajevo 👄 Vanilam 👄 Edyta79 👄 Kasiak* 👄 syliak 👄 iza iza 👄 ziarnko_piasku 👄 daria123 👄 NINKA78 👄 syska 👄 esa 👄 sakahet 👄 eve81👄 tristeza 👄 soophiee 👄 Tofikowa 👄 anja2525 👄 mysza3 👄 kasiek78 👄 ***niunia*** 👄 ewapiano 👄 Diana 24 👄 Kaja 72 👄 Shira23 👄 Granini 👄 kaska0110 👄 lea76 👄 azazella 👄 julllka 👄 zielony_talerzyk 👄 destiny 👄 Jolla25 👄 Greta78 👄 Aneteczka1976👄 dzidzia1975 👄 Pola40 👄 Peppetti 👄 diana shanti 👄 Monia18 👄 malagocha333 👄 Rinka84 👄 aneta76 👄 Sisterone 👄 Irysek 👄 Miśka_26 👄 Shiva24 👄 Dotex82 👄 ksemma 👄 to-tylko-ja 👄 grako96 👄 kamyczek-80 👄 joasia_ 👄 Luiza342 👄 Samara 👄 zekanna 👄 kofii 👄 Magda7184👄 fabia22 👄 ewciau👄 azallia👄 balbi77👄 wrześniowka2007👄 Ania1978👄 POZDRAWIM WAS SERDECZNIE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- no kochana zrobiłas ogromny come back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz tyle napisałaś, ze jestem w szoku! Ciebie jednak nie mozna pobić w pisaniu :) ciesze sie, ze u ciebie wszystko dobrze, a tych pijaków to po łbie i do rowu hahahaahah, ja tez miałam do czynienia z takimi robloami nie raz i dziekuję bardzo za ich robote, ze potem wszystko się sypało! kochana nogi widze, ze tu co druh=ga ma napuchniete. jakos damy rade, wazne ze masz neta :) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81- kochana jak nie masz co pisac to sprzedaj nam jeszcze jakis przepis na ciasto, bo na naszym forum twoje cisto ze śliwkami zrobiło szał. no i ja tez je upiekałm i mi wyszło. a nogi jak puchna to juz taki los ciężarnych. odzywaj się! nawet jakieś trele morele napisz. ja czasmi tylko tak napisze jakies głupotki, by sie odezwać i przypomniec. pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholestazy kurcze czy temu towarzyszy wysypka. Dzidzi jak to wygląda u ciebie?? Jakie badania kazała Ci zrobić pani doktor. Przeraziłas mnei bo ja myślałam ,z e jak wysypka jest to to nie jest cholestaza. ale teraz to juz nie wiem. wizyte mam dopiero za tydz. i nie wiem co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1978
Dziewczyny piszecie, ze chodzicie na badanie KTG, ja takiego badania nie miałam i zaczynam się zastanawiać czemu lekarz mnie na to nie wysłał? Jak myślicie, proszę o odpowiedz. Ponadto dziś jestem pierwszy dzień bez fenoterolu i w zasadzie mam nieustannie twardy brzuszek, co jakiś czas przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Katusia dzięki za pozdrowienia i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Serdeczne gratulacje dla pierwszej \"rozpakowanej\" mamusi :) Malgocha333- niestety nie znalazlam daty porodu na pierwszym USG, ale mialam robione USG w 11tc + 1d a wymiary na wydruku pokazywaly 13 tc (hbd czy cos takiego)... I nawet odkopalam swoje notatki z grudnia i co znalazlam? Ze OM mialam 15.12 ale plamienia juz 10.12 (!) Czyli do poczecia moglo dojsc duzo szybciej niz to poczatkowo zakladalam. Wiesz, przy cyklach 24 - 40 dniowych poczecie to jak trafienie w totka ;) Wszystkie fenoterolówki: dzidzia1975, Malgocha3333, Anja2525 - ja odstawiam dzisiaj, a jutro mam wizyte i KTG i tez strasznie sie denerwuje, co bedzie potem... Dzis w nocy nasiliły mi sie bóle w dolnej czesi brzucha i dokuczaly bole krzyzowe, ale nie bylo to nic nadzwyczajnego. Mysle, ze bylo to spowodowane wyjatkowo aktywnym dniem. Ciekawa jestem, czy w naszym przypadku nie okaze sie, ze po odstawieniu jest nie 50/50 tylko 100/0 heheh - wszystkie przenosimy ;) No i na pocieszenie dodam, ze mnie tez okropnie swedzi brzuszek...oczywiscie popytam jutro gin o przyczyne! Trzymajcie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, napiszcie mi prosze, czy wysypka też występuje czy tylko sam świąt przy cholestazie??? Bardzo prosze bo nie wiem czy pedzić do lekarza, czy poczekać do tego przyszłego wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniówka 2007
katusia dziekuje za pozdrowionka, sciskam Cię i resztę załogi :) jeczmien mi na oku rosnie chyba oszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
witam ,dzis po wizycie u lekarza mam sprzeczne odczucia,wszystko ok ale kazala mi duzo lezec i sie nie przemeczac bo otwarcie na opuszek, poza tym wszystko the best))) co do kapieli niemowlakow to ja z pierwszym bejbiakiem robilam tak:3 razy w tygodniu kapiel z rumiankiem 2 razy w krochmalu 2 razy bez dodatkow skora jak u niemowlaka)))) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki cieszę się, ze zrobiłam wam przyjemność pozdrowionkami i buzialkami 👄 życze spokojnej nocylece z sunią na sikanki, a potem M właczy film ja dziś mu potowarzyszę, bo ostatnio to tylko komp i komp Wrzesnowka2007- potrzyj złotem ten jeczmien. np. obraczką spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki! To ja żegnam sie z Wami, nie wiem na jak długo, ze względu na dzidzie mam nadzieje ze na przynajmniej na 2 tygodnie, chciałabym jeszcze troche poczekać z tym porodem. Strasznie sie boje tego co stwierdzą. Jak bede cos wiedzieć to dam znać. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja 🌻 moim zdaniem nie masz powodu do zamartwiania sie, przy cholestazie ponoc najbardziej swedza dlonie, choc nie tylko ale swiad jest tak dokuczliwy ze ciezarne z ta dolegliwoscia niejednokrotnie drapia sie az do krwi! no i wysypka - przy cholestazie z tego co pamietam nie wystepuje a jesli juz to nie schodzi po uzyciu zwyklego balsamu :) glowa do gory, na pewno wszystko jest ok! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak mnie glowa boli ze szok :( nie wiem czy to przez ta nieprzespana noc, czy przez placz... moze obie te rzeczy mialy wplyw... wzielam po poludniu apap i na troche przeszlo a od 2 godzin znowu to samo :( poza tym na papierze toatletowym znalazlam taki gesty, przezroczysty sluz z bialymi niteczkami - nie wiem czy to czop zaczal mi odchodzic czy jak...? ale jesli to on i nie byl podbarwiony krwia to raczej nie mam sie co spodziewac rychlego rozwiazania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie wiem czy wiecie, ale niezastąpiona przy odparzeniach maluszka jest po prostu mąka ziemniaczana. Stosuje się ją zamiast pudru. W razie W polecam to naprawdę działa i nie powoduje podrażnień nawet u najbardziej wrażliwych bobasków. Nie wiem czy to co wam teraz powiem bardziej was zasmuci czy pocieszy. Mój gin na ostatniej wizycie opowiedział mi o pacjentce, która 2 tygodnie chodziła z rozwarciem na 5. Nie miała ani bóli ani skurczów. Nie pomogło wywoływanie. Urodziła 1 tydzień po terminie. Współczuję wszystkim którym puchną nogi i nie tylko. Całe szczęście że mnie ta dolegliwość ominęła, choć ze wstydem muszę się przyznać że przez 9 miesięcy nie pozbyłam się szpilek. No może noszę teraz ciut niższe. Kiedyś próbowałam założyć adidasy, to tak mnie łydki bolały, że myślałam że nie wrócę do domu. Ale dziewczyny już niedługo znikną nasze dolegliwości a dołączy się troska o dzidziusie i niewyspanie. Dzieciątka zrekompensują nam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam mogę życzyć tylko miłej nocki, bo mąż potrzebuje komputera i mnie wygania. ziarnko-piasku. dzieki ale wiesz i tak sie martwie🌻 a ty głowa do góry i prosze mi tam nie płakać, bo Julci w brzuszku jest smutno. Trzymaj sie kochaniutka. jestem z tobą całym❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×