Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dziewczyny masakra!!!!!!!! zjadłam cała pizzę i wypiłam prawie1,5l z 2l coli. Teraz leżę i stękam, bo pękam:)) ale nie tak jakbym chciała:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Babys jest dzis wyjatkowo spokojny, nie wiem czy spi, czy moze ma juz tak malo miejsca, ale prawie wogole go nie czuje. Rano oczywiscie fazowalam, ze sie cos stalo, bo nie moglam go dobudzic. Nawet po jedzeniu cisza, jedynie kilka razy w ciagu dzisiejszego dnia, sie wypychal.W poniedzialek mam kolejna wizyte u gina i chyba zwariuje przez ten weekend, jak mnie nie wezmie. Za 2godz. ma do mnie przyjsc kolezanka, ktora ma termin na 2polowe pazdziernika. Smieje sie, ze jak ja przenosze o 2tyg. a ona urodzi 2tyg. wczesniej, to spotkamy sie w szpitalu, na jednej sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobiłyscie mi smaka z tym jedzonkiem... ja juz od 3 tygodni robiłam sobie czasem \"świeto\" na konto tego że teraz mozna a potem nie... zamawiałam pizze, chinszczyzne byłam w lodziarni i na gofrach , juz mi chyba nic nie zostało z \"kulinarnych grzeszków\"... chyba że po terminie mozna zacząć dublować rarytaski:) własnie wypijam małego kubusia i mysle jak ja mogę \"zgrzeszyc\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007🌻 smacznego!!! ja zmykam zrobic porzadek w kuchni :) Potem zajrze, moze ktoras sie rozpakuje ;) Zycze Wam tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to narazie rozpakowalam klosz z nocnej lampy.... chcialam wytrzeć kurz z komody, pach machnęłam łapką i klosz wylądowałó na podłodze w drobnym maczku... tak to jest jak się za coś bierze z pełnym brzuchem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja wlasnie zajadam delikatne wafelki z lidla;-) mniam mniam 23kg na plusie a ja sie ciasteczkami opycham hihihihihi a co tak ,pozniej bede poscila co do coli to myslalam,ze tylko ja taka ZŁA mama jestem i ja pije,uffffffffffffffffffffffffffffffffff ulzylo mi a najlepsze jest to,ze przed ciaza moglaby wogole dla mnie nie istniec a teraz gaz gaz gaz ....... moj m mowi ze zababelkuje dominie na maxa ale fajnie ,ze ciepelko ,przynajmniej moglam na swoje fionowate stopy zalozyc japonki ,bo juz od innych mam odciski i chodze jak banka wstanka najgorsze ze dlonie tez mam popuchniete,nic nie pomaga tnz mydlo ,oliwka i pierscionkow nie moglam sciagnac.moze na porodowce sie tak bardzo nie przyczepia do tego?macie jakies odgorne zalecenia co i jak w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau nie wiem, ale u nas jest tak ze zadnych blyskotek nie mozna miec- ja juz wszystko posciagalam, gdyby nadeszla godzina \"0\" to pewnie bym o tym zapomniala, a obraczki to od dobrych trzech miesiecy nie nosze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak mysle ze u nas to samo,suuper doslownie nie ma to jak sie obudzic z reka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ewciau nie martw sie, jak Ty ich nie sciagniesz, to oni tym bardziej, przeciez nie poucinają Ci paluszków:)) poprostu juz nie mozesz ich pozdejmować i tyle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni maja przyrzady do przecinania!!!!!!!!! nagadaja sie jak zwykle ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhh;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja prawie na dziś skończyłam... posprzatalam, pomylam okna, odkurzylam, umylam podlogi i wyszorowalam łazienkę szczoteczką- taką do zębów... jeszcze tylko wieczorny seksik- jak mnie nie ruszy dziewczyny, to znaczy ze te wszystkie przyspieszacze porodowe są do tyłka....(jak się nie uda, to po pierwsze- próbowałam, po drugie- przynajmniej \"spaliłam\" tą pizzę co ją wszamałam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🖐️ jedzcie ile wlezie bo mi jak czytam co piszecie to jezor do tylka ucieka a slina kapie na klawiature tak Wam coli zazdroszcze - ja w ciazy to pilam litrami a teraz jak Bartek kupi to siedze i moge tylko na nia popatrzec a u nas byla dzisiaj srodowiskowa i jest pod wrazeniem mojego Synusia, byl taki kochany ( zawsze jest ) - je i spi troszke sie pozlosci ale to dla mnie Najwiekszy skarb na Ziemi pani ordynator noworodkow przy wypisie powiedziala ze jest ze mnie dumna ze tak swietnie sobie radze - przepraszam ale musze sie pochwalic bo to mnie podnioslo na duchu po cc ze skoro nie moglam Maksika urodzic sn to chociaz umiem sie nim zajac jak trzeba a srodowiskowa powiedziala ze to duze uznanie ok Kochane nie zameczam Was ale jeszcze chwilke i Wy tez przytulicie Swoje Skarby i zapomnicie o tym ze bylyscie w ciazy, bo jest tyle nowych obowiazkow ze nie ma czasu na sentymenty ja z dnia na dzien jestem w lepszej formi i kg z dnia na dzien mniej jak wychodzilam ze szpitala to mialm juz 12 kg mniej a ciazy +16 tak ze nie jest zle Pozdrawiam Was Kochane Wszystkie - Te 2w1 i juz rozpakowane Katusia Kochanie 👄 czekam na info 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! dziś wróciłam ze szpitala nie nadrabiam póki co czytania bo nie ma kiedy , czuje sie w miare dobrze jedyne co baaaaaaaaaaardzo boli to obkurczjąca się macica,przy pierwszym i drugim tak nie bolało ale podobno tak ma być maly wzywa uciekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, u mnie też jeszcze bez zmian, niestety żadnmego rozwarcia, szyjka długa. Jutro idę na oddział, będą wywoływać poród, a jak nic to pod nóż ...... i tyle. Boję się tego ale niestety nic nie poradzę. Trzymajcie za mnie kciuki, ja o was też będę myśleć i pozdrawiam wszystkie. Pa, mam nadzieję, że jak zajrzę na topic to już wszystkie będziemy rozpakowane. Buziaki, Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w poniedziałek na godzinę 8 rano szpital CESARKA :) już podpisałam papiery :D U mnie trzymają max 10dni po terminie więc w poniedziałek muszą mnie ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niunia w poniedziałek na 9 mam sie stawić na cesarkę. Ale zrobią mi we wtorek rano. Bo wtedy są planowe cięcia. Niewiecie co sie przydaje przy cesarce oprucz tego co przy naturalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau myślę , ze nikt Ci nie będzie psuł pierścionków ani obrączki. Ja swoje 2 mce temu ściągnęłam, bo na opuchniętych paluchach strasznie wyglądały. fabia22 ale Ty pracowita jetseś. Zobaczymy, czy to przyśpieszy i jak cos to i ja tak zrobie. anja2525 gratuluje, ze sobie tak dobrze radzisz. Oby tak dalej. aneta76 podobno ibuprom trzeba brac.. i pochodne paracetamolu... Tyle tylko słyszałam. niunia no to wreszcie masz termin:) Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja72 powodzenia- mnie czeka to samo co Ciebie zapewne- najpierw wywołanie, a jak nie pójdzie to CC. Boję się równie mocno jak Ty:)) oby dzieciaczki były zdrowiutkie:)) ***niunia*** kochana, a ja obstawiałam, że Ty się już rozpakowałaś... a Ty na podobnym etapie co my:)) Trzymam za Ciebie kciuki kochana:)) Aneteczka1976 za Twoją CC też trzymam kciuki:)) Ksemma dam znać jak coś mnie ruszy- jak bedę sie wybierać do szpitala do napiszę Ci na gg, żebyś ewentualnie przekazała, choć mało w to wierzę, że do poniedziałku coś się zmieni:)) BUZIAKI DLA WAS MAMUTKI:)) anja2525 gratulacje odznaki wzorowej mamci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia dostala sms od grako96 ale jest juz w szpitalu wiec mi przeslala a ja Wam przekazuje "wczoraj wszyscy poza moja polozna i ginem sadzili ze nic z tego. Moj lekarz powiedzial - zostajesz i urodzisz jutro.Rano rozwarcie na 3czm o 12 na 5cm o 13 kroplowka 13.40 na 10cm o 14 urodzilam. Poszlo gladko nawet bardzo. Obeszlosie bez lewatywy golenia i ciecia. Zycze podobnie. Viki - 3650 57cm 10pkt porod sn Calusy dla Wszystkich 2 w 1 i trzymam kciukioby i Wam tak poszlo. zdazyl na porod i dumnie przecial pepowine \" -sadze ze maz bo tu maly problem z sms\'em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super Grako96 masz to już za sobą i to jak ładnie.. GRATULUJE!!!! 🌼 🌼 🌼 fabia22 spoko, jak będziesz szła rodzic to daj znać. Ja tu pewnie na dyżurze zostanę:) Jak coś to możesz sms mi wysłać jak już będziesz po.:) Aneteczka 1976 trzymaj sie. Chyba nic poza tym co na sn nie trzeba wziąźć, tylko chyba nie wolno jeść przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 GRATULACJE dziewczyny jesteście takie kochane 🌻 nareszcie wiem na co czekam tylko zastanawiam sie że jak teraz czekam konkretnie na poniedziałek, to pewnie weźmie mnie wcześniej - bo ja ogólnie nadal mam skurcze, obolałe krocze i wszystko wskazuje że mam rodzić naturalnie :D No ale co ma być to będzie aby zdrowe jak to sie mówi ......... a o to sie modle najbardziej. Ze mną przy cesarce będzie mąż - oczywiście nie będzie nic widział ale będzie przy mnie trzymał mnie za rękę i pierwszy zobaczy maluszka. Jesssuuuu dziewczyny ja będe siedziała teraz jak na szpilkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** Kochana ja juz od 10.09 mam Swoj Skarb na swiecie i Kocham Go nad zycie pozdrawiam Cie Kochana fabia22 ksemma Shiva24 i dla Wszystkich 2 w 1 i juz z Malenstwami dla Was tez Kochane buziale i pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 no własnie dopatrzyłam po czasie . Dla wszystkich mamuś GRATULACJE - tak Wam zazdroszczę. Niech maleństwa się zdrowo chowają. Ja wogóle jestem z czytaniem do tyłu aż wstyd się przyznać ile .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...SN........ Hubert 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Ko nrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Karol ek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Sz ymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Mi chałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........L uiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmi na 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosi a 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27.soophiee..........dziewczynka.........10.09..CC...... Marysia 28. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 29. Mysza3............dziewczynka........11.09...SN............. Maja 30. Irysek.............dziewczynka.........12.09...CC........... .?????? 31. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktori a 32. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Domini czka 33. _Justys_...........chłopiec.............13.09..CC.......Mate uszek 34. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Sz ymonek 35. Ania 1978..........chłopiec.............14.09...SN........Kacpere k 36. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? 37. Aneta76............chłopiec.............17.09...CC........An tek 38. Grako96...........dziewczynka........20.09...SN..............Viki Grako96 G R A T U L A C J E ksemma nie mam do Ciebie nr.... jeśli mogłabyś podać to będę wdzięczna:)) na mojego maila np. fabia22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kochane kobitki, Zgadnijcie co ???? .... zero akcji - porodowej oczywiscie :( Nadal 2w1 ... To tyle na teraz, bo musze leciec. Buziaki wszystkim - zaleglosci nadrobie pozniej. Papki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie tulące już swoje maleństwa- jeszcze raz, bo \"zjadłam\" missarajevo 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...SN........ Hubert 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Ko nrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Karol ek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Sz ymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Mi chałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........L uiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmi na 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosi a 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27.soophiee..........dziewczynka.........10.09..CC...... Marysia 28. missarajevo.........chłopiec...........10.09..CC........Adrian 29. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 30. Mysza3............dziewczynka........11.09...SN............. Maja 31. Irysek.............dziewczynka.........12.09...CC........... .?????? 32. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktori a 33. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Domini czka 34. _Justys_...........chłopiec.............13.09..CC.......Mate uszek 35. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Sz ymonek 36. Ania 1978..........chłopiec.............14.09...SN........Kacpere k 37. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? 38. Aneta76............chłopiec.............17.09...CC........An tek 39. Grako96..........dziewczynka.........20.09...SN.............Viki No to chyba Katusia zamknie magiczną czterdziestkę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 wysłałam nr tel. Coś mi kafe nie działało. Czymś sie trzeba zająć, w tv nudy. Może ksiązka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×