Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość trzeba bylo uważac

to chyba najlepsza metoda jaką znam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhuiyfeh
a na co ta metoda? mam katar, pomoze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwejt
trąca mi to sciema wciskasz ludziom ciemnote a potem chodza po mieszkaniu i ssa olej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyughj
jakie schorzenia wyleczylas, np? jaki olej sssiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było uważac
ja ssie olej słonecznikowy zwykły najlepszy jest taki mozecienie wierzyć ale ja swoje wiem i cche tylko pokazac niektórym z was ze naprawde mozna sobie pomóc samemu tak jak ja to zrobiłam wyleczyłam przewleklw zapalenie korzonek.zatoki i zapalenie oskrzeli.bóle kregoslupa ,i wiele wiele innych schorzen .. jesli tylko lapie mnie jakies przeziebienie i grypa od razu ssam i pomaga ..nie ma szans mnie dolapac teraz zadna grypa ani nic.. dawniej mialam anginy nonstop ..odkąd ssam olej niemialam juz 5 lat ani najmniejszego bólu gardla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyughj
olej slonecznikowy zwykly - czyli rafinowany, taki najtanszy jaki mozna dostac w sklepie? czy musi byc nierafinowany? ile kosztuje ten twoj olej, i jkaiej firmy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było uważac
mój olej kosztuje cos ponad 4 złote chyba i jest napisane na nim BARTEK:) ale słyszalam, ze nawet tani byleby byl słonecznikowy albo tez oliwa z oliwek pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NARESZCIE KTOŚ O TYM
NAPISAŁ! DZIĘKUJE ZE PORUSZYŁĄS TEMAT SSANIA OLEJU!! DZIĘKI NIEMU WŁASCIWIE TO CZUJE TERAZ ŻE ŻYJE...SSAM OD 2 LAT JUZ !!I ASTMA POSZLA W ZAPOMNIENIE !! POZDRAWIAM MOJA MAM I BABCIA TEZ STOSUJAI TEZ SĄ ZACHWYCONE TĄ METODĄ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafinowany na bank
bartek jest rafinowany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhytitkjm
moze byc rafinowany olej do tego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo uważac
jasne z emoze byc rafinowany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhytitkjm
hmmm, na pewno? kiedys cos czytalam o tym i tam bylo, ze to MUSI byc nierafinowany olej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwejt
ja narzie zwykly roslinny ale zara zpolece po BARTKA :D a jelsi połknęłam z kropelke to co?? jakois samo mi to tyłu leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhytitkjm
trzeba bylo uwazac, co wyleczylas u siebie, rposze napisz, dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
a jak się to ssie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa
Na innych forach ludzie tez lecza sie tym olejem ale o efektach nie pisza, pewnie nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ssalam olej to mnie przez
dpbry tydzien jezyk tak napieprzal, ze powiedzialam nigdy wiecej, Bomble mi jakies powylazily i nie moglam nim ruszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
no napisze ktoś jak się ssie ten olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
a jak się połknie choć kropelkę tego oleju to można umrzeć ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko ludzie
przestancie wygadywac bzdury, ten ssany olej zawiera te toksyny, ktore w waszym organizmie gnija latami, wiec nie umrzecie jak je polkniecie z poworotem.Ssac i wypluc, pomimo tego,ze mnie jezyk bolal , sprobuje jeszcze raz.Zaden lekarz nie jeste w stanie mi pomoc, to musze sobie pomoc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo uważac
juz jestem . musialam wyjac na chwile do sklepu:) dziewczyny to dziala..powtarzam raz jeszcze nie wierzycie bo nie słyszalyscie o tej metodzie pewno wiec jak macie uwierzyc od razu w cos o czym niemacie pojęcia. ja tez bym byla sceptyczna i byłam . aż do momentu kiedy zauwazylam sama poprawe aha pamietajcie ze na poczatku mogą wam sienasilac objawy niezaleczonych chorób i t odobrze bo te ognsika chorobowe sie rozpraszaja poprostu.. wiec to ze ci na jezyku wysoczyly jak która tam pisala jakie sbule to nie szkodzi..ssij dalej bo to znaczy ze mialas jakies zapalenie niedoleczone w obrębie jamy ustnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko ludzie
a wiesz,ze to prawda??!! bo ja caly czas mam zapalenie na jezyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITAkkk
Moja ciocia to stosuje. Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu, jako 87 letnia kobieta miała przepiękne zęby i w ogóle zdrowa jak byk jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko ludzie
tzn chodzi mi o to,ze od paru lat ,mam nadzerki na ejzyku i nikt nie potrafi mi ich wyleczyc, ogolnie diagnoza lekarza brzmi "jezyk geograficzny" :o a ja w to nie wierze, bo nawet nie bedac lekarzem wiem, ze zjawisko jezyka geograficznego tez jest spowodowane jakimis chorobami, schorzeniami.,Wiec nie poprzestaje na suzkaniu .Zobacze jeszcze raz z tym olejem.Ciezko jednak ssac go gdy tak jezyk boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITAkkk
co jest grane? ten watek nie chce sie otwierac wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITAkkk
co jest grane? ten watek nie chce sie otwierac wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITAkkk
kurcze mi sie otwoera tylko pierwsza strona tego watku:( komus bardzo zalezalo by zniszczyc ten watek:(:(a taki ciekawy temat:( moderatorzy macie natychmiast go przywrócic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITAkkk
kurcze mi sie otwoera tylko pierwsza strona tego watku:( komus bardzo zalezalo by zniszczyc ten watek:(:(a taki ciekawy temat:( moderatorzy macie natychmiast go przywrócic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITAkkk
kurcze mi sie otwoera tylko pierwsza strona tego watku:( komus bardzo zalezalo by zniszczyc ten watek:(:(a taki ciekawy temat:( moderatorzy macie natychmiast go przywrócic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×