Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Eyyy... Myszka... Kobietko co Ty mówisz... Ja nosze najczęściej 27... Te rozmiary są zresztą dziwneee... No ale masz racje- lepiej teraz zgupić 5 niż kiedyś 25 :P Nie moge zasnąć.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D kradne wlasnie kilka tych chwil w pracy, by przywitac sie z Wami i zyczyc udanego dnia :) Fajnie, ze chcecie przygarnac mnie do siebie i na dodatek odpowiednio motywowac:) z tym ostatnim, to kiepsko racze u mnie na chwile obecna... moze gdyby sloneczko juz swiecilo... a tak szaro, buro i nijako.... hmmmm, aby do wiosny;) no wlasnie, a propos wiosny.... za 2,5 m-ca mam urodziny i chcialabym sobie sprawic prezent w postaci mniejszej wagi ciala mojego ;) czytajac Wasze wypowiedzi probuje zebraz sie w sobie i powalczyc o swoja sylwetke... zobaczymy... Olaaaa - mam 175cm wzrostu i 70 kg.... :( ponoc nie widac tego po mnie, ale podobnie do Was, mam taka wage, z ktora zle sie czuje i taka, dzieki ktorej jestem jeszcze bardziej pewna siebie i czuje sie fantastycznie... u nmnie taka magiczna cyferka jest 63 kg!! ale chce wazyc 62 :) bo maz obiecal mi, ze jak osiagne taka wage to daje mi kase na nowa garderobe :D tia... on tez probuje mnie dopingowac:) ponoc chce miec taka kobiete, by wszyscy faceci na ulicy ogladali sie za mna ;) aha, i dostal ZAKAZ przynoszenia do domu chipsow i napojow gazowanych:) moze dzialam wolno, ale nie odstawie wszystkiego rownoczesnie:) dlateho na te chwile nie odmiawiam sobie jedzonka, a jedynie ograniczam to co najbardziej szkodzi i tuczy:) aha a od jutra mam zamiar cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnym dniu dietowania anielcia-super że Twój mąż Cie motywuje i wspiera:-),a nowa garderoba napewno sie przyda aby bardziej uwidocznic to co sie osiagneło.Mój mąz nie wie że sie odchudzam twierdzi że wyglądam ok,faceci sie nie znają:-p Dziewczyny ja potrzebuje porządnego kopa bo znów nie moge sie zabrac za te ćwiczenia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
hello! mela, ja nie cwiczylam juz 3 dni (nie mialam jak ciagle byl u mnie ktos w domy a przy gosciach cwiczyc nie ede, albo bylam poza domem a jak wracalam to nie mialam juz sily) Ale dzis powiedzialam sobie ze ile mozna, wiec na bank dzis cwicze3 (nie ukrywam ze mi sie nie chce ) wiec umowmy sie ze dzis cwiczymy, (chocby nie wiem co!!). Oki? I pod koniec dnia lub jutro sie z tego rozliczymy. Albo od razu jak skonczysz cwiczyc, to to napisz, ja tez tak zrobie. (tyle ze przede mna 750 cwiczen.....) I jeszcze masazyk.... (ale musze go robic, bo mam kosmetyki tylko na ujedrnienie, i to jedyny sposob, w jaki zwalczam cellulit, wiec tylk o jeden dzien nie masowalam sei , ale nie mialam wtedy jak. codzinnie pol godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
Dziewczyny! wytlumaczcie mi to bo ja NIC z tego nie pojmuje. oto co wczoraj zjadlam: -kotlet z piersi kurczaka z zoltym serem -2 kanapki z wielka iloscia poledwicy i zottego sera -pol puszki orzeszkow w miodzie -pol miseczki pomidorowki -mleczko w tubce -twoster z kfc(tego bym nie jadla, ale bylam z chlopakiem, wiec nie mialam wyjscia...) Po takim obzarstwie postanowilam sprawdzic, ile przytyłam, (dawalam sobie cos ok +0,7) I CO!? schudlam -0,2, jakim cudem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
nigdy nie robilam tego jak zyje, ale sprawdze, ile to bylo kalorii, ta moja wczorajsza uczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeej!!! mogę się doączyć??? mogę? mogę? stanęłam dziś na wagę i aż mnie zatkało - od sierpnia przytyłam 9 kilo!!! widziałam po spodniach że coś nie tak ale że aż tyle!!! ważę 70 i chcę wrócić do 61 - mam 174 cm wzrostu jeśli mnie przygarniecie to obiecuję solennie ćwiczyć codziennie i dietkować bez odstępstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
hello fedra, ja juz po 150 cwiczonkach na brzuszek, jeszcze tylko 600 i norma wykonana, ale teraz z pieskeim trzeba, dzis pojade (jak sie wyrobie) do mamy po czerwona herbatke, bo figura juz mi sie skonczyla. Mam nadzeije ze i tym razem zadziala na mnie tak jak ostatnio. Ale ja najczesciej jak pije czerwona herbatke, to tak mocna ze lyzeczka prawie w niej stoi, moze dlatego tak silnie na mnie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Wlasnie wrocilam z pracy i odrazu zagladam jak wam idzie:) Ja dzis mam straszny apetyt ale to chyba po tej wczorajszej kolacji,jak jem tak pozno to strasznie budze sie glodna..Na sniadanko zjadlam znowu suchary ale tym razem 4 z odtluszczana philadelphia i miodem,potem jogurt i wlasnie czekam az zrobi mi sie rybka w piekarniku...mniam... Anielcia -super ze maz obiecal ci nowa garderobe jak osiagniesz cel..Swietna motywacja:)A pozatym nie mysl ze dzialasz wolno bo skoro zaczelas nad soba pracowac i masz zamiar wytrwac to juz jest duzo..:DPowolutku dojdziesz do celu.. Mela-mi tez strasznie sie nie chce cwiczyc,jakos mi zmalal zapal:(.ale kurcze musimy dziewczyny!Sama dieta to za malo,trzeba sie gimnastykowac:DDzis MUSISZ ZACZAC... ad_-jestem jak najbardziej za:DKazda ktora skonczy dzis cwiczyc ma zdac relacje co i jak..To bedzie ten nasz kop..hehe Hello Fedra no Delaunay!!-Witaj wsrod nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze moj maz tak jak obiecel kupil wczoraj taka specjalna mate do cwiczen,takze nie mam wyjscia....:) A musial mi ja kupic bo od brzuszkow na zimnej podlodze caly kregoslup mnie bolal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja zaczęłam dzień od pójścia do pracy na piechotę (20 min), potem 1,5 jabłka i serek wiejski (lekki!) a teraz przymierzam się do sałatki. No i oczywiście czerwona herbata... trzy lata temu schudłam 14 kilo i mam nadzieję że uda mi się powtórzyć ten sukces chociażby częściowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
oj biedctwo! ja na dywanie+ kocyku cwicze i jest oki! wiecie co? ja stwierdzilam, ze nie moge mniej jesc i juz. weszlam na forum o diecie kopengaskiej i jak sobie poczytala jak tam dziewczyny super sobie radza to jakos troszke przeszlo to na mnie i mam wiecej sily i samozaparcia. Ja teraz uciekam na zakupy, z pieskiem i takie tam, a jak przychodze to dokańczam cwiczonka. (ktore de facto robic uwielbiam! -jako chyba jedyna z tego topiku, co mnie przyznam troche zadziwia!) jak ja cwicze to od razu czuje jak chudne, wiem ze wlasnie rzezbia sie moje miesnie, ze wlasne spalam tluszcz itd. Poza tym w sumie wczesniej bardzo aktywnie uprawialam sport, rozne zawody, karate i takie tam, moze dlatego ze mna jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
wow!!!!! wlasnie weszlam w spodnie, ktorych wczesniej nie moglam zapiąc :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CWICZYłAM :-D:-D: pierwszy dzień z 6W mam za sobą,zeszło chwileczke ale zero rytmu i zgrania w tych moich cwiczeniach śmaiło mogę powiedziec że wymękoliłam.Mysle że z kazydym kolejnym dniem będzie lepiej. ad21 jeden dzień obzarstwa nie zawala diety i napewno w ciagu jednego dnia nie przytyjesz-chyba najlepsze było mleczko w tubce-zemdliło by mnie:-p Ferda oczywiście witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
u mnie tak jest ze ja nie mam granicy przeslodzenie, niektorzy mowia ze ich zemdlilo po jakichs tam slodyczach, a ja nie znam tego uczucia i zazdroszcze tym ktorzy to mowia, ja moglabym jesc tyle powiedzmy marsow, na ile by mi starczylo miejsca w brzuchu, moge slodycze jesc jesc i jesc i jesc i jesc. Tak wiec moja siostra wytrzeszcza oczy ze ja zjadlam cale mleczko w tunce na raz, a gdybym mogla, to zjadlabym zgrzewke, w ktorej jest 12 i jakbym miala miejsce to i 13 bym zjadla (i na prawd enei zartuje) to jest po prostu beznadziejne!! To jakies spaczone podejscie do slodyczy. No ok zaraz zabieram sie do dokanczania cwiczen MELA26 GRATULUJE!!!!!! JESTEM Z CIEBIE DUMNA!! BRAWOOOOO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma dywanow ad_.....:) ja narazie jestem po 50 brzuszkach i zaraz zabieram sie za 6w:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczyłam na dywanie i to w mało wygodnych spodniach.Jutro wyciągam koc i wskakuje w dres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak zawsze cwiczylam z tym ze zwyczajnie na parkiecie..Cwiczenia trzeba wykonywac bardzo dokladnie a ja nie wiem czy dobrze je robie..Co najdziwniejsze niby cwicze brzuszki itd a przy tym 6w bola mnie miesnie brzucha..To chyba dobrze,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podczas tych dzisiejszych cwiczeń czułam napinajace sie mięsnie brzucha +mniesnie nóg.6W jest na mięsnie brzucha-po 40 dniach ma byc płaski i jedrny-aż sie nie mogę doczekać:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,to prawda:D Bedziemy piekne i szczuple...:) Mysle ze juz za m-c jakies rezultaty bedzie widac..,a wogole to ciesze sie ze zabralam sie za odchudzanie tak wczesnie to jestem pewna ze wiosne przywitam kilka kilo chudsza i napewno szczesliwsza...:P Do tej pory zawsze budzilam sie jak juz wszystko kwitlo i przerazalo mnie ze mam tak malo czasu..tym razem mam go mnostwo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielcia
Mela - nowe ciuszki zawsze sie przedadza;) ale jezeli rzeczywiscie schudne tyle ile chce, to odzyskam tez i te ulubione, ktore od jakiegos czasu sa nieco zbyt male ;) co do cwiczen, to przyznaje sie bez bicia, ze leniwiec jest ze mnie straszny:) ale widzac Wasz zapal, a przede wszystkim słyszac o skutkach i wynikach jakie osiagacie, moze latwiej bedzie mi sie zabrac za to:) skoro Mela wykonala dzis pierwszy krok to i ja musze :D zaczynam jednak od cwiczen nieco innego typu... skoro mam juz takie wsparcie w mezu, topostanowlam ZACIAGNAC GO (oporow ma bez liku) NA SALSE do Jose Torresa:) o 18 mamy pierwsza lekcje:) mam nadzieje spalic sporo kalorii i spedzic tez czas przyjemnie na pląsach :D a jutro wybieram sie na aquaaerobic :) plywac to moze i nawet lubie, ale strasznie mi sie nudzi samej w wodzie (tym razem meza to nawet sila nie zdolam zaciagnac) i postanowilam popluskac sie z innymi nimfami podczas takich cwiczen!!! a i na kregoslup dobre... i kilogramy moze zleca... :) mam nadzieje, ze zapalu do odchudzania zaczerpne od Was, bo mi jakos nie do konca to sie usmiecha... ;) podziwiam Was dziewczyny, ze tak dzielnie codziennkie (lub prawie codziennie) cwiczycie!! Fedra - wzrost i waga taka jak u mnie :) cos mi sie wydaje, ze najlatwiej bedzie nam porownywac swoje wyniki:) i wspierac sie :) Myszka - czy salse zaliczysz mi rowniez do gimnastyki? skoro umawiamy sie, ze wszystkie cwicza to rzecziscie nie ma zmiluj:D Widze, ze Twoj maz tez Cie wspiera, skoro kupil te mate ;) SUPER!! ad - GRATULUJE!! cos mi sie wydaje, ze najintensywniej cwiczysz z calej zebranej tu grupy! i z tymi spodniami tez Ci gratuluje;) chyba wyjme dzis z szafy takie jedne ulubione i powiesze gdzies na widoku, zebym na kazdym kroku je widziala i myslala o chwili gdy w nie wejde:) chociaz jak przeczytalam, ze wiekszosc z Was nosi rozmiar 27 to sie zalamalam!!! ;( nie pamietam, bym kiedys takie nosila:( chociaz w tym wszystkim nie mam przynajmniej problemu ze slodyczami - zupelnie nie kusi mnie by je jesc!! jezeli juz mam jakas zachcianke na slodkie to zjadam cos nieiwelkiego i mam spokoj na tydzien :) a od jutra, jak Wy wszystkie zabieram sie za brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielcia-z ta salsa to super pomysl:DWidze ze dzialasz ekspresowo i nie tracisz czasu;) Jej,sama z checia zapisalabym sie na cos takiego tylko ze u mnie chyba nawet nie slyszeli o takich rzeczach:( No i basen-swietna sprawa:)Ja kocham plywac i latem ciezko wyciagnac mnie z wody a dodam ze jestem nad nia codziennie..;)Zawsze ide po pracy na plaze chocby na te jedna godzinke,to jest jak uzaleznienie..Teraz jak wiadomo nie ma szans bo i basenu nie mam w okolicy wiec zostaja zmudne brzuszki i czekanie do lata;) Moj maz to kochany czlowiek z tym ze nie wie ze sie odchudzam;),wspiera mnie bo mysli ze zamierzam zaczac dbac o sylwetke cwiczac wiec ulatwia mi to jak moze ,wiedzac jaki jestem len...No a pozatym codziennie pyta co dzis cwiczylam i,doradza mi troche, ja nie chce aby pomyslal ze nie mam silnej woli wiec cwicze zawziecie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feen
Hallo można sie dołączyć? Muszę schudnąć koło 8 kg do kwietnia i wysmuklić ciałko. Więc dietka i sport;) Mam nadzieję , że się uda;-) Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze mozesz sie dolaczyc:) Zapraszamy:D To moze napisz ile wazysz itd i ruszaj z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce... na moim topiku pustkami świeci :( odchudzam sie od 2 stycznia, czyli dzisiaj 3 dzień a mam do zrzucenia jakieś 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Margolec:) Ciesze sie ze jest nas coraz wiecej,:)dziewczyny sa tutaj bardzo sympatyczne i wytrwale wiec mysle ze wspolnie damy rade rozprawic sie raz na zawsze z tymi kilogramami paskudnymi:D A ile masz wzrostu i ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielcia - fajnie - faktycznie łatwiej się dopingować przy takiej samej wadze i wzroście... tez myślałam o salsie albo jakichś innych tańcach latynoskich ale dopiero się przeprowadziam do Warszawki i jeszcze nie mam \"rozeznania w terenie\" :) ad_ - GRATULUJĘ!!! też bym się chciała wcisnąć w stare spodnie... myszka - masz rację z tą wiosną, całkiem o tym nie pomyślałam a tu w marcu, kwietniu będziemy \"laseczki\" :) hmmmm.... wynika, że ani chybi będe musiała :) dzisiaj poćwiczyć skoro wszystkie to wszystkie ... ale skoro już zaczęłam to nich będzie na całego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja mam 1.60cm i 58 kg... mam zamiar schudnąć 8 kg.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×