Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

W pelni sie zgadzam:) Ja moze nigdy nie robilam glodowki,a raczej probowalam ale trwalam na niej tylko i wylacznie do wieczora,potem rzucalam sie na jedzenie:(Sporo czytalam na ten temat takze karimatko jesli czujesz ze musisz zrobic glodowke to zrob ale dopiero po kilku dniach wprowadzenia i kilka dni z niej wychodz..tak bedzie zdrowiej i nie bedzie jojo:)jesli sie postarasz....Ja probowalam wiele diet typu kopenhaska,czy amerykanska albo jedno jablko i jogurt dziennie i efekt zawsze byl taki sam,w ciagu dwoch ,trzech dni odzyskiwalam wszystko z nawiazka...A najlepsze jest to ze jak slyszalam o tym ze robie zle w ten sposob to wzruszalam ramionami,nie wierzylam i myslalam ze jak bede sie pilnowac to mi to wszystko nie grozi..Ale niestety w praktyce to jest niewykonalne..Teraz juz wiem.Ale wiem tez ze motywacja na samym poczatku w postaci kilku kilo na minusie daje takiego powera do dalszego odchudzana ze szok,dlatego nie potepiam nikogo:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wiatm również Karimatke Chyba odwiedze jutro zielarski i kupie sobie jakiegoś wspomagacza bo kompletnie mi w tym tygodniu dieta nie idzie:-Onie wiem co sie ze mna dzieje ale nic mi sie nie chce:-O myszka trzymam kciuki jutro za ciebie🌻 Otworzyłam sobie piwo,ale nawet na nie nie mam ochoty:-O Pocieszam sie tym,że może jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Mela:) Dzieki:)Tak sie boje ze szok,ale co ma byc to bedzie..;) Wiesz,to w sumie dobry pomysl...jak kupisz sobie jakies tabletki ziolowe albo cos lekkiego to przynajmnie bedziesz sie czula zobowiazana kontrolowac sie:)Bo nie ma sie co oszukiwac ale jak sie wyda troche kasy to czlowiek bardziej sie przyklada...Ja tez myslalam nad chromem,wiesz?Bo ja moge jesc i malo ale najgorzej ciagnie mnie wlasnie do slodyczy:( Napij sie winka,jest o niebo zdrowsze no i przyspiesz przemiane materii:D Ja w domu zawsze mam mnostwo alkoholu na wypadek gosci i nawet mnie smieszy ze zamiast siegnac po jakiegos sherydansa albo baylesa,pije sobie czerwone winko:)Czasem jak mam ochote ,to tego sobie nie odmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela ja juz niestety uciekam spac bo boje sie ze jutro zaspie:( Nie chce mi sie ale sie zmusze;) Do jutra,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za winem,piwo lubie :-)to przez meża -typowy smakosz piwny z brzuchem:-D Do tabletek przymierzam sie juz jakis czas ,nie mam nic konkretnego na mysli ale wezmę cos na poskromienie apetytu,chrom odpada słodkości u mnie w domu brak.Myślsz że wziąść najdroższy? a może kupie sobie super drogie spodnie w które sie nie zmieszcze?to dopiero motywacja.iiem że juz pisze głupoty ale totalny dół mnie dopadł-a miał byc tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..niekoniecznie najdrozszy.. Nie martw sie ,jutro bedzie lepiej:)Kup sobie cos takiego normalnego,moze zapytaj pani w sklepie to napewno ci doradzi...Ja uzywalam kiedys kilokal ale jadlam przy tym jak szalona wiec nic nie schudlam:(Wybor jest ogromny wiec napewno cos wybierzesz... A z tymi spodniami to nieglupia sprawa ,ja mam juz dwie pary a nadal nie moge sie w nie wbic,i chyba powiesze je sobie na wierzchu zebym pamietala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dodac:mela sprobuj wina czerwonego wytrawnego ale dolej sobie cocacoli najlepiej lith:) Mowie ci-pychota:D sAma tez za winem nie przepadam ale takie strasznie mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,chetnie bym z toba jeszcze pogadala ale jak sie nie poloze to jutro bede nieprzytomna a na egzaminie mam byc juz o 8:00:( Glowka do gory ,jutro napewno bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam ,jeszcze chwilke na TV i ide spac Musze sie wziąść w garść bo cholernie mi zalezy na tym żeby schudnąć. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i myszkka juro czekam na same dobre wieści od ciebie,dobrze ze ja ma to juz za sobą-teraz jest podobno bardzo trudno-trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dzieweczki:) bardzo dziekuje za porady:) Z checia z nich skorzystam... Moze faktycznie najpierw bede spozywac owoce i warzywa... :) A co sadzicie o sokach marchwiowych... ale takich kupnych? Dobrze wplywaja na diete? Aaaa zapomnialam podziekowac za mile przywitanie:) Sympatycznie tu u Was...:) Jutro sie odezwe, obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:D Dzis to ja stawiam kawke:D:D chcialam sie tylko z wami przywitac,i zaraz bede juz wychodzic..Wmusilam w siebie troche \"salatki pieknosci\" ale zoladek mam scisniety jak nie wiem co ,wiec troche mnie mdli.. Dziekuje mela:)kochane jestescie..a tak na marginesie to moge sie odezwac nawet jak pojdzie zle?;) Kurcze,dawno tak sie nie balam.... Karimatka-wiesz..,nie pilam nigdy takich sokow kupnych ale wydaje mi sie ze takie bez cukru albo lith zrobia ci tylko dobrze:)Ja czasem robie sobie w sokowirowce marchew z pomarancza i jest pycha,a sok a marchewki jest cudowny na cere:)Kiedys jak sie odchudzalam ,jadlam jej strasznie duzo az nabralam takiego lekko pomaranczowego koloru...hihi-wygladalam troche dziwnie ale chyba poprostu przesadzilam wtedy z iloscia;)Czekamy na wiadomosci..ah-i w poniedzialek mamy tabeleczke wiec oczywiscie zostaniesz wpisana:D Milego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D Dzisiaj sobie podpalam do 7.30 - ale poszalalam;) Dzieki Myszka za kawke:) Trzymam kciuki:) I wierze, ze pojdzie Ci fantastycznie! Mela - nie przejmuj sie, ze chwilowo Ci nie idzie... jutro albo pojutrze znow wrócisz do diety... zobaczysz:) ze mna bylo podobnie. Wkurzałam sie, czytajac jak Wam fantastycznie wychodzi i dieta i ruch, a ja nie moglam sie niczym pochwalic! I na dodatek jadlam za dwoje! Ale zdecydowanie odstawilam chipsy, slodkie i napoje gazowane. Pomyslalam, ze skoro nie schudne, to przynajmniej nie przytyje. Jak nie w tym tygodniu schudne, to w nastepnym! Wazne, zeby nie pogubic sie do konca;) Co do tabletek, to niestety nie moge Ci nic podpowiedziec. Nie uzywalam takich i nie znam sie na tym. W kazdym razie wierze w Ciebie i Twoj silny charakter. Dasz rade!! Myszka - wino z cola... chyba sprobuje;) nie pomyslalam o takim polaczeniu;) Generalnie to nie przepadam za alkoholem... toleruje jedynie piwo z duza iloscia soku, aby tej goryczy nie bylo czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ... :-) Ja na tabletkach tez w sumie sie nie znam, ale nie tak dawno jadłam fat burner... Jadłam normalnie.. albo nawet i nienormalnie, jakies drożdzówki, pączusie itp i schudłam na tym i waga nie wróciła,,,, :-) A może tak zwykły chrom ? w sumie to go nigdy nie jadłam ale podobno pomaga. Jak sie ma okres to waga chyba troche wyższa jest ? jak to jest ? Bo sie wsciekam jak nie wiem co.... Ale przynajmniej dobrze sie czuje na dietce, nie chodze obżarta i mam do wszystkiego chęci. Zaraz jade do krakowa...nie chce mi sie ale maz tacie kupuje motorek i gosciu w salonie powiedział ze bede mogła sobie pojezdzic na quadzie :-) :-) ale mam radoche :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam ze dopiero dziś piszę ale nie mogłam przez tą obronę całą! Na szczęście już po i mogę troszkę odsapnąć i się wziąć do odchudzania w 100% - pełna mobilizacja!!! Postaram się dziś nadrobić zaległości w czytaniu was pozdrawiam i buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To ja grzesznik wielki i z gigantycznym kacem... :( otóż pojechałam wczoraj odwiedzić moją najlepszą przyjaciółkę i jej faceta, okazało się że się pobierają i chcą żebym była ich świadkiem!!! tak zaczęliśmy to oblewać że wypadło po butelce szampana na głowę... łebek mi pęka a jeszcze ile ten alkohol miał kalorii :( buuu.... Cześć Karimatka - mam nadzieję że dobrze Ci się będzie z nami odchudzało! Myszka - już po egzaminie??? napisz jak Ci poszło - mam nadzieję że wszystko super! A propos tabletek to jadłam kiedyś chrom - zaczął działać dopiero po jakimś tygodniu ale faktycznie wyhamował apetyt na słodycze - generalnie polecam :) idę dalej umierać - strasznie mnie suszy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też się nie odzywałam :P Ale na reszcie ferieeeeeeee :D :D :D i 16 dni luzu :D dietka idzie dobrze... Weszłam znów na wagę ale po śnaidaniu i jest 57 :P ehh... ale do 50 to i tak jeszcze kupa czasu.... :( Przynajmniej do końca lutego w takim tempie... :( goge a jak tam obrona!!?? Myszka jak egzamin??!! moja kumpela podchodzi w poniedziałek już 6 raz :D Więc nie ma się czym przejmować... :* Wiadomo, że jest ciężko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zdalam oczywiscie:) Myszka pewnie prawko zdawac w Rzymie to jest dopiero ciezko ja zdawalam pare lat temu za 2 razem sie udalo i teraz jak wspominam to sie smieje heheh także dasz rade najwazniejsze to nie bac sie jezdzic:) Dziewczyny a tak zinnej beczki- czy macie dobre kontakty ze swoimi bylymi? jak to jets u was bo u mnie tragedia takl mnie koles denerwuje ze mam ochote mu przywalic!!! naszczescie juz prawie nic nas nie laczy i niedlugo wogole nie bedziemy mieli ze soba kontaktu hura!!!normalnie taki ma pretensje do mnie teraz kiedy jzu ponad pol roku nie ejstesmy razem on sie czepia a jak sie rozstawalismy to nic nie mial mi do powiedzienia a teraz to juz nic nie ma znaczenia wiec po co sie czepiac zepsul mi humor normalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge nie przejmuj się!! :) Ja tam w ogólne nie mam szczęścia do facetów :P hehe... a z żadnym byłym nie mam w ogóle kontaktu, a co tu dopiero mówić o dobrym :p heh.... :D Właśnie powiedziałam mamie, że chciałabym na siłownie chodzić... A ona zaczęłą mnie wyzywać, że mam zacząć normalnie jeść i że będfzie mnie piolnować... Bo co ja z sobą robię... na twarzy to wyglądam jak chodzący trup... Blada... kości na wierzchu.... ble ble ble.... Blada bo nie byłam dawno na solarium, a kości na wierzchu :D :D :D taaa.... chyba jak je sobie różem wycieniuje :p ale ona jest dziwna... aaa... kazała mi ośc zrobić badania krwii.... :( :/ bo powiedziała, że na pewno mi wszystkiego brakuje... i że okresu też przez odchudzanie nie dostałam... i ... boje się iśc do tego lekarza... a jak faktycznie bedzie mi czegoś brakować?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieweczki:) myszka79 - dziekuje pieknie za informacje... ja uwielbiam soki marchwiowe i raczej duzo pije... wiec dzisiaj tez pobiegne do sklepu po ten smakolyk pitny:) Poza tym jestem juz po 4 jabluszkach... wzielam z Was przyklad zeby jednak nie rzucac sie na glodowki tak od razu... Wypilam dwa kubeczki mleka i herbatke... chyba czas otworzyc wode mineralna;) Nie moge sie nadziwic, jak tu sympatycznie:) Pozdrawiam i dziekuje za wpis do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdalam:D:D:D:D jestem taka szczesliwa ze normalnie szok:DRzeczywiscie zdawalam w Rzymie i powiem wam ze jestem z siebie cholernie dumna..bo bylo nas 10 osob z czego tylko ja obcokrajowiec i udalo mi sie za pierwszym razem:)A woge to zdalo nas tylko czworo z czego 3 dziewczyny..-wiec jednak jestesmy najlepsze..:)I kto yu mowil o nas slaba plec???:) Dziekuje wam wszystkim za dobre slowa,jestescie naprawde kochane🌼🌼🌼 Anielcia sprobuj koniecznie:)naprawde polecam a jak mi napisalas ze tolerujesz jedynie piwo z sokiem to jestem pewna ze bedzie ci smakowac:D Tequilka-wiesz,to zalezy od organizmu,ale w zasadzie podczas okresu wazy sie od kilograma nawt do 3 kilo wiecej bo w organizmie zatrzymuje sie woda,wiec nic sie nie martw..Za 2,3 dni wszystko wroci do normy.) goge-gratuluje!!!Nie odzywalas sie a ja caly czas pamietalam...myslalam tylko ze moze jeszcze oblewasz zaliczenie:D Fedra-nie przejmuj sie bo przeciez to byla niezla okazja:)Czuj sie rozgrzeszona w koncu nie codzien najlepsza przyjaciolka wychodzi za maz:) olaaa-wiesz...ty na poczatku schudas bardzo szybko ale teraz to normalne ze waga staje..najwazniejsze to zebys sie nie poddawala bo to,to jest wlasnie najtrudniejszy moment..Zobaczysz ze zanim sie obejrzysz waga ruszy w szybkim tempie:) Karimatka-Nie ma za co:Dmozesz na nas liczyc:)naprawde sie zgralysmy na tym topiku i mi tez odchudza sie swietnie z dziewczynami,no i wszystkie bardzo sie cieszymy ze do nas dolaczylas.)-Tak,tak-pij koniecznie duzo wody:)Tyle ile tylko mozesz a napewno ci nie zaszkodzi..Dobrze zrobilas karimatko ze zrobilas sobie to wprowadzenie,to jest bardzo wazne,a jak bedziesz glodna bo napoczatku napewno to pij,pij i jeszcze raz pij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm... Myszko mam nadzieje i baaaaaaardzo Ci gratuluje!!!! :) Karimatko ja też witam Cię :) Im nas więcej tym lepiej :) soczki sa pyyyyszne :) ja uwielbiam kubusia z truskawą..... :D Ale niestety... Musiałam go ograniczyć bo mimo, że się nie wydaje - taka butelka 0,330 ma prawie 180 kcal... :( Ale skoro Ty i tak tylko na owocach i warzywach... :P To możesz pić do woli :P A ile dni zamierzasz \"wchodzić\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
No hej kochane, ale sie dzieje! Tak nas chwala ze az sie zaczerwienilam! Ale na prawde powinnyscie dostac jakis medal zasługi. Ja po omlecie z dwoch jajek z papryka, pieczarkami i szynka (najadlam sie solidnie) planowalam isc po miske płatkow z mlekiem. Ale jak przeczytałam jak sie olaaa w kościotrupka robiu (mimo ze sama tego nie dostrzega-standard) to ja tez nigdzie nie ide i nic nie jem juz. No cóż! Nie moze byc tak pieknie, u mnie lipa maxymalna, umialam wszystko 7 zjazdów, a dostałam zestaw z JEDYNIE 8-ego i 9-ego, jeden wzór mialam tylko z tego co mialam w notatkach, Maxymalna porażka, licze tylko ze pozwoli pisac mi za 2 tyg, a nie w sesji poprawkowej. Myszka, goge! jestescie wielkie GGRRAATTUULLAACCJJEE!!!!!!!! Ale dziewczyny! Z Was to jestem baaaaaaardzo dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad_21 :) ja naprawdę nie wyglądam jak kościotrupek!! :P No przecież mam taaaaaki ogromny brzuch!!!!!! Tylko mama jak zwykle przesadza... Nikt w szkole to nawet nie zauważył że schudłam... :( Mam nadzieje, że po feriach trochę bedzie widać :P :( A przed chwilką zjadłam pyszną suróweczkę z kapusty pekińskiej i pomidorka i ogórka i cebulki + pół łyżeczki oleju + trochę soli i pieprzu :) :) :) I miała tylko ok. 80kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki olaaa:)🌼 Moze pocieszy cie to ze moje pierwsze 3,5 kilo zlecialo nie wiem kiedy a teraz widze ze zaczynaja sie schody...Nie przejmuj sie olu bo to normalne,to teraz musisz byc najbardziej silna:)Jak przeczekasz ten najgorszy moment to gwarantuje ci ze nie pozalujesz:D ad_-ja tez wsunelam dzisiaj omlecika:)Przykro mi ze ci sie nie udalo:(Ale bede napewno 3mac kciuki za nastepny raz...Niestety czasem tak bywa ale przeciez wszystko jest do naprawienia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć myszkka GRATULUJE 🌻🌻🌻🌻naprawde teraz jest bardzo cieżki zdac prawko wiem bo moje kolezanka juz 3 raz oblała jazde a umi jezdzić zawsze cos jej nie wyjdzie chyba ma bidula pecha goge GRATULACJE 🌻🌻🌻w końcu bedziesz miała troche luzu Karimatka z tymi sokami nie przesadzaj \"kubusie i tym podobne\"mają dużo kalorii,jesli chodzi o diete to najlepiej wybierac te bez cukru np.hortex.A woda mineralna to to skarb w diecie sama pije ok 3L dziennie. Olaaa lepiej zrób te badania z\" tymi sprawami\" nie ma żartów,kiedyś miałam duży niedobór żelaza i samo żelazo w tabletkach mi nie pomagało musiałam wcinac zielona sałate i mięso.Wiec lepiej zapobiegac niz pózniej leczyć To co dziewczyny dziś OBLEMAWY ,mysle że myszkka i goge cos postawią;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela🌼🌼🌼:D Masz racje,wiele zalezy od egzaminatora i tego czy umiesz trzymac nerwy na wodzy.:)Ja mialam kamienna twarz wiec nie bylo widac ze sie boje...hehe a jednego chlopaka oblal tylko dlatego ze nie odwrocil glowy przy cofaniu:(Tragedia.. A A wiec co pijemy dziewczynki?To moze po kieliszeczku szmpana dla kazdego;)-tak na trawienie oczywiscie;) A wogole to powiem wam ze wczoraj moja waga stala niestety w miejscu a dzis tak sie wypocilam i denerwowalam ze mam 0,5 kg w dol:Dhm...podoba mi sie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az chce sie z Wami przebywac i tu pisac!:) Jestem pod wielkim wrazeniem... Wypilam juz 1,5 litra soku marchwiowego... wiem ze tak malo kalorii nie ma, ale wolalam to niz kurczaka z ziemniaczkami i rosol:) A wody mineralnej na razie dwie szklanki...:( Jak sie do niej przekonac? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karimatka:D🌼 ciesze sie ze fajnie sie z nami czujesz:) A co do wody to moze sprobuj wrzucac sobie plasterek cytryny,smakuje wtedy lepiej:)Powiem ci ze ja tez na poczatku mialam problem z woda,ale zmusilam sie przez kilka dnie a teraz juz nie wyobrazam sobie nie wepchnac w siebie przynajmniej z poltora litra:)A moze sprobujesz pic co godzine jedna pelna szklanke-nawt jak nie bedzie ci sie chcialo-slyszalam ze to dziala.Poprostu powiedz sobie Musze i co godzine sie nawadniaj:) A i pewnie ze lepiej jak zapchasz sie soczkiem niz rosolkiem i kurczakiem:)Ale moze jak bedziesz robila zapasy to zwroc uwage na te nieslodzone-po kilku dniach sie przyzwyczaisz do smaku a zaoszczedzisz mnostwo cukru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×