Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość zjedz_rybe
Kropkaw, możesz napisać, ile kosztuje USG piersi w "Diagnozie"? Nie mogę wejść na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaw
75 zl _USG w Diagnozie. W mojej opini godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isemnata
Dobry ginekolog Jan Kuś przyjmuje prywatnie i na NFZ jest ze szpitala Narutowicza polecem w 100% zawsze odbiera tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvetushka
Witam bardzo serdedcznie! Mam ogromny problem bylam juz u dwoch lekarzy i wciaz biore leki ktore mi nie pomagaja... mam ponoc jakas infekcje, robilam juz 2 razy wymazy, dostalam antybiotyki ronwiez 2 razy (od 2 roznych lekarzy) i nic mi nie pomaga... infekcja jak byla tak jest , i wcale nie jest mniejsza( objawia sie dziwna mazna, biala wydzielina) mecze sie z tym juz ponad miesiac, niedlugo bede w krakowie i chcialabym pojsc do naprawd edobrego specjalisty, ktory bylby mi w staie pomoc. cena wizyty nie gra roli, liczy sie tylko rezultat,,, Pomozcie ,doradzcie kogos.... bardzo prosze....!! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberkwiat
Witam. Mam pytanie czy któraś z was może polecić mi ginekologa, który specjalizuje się w leczeniu niepłodniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agie
Uwaga!!! Alicja JANASZAK SCANMED na Al. Pokoju 2a. Dziewczyny nie dajcie sie nabrać na to że jest to lekarz. To jak zostałam potraktowana przez tą panią to zwykłe oszustwo . Czuję się jakby ktoś ukradł mi 90 zł (tyle kosztuje wizyta) . Poszłam do gabinetu uzbrojona w kilka pytań i w celu zrobienia rutynowych kontrolnych badań , lecz po 3 minutowej cytologii zostałam wyproszona, wręcz wypchnięta z gabinetu , bez możliwości dojścia do głosu. Pani najwyraźniej się bardzo śpieszyło . Widocznie pani ma coś innego na głowie jak tylko głupi pacjent. SKANDAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabellas
szczerze polecam doktora Jacka Madeja, przyjmuje w gabinecie prywatnym na Brożka bodaj numer 1. ponieważ kilku różnych ginekologów leczyło mnie z nadżerki - bezskutecznie - postanowiłam pójśc (prywatnie, a jakże, przecież w tym kraju inaczej nie można) na profesjonalne badanie szyjki macicy czyli kolposkopię. okazało się, że nigdy nie miałam nadżerki!!! a to, co leczyli inni lekarze to po prostu nieco inna budowa mojej szyjki macicy!!!! wszystkim Wam polecam tego lekarza, jest delikatny, cierpliwie wszytsko tłumaczy, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na zajebiście znudzonego oglądaniem ... wiadomo czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminela
Jestem w ciąży:) i poszukuje dobrego ginekologa najlepiej żeby pracował gdzieś gdzie mogłabym chodzić w ramach ubezpieczenia, ew.żeby to nie był drogi lekarz. Zastanawiam się nad porodem na Ujastek lub w Rydygiera..czy możeci polecić jakiegoś lekarza współpracującymi z tymi szpitalami? Bardzo proszę o rady. Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
dr Jolanta wieczorek jest bardzo fajna i dobra, przyjmuje na ul Stolarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Beata Baliga Pałka. Ja mam ją pod nosem na miejscu, ale wiem, że przyjmuje też w Krakowie. Bardzo miła Pani, wszystko wyjaśnia spokojnie i rzeczowo. Wizyta u niej to 50 zł, lub 40 studentki i uczennice. Byłam ostatnio u niej i za usg dopochwowe, badanie ginekologiczne i cytologię zapłaciłam 80 zł. Polecam ją z czystym sumieniem bo byłam już u nie jednego lekarza i wszyscy byli niekompetentni i w końcu trafiłam na tą Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keito
gdzie w krakowie przyjmuje pani dr Beata Baliga Pałka? widziałam na jej temat bardzo duzo pozytywnych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam coś, że w Medicoverze ale nie wiem. Wiem, że przyjmuje jeszcze w Radziszowie i Skawinie. Może poszukaj coś na googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanusiaa
Czy doktor Springwald ciagle przyjmuje na urzędniczej? jesli tak, to czy przyjmuje na NFZ? czy ktos moze mi podac dokladniejszy adres gabinetu? z góry serdecznie dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminela
"Daanusiaa" Anna Springwald przyjmuje w prywatnym gabinecie na Urzędniczej 41/3, tel.012-633-34-27, strona gabinetu: http://ginekolog-krakow.republika.pl/ Ja nie jestem jej pacjentką ale znalazłam te informacje więc podaje. A czy któraś słyszała o Dariuszu Gołąbku? Przyjmuje w Multimedis na Al.Pokoju, bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomekmagda6
dr JAN KUS jest bardzo milym lekarzem ginekologiem pracuje w szpitalu narutowiczu i przyjmuje tez w przychodni w Batowicach i na wegrzcach wielkich sama do niego chodze naprawde spoko gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, niedawno przeprowadziłam się do krakowa, więc nie mam od kogo zaczerpnąć informacji czy możecie polecić ginekologa, który jest endokrynologiem? albo pomoże dobrać odpowiednie tabletki?mam problemy z owłosieniem, brałam kiedyś yasmin, było trochę lepiej, ale to jeszcze nie to czego oczekiwałam, będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giza356
polecam Zbigniewa Libra to naprawdę dobry specjalista przyjmuje w Niepołomicach oraz w Krakowie na ul Kazimierza Wielkiego-PORADNIA ZDROWIA RODZINY "LIVE" tylko prywatnie POLECAM warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.l.C.i.A
Witam, poszukuję dobrego ginekologa, który przyjmuje w ramach umowy z NFZ. Słyszałam o dr Radeckiej. Ktoś coś wiecej o niej wie? i gdzie przyjmuje nie prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2435
bardzo dobry ginekolog emdokrynolog dr. Tomasz Milewicz, przyjmuje prywatnie na Sadowej 9, oraz w klinice Endokrynologii Ginekologicznej na Kopernika 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucinek
2435 polecałabyś tego lekarza? Pytam, bo właśnie poszukuję ginekologa i endokrynologa w jednym i mam nadzieję, że to forum mi pomoże. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edilunka
doktor Janusz Dziedzic super gin pracuje w Narutowiczu polecam goraco odbieral moj porod jak dla mnie naprawde dobry gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anufifi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anufifi
Ja również polecam dr Dziedzica . Pracuje w Narutowiczu , Rydygierze, Przychodniach na Komorowskiego i Czernichowie , chyba też w Scanmedzie i prywatnie na ul. Zapolskiej . tak krótko i treściwie .: nie zamienie na żadnego innego , i nie dam sie dotknac żadnemu innemu ginowi ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem zainteresowana, a zna ktoś dr Bomersbauch ze Skanmedu na Armii Krajowej? zbieram opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up 4U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedźcie mi czy Dr Tomasz Bieda to jakiś starszy lekarz czy raczej młody i czy jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ POLECAM BEATĘ BALIGA-PAŁKA! świetna kobieta! Prowadziła moją drugą ciąże i byłam zadowolona w 100%. Miła, rzeczowa, delikatna i mega profesjonalna. Przyjmuje w Kraku i w Skawinie. Nie dość, że odbiera telefony to jeszcze oddzwania z zapytaniem- no i jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy orientuje się ktoś może, gdzie dr Baliga Pałka przyjmuje w Krakowie? i ile u niej kosztuje wizyta? skawina to tak troche nie po drodze, a nigdzie w googlach tego nie potrafie znaleźć, byłabym wdzięczna za odpowiedz:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×