Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość olqa
Moją ginekolog jest dr Marta Żabińska. Chodze do niej od dawna, jest bardzo konkretna i miła a przy tym ma naprawdę duża wiedzę w tym temacie.Rozmawiam też z pacjentakmi w poczekalni ( zwykle sa duże kolejki) i one również bardzo chwalą Panią Martę, niektore wręcz twierdzą że jest jedną z najlepszych specjalistek w Krakowie.Mi polecił tę Panią profesor z onkologii. Dr Żabińska przyjmuje na Oboźnej( kiedyś przyjmowała w fertility clinic na placu szczepańskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaaaa
a czy ktoś słyszał coś na temat dr Jacka Madeja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczkammm
wie ktos cos na temat dr ludwina z scanmedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do dr Waligóry do scanmedu, słyszała o niej dużo dobrych rzeczy, kobieta potrafi wszystko dojrzeć i też podobno wyleczyła nie jedną bezpłodną. Ja osobiście byłam zadowolona, aż do ostatniej wizyty, ale zobaczymy co będzie na następnej-a to już w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dr Kisielewska (ul. urzednicza) - super kobieta, jeszcze lepszy lekarz. na prawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzynka77
Witam!jeśli chodzi o dt Ludwina to już nie pracuje w scanmedzie, ja osobiście jestem zadowolona z jego usług, jak równiez jak prowadził moją ciążę, mogłam na niego zawsze liczyć zawsze był pod telefonem i służył pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgfrgffj
Dr Żabińska??? Uciekaj od Niej jeżeli starasz się o dziecko! Jak przyjmowała na PL Szczepańskim to wyciągnęła tylko kasę ode mnie i nic mi nie pomogła! Często nawet nie zaglądnęła gdzie trzeba tylko...diagnoza na podstawie..hm...chyba koloru moich oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogonek
Dr Żabińska. Nie mogę powiedzieć o niej ani jednego złego zdania. Prowadzi teraz moją drugą ciążę, zawsze konkretna i rzeczowa, poświęca mi wystarczająco dużo czasu. Przyjmuje na ul Oboźnej, są długie kolejki (ale do jakiego dobrego lekarza nie ma kolejek??) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka_25
Czy wiecie coś na temat Dr Tomasz Homa??? Koleżanka mi go poleca, ale ja nie jestem przekonana czy iść do faceta ginekologa. Co o nim sądzicie?? I gdzie przyjmuje, jakiś telefon?? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u dr Kisielewskiej i stwierdziła u mnie nadzerke. nic mi nie powiedziała o tym . sama pytałam co dalej a ona ze nie trzeba leczyc. to ja jej ze przeciez mowilam jej o tym ze mnie boli przyy aplikacji tamponow i podczas współzycia, a ta ze ta nadzerka nie jest grożna i powiedziała ze po badaniach wszystko sie wyjasni . to zrobiłam potem cyt i usg . wyszło. tylko ty;le ze jestem zdrowa. i teraz mowie ze ta cała kisielewska to tylko kase sciaga z ludzi. cieżko o dobrego specjaliste w tym kraju, tym mieście;/ Ja szukam specjalistki właśnie z Krakowa:) ae narazie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Żabińska????? Porażka! Jeżeli jesteś u niej z prosta chorobą kobiecą czy jesteś w ciąży to ok...ale jak masz zaburzenia hormonalne i \"coś \" poważnego i nie możesz zajść to....zmykaj póki pora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala...mnie polecono lekarza w Kraku..na ul. 29 Listopada....jeszcze nie byłam...ale ponoć jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na 29list to kobieta czy męzczyzna. ja do faceta nie chce isc. mam zadżerke i szukam zeby ja wyleczyc. ale to koniecznie kobieta ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamatrwiona.
koala: tylko i wylacznie dr Kaim, ul. starowiślna. tez mialam nadzerke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa12345
A był ktos może dr Pawła Blecharza na czystej 5/15? Zrobił na mnie dobre wrażenie, ale nic o nim nie słyszalam. Pozdrawiam i z góry dziekuje za opinie. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga36985
Ja też słyszała o dr Olszańskiej. Czy ktoś do niej chodził? Jakie macie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile sie ceka na wizyte u dr Springwald? Orientuje sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moinka
ja czekalam okolo 2,5 tygodnia, zalezy na jaka godzine chcesz, poranne sa najbardzije oblegane:) ale goraco polecam swietna rowna babka taka ludzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaja
dr Marszala wiecie jak przyjmuje prywatnie i czy ma usg w gabinecie i ile wizyta z usg kosztuje? robi obserwacje owu? zna ktos dokladny jego cennik? bylabym wdzieczna... nie bojcie sie facetow bo jak bedziecie rodzic to tez sie bedziecie bac? a nie bedziecie mialy wyboru przy porodzie kto go bedzie odbieral czy was zszywal w razie pekniecia czy nacinania, faceci sa duzo dokladniejsi i duzo delikatniejsi niz kobiety wiem z doswiadczenia raz juz rodzilam wlasnie w zeromskim dlatego teraz chce isc do lekarza z tamtad bo tez chce tam rodzic przy kolejnej ciazy (porodowka i opieka jest rewelacyjna w koncu caly czas sa na 1 miejscu w rankingu rodzic po ludzku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwinka
Ja polecam doktora Tomasza Biedę!! Leczyłam u niego cystę. TO bardzo dobry ginekolog. Zna się na rzeczy, jest bardzo kompetentny i ma ogromną wiedzę!! Jego największy plus - to, że cierpliwie tłumaczy i zawsze odpowiada na nurtujące pytania!! Nie zbywa pacjentek i przeznacza tyle czasu ile potrzebujesz. Rewelacja! Prywatnie przyjmuje na Kopernika w krakowskim centrum medycznym. Normalnie pracuje w szpitalu onkologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
Ja chodze do Dr Kisielewskiej i bardzo polecam delikatna i bardzo wyrozumiała babka i zna się na tym co robi, szczerze polecam a przede wszystkim nie jest droga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brafi
Witam odnośnie dr Żabińskiej to moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa chodzę do niej od 4 lat i sprawdziła sie w wielu sytuacjach. Dzięki niej moje dziecko przy porodzie sie nie udusiło od razu spostrzegła ze cos jest nie tak i pojechałam na cięcie.Teraz jestem z drugim dzieckiem w ciąży i oczywiście do niej chodzę. I nie zgadzam się z tym że w Fertylity C. zdzierała kase! Bo po pierwsze to był cennik dla wszystkich jednakowy , który nie ona ustalała tylko własciciel kliniki. A po drugie wręcz przeciwnie nigdy na temat pieniędzy nie chciała słyszeć. Ostatnie bedania i wizyty miałam całkiem za FREE. I poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba i faktycznie jest bardzo rzeczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka65
Zostalam skierowana do Szpitala Rydygiera i przyjal mnie w Poradni dr Wróżek. Bardzo przyjemny i delikatny mlody lekarz. Czy ktos leczyl sie u Niego? Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goplana21
a ja polecam p. Kasie Lenart (na urzedniczxej w prywatnym gabinecie) swietna kobieta, tak spokojnie, delikatnie i milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika56
Mam miec lyzeczkowanie macicy. Nie jestem przekonana ze to dobra diagnoza. Jakie sa objawy do tego rodzaju zabiegu; czy boli brzuch w dolnej czesci i czy plamy krwawe przez tydzien, a pozniej tylko uplawy biale sa podstawa do zabiegu. Bardzo prosze o wiecej na ten temat. Mam skierowanie do szpitala, ktory moge wybrac. Polecaja Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolina
a może ktoś i powiedzieć czy dr żabińska przyjmuje w prywatnym gabinecie czy na NFZ, podajcie mi jakieś namiary na nią, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AhaEB
Ja nie polecam Rydygiera. Też miałam łyżeczkowanie. Byłam w ciąży(nie widziałam) i poroniłam. Chcesz więcj pisz na -mail leszek.bucki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaw
przeczytalam wszystko ale nadalnie wiem kogo wybrac. jestem w kropce. na szczescie narazie nic sie nie dzieje, ale lubie miec jednego lekarza anie skakac z kwiatka na kwiatek. Otoz chodzilam do dr Kisielewskiej, chwalilam sobie ja na poczatku,bo dla mnie jako wowczas studentki byla tania i sympatyczna do tego , wszystko porzadnie wyjasniała, pilnowala badan krwi , bo bralam tabletki, mialam podwyzszony cholesterol wiec tez tym sie zawsze interesowala. Cierpliwie wyjasniala wszystkie problemy, wszystkie niescislosci. Razem dobralysmy odpowiednie tabletki. Nikt nigdy sie mna tak nie przejmowal jak ona. Pilnowala takze badania moich piersi (USG) poniewaz sa duze i nie jestem w stanie dokladnie ich zbdan sama. Bylam zadowolona. Ale troche mi zaszla za skore jedna rzecza. Zanim do niej zaczelam chodzi poprzednia lekarka powiedziala mi ze mam nadzerke, wiec jak rozpoczelam wizyty u dr kisielewskiej nadmienilam o nadzerce i prosilam zebysmy tego pilnowaly , ale z badan cytologicznych wynikalo ze jest wszystko ok. Super nie bylo, ale bylo ok. nie moglam sie pozbyc uplawow chociaz wciaz jej powtarzalam ze mi to okropnie przeszkadza. W koncu po jakims czasie po rozmowie zkolezanka z pracy postanowilam sie skonsultowac z polecanym przez nia lekarzem, dr jankowskim z feminy. Poszlam. okazalo sie ze moja nadzerka jest juz krwawiaca. Usunal mi ja laserem, dal mase lekow, zrobil kolposkopie, USG jamy brzuszne, piersi.... ALE.... po piersiach przejechal dwa razy w okolicach sutkow po czym stwierdzil ze musimy zrobic mammografie (mam 25 lat). Powiedzial ze nie sa to zmiany nowotworowe, ale zrobimy zeby on dokladnie wiedzial co i jak. Zrobil cytologie, czystosc...bylam w sumie niecale 10 min bo sie spieszyl, u dr Kisielewskiej zawsze siedzialam dluzej. no ale nie czasem spedzonym w gabinecie mierzymy fachowosc lekarza... (chociaz) :) ....Powiedzial mi ze nadzerka wywolala stan zapalny , do tego stopnia ze mialam zaatakowane więzadła, w skutek czego moglo dojsc do zapalenia otrzewnej. Faktycznie mialam objawy o ktore mnie pytal, bolaly mnie krzyze od paru tygodni a nawet miesiecy non stop, narzekalam na swojego terapeute u ktorego leczylam sie na kregoslup ze jest partaczem i nie potrafi mi pomoc, cierpialam bedac ciagle polamana, myslalam ze czeka mnie operacja, tymczasem chodzilo o to ze przewlekle zapalenie wywolane przez nadzerke zaatakowalo wiezadla podtrzymujace szkielet kostny (ledzwie) a takze te podtrzymujace macice , wskutek czego ostatnimi czasy mialam ataki bolu brzucha ( i z tym to wlasnie poszlam do dr jankowskiego). Po usunieciu nadzerki i po lekach przeciwzapalnych nagle zaczelo mi wszystko przechodzic. Matwily mnie tylko te piersi. Poszlam wiec do Pani Dr z gabinetow lekarskich Diagnoza, ktora badala mi piersi poprzenio.Notabene polecam te gabinety goraco. No i podzielilam sie z nia moimi refleksjami. Powiem szczerze ze nasluchalam sie troche odnosnie dr jankowskiego. samych zlych rzeczy, faktycznie narobil mi tysiac badan, ale z zadnego nie otrzymalam wynikow. Faktczynie odrazu skierowal mnie na mammografie ktora jak sie teraz okazuje jest kompletnie bezzasadna, bo spedzilam w gabinecie w Diagnozie prawie godzine, pani dr badala mi piersi bardzo dokladnie sprawdzajac czy faktycznie mam zmiany mastopatyczne,jak twierdzi dr jankowski. On mi powiedzial, ze mam cos co nie jest zmiana nowotworowa, ale zrobimy mammografie. Natomiast teraz pani dr oznajmila mi ze nie mam sie czym martwic. Zglupialam. Wiem ze pani z Diagnozy jest niesamiwcie dokladna. Wiem ze badala mi te piersi z kazdej niemalze strony lacznie z wezlami chlonnymi pod pachami. Natomiast dr jankowski przelecil sprzetem dwa razy i to w obrebie sutkow. Powiem szczerze ze jestem w wielkiej kropce. NIe wiem u kogo sie dalej leczyc pod wzgledem ginekologicznym. Dr Kisielewska troche mnie zawiodla. Nie wiem czy bede mogla jej teraz zaufac (jak to brzmi) ciagle bede pewnie podejrzliwa i bede szukac coraz to lepszych specjalistow do konsultacji i jak widac na dobre mi to nie wychodzi. Chcialabym wreszcie znalezc lekarza ktory bedzie nim z powolania a nie dla pieniedzy. Czy mozecie mi kogos poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×