Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość boc
witam! wybieram się do scanmedu do ginekologa, poradźcie kto jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak w scanmedzie ja chodzę do Leszka Juszczyka - jest ordynatorem Ujastka - jestem zadowolona .. tylko te kolejki do niego , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinggggggga
ja też bym była wdzięczna za jakiś kontakt do pani dr Baligi Pałki, szczególnie jeśli chodzi o Kraków. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
722295808 zadzwoń i powiedz, że chciałabyś się umówić na wizytę w krakowie. zresztą rejestrację chyba mają jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinggggggga
dzięki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinggggggga
w rejestracji powiedzieli mi, ze nie przyjmuje w Krakowie:/ a znacie może kogoś , szczególnie jeśli chodzi o kwestie antykoncepcji kompetnentnego i nie strasznie drogiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Jenot z eNKeja
raperzy karramba i bosski roman są lepsi, niż ginekolodzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dr Jolanta wieczorek na ulicy stolarskiej 11 super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
z własnego doświadczenie ciążowego i przedciążowego polecam dr Sowińskiego(obecnie pracuje na Ujazdku, gabinet ma na ul.Karmelickiej) a z doświadczeń koleżanek dr Gach(Zeromski, gabinet Gdzieś w Hucie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_pani
a była któraś z Was u ginekolog Ewy Glinki (przyjmuje na Galla) dobra jest?? za 2 tyg mam wizytę i nie wiem czy mogę spać spokojnie? czy się denerwować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka_82
Ja od lat chodzę do dr Szlachcica na Kazimierza Wielkiego. Prowadził mi 2 ciąże i uważam go za na prawdę świetnego lekarza. Pierwszą ciążę miałam zagrożoną i bardzo mi pomógł. Polecam. http://osteomed.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyxx82
A ja mogę polecić mojego lekarza Artura Ludwina. Chdzę do niego od kilku lat już i jest świetnym specem a w dodatku całkiem miły no i... przystojny ;) Gdy pierwszy raz poszlam z polecenia to trochę mnie wcięło, bo mi koleżanka nic nie powiedziała że on nie jest stary, a spodziewałam się jakiegoś siwiejącego dziada, a tu masz, gość całkiem niczego i trzeba się rozebrać do rosołu... brrrrrrrrr Potem sie ze mnie śmiała że to niespodzianka była :P Ale potrzebowałam wtedy własnie jego bo on ponoć najlepszy do usuwania polipów macicy więc się musiałam przemóc. No i mi pomógł bardzo i tak zostałam jego pacjentkom a on moim ulubionym doktrem. I włócze się z nim po róznych gabinetach bo on ciągle chyba lubi zmieniac miejsca -taraz chodze na rakowicką ps rzucam linka http://www.ludwinludwin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tak jak ktoś juz wyżej Dr Bartłomieja Golańskiego, przyjmuje na Czystej tj koło szpitala na Skarbowej. Lekarz niesamowity. Podczas badania podejmuje tematy które nie pozwalaja myslec o tym ze to w ogole badanie. Ja i resszta znajomych i rodziny do niego chodzimy. Lekarz naprawde godny uznania a gabinet-Ameryka! Po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodytata
Witam wszystkie młode mamy ;) a raczej przyszłe mamy. Moje pytanie jest następujące- będziemy młodymi rodzicami :) i poszukujemy chyba jak wszyscy dobrego ginekologa w Krakowie. Co myślicie o Dr. Wilk ? tej która przyjmuje na Madalińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZESLIWA88
Polecam Panią dr. Zofię Wasiniewską przyjmuje w procreative na ul. Czystej i pracuje w szpitalu Ujastek w Nowej Hucie. Chodziłam do niej w ciąży i robiła mi cesarkę. Mogę ją z czystym sumieniem polecić. Miła, sympatyczna, kompetentna, przy badaniach bardzo delikatna. Jeśli się jej o coś pytam to nie zbywa tak jak inni lekarze tylko wszystko skrupulatnie wyjaśnia, informuje o zagrożeniach i innych rzeczach. Jak byłam na sali po cesarce to przyszła mnie odwiedzić i zapytać jak się czuje (który inny lekarz by się pofatygował??) dodam jeszcze że nigdy nic jej ekstra nie zapłaciłam. Będąc jej pacjętka w ciąży dostalam jej prywatny numer żebym mogła dzwonić w każdej sytuacji. Zanim do niej trafiłam byłam u wielu innych ginekologów (panów i pań) i nikt nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Pani Wasiniewska. Z pewnością będę do niej chodzić na każde wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZESLIWA88
Witam. Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr.Zofię Wasiniewską (przyjmuje na ul. CZystej i pracuje w szpitalu Ujastek w Nowej Hucie).Chodziłam do niej w ciąży i byłam bardzo zadowolona. Miła, sympatyczna i kompetentna. Bardzo delikatnie bada. Wszystko bardzo skrupulatnie wyjaśnia i na każde pytanie udziela wyczerpujacych odpowiedzi. Najważniejszy jest dla niej pacjent i jego dobro i zdrowie, a nie pieniądze. Ja miałam wskazania do cc i tak się złożyło że ona akurat przeprowadzała mi tą cesarkę. Po 2 dniach gdy leżałam na sali przyszła i pytała jak się czuję ( który inny lekarz by sie pofatygował???) wzieła moją córkę na ręce i pokazała jak ją trzymać. ( dodam że to nie lezało w jej obowiązku) Jestem bardzo zadowolona i nigdy nie zmieniłabym jej na innego ginekologa, a muszę przyznać że zanim ją spotkałam to chodziłam do wielu innych (pań i panów) i nikt nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia. Wczesniej chodziłam do dr.Bartłomieja Golańskiego i podczas jego nieobecności byłam zmuszona iść na wizytę do kogoś innego i to własnie była dr Zofia, bardzo się teraz cieszę bo uważam że jest o wiele razy lepsza od dr Golańskiego. Dr Golański zleca mnósto niepotrzebnych badań i przy tym poleca robienie tych badań w zaprzyjaźnionych placówkach. (ja mam 23 lata i Pan Golański namawiał mnie do zrobienia w ciąży testów PAPA i wielu innych badań które robi sie kobietą po 30 roku życia!!!) W ciąży kazał mi przychodzić na wizyty co 2 tygodnie (po co tak często? Kasa... każda wizyta 60zł a co drugą wizyte USG 60zł =120zł ) Dodam że moja ciąza nie była zagrożona i wszystko przebiegało książkowo, dobrze że w 7 miesiącu trafiłam na dr Zofię Wasiniewską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztwizyty
a ile Pani Wasiniewska bierze za wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Mam pytanie, czy ktos sie orientuje czy jezeli ide do ginekologa w przychodni w ktorej nie jestem zapisana i chcialabym nie placic za wizyte, to czy koniecznie musze przyniesc ksiazeczke ubezpieczeniowa czy cos takiego? jestem ubezpieczona na moich rodzicow, i nie wiem jakie dokumenty mialabym im zabrac. czy w przychodni moga jakos inaczej sprawdzic ze jestem ubezpieczona? Niestety prywatna wizyta to jednak troche za duzo kasy ;/ Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaggatek
Tak, musisz mieć dokument potwierdzający ubezpieczenie. Książeczka rodziców, gdzie jesteś wpisana powinna wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia8pysia
Witam - bardzo proszę polecić lekarza który fachowo zrobi usg piersi - który zna się na robocie.. Bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiasamosia
odnośnie usg piersi to polecam -Marcin Migaczewski - przyjmuje w cm lim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila KRK :)
Ja polecam Panią dr Dorotę Skrobacką z Multimedisu. Jest to bardzo dobra lekarka, która ma czas na rozmowę z pacjentką - odpowiada na pytania i nie podejmuje pochopnych decyzji. http://www.multimedis.pl/ - link:) i pozdrawiam z gorrącego Krakowa - dziś mamy plażę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavonia_
Jadwiga Dziedzic, przyjmuje na ul. zapolskiej, to jest na bronowicach, bardzo dobra lekarka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinad
ja polecam dr Marcina Opławskiego, jest to bardzo dobry ginekolog, badanie przeprowadza bezboleśnie, jest sympatyczny i wszystko dokładnie tłumaczy, i konsultuje się z pacjentem co do sposobu leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana _89
Ja mam świetnego specjalistę,ale od razu zaznaczam że drJerzy Jakubowicz,bo o nim mowa nie prowadzi ciąży.Ja trafiłam do jego gabinetu NeoMed z podejrzeniem torbiela jajnika.Zajął się mną od samego początku-okazało się ze to był potworniak,a ja byłam naprawde przerażona.Ale opieka medyczna z jego strony i w ogole on sam jako człowiek pomógł mi przetrwać ten trudny czas.Wiec z czystym sumieniem mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam dr Leszka Juszczyka!!!Jest ordynatorem w Ujastku. Co za tym idzie jeśli planuje się tam poród to nie ma lepszego lekarza prowadzącego on niego!!! Jest bardzo konkretny, robi baaardzo dokładne i kompleksowe badania ponad to łatwo się z nim dogaduje jeśli chodzi o rodzaj porodu co przynajmniej dla mnie było priorytetem. Minusem jest cena bardzo wysoko cena wizyty (ale uwierzcie mi cena jest warta tego co się chce osiągnąć!) i ogromna liczba kobiet chodzących do niego. Tyle że Pani w rejestracji dzwoni zawsze jeśli jest opóźnienie itp więc nie trzeba długo czekać w poczekalni. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boom-boom
emiliana _89 gdzie dokładnie przyjmuje ten lekarz ? Ja mam podobny problem do koleżanek i potrzebuje dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona1981
szukam dobrego ginekologa w krakowie, najlepiej kobiety. naprawdę zależy mi na dobrym fachowcu który nie zbyje pacjentki mówiąc jej że bolesne miesiączki w czasie których się wyje z bólu to już taki urok:/ bardzo proszę o jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×