Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Wiecie co opryszczka mi wyskakuje, tak od dwoch lat to mam co pol roku prawie i tak sobie mysle , ze nastepne pol roku to wypada akurat na slubie,hehe...nie macie takich mysli jakis ze wlasnie moze wam opryszczka wyskoczyc, albo grypa zoladkowa zlapac? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam takie myśli:) Częśto się zdarza że cóś wypada wyskakuje ze stresów:) znam takiego faceta któremu w dniu ślubu wyskoczyłóa na czole gula wielkości groszka:) no spoko wyglądał:)miejmy nadziję że nam jednak nic nie wyskoczy:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakąś stronkę z grafiką ślubną tzn takie obrazki na zaproszenia ślubne:)bo kurcze nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie to denerwuje kiedyś znalazłam nawet miałam na komputerze to moje kochanie zrobił mi format i nic nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochotka własnie o takie sukienki mi chodzi wiec jak mozesz to przeslij adres jest na nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak zwykle sie spozniłam :( jak ja jestem to nikogo nie ma no nic spróbuje jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie projekty zaproszeń ślubnych i mnie pochłonęło:) zapomniałam o świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agucha 4 miesiace najwyzszy czas pomyslec o zaproszeniach tym bardziej jak chcesz robic sama? A chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jeszcze nie wiem czy sama choc wiem jakie bym chciała brat mi obiecał ze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, dobry brat:-) a skad jestes Agucha, bo ja jestem teraz na etapie szukania dobrego fotografa z Kielc, moze mieszkasz gdzies w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia wiem ze ze Skarżyska:-) Niedaleko:-) Chociaz teraz to ja i tak mam do wszystkich daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie w sklepie drukowane to sie czeka góra tydzien :) a własnie jak wczesnie bedziecie zapraszac?? ja mysle tak około 2 moze 3 miesiace przed bo chce zeby mi wczesniej dawali znac czy beda bo tak to sobie kogos na ich miejsce zaprosze bo mam bardzo duza rodzine i duzo nie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez chcemy wczesniej z tych samych powodow, czesc chcemy zaprosic jak bedziemy na Wielkanoc czyli to bedzie ponad 3 miesice przed, czesc poczta stopniowo a reszte jak przyjedziemy na poczatku lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze napiszecie mi jak macie na imie?? ja jestem Aga jak zreszta widac po nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha ale przeciez cala zabawa polega na tym ze sie poslugujemy tymi nickami;-) A potem sie okaze ze sa 3 Basie i 4 Zosie i jak bedziemy sie do siebie zwracac a tak to kazda ma swoj niepowtarzalny nick:-) A na imie mam Kasia...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz racje nie pomyslałam o tym :) ale tez miło wiedziec jak ma kazda naprawde na imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×