Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

nie mam pojecia czy to menu jest ok? jak macie jakies rady i sugestie to chetnie wyslucham ... Poza tym jade sie odstresowac za 2 tyg na urlop przed-slubny. Nie mialam prawdziwego urlopu od 2 lat...taks sie jakos zlozylo. Wiec stwierdzilismy ze nam sie nalezy z J. Cel wyprawy -Maroko (a dokladnie Fez,ale chcemy tez zachaczyc o Rabat, Casablanke i Marakesz). jak ktoras z was byla w tym kraju to pliss o rady i wskazowki. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) parę dni mnie nie było a ty tyle tematów się przewinęło:) fajnie:) wiecie co kupiliśmy moją suknie:) moja świadkową i narzeczonego zatkało więc chyba jest nieźle jak będę miała zdjęcia to wyślę:) Została w salonie na poprawki......jedno załatwione tylko ta sala mnie męczy jeszcze bo nic nie mogliśmy załatwić:) jedna była fajna ale straszne ceny.....jak na takie zadupie gdzie mieszkam to za dużo troszkę.. ale jak nigdzie nie znajdziemy to nie będzei wyjścia.... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mystica👄 Właśnie zarezerwowaliśmy restaurację, ta pierwszą, bo w drugiej ładniejszej sa juz wszystkie terminy w sezonie zająte i najszybciej byśmy mogli wziąśc na październik. Ślub mamy na 40osób i 18.08.07r - cudem był jeszcze wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz mam problem--- na którą godzinę zarezerwować termin w kościele, tak zebyśmy zdążyli zrobić zdjecia plenerze przy ładnym słońcu. Którą godzinę doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub na 17 ale zdjecia plenerowe chcemy zrobic jednak przed slubem a po błogosławienstwie, zeby nie wymykac sie z wesela i zeby nie stresowac ze slonko zachodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda jakas pani fotograf gdzies tu sie wypowiadala ze w takim niskim sloncu to tez sa piekne zdjecia wiec moze jednak 17...ale na pewno wczesniej nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja we wtorek:-) przed swiateczna sroda, nie bylo juz dawno miejsc na zadna sobote do konca 2007, a tak to przynajmniej nie mamy problemow z zadnymi terminami, bo wszyscy(kamerzysta, zespol itp) maja wtedy wolne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam 15 lub 16, tylko nie wiem czy wtedy nie będzie zaostre słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie o 17 ślub jest lepiej bo spokojnie sobie zrobicie zdjęcia przed ślubem jeszcze przy ładnie grzejącym słoneczku:) My mamy ślub o 12 a wesele na 15 więc my będziemy robili zdjęcia między ślubem a weselem. Ale myślę że trochę kiepsko z czasem chociaż my też będziemy robić zdjęcia w plenerze więc moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam 15 lub 16, tylko nie wiem czy wtedy nie będzie zaostre słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam 15 lub 16, tylko nie wiem czy wtedy nie będzie zaostre słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie bardzo goraco to o 15 upieczecie sie, nawet tylko stojac przed Kosciolem i przyjmujac zyczenia...jak na moj gust to za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ślub na 17 to dobry pomysł i dobre rozwiązanie bo będziecie mogli zrobic sobie zdjęcia spokojnie:) My mamy ślub na 12 a wesele na 16 więc myślę że też jakoś sie z czasem wyrobimy bo chcemy zdjęcia sobie zrobić między ślubem a weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może 16. Masza się skończy o 17, więc słonko jeszcze będzie. A jak myslicie ile czasu zajmą te zdjęcia w plenerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochotka nie ma co wesela robic za wczesnie, pamietaj ze wy tez musiscie wytrzymac jak najdluzej, a nie pasc ze zmeczenia po polnocy...;-) Dlatego podziwiam Tasia ze slub juz o 12:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała zrobić zdjecia między ślubem a weselem. Wiem, że wesele nie może być zawcześnie bo goście nie dotrwają do 24tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem genralnie przeciwniczka czekania gosci , ale moze ktos ma jakies rozwiazanie na to dobre, dlatego my chcemy zrobic zdjecia tuz przed slubem. A mysle ze na plenerowe musisz liczyc minimum godzine jak nie dwie, zalezy gdzie trzeba dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie ok 50 gości:) Na ślubie zejdzie ok godziny nawet moze troszkę dłuzej:) Goście odrazu jadą na salę tam będzie mały poczęstunek.i będą czekać na nas:) Mamy kogoś kto zabawi gości ale faktycznie chyba jednak obiad zrobimy na 15 bo może faktycznie za długo będą musieli czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×