Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Co do sukienki to spodabała mi się ta intensywna różowa, tylko ten kolor za jaskrawy, daje po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście może wczoraj Piękna i Geniusz, chyba na TVN. Jakie tam były dwie piekne sukienki... cudo:-) z atłasu jedna brązowa, druga zielona .Chyba we wtorek będzie powtórka, to jak macie czas to obejrzyjcie. Warto. To były takie sukienki, że na poprawiny w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha--- Ty jesteś tu najkrócej, wię Ci powiem, że ja mam tylko salę zarezerwowaną od jakiś dwóch godzin i tyle. U mnie wszystko idzie powolutku, bardzo powolutku. Na dniach zaklepiemy jeszcze mszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mówisz ze warto :) to obejrze wczoraj ogladałam wybory micc polski ale nie było ciekawych sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz. Mi sie strasznie spodobały. Miały taki duzy dekolt, odcinane pod biustem do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam telewizora...:-( zreszta z polska tel. tez by bylo ciezko...a jak tam wybory misek? pamietam ze jak bylam mala to ogladalismy zawsze cala rodzina i typowalismy ktora wygra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat nie wygrała ta co typowałam :) ale tez ładna wygrała taka blondyneczka widac było ze była zaskoczona ze to ona została miss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja nie oglądałąm ale moja świadkowa dzwoniła i powiedziała że mam taka samą sukienkę jak jedna z missek:) tzn ta sukienka ma takie bolerko na jedną rękę.a dryga ręka i ramie jest odsłonięte.Nie wiem moze kojarzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia chyba wiem o której mówisz :) tej jeden rekach jest z koronki?? taka tam była jak to nie ta to nie wiem która:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie taka o której mówisz ja jej ie widziałam ale mi mówiła ze taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie oglądałam wyborów. Jeśli chcecie poszukać ładnych sukienek, to ja np. wpisuje w wyszukiwarkę nazwisko jakiejś znanej aktorki i wchodzę na taka stronę.One z reguły mają na uroczystościach fajne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, wczoraj poprosiłam juz moja przyjacioke o bycie moja świadkową:-) Ona sie tak strasznie ucieszyła i powiedziała , że tak bardzo tego chciała , ze bardzo mi sie miło zrobiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jestem. Czasem na chwilę znikam, żeby popracować :-) ale generalnie będę do wieczora cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa, jak będę znikać na chwilę, to znaczy, że robota mnie pili. ok? Wiesz co , tak się zastanawiam cały czas nad świadkiem i nie moge się zdecydować. Mam kilka koleżanek, którąś muszę wybrać, ale nie wiem którą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że twoja psiapsióła sie ucieszyła. Moja przyjaciółka nie mieszka w Polsce i jest jakby to powiedzień wierząca tylko na papierze. A ja bym chciała miec kogos tu blisko.No i wierzącego -to podstawa. Tylko nie wiem czy jeśli jej o to nie poproszę to sie nie poczuje troche urażona.hmm jak myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ochotka na pewno masz jakąś przyjaciółkę szczególnie bliską Twojemy sercu:) najlepiej wybrać osobe z którą Ci najlepiej się pędza czas.Osobę z którą możesz wszystko ustalić bez komplikacji i osobę zaufaną która Ci pomoże:)aaaaa i osobę która nie popsuje Wam zdjęć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli mogę sie wtrącić w rozmowę to Ci powiem ochotka że co byś nie zrobiłą nie zadowolisz wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie poprosilam swojej najlepszej przyjaciolki, bo jak tu juz kiedys pisalam, ona ma teraz dwuletnia coreczke, którą sama wychowuje, troche zakrecone ma teraz zycie i jest maksymalnie rozstrzepana...poza tym wlasnie nie mieszka w miescie , gdzie bedzie moj slub wiec przemyslalam to wszystko i postanowilam poprosic jedna kogos innego. Ale dla niej na pewno tez znajdzie sie szczegolne miejsce w przygotowaniach tej uroczystosci i mam nadzieje ze w ten sposob jej to \"wynagrodze\" chociaz mysle , ze ona to doskonale rozumie...Mysle , ze w twoim przypadku tez powinnas sie zastanowic nad inna kandydatura jesli czujesz ze ta nie jest najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje Tasiu. przeczytaj wyżej co napisałam o mojej przyjaciółce. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu nie musisz się pytać czy możesz się wtrącić. Normalnie wszystkie tu sobie urządzamy pogaduchy. Każdy pisze co mu na sercu leży. Dlatego ten topik tak dynamicznie sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam.Jeżeli chcesz kogoś innego bo Twoja przyjacióka nie jest taka jakbys chciała to pomyśl o kimś innym.Jeżeli nic jej nigdy nie obiecywałaś to nie ma problemu:)Wiesz sądzę że może się obrazić ale to jest wybór Twój i Twojego przyszłego męża a świadek jest tu bardzo ważny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×