Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

ale sie napracowałyście, nalezy sie wam lampka wina- na zdrowie! ochotka wylazł z ciebie umysł ścisły przyszła Pani inzynier:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczka to ja ochotka. Zmieniłam nick na chwilę.i dało się. Chyba ten nick myszka 83 był jakis feralny. Nie umiem odpowiedziec czego tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukałam pół forum, żeby znaleść odpowiedz i nic. Dobra wracamy na ziemie...o czym pogadamy, ja mam jeszcze 3 godziny pracy. aha umysł ścisły to ja rzeczywiście mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz bede musiała uciekac niestety bo jutro mam egzaminy i musze jeszcze troszke poczytac ale napewno jeszcze zajrze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trakcie przygotowywania obiado-kolacyjki takze dobiegam co jakis czas, a ze nie mam daleko z \"kuchni\" do \"pokoju\"- jakies 4 kroki to jestem z wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha no to sie rzeczywiście ucz. Ale zaglądaj tu do nas. My sobie z sierpniowa pogadamy. A ja własnie musiałam chwilę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie miałam pooglądac nowy katalog z sukniami , zabieram się do tego juz od kilku godzin i nawet nie otworzyłam. to przez to forum ha ha ha... chyba sie uzalezniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochotka nie wiem jak tam u Ciebie z gotowaniem, ale polecam piersi kurczaka nadziewane serem feta i suszonymi sliwkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piękną sukienkę zobaczyłam, szkoda, że nie mam jak jej wam przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że jestem uzalezniona. nawet nie jem spokojnie, tylko w między czasie co piszę ;-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poszukam tej sukienki na ich stronie to Ci pokażę. Z drugiej strony tak sobie myślę, że skoro jestem w pracy i jest chwila wolna to co mam robić? Klepię w klawiaturkę.Przynajmniej czas mi szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linea Raffaelli A z gotowaniem - to juz nie moge się doczekać własnego, wyremontowanego M i swojej kuchenki. Bardzo lubie gotować, pichcic nowe potrawy. Piec tez lubię, ale ciasteczka, placki nie zawsze mi wychodzą. Robiłam kiedyś pomidory nadziewane ryżem i czyms jeszcze, ale nie pamiętam czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę różowej. oglądam katalog i mi sie spodobała. jak jeszcze cos znajde to Ci pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×