Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

tak ci radze Tasia, bo do 16 to kupa czasu jest a co to za zabawa jak nie ma Młodych na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest takie dziwne uczucie no bo niby bawic sie czy nie, niby pierwszy taniec to Młodzi powinni, i jakies powitanie ich, itp...a ilez mozna saczyc soczek i przegryzac przekaski...przemysl jeszcze Tasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz jak jest 40-50 osob to moze mozna to bardziej ogarnac,moze niepotrzebnie robie wam zamet w glowie... ale u mnie bedze kolo 130 wiec nie mam szans na zrobienie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w sumie racja musiimy jeszcze przemyśleć sprawę godziny rozpoczęcia:)w sumie to godzinkę to zanim wszyscy przejadą z urzędu na salę to juz troszkę minie a między czasie pojedziemy na zdjęcia:)no moze i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zresztą nasze przyjęcie weselne i tak będzie trwało do 24 ok..Bo to nie tyle wesele ile przyjęcie): Ze względu na to ze mamy dość dużą rodzinę rozsiana po całej Polsce i jak sie wszyscy zjada no to trzeba było zrobić jakieś przyjęcie bo powiem szczerze ze my wogóle nie chcieliśmy nic:) chcieliśmy rodziców i świadków zabrać na obiad do restauracji i później cichy hotelik:) i na drugi dzień wyjechać:) a tak robimy przyjęcie na 50 osób no i jeszcze w niedzielę poprawiny:) wogóle pełno załatwiania....no ale trzeba i nawet się cieszymy że będzie takie przyjęcie chociaż nie bylismy an pczątku zadowolenia ale wiadomo jak jest kiedy rodzice siądą na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to zmienia postac rzeczy, jesli imprezka zaplanowana do 24, to slub o 12 jak najbardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robiłam suwaczek na pulpicie i mi nie wyszedł, bo mam stary Windows. Dlatego zniknęłam na chwilę. zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to zrobilam na tak zwanego czuja,jak wszystko na czym sie nie znam, a ty pewnie za duzo analizowalas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! ja własnie znowu ogladam suknie slubne:) a jak jest u was z poprawinami ? robicie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie w lokalu tylko zapraszamy potem przyjezdnych gosci i najblizsza rodzinę na sniadanie do domu moich rodzicow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci co bede nocowac w hotelu bede miec sniadanie w hotelu i my tam z nimi pewnie zjemy najpierw a potem przyjedziemy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ale troche inne.U mnie w sobotę jest impreza dla rodziny tylko a w niedzielę dla rodziny i przyjaciół:) tylko my w niedzielę robimy bez obiadu tylko szwedzki stół:)Stół z ciastami stół z alkoholem.Tak zeby nie siedzieć już za stołem tylko żeby wszyscy sie racej pobawili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie;-) nawet o tym nie pomyslalm ze faktycznie na poprawiny to trzeba by tez sie jakos ladnie ubrac...a ty robisz poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×