Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Gość myszka_84
chciało:)) tym bardziej ze sama przez to wszystko przechodze .Przygotowania itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wejdx na strona główną kafeterii i tam na górze jest coś takiego: rezerwacja nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
no chyba sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
oo nie :/ bo nie jestem czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
weszłam załozyłam hasło i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zdążę odpisać: Sierpniowa-moja mam też by sie popłakała jakby dostała taka kasetę, ale by się ucieszyła. Wydaje mi się, że to fajny prezent. Taki wzruszający. Mówię Ci, mamy lubią takie rzeczy. I nie ważne, że Ci kartek nie pozwala wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
sierpiowa: tak to moj rocznik mam 23 latka:) moze i młoda ale na co czekac?:) jak sie wie ze to ten jedyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie myszka ze jak wiesz ze to ten jedyny to nie ma na co czekac, ja tylko jak sobie przypomne jakie szalenstwa wyczynialam jeszcze kilka lat temu to mi sie w glowie nie miesci zebym sie zdecydowala wyjsc za maz wtedy, stad moj komentarz, ale ciesze sie ze jestes pewna swojej decyzji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka84, spróbuj jeszcze raz dać to co wyrzej, potem wpisz hasło i daj przycisk potwierdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
dałam wszystko tak jak piszecie : hasło . maila i potwierdziłam ale moze zle robie z tym ze pozniej wchodze na forum główne i nie moge was znalezc ?? i wtedy wyłaczam stronke i wchodze po przez ulubione(zapisane)?? wiecie o co mi chodzi??:) czy nie bardzo?:) bo moze troszke pokreciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze rok temu to bym pewna nie była. W sumie to tak od mniej niz pół roku jestem pewna tak na 100% że jestem gotowa do małżeństwa. Do mężczyzny to od zawsze byłam pewna. Prawie od początku wiedziałam, że to ten jedyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dziwne ze nas nie mozesz znalesc bo jestesmy caly czas na gorze , a w forum glownym pod Wesela i śluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
ja "chyba" tez wiedziałam ze to ten jedyny od poczatku :) jestesmy razem ponad 5 lat w tym juz rok zareczeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka zrób to jeszcze raz, a potem jak zatwierdzisz to wejdź na str, główną i poszukaj dział śluby i wesela i nas znajdziesz. jak dałaś potwierdzam to co sie pokazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiedzialam od poczatku ze to ten jedyny a jak mowilam o tym znajomym to sie pukali w glowe ze jeszcze mi sie zmieni 10 razy, a tu prosze nie zmienilo sie i sie nie zmieni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
kurde nadal nic :(( no trudno moze kiedys mi sie uda i bede czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×