Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem i sie boje

jak mam rozpoznac skurcze PORODOWE? prosze WEJDZCIE!!!!!

Polecane posty

Gość nie wiem i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem i sie boje
Kochane kobietki.... Jestenm w 35/36 tygodniu ciazy. Od wczoraj pobolewa mnie brzuch. Tak wlasciwie cmi. zaczelo sie po poludniu, terwalo kilka godzin, potem przeszlo, bolalo troche w nocy i teraz znowu zaczelo bolec. Czy to moga byc skurcze, czy tylko cos tam jeszcze rosnie i sie rozciaga. termin mam dopiero na za miesiac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
porozmawiaj z lekarzem albo wpisz na wyszukiwarce temat skurcze porodowe.Nie czytaj tego co tu wypisuja bo dopiero sie zdenerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
To bóle takie same jak miesiączkowe. Narastają, a potem sie zmniejszają, jak sinusoida. I wystepują regularnie. Jak będą co 5 minut trzeba jechać do szpitala. Raczej trudno przegapić, więc się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tych bólach możesz czuć jak twardnieje ci cały brzuch,ale ponoć nie każda tak ma. A terminem się nie przejmuj ,nawet jak urodzisz w 37 czy 38 tygodniu bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze porodowe napewno rozpoznasz. To nie boli jak miesiączka!!! Może się rozpocząć od lekkich pobolewań w dole brzucha, ale potem wszystko nabierze siły. Ja rodziłam 4miesiące temu i u mnie zaczęło sie odejsciem wód. Wiem jak to jest jak się czeka na ten wielki finał sama siedzialam wtedy na necie i czytałAM WSZYSTKO. jAK MASZ JAKIES PYTANIA JESZCZE TO PISZ BO SIEDZE TERAZ Z MOIM ANIOłKIEM PRZED KOMPUTEREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej \"nie wiem i sie boje\" szkoda ze nie dołaczyłas do nas (topik HURRA dwie kreski na tescie-luty 2007),byłabys spokojniejsza i bardziej \"obcykana\",bo w grupie razniej,zwłaszcza jesli jest sie w podobnym stadium ciazy:)Zapraszamy jak masz ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×