Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość do maggie77
Oj, wybaczcie powtórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiii
troche przesadziłas....... nie jest zle nie jestes całkiem płaska, a piersi są nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjhdfjh
fajne masz piersi mnie tam się podobają i wolę takie mniejsze niż jak kobieta ma cyce wieksze od głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjui
ty chyba małych nie widziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam male
nie mikroskopy, miseczka B ale wsrod znajomych i tak uchdze za deche. Ale tak mi teraz wpadlo do glowy bo ogladalam jakis teledysk z jennifer lopez, kurde, one ma male cycki a uchodzi za zajebista laske, jedna z najbardziej sexi kobiet w showbiznesie. I co? ktos zaprzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna
Znam osobę której strasznie się podobają. Sterczące suteczki i jędrne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee dziewczyno, masz piekne piersi :) też mam takiej wielkości, tyle ze ja mam gorzej bo mnie się sutki ciągle chowają a ty masz je normalnie :( nie masz co narzekać... wcale płaska nie jesteś, a wielkie balony są feee brzydkie i obwisłe. lepiej mieć małe i jędrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet 20
pierdolenie o szopenie! dziewczyno ciesz się tym co masz. Ja tez mam malutkie cycuchy i chwała bogu. Zajebiście mi się podobają. bez kitu są świetne. Mój facet nie może się od nich odkleić. Jak czytam utrapienia kobiet z dużym biustem to aż mi ich żal. Także Bogu dziękuj:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaasa
Mi sie bardzo podobają takie piersi. Wg mnie właśnie małe piersi sa ładniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje obwiski...
Ja miałam b ładne i duże -traz jestem naprawdę płaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Mózg masz mały chyba a nie biust... hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voice
Nie przejmuj się i nie zadręczaj! Absolutnie. Są kobiety, które nie mają totalnie nic, a nawet operacji nie mogą zrobić, bo skóry nie da się naciągnąć. Jestes szczupła dziewczyną, napewno ładną a Twój chłopak Cię nie zostawi. Poczuj się przy nim w końcu swobodnie w 100% po tych 7 latach. Nieistotne, że nie nosis rozmiaru C czy D, kształt jest pełny, okrągły i całkiem normaly więc glowa do góry, tysiace kobiet ma takie, tysiące ma jeszcze mniejsze a zycie toczy się dalej ;) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msttt
zajebiste ciałko,całą noc bym z niego nie schodzil.PS:a moze dasz się namówić na kolację ze śniadaniem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msttt
tzn.zajebiste cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyser
Masz piękne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko65
to jest normalnie prowokacja.........idz sie leczyc na nogi kobieto bo na mozg za pozno.......dzizes.....takie piersi i ona mowi ze plaska jak deska!!!!.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
po kiego...cycki wszystkim pokazywac...to mi zakrawa na jakis fetysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob zdjecie
z boku to bedzie najlepiej widac czy sa male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem są bardzo całkiem wporzadku...spodziewałem się że zobacze zero piersi, same sutki a tu dwa ładne, krztałtne cycunie..może nie sa jakies wielkie ale jak dla mnie w skali od 1 do 6 dałbym 4- ... przesadzasz,są dziewczyny które nie maja wcale piersi i jakoś sobie radza..!!! aha..i najważniejszy argument: są faceci, wbrew pozorom wcale nie tak mało, którzy wolą malutkie piersi. Mnie osobiscie wielkie balony wcaaaaaale nie podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan bolzman
są spoko, ładna talia tak na marginesie. Ciekawe co masz w łepetynie. Pozdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_układu
śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaAas
twoje peirsi sa w porzadku, sam jestem zwolennikiem niewielkich piersi. takie jakie zaprzentowala eugene sa w moich oczach wrecz idealne :) no ale jak kto woli. p.s macie racje czasami fetysz jest ponad wszystko, moim fetyszem np. jest dolna czesc ciala - nogi typu stockings czyli nogi w ponczochach albo ponczochy w nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelly Ya
wyliż Moją mokrą ci*kę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulas xD
Hmmm ja mam baaaaardzo poważny problem. Moje piersi są małe ale są twarde. Nie wiem co jest nie chcą roznąc a boje się iśc do lekarza i boje się tez, że mam jakąś chorobe np. raka piersi. POmocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne są...naprawdę :) Wszystko bym oddala żeby mieć takie. Ja jestem płaska jak deska-i to dosłownie :/W dodatku mam 19 lat.Moje juz chyba nigdy nie urosną.Nawet tabletki hormonalne mi nie pomagają :/ a co do ciąży,to mi sie nie spieszy... :P Wiec naprawdę nie masz na co narzekać.Taki biust to skarb i widze ze zgrabna tez jesteś.Wiec nie marudź! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×