Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic......

idealny kandydat na meza

Polecane posty

Gość nnaa
Mam to samo, poznalam kogos, dobry, mily, cieply, inteligentny, kulturalny, dzentelmen w kazdym calu, niby ideal a nie podoba mi sie, nie ciagnie mnie do niego, nie czuje chemii, nie kreci mnie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-26-lat
was to chyba najpierw ktos musi zle potraktowac i dac nauczke byscie sie w koncu nauczyly za co sie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzę że wątpię
aga-umbra --> bo w Twoim przypadku zadziałał mechanizm, o którym napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaa
Ale mnie juz ktos skrzywdzil i to bardzo, ale co mam byc z kims kto mnie nie pociaga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie trzeba padać przed kimś od razu na kolana i uprawiać dziki seks 365 dni w roku ;) Ja chyba przez pół roku nie byłam nawet zakochana w moim facecie (on tak i to bardzo), a potem jak mnie walnęło! I cóż... po rozstaniu oboje usiłowaliśmy wmówić sobie, że z nowymi partnerami będzie nam lepiej, bo: mają mieszkanie, są inteligentniejsi, spokojniejsi, mają prace itd. Nic z tego przekonywania siebie nie wyszło; ja rozstałam się z facetem, a u niego szykuje się rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzę że wątpię
chomikowa --> szkoda, że trzeba było rozstania i potem takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale mam nadzieję, że wszystko się wyprostuje... Tylko to jest dowód na to, żeby nie kierować się wyłącznie \"rozsądkiem\" (czy jak to nazwać?) albo presją rodziny, wiekiem itd., bo potem mogą być takie skutki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×