Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Anka241
Nie wiem czy ktoś mówił o body concept - tam na prawdę czuję się jak bogini i robią cuda i nie tylko z włosami :) Polecam każdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zadowolona
Ja osobiscie polecam salon Awangarda przy ul gorczewskiej 222 od dłuższego czasu szukalam fryzjera ktory zrozumie co chce miec na głowie i tam znalazłam i cenowo przystempnie JA POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehane
Ostrzegam przed salonem GALERIA FRYZUR 99 na ul. Orlej. Zwabiona dobrymi wpisami w internecie-poszłam tam. Strzygła mnie p. Marta . Tak żle dawno nie miałam obciętych włosów. Teraz mam duże problemy z ich uczesaniem. Z jednej strony dłużej z drugiej krócej. Pocieniowane fatalnie. A chciałam podciąc tylko końcówki. Cena nie adekwatna do usługi. Fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba w centrum chantal na karolkowej (nie pamiętam nr) pani Bożena jest naprawdę dobra w dobieraniu koloru i fryzurki, poleciła mi "bombę witaminową" - moje włosy w końcu odżyły! :) przy okazji zaproszono mnie na darmową konsultację kosmetyczną, niestety nie miałam już czasu ale na pewno skorzystam następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREWETKA33
Do EWUSKAAA pani Magda pracuje teraz w Fabryce urody na akademijnej w Jabłonnie tez polecam pania Magde zmieniłam salon przenosząc się tam, rowniez byłam zadowlona z usług pani Magdy. jak i z obecenego salonu w którym teraz pracuje salon jest duzo fajniejszy jak i jakosc kosmetykow.. za ta sama cene usługi co w legionowie!!!!!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze polecam fryzjerkę Agnieszkę Kowalską (tel. 607 144 343). Przyjmuje na Andersa przy Placu Bankowym. Ja od półtora roku tylko raz skorzystałam z usług innego fryzjera. Bez porównania. Dziewczyna świetnie strzyża, zwraca uwagę na każdy szczegół, wsłuchuje się w potrzeby klienta i efekt jest super. ( Z tego co wiem oferuje też przedłużanie i doczepianie włosów) Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamada
Korzystam z zabiegów fryzjerskich od lat u p. Joli przy ul. Stawki 14 wejście od Dzikiej (przy serwisie Skody). Według mnie nie ma lepszej fryzjerki w Warszawie. Po każdym strzyżeniu zarówno włosów długich i bardzo krótkich, (różne fryzurki przez lata miałam) włosy układały się idealnie. Jest perfekcyjna i z czystym sumieniem polecam ! Ceny są bardzo przystępne w porównaniu do znanych salonów natomiast jakość usług o wiele wyższa. Spróbujcie dziewczyny, a będziecie miały stałego fryzjera, ponieważ do p. Joli się zawsze wraca:) 602366036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuqruq28
Lehane: W Galerii Fyzur99 było ok, dopóki był tam stary skład, niedawno panie rozstały się z firmą i przeszły do własnego salonu w Intraco. Teraz na Orlej jest właśnie kiepsko. JA tam chodzę do kosmetyczki - p.Doroty i jest super!! Fryzjer: tylko i Wyłącznie MAciej Wróblewski - You&You na Grzybowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawi
a ja polecam DEGAŻERIE na sadybie. fajny klimat bardzo dobra obsluga pelen profesjonalizm , mariola zadba o kolor a patryk o fryzure. sa jeszcze dziewczyny do pomocy i dbaja o kazdy szczegol wiec naprwde salon godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tamada
Prawdą jest, że Pani Jola jest świetną fryzjerką, a włosy po jej strzyżeniu układają się znakomicie. Jednak należy tu wspomnieć o wielkim minusie jakim jest wprost niewyobrażalna niepunktualność Pani Joli. Nie są to opóźnienia liczone w minutach, ale niestety w godzinach. To właśnie skutecznie odstraszyło mnie od tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamada
Oczekiwanie w godzinach?! To chyba jakieś nieporozumienie. Nigdy przez wiele lat nie zdarzyło mi się, że oczekiwałam godzinami u p.Joli. Owszem bywały opóźnienia ale nigdy wielogodzinne. Ja mam perfekcyjnie ostrzyżone włosy i szczerze mówiąc to dla mnie najważniejsze i jeśli zdarzyło mi się poczekać kilkanaście minut było i jest to bez znaczenia, ponieważ zawsze rezerwuję sobie trochę czasu na fryzjera bądź kosmetyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tamada
To miałaś wiele szczęścia. Ja byłam umówiona na 15.00, wyszłam po 20.00, bo Pani Jola miała"drobne opóźnienie". Miałam zamówioną wizytę na 16 , a gdy już przyszłam zostałam zaproszona na 19.00, bo Pani Jola miała " drobne opóźnienie" :) i jeszcze kilka takich przypadków. Zauważ, że nie podważam absolutnie jej kompetencji, bo nie da się ukryć,że jest świetnym fachowcem, ale poziom organizacji zerowy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie fryzjerki Pani Joli
dziewczyny ile bierze ta Pani Jola ze Stawki? chcialabym podciac tylko grzywkę na bok - ile moze za to wziac? albo za koncowki same na dlugich wlosach? :) bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamada
Nie mam pojęcia ile będzie kosztować samo podcięcie końcówek i grzywka. Myślę, że powinnaś zadzwonić i zapytać jaki to mniej więcej koszt. Kontakt podałam w poprzednim wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy krótkie
za strzyżenie płaciłam 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annis
pewnie się powtórzę... dziewczyny szukam sprawdzonego, dobrego fryzjera w Warszawie, ale nie takiego za 100 zł tylko stylisty, któremu można zaufać, który pracuje na dobrych kosmetykach nie ma znaczenia gdzie przyjmuje, jak jest wart, pojadę wszędzie! pls...podrzućcie jakieś namiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annis
pewnie się powtórzę... dziewczyny szukam sprawdzonego, dobrego fryzjera w Warszawie, ale nie takiego za 100 zł tylko stylisty, któremu można zaufać, który pracuje na dobrych kosmetykach nie ma znaczenia gdzie przyjmuje, jak jest wart, pojadę wszędzie! pls...podrzućcie jakieś namiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkalodz
dziewczyny szukam sprawdzonego, dobrego fryzjera w Warszawie, ale nie takiego za 100 zł tylko stylisty, któremu można zaufać, który pracuje na dobrych kosmetykach nie ma znaczenia gdzie przyjmuje, jak jest wart, pojadę wszędzie! pls...podrzućcie jakieś namiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahija
Nie zawsze drogi stylista jest dobry niestety... Nic bardziej mylnego, że im drożej tym lepiej. Znam kilku stylistów baaardzo drogich, czeszących nasze gwiazdy i wielokrotnie widziałam jakość tych usług zaskakująco spapranych. Fryzjerstwo to także pasja nie tylko renoma i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annis
fakt, to nie gwarantuje, ale z własnego doswiadczenia wiem, ze dobrzy styliści, to pasjonaci, którzy mają mega talent i też się cenią... dlatego takich szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visine.
A pożecie polecic kogos na olnym mokotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Corner
Witam, serdecznie zapraszam do Naszego salonu Beauty Corner na Gocławiu ( z dolnego mokotowa bardzo dobry dojazd mostem siekierkowskim). Mamy dobre ceny jak na warunki warszawskie ( cennik na stronie www. salon-bc.pl) oraz liczne promocje. Dodatkowo fryzjerki są profesjonalistkami z dużym doświadczeniem. Zapraszamy Zespół Beauty Corner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę sprzedać swoje włosy,mają 50 cm ,są farbowane,i ile bym za nie dostała?mam je obcięte 3 lata temu ,są zadbane ,tyle że farbowane pasemka blond...leżą zrobione w kucyka przez fryzjerkę ,przekładam je z szafy do szafy ,denerwuja mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaWawa
za farbowane dostaniesz około 1300 zł,powyżej 40 cm tyle kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaWawa
A gdzie? Na Alejach gdzieś skupują ,Dają najwięcej ,jestem fryzjerką,ale nie przedłużam ,ale tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifionka
Poszukaj w necie,a swoją drogą, szkoda że obcięłaś tak długie włosy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcięłam,bo zawsze marzyłam o króciutkich,wiadomo kobieta lubi zmiany :-) miałam już wszystkie kolory i fryzury :-p ale ju znowu mam długie za ramiona i pozostane z ta długością i kolorkiem blond ,szybko mi rosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifionka
acha to ok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spike-spike
Bardzo polecam Pana Michała z Trendy Hair Fashion na Słomińskiego koło Arkadi. Potrafił dobrać mi fajną fryzurke i ozywic moje (niestety bardzo zniszczone;/) wlosy. na pewno jeszcze nie raz sie do niego zapisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×