Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość dea atelier
odradzam ten salon byłam tam w poniedzialek i teraz musze szukac kogos kto uratuje moja fryzure pSylwia niby taka dobra fryzjerka a to co mi zrobiła pozal sie Boże kolor nie taki jak chciałam strzyżenie do bani krzywo TOTALNIE NIE POLECAM P> SYLWII z DEA ATELIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna pa
do dea atelier tez tam kiedys byłam za namową super dziewczyny Pauliny (wizażystki) poszłam na usługe strzyżenia i farbowania i tez nie byłam zadowolona miałam ochote wybiec z płaczem nie pamietam jak ta fryzierka miała na imie długie ciemne włosy miała ale i tak wiecej tam nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkaPaczka
a ja z czystym sumieniem mogę polecić Instytut Pięknych Włosów na ul. Francuskiej 5a a Warszawie. Salon bardzo ładny, czysty robiący wrażenie. Usługi na wysokim poziomie, kosmetyki na których pracują to Loreal. Z koloryzacji wyszłam bardzo zadowolona. No i w końcu podcięcie końcówek to było podcięcie końcówek a nie skrócenie włosów o 10cm! :) Polecam salon i panią Paulinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amzmaman
up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapatia
Byłam trzykrotnie w Fabryce Marzeń. Dwa razy u p. Beaty i byłam zadowolona. Ale potem trafiłam do innej młodej dziewczyny i zawiodłam się. Poprosiłam o odmianę fryzury, bo marzyłam o jakiejś metamorfozie. Pani położyła mi dwa kolory na głowie (pierwszy raz w życiu miałam farbowane włosy) i jedynie wycieniowała mi włosy. Efekt był taki, że NIKT nie zauważył, że byłam u fryzjera. Kolor był prawie identyczny do naturalnego a fryzura o takim samym kształcie jak była przedtem. Po jakimś czasie zaczęły mi wypadać garściami włosy - nie wiem, czy to uczulenie na składniki farby, czy błąd w sztuce, czy inna przyczyna. Ale zniechęciło mnie to do kolejnych wizyt. Jeśli tam wrócę to tylko do p.Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dwa razy w degażerii - efekt przeciętny, zwykły, ceny do przyjęcia. ALE jak maja cos wazniejszego na glowie niz zwykly klient to olewaja poczulam sie ostatnio jak rzecz, a nie klientka... coz przyszlam tylko na ciecie, a oni myslami byli juz na wyborach miss... fajny jest Pawel z Hair Time na Polnej (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bola_883
Kochani! Byłam wczoraj na farbowaniu włosów i strzyżeniu w salonie FRYZMA & KOSMA na ul. Bruna 34 w Warszawie. ODRADZAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ WYJŚĆ Z SALONU FRYZJERSKIEGO ZADOWOLENI! Włosy mają zupełnie inny kolor niż oczekiwany, refleksów w ogóle nie widać, a najgorsze w tym wszystkim jest strzyżenie. Włosy są ścięte totalnie nie równo, a do tego w ogóle się nie układają! Zapłaciłam 180 zł, za coś co pewnie zrobiłabym sama w domu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula19.04
Polecam salon fryzjersko-kosmetyczny Organic hair w Ząbkach Narutowicza 47. Przemiła atmosfera i bardzo dobrzy fryzjerzy. Pani Martyna super strzyże i modeluje, a pani Agata pięknie upina włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena R
Ja chodzę do Fabryki Marzeń ponad pół roku osobiście przypadła mi do gustu Pani Małgosia , młoda dziewczyna ze Świerzym spojrzeniem z mojej krótkiej nudnej fryzury zrobiła coś niesamowitego czego nie myślałam że mogę sie jeszcze spodziewać . No i mojemu bardzo jasnemu blondowi nadała życie . Odkąd pamiętam fryzjerzy mi rozjaśniali włosy rozjaśniaczem a p. Małgosia uzyskała wyśmienity kolor farbą . Jeśli jesteś wymagającą blondynka SZCZERZE POLECAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena R
Ja chodzę do Fabryki Marzeń ponad pół roku osobiście przypadła mi do gustu Pani Małgosia , młoda dziewczyna ze Świerzym spojrzeniem z mojej krótkiej nudnej fryzury zrobiła coś niesamowitego czego nie myślałam że mogę sie jeszcze spodziewać . No i mojemu bardzo jasnemu blondowi nadała życie . Odkąd pamiętam fryzjerzy mi rozjaśniali włosy rozjaśniaczem a p. Małgosia uzyskała wyśmienity kolor farbą . Jeśli jesteś wymagającą blondynka SZCZERZE POLECAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 26
Powiem tak jeden z najlepszych i w dobrej cenie to salon Magdalena w szpitalu MSWiA na Wołoskiej w Warszawie robiłam tam baleyage wyszło super polecam cienkie pasma kolor extra tak jak chciałam a pani Magda zrobiła mi fryzurę polecam i wszystko w dobrych pieniążkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolojti1643
Ja jestem bardzo zadowolona ze strzyzenia u pani Pauliny z Instytutu Pieknych Wlosow na Francuskiej 5a mi poleciła znajoma i na pewno wrócę do tego salonu i do pani Pauliny bo długo szukałam fryzjerski która zrobił mi to o co mi chodziło. Pozdrawiam i polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie gotowac
a znacie dobrego fryzjera na targówku/bródnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka B
A ja Wam polecę fryzjera, który strzyże mnie od trzech lat. Najpierw przyjmował w salonie, a teraz zrezygnował z pracy i przyjmuje w domu. Do mnie akurat dojażdża, ale moja mama chodzi do niego do domu. Jestem wymagająca jesli chodzi o cięcie, a pan Tomek zawsze dobierze coś fajnego do moich włosów. Na prawdę polecam! Adres jego strony internetowej: www.tomaszoszkiel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi870
ja chodze na farbowanie i podcinanie do Pani Ani na Dobrowoja 11 przy wiatracznej jest super i bardzo przystepne ceny, chodze do niej od 4 lat i z czystym sumieniem polecam, kiedys farbowalam u niej wlosy na platynowy blond przez rok!! i o dziwo nie byly zniszczone dzieki saunie i odzywce ktora mi polecila oraz napewno umiejetnym farbowaniu. doceniam tez u niej fakt ze potrafi doradzic. Poznalam ja z polecenia kolezanki kiedy pracowala w innym salonie i tak jak ja wiekszosc klientek przeszla do nowego salonu za nia. Naprawde zna sie na rzeczy, ma duze doswiadczenie zwlaszcza w farbowaniu. Ja jestem bardzo zadowolona:) z kolei na ciecie bardziej awangardowych fryzur polecam Pania Karoline na Elbląskiej 67 strefaurody.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astek
A ja jestem bardzo zadowolona z pani ASI,która pracowała u Jagi Hupało. Wreszcie ma swój salon na Żoliborzu ul.Sady Żoliborskie 13A. Już prawie wszystkie moje koleżanki z biura do niej chodzą,tym bardziej,że ceny są konkurencyjne niż w salonie Jagi,a jakość usługi taka sama.Pani Asia stworzyła przepiękny!!!!! salon,nawet dla samego poczucia jej stylu warto odwiedzić to miejsce.Gorąco polecam ten salon,bo jest to mistrz sztuki fryzjerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegan
Polecam salon fryzjerki Beauty Corne na Gocławiu a w szczególności p, Kamilę.Byłem dziś na strzyżeniu z Groupona-zostałem ostrzyżony tak jak chciałem ze wszystkimi dodatkami.P.Kamila zrobiła to profesjonalnie.Na pewno wrócę do tego salonu na następne strzyżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlla90
Witam ja polecam salon Laurent na szpitalnejn 5 . Rewelacja zawsze mam swietny kolor i piękne błyszczące wlosy ja i moje przyjaciólki chodzimy do pana Kamila i jest zawsze ok. Cena również zadowalająca farba i strzyżenie 190 zl . Polecam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również byłam u Pani Joanny Cuprzyńskiej w Jej nowym salonie na Żoliborzu ul.Sady Żoliborskie 13a tel. 600 285 650. Miałam bardzo zniszczone włosy,beznadziejny kolor i jeszcze gorszą fryzurę, Pani Joanna odmieniła moje życie a przede wszystkim mój wygląd. Perfekcyjnie dobrała mi kolor oraz zrobiła idealną fryzurę. Zrobiła mi zabieg odbudowująco regenerujący po którym moje włosy nabrały blasku i są bardzo przyjemne w dotyku. Polecam ponieważ są to wysokiej klasy kosmetyki,które na prawdę działają! W salonie panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera,wnętrze sprawia,że zapominamy o wszystkich problemach. Bardzo polecam bo warto wyglądac i czuć się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka34
Polecam Le Charme. Byłam na koloryzacji u Pani Bogusi i na zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy u Pana Tomka. Swietnie wszystko wyszło. od teraz wykonują tam zabiegi kosmetologiczne i pierwszy raz miałam tak solidnie wykonane zabiegi. Uważam ze salon godny polecenia. Kota w worku nie kupuję wiec byłam na konsultacj fryzjerskiej i kosmetologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśśska22
Powiem Wam szczerze że mnie znalezienie dobrego fryzjera zabrało dobrych 5 lat, serio. Normalnie w Warszawie jest ich pełno, ale co z tego jak nie wiedzieli o co mi chodzi i jak sie zabrać za włosy. Nie wspominam juz o tych wielkich salonach bo to jakas masakra cenowa jest. Az w końu trafiłam na Nowolipkach do salonu w którym pracuje MAMP, obcina, farbuje Pan Marcin. I to jest to. Po prostu mega - jak zrobi mi włosy to spokojnie mogę mówic ze byłam u Jagi Hupało ;))) Ale jest naprawde dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka123
Jezeli chodzi o dobrego fryzjera polecam Degażerie na spokojnej i cichej Sadybie. Dobry dojazd ,a przed wszystkim najlepsi fryzjerzy i luźna atmosfera. Na prawdę warto spróbwac,polecam szczegolnie osobom ktore nie maja pomyslu na swoj wyglad,w Degazerii otrzyma fachowa porade i profesjonalna obsluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Z.
Z czystym sumieniem polecam Panią Paulinę z Beauty Corner przy Bora Komorowskiego. Do p. Pauliny chodzę już 4 lata ( wcześniej pracowała w Ząbkach w salonie Avangarda). Pani Paulina nie ma problemu ze zrozumieniem klientów. Ceny mają takie same jak płaciłam w Ząbkach, czyli jak na warszawę bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Wawa
Witajcie,chcę się z Wami podzielić nową fryzura i koloryzacją od miesiąca mieszkam na Bemowie i wyczaiłam super fryzjera. Teraz mam beżowy kolor, a miałam żółtko, cięcie bardzo fajne i włosy same się układają. Przede wszystkim jest bardzo miła atmosfera, polecam tel. 22 226 22 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkag
Dziewczyny a jakie są wasze opinie o Denique? Dostałam od znajomej kupon do wykorzystania u nich i myslalach by zrobić tam nową fryzurę. Ale nigdy tak nie byłam wiec nawet nie wiem do kogo isc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepajemuajuiznaju
Hmm moja znajoma była w Denqiue w Arkadii i to u jakiegos faceta, ale imienia nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizkowska2
Jak chcecie iśc do naprawde dobrego salonu to moim zdaniem tylko do Revlonu w Reducie. Tak naprawde mozna przejechac całą Warszawe w poszukiwaniu tego idealnego salonu, ale ten jest taka wisienką na torcie. Mega dobry i profesjonalny. No i jak juz idziecie to do Pani Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_wa_ba
Ja bym tak nie powiedziałą, bo dla jednej osoby ten Twój salon bedzie ok, a dla innej ten Denique czy jakis inny. Wszytsko zależy od preferencji i czasami przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizkowska2
Oczywiscie ze tak, ale jak już sie idzie do fryzjera i wychodzisz zadowolona to na bank tam powrócisz. Ja tak mam z tym salonem Revlon w reducie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×