Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Zdecydowani polecam wam Panią Patrycję z salonu Gnatyshyn. Doskonale zna się na swojej profesji i robi to z pasją i zaangażowaniem. Można się zapisywać do niej online poprzez stronę salonu. http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chodzę do Pani Ewy w Studio Tamka. Mam gęste włosy i zależy mi na tym, żeby je zapuścić. Teraz sięgają do połowy pleców, a idealna długość to do bioder. Nie ważne, co robimy, czy kolor, czy fryzurę, czy podcinanie, zawsze wychodzę zadowolona. Moje koleżanki zresztą też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze od wielu lat do Michała na Wspólną to sie tam nazywa Instytut urody. Zawsze jst super szczegolnie z farbami, koleżanki też tam chodzą i są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybierać takie salony a to dlatego ze naprawde jak chcecie zaszalec z kolorem, czy nową fryzura na lato to własnie koniecznie wybierzcie sie do Dorothy Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli naprawdę chcecie dobrze wyglądać i mieć naprawde ładnie zrobione włosy to nie róbcie tego samodzielnie tylko wybierzcie się do dobrego i profesjonalnego salonu. To jest jedyne miejsce w którym naprawde mega profesjonalnie mozna miec zrobione włoski. Mogę nawet polecić Wam moją fryzjerkę Panią Sylwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zabieg mozecie tez wykonac w salonie Dorothy studio w stolicy. I musze Wam powiedziec ze przynajmniej na 3-4mc bedziecie miały spokój z prostowaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu chodzę z przyjaciółką do p. Patryka Zawadzkiego, świetne cięcie i przede wszystkim bardzo dobra koloryzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie też zrobił wrażenie Grzegorz Duży z SYH. Fantastyczne wyczucie, sam proponuje strzyżenie. A ja właśnie kogoś takiego szukałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pod dużym wrażeniem Pani Marleny z salonu Gnatyshyn mieszczącego się przy al. KEN 36A. Widać, że fryzjerstwo to jej pasja. Doskonale rozumie klienta i wie o co mu chodzi. Przy tym jest bardzo precyzyjna, ostatnio robiłam sobie u niej kolor jasny orzech i wyszedł rewelacyjnie, dokładni taki o jaki mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie musze polecić doskonałe studio fryzur w Warszawie na Zimnej 2 http://www.dorothystudio.pl/ Zdecydowanie dla mnie poki co nie ma lepszego jesli patrzeć na całą stolice i nie tylko. Ja chodze do Pani Sylwi, wiec też mogę spokojnie ją polecic. I warto wybrać się do nich na jakąś letnią fryzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna iśc do pierwszego lepszego salonu fryzjerskiego, tylko pytanie z jaką fryzurą my wyjdziemy. Ja wole podpytać koleżanki co radzą, do kogo sie wybrać. Tak tez trafilam do tego studia fryzur http://www.dorothystudio.pl/ i miały jak zawsze racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę od kilku lat do Michała z Instytutu Urody na Wspólnej http://instytuturody.pl/ i zawsze polecam, lubi bawić sie kolorami. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fryzjera przy aleji Rzeczpospolitej 14. Moja mama tam niedawno była i naprawdę śliczne zrobił jej te włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę sie sugerowac tylko jedna opinia, wiem ze to dla mnie utrudnienei bo szukam i szukam ale jak juz znajde i zdecyduje sie na jeden salon to jestem bardzo zadowolona. wedlug mnie opinie sa bardzo przydatne i sama przegladam ich mase i w koncu decyduje sie na jakis konretn salon. raz wybralam sie z takiego ktory byl bardzo dobrze oceniany na pkt.pl i mowie wam jest rewelacja, ani razu nie bylam rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku chodzę do Patryka Zawadzkiego, świetny kolorysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam siwieć :( i chciałam to jakoś przykryć ale tak, żeby nikt nie zobaczył że farbowałam włosy. Michał, u którego od lat się strzygę zrobił mi kolor (a mam taki sobie naturalnie nijaki brąz) i tak fantastycznie dobrał odcień, że nikt się nie zorientował, że mam farbę!!! To był majstersztyk ale tylko Michał wie ile się musiał nagłowić z mieszaniem kolorów :) Polecam Michała na Wspólnej 27A (Instytut Urody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, a w którym miejscu jest ten salon In Harmony? Gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to się naszukałam ‘swojego’ fryzjera ;-). Byłam u kilku w tym u tych którzy zajmują się celebrytami i zawsze do każdego miałam jakieś ‘ale’ (wiem że nie tylko u mnie tak to wygląda z tymi poszukiwaniami ;-)). W końcu znajoma poleciła mi salon Corte Del Sole www.cortedelsole.pl no i tam wreszcie faktycznie dostałam to co chciałam. Przede wszystkim cięcie które nadało moim włosom więcej objętości a z czym nie mogli sobie poradzić w poprzednich miejscach. No i moja fryzjerka dobrała mi bardzo ładny kolor rudego w wiadomo że nim nie jest z reguły prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja farbuję zawsze w Studio Tamka i robię czasem jeszcze do tego jakiś zabieg, bo zwykle mnie fryzjerka namówi :D i zawsze wychodzę zadowolona, uwielbiam po prostu tam chodzić :) Raz też chciałam zaszaleć i totalnie zmienić kolor włosów i ściąć do ramion i w ogole się nie bałam, bo wiedziałam, że wyjdzie. Tam są naprawdę doświadczone fryzjerki i znają się na nowinkach we fryzjerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze Wam powiem ze dla mnie tez własnie Strefa fryzur w Krakowie tutaj jest godna polecenia. Tak naprawde najlepszy salon fryzjerski na który ja trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi, to w przeciągu roku odwiedziłam kilku fryzjerów. Nasłuchałam się, że moje włosy są słabe, cienkie i że ogólnie to niewiele da się z nimi zrobić. Chodziłam od fryzjera do fryzjera, portfel po każdej wizycie robił się mniejszy, a ja byłam coraz bardziej zrezygnowana i niezadowolona. Jakieś dwa miesiące temu z polecenia trafiłam do Łukasza Orędowicza z OK Studio. W końcu mam swoje wyczekane sombre i nie musiałam słuchać, że moich włosów lepiej nie rozjaśniać, że nie są w dobrej kondycji i że po rozjaśniaczu będą wyglądać jeszcze gorzej. Łukasz nie miał z tym problemu, podjął się koloryzacji, dobrał odpowiednie dla mnie cięcie i zajął się moimi włosami. Jednak jak się chce to się da :) Z czystym sumieniem mogę polecić wam Łukasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić salon futuro (strona internetowa salonfutur.pl) przy rondzie wiatraczna. Wszystko tam miała wykonane bardzo dobrze, ale bardziej polecam ten salon ze względu na atmosferę, która jest tam niesamowita. Zero stresu, bólu, dużo śmiechu i dowcipnych sytuacji. Szczerze polecam także ze względu na dosyć niskie ceny jak na Warszawę :) No i ta strona internetowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Futuro! Praktycznie od ręki udało mi się tam umówić na wykonanie fryzury na wesele. Wyszło rewelacyjnie, poleciłam mamie i też jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już u kilku fryzjerów w Warszawie i każdy na coś narzekał i mówił, że wiele nie mogą zrobić z takimi włosami. I wiecie co? Poszłam do In Harmony, powiedzieli jaką mają wizję, pokazali jak to mniej więcej będzie wyglądało i im uległam. Efekt przeszedł moje oczekiwania, wyszło ślicznie a ja odzyskałam wiarę w swoje włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×