Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

🌻 witajcie we wtorkowy ranek..za oknem szaro ale ślę Wam gorące całuski 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Fakt , ze pogoda paskudna, ale w sercu za to maj🌼 Alicja po badaniu- dzielna jak zawsze. Byłam ja zawiesc do szkoły. Pada snieg z deszczem:O No i zyjemy juz wyjazdem na turnus:) Pozdrawiamy cieplo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) A ja jestem przeziebiona:OZ nosa mi kapie:( W sumie dobrze, ze teraz nie na turusie:) Wyniki Alicja ma super:) byłam odebrac. Zycymy miłego dnia- zaczyna wychodzic słonko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki nie było mnie troche...wyjazd. Już jestem...szykujecie się do wyjazdu... to dobrze, u nas zimno, wietrznie i szaro...koniec pięknej jesieni...miłego dnia życzę..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ciepłe całusy i uściski dla Aji , Ali i wszystkich obecnych... Mariola ja jestem też z Zielonej Góry....hihi może się umówimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Alicja wrócla ze szkoły i zjadła obiad. Na 16:30 jedziemy na rehabilitacje do poradni w Radzionkowie:) Buziaki🌼 a pogoda paskudna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) nie miałam czasu wczesniej:O Wiec juz odpowiadam jedziemy do Rusinowic i jest to nasz 4-ty turnus w tym roku:D Wczoraj u lekarza dobre wiesci:) Alicja ma duze szanse na to, ze samodzielnie bedzie sie poruszała. Lekarka rozmawiała z nami 40 minut i w skrócie powiem , ze mamy przechlapane:D w dobrym tego słowa znaczeniu. Duzo pracy bedzie mnie to kosztowało- Ale tez, ale według Pani doktor warto:) Dla niej stanoc na nogi- to jest wolnosc. Rozmawiałam z Alicja długo wczoraj. Psychicznie ja do tego przygotowac trzeba. To bedzie walka teraz.Jak sie nie uda..... a nawet nie mysle. W kazdym razie ostatni dzwonek dla niej. jest wtakim wieku , ze coraz mniej elastyczna sie robi. Wiec bedzie tak. Dwie godziny na tydzien cwiczen w szkole, dwie godziny na tydzien cwiczen w osrodku rehabilitacyjnym w Radzinkowie. Codziennie godzina stania w pionizatorze w domu. Oprócz tego wyjazdy na turnusy:) Musze dac rade- wyjscia nie ma. Dziekuje za kozda pomoc. to dzieki wpŁatom na konto Alicji mozemy jezdzic i rehabilitowac ja. A i zapomniałam doszła hipoterapia od nowego roku. Tez bedzie jezdziła. dwa razy w tygodniu. Mamy teraz blisko. 2 20zł za pół godziny, ale to wazne. Wszystko dzieki waszej pomocy❤️ Pozdrawiamy was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju...tak bardzo sięcieszę...gratuluję, wiem że to dzięki Twojemu samozaparciu takie efekty...masz rację dla Alicji to wolność obiecuję że z każdej strony b ędę się starała o pomoc dla Was... Aju jesteś niesamowita 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gina:) eeeeee tam - normalna jestem. Dodam jeszcze, ze doktor powiedziała \"gdybym nie widziała szans nie kazałabym jej tak meczyc, ale one sa i wiem, ze warto\" :D Wiec do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...same dobre wieści... brawo dziewczynki, Aju ❤️ ❤️ słów brakuje... Gina działaj..ja też będę . I pomyśleć że poznałyśmy się Aju z forum adiego... długą drogę przeszła ta znajomość. Szkoda że dziewczyny Isia..Duszek.. Kali..Gosia i inne się nie odzywają. A może ciągle masz z nimi kontakt?? Na forum tam już nie to... nowe twarze. Ja z adim skończyłam. Mimo wszystko warto szukać.. ...Kto nie ma odwagi do marzeń, ten nie ma siły do walki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla ja tez skonczyłam:) Nie mam pojecia co sie dzieje np . Z Isia:) Pieska mamy , a Isia cicho siedzi:( Duszek tez nie wpada. Kali to osoba swiatowa , to i brak czasu:) Ale ciesze sie , ze jestes ty i wszyscy Ci którzy tu wpadaja🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesamowite wiesci!bardzo sie ciesze i wierze w to ze wszystko sie uda.Trzymam mocno kciuki!Jestem tylko ciocia Antosia ale patrzac na twarz mojej bratowej jak slyszy od lekarza jakies dobre wiesci to moge sobie teraz wyobrazic Twoja twarz!zycze wszystkiego dobrego!a przede wszystkim SIŁY i WYTRWAŁOŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja...chyba mnie dzieci z domu wyrzucą za blokowanie kompa...hihi, Kamelia fajnie że jesteś tutaj... pozdrowienia dla Adasia...i dla dzielnej cioci. Aju faktycznie mieszkacie z Isia blisko siebie...i Dusia od niej. A piesek jak??? ciągle taki kochany?? Jak masz nowe fotki to poproszę... nasz kiciuś wielki jak smok i taki chuligan, agresor...:o uciekam...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....Przepraszam,że nie wpadałam,ale na wszystko brakowało albo czasu,albo siły.. Aju... Miałam wielkie zmartwienie .....byłam miedzy szpitalem a domem, właśnie dopiero wróciłam od mamy(jest już w domku)-ale o mały włosik byłaby u Pana Boga.;(.......... Jest po zabiegu, a wszpitalu miała zapaść z której ją wybudzali przez ponad 30 minut.... teraz w domku dochodzi do siebie pomalutku....ale jak juz będzie silniejsza to niestety czeka ja kolejna operacja na nerce, bo czas goni... ma 2 kamienie 9milimetrów srednicy a drugi 6. Z dzieciakami i domem trudno to wszystko pogodzić, wiem,ze zrozumiesz... Będę wpadać tak często jak to będzie możliwe. Alusia ❤️ Bądź grzeczna i dzielna bo niedługo mikołaj.:) dla wszystkich bywalczyń 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku Kochany❤️ Przykro mi:( Ale trzba wierzyc , ze bedzie dobrze:) Musi byc. A czas owszem wiem , ze go brak. Niemniej jednak wpadaj jak tylko bedziesz mogła🌼 Jeszcze teraz - znowu trzy tygodnie nas nie bedzie. Tam nie ma internetu dla nas:O Musicie o topik dbac- zeby nie padł. Buziaki i dla Ciebie i dla dzieci i Mamy tez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia - to sie cieszymy bardzo:) A Dusia to kochana jest:D Urosła bardzo:D Ale one maja to cos w sobie- łagodna jak baranek i te oczy heh:) Leza sobie z Alicja razem na kanapie i sie tula:) Bedzie Alicja teskniła za nia bardzo...... Zdjecia mam ,ale nie moge na kompa wrzucic. Jakies sterowniki nie takie jak maja byc. Przyjdzie syn to poprosze zeby zerknał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Czuje sie troche lepiej. Katar okropnie meczy:O Lece na zakupy- ostatnie przed wyjazdem:) Jutro sprzatanie i powoli zaczniemy sie pakowac:) Pozdrawiamy cieplutko wszystkich.❤️ Zimno niby nie jest , ale nieprzyjemnie brrrr. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy gotowe:) Ale szybka jestem. O jedenastej po Alicje jade:D Przed wyjazdem musze z Pania porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..Aja goowa do drogi..Duszku witaj.. przykro mi z powodu Twojej mamy. Mocno ściskam.. Mam dzisiaj ciężki dzień...Trzymajcie się ciepło...Uściski dla Aluni i małego Antosia ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!u nas niby słonko świeci ale wiatr jest bardzo silny i zimny. ...Pozdrawiamy cieplutko!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u mnnie też deszczowo.... dzięki mariola, Trzymam kciuki ...za ten zły dzień... jak masz ochotę pogadać to jestm narazie wolna i jestem na gg (chociaż mnie nie widać).-więc zapraszam. 🌻 miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×