Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dobry wieczór i dobranoc:) Zakrecony dzien miałysmy z Alicja i na nic czasu. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) własnie wrócilysmy ze szkoły. Alicja juz lekcje odrabia , taka pilna uczennica haha:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dzień dobry🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) ja dzisiaj cały dzien pracuje. sprzatam, gotuje i na jutro tez , bo do szesnastej bede w szkole siedziała:/ Alicja zrobiłam kąpiel (z noga na misce haha) i masaż. jest zadowolona. Od czwartku w przyszłym tygodniu intensywne ćwiczenia i hipoterapia:D Ja sama sie cieszę- kocham konie. Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponury deszczowy poranek:( heh , nic sie nie chce, a ja do szkoły:) To jest plus , bo sie rozruszam ha. Do zdjecia gipsu u Ali zostały dwa Dni:D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 69
witame🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:)Pogoda sie zmienia- może jeszcze bedzie fajnie heh. Jutro zdejmujemy gips, a w środe juz do szkoły:) Alicja z radosci piszczy:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:0 Wielki dzien Ali- zdjecie gipsu:D Z wrazenia juz nie śpi haha. No cóz , kto rano wstaje......milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gipsu nie ma:d Jutro normalny dzień w szkole dla Ali , a ja załatwianie hipoterapi ,rehabilitacji i warsztatów tanecznych dla niepełnosprawnych. Wiec wszystko wraca do normy:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Alicja drugi dzień w szkole dzisiaj. Po zdjeciu tego gipsu kostka ja troche boli. Boi sie wstawac na te noge. Mówi , ze wszystko minie jest bardzo dzielna:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dobry wieczór dziewczyny:D trzymam kciuki,żeby kostka Ali szybko przestała boleć🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
No i dobranoc(śpioch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Coś nie wyszedł ten śpioch jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzisiaj niedziela i w dodatku piękna. My juz po obiadku . Rano byłyśmy w Kosciele. Zyczymy miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Pogoda nie najlepsza- niestety. Ale duzo sie dzieje. Alicja zaczęła chodzić na warsztaty taneczne:D Wczoraj był pierwszy dzień i ze szkoły wróciła o 16-tej, ale jaka szczęśliwa. Uwielbia taniec- myśle, że powodem tego uwielbienia jest to , ze sama nie chodzi, a tak bardzo by chciała.Wiara czyni cuda:) Zyczymy Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja pozdrawiam serdecznie dzielna mamo :) 🌻 🌻 🌻 ale sie ciesze, ze Ala na warsztaty taneczne chodzi :) wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło mimo angielskiej mrocznej aury brrrr. Nie ma nawet czasu zajrzec tutaj tyle roboty , a wieczorem padam na nos:) i zasypiam natychmiast. Kłopoty male z samochodem miałam:(,ale juz ok. Jezdzi hahah. Belaiza , super, ze wpadłas:D❤️ U nas wszystko tak szybko sie dzieje, dni biegna jak szalone, duzo sie zmienia, ale na lepsze- tak myśle. Pozdrawiam wszystkich w imieniu swoim i Alicji.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pureorgasm
naciaganie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pureorgasmm
co ty możesz wiedzieć? nastepny chiński uczony.jak nie chcesz pomagac to głupie komentarze sobie daruj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) My jedziemy dzisiaj na gipsowy odlew stóp i łydek Ali. Potrzebne to do zrobieniania łusek- ortez. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Wyniki operacji Ali są super. zaczęła sie intensywna rehabilitacja. Noga bardzo dobrze pracuje. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Oj, nie mam czasu za duzo zeby tutaj wpadać:( Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Cześć,piękna niedziela🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, witam i niedziela rzeczywiscie piekna była:) Za to dzisiaj okropnie wieje:]Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×