Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość Ranny ...
Dzień dobry :) i spokojnego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dzień super- spacer zaliczony. Nie pcha sie lekko wózka po sniegu, ale co tam jest tak pięknie i warto było te dwie godziny chodzić i po drodze zakupy zrobić. Teraz przygotowania do obiadu:) Miłgo Dnia życzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Kolejny dzień ferii mija. Ja sama w sobotę do szkoły idę. Zyczymy miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ktore mnie ciekawi
Zaciekawilo mnie to, ze kazde choe dziecko, ktore jest podopiecznym Fundacja Dzieciom, ma taki sam numer konta bankowego. Czy to oznacza, ze te wszystkie wplaty ida na jedno konto ( ogolne) i dopiero potem sa dzielone na poszczegolne dzieci? Dzielona zgodnie z tym co wpisano w rubryce ''tytulem przelewu''? A jak nie napisane, ze dla dziecka X to ida na dzialalnosc statutuowa Fundacji? Dobrze zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ktore mnie ciekawi
Jeszcze jedno pytanie. Czy jak ktos wplaca na konto dziecka pieniadze, to jego rodzice widza, kto jest wplacajacym? Czytalam, ze kazdy ma wglad na swoje subkonto, czyli widzi, ze Pan X wplacil 20zl a Pani Y 25 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cześć Ufff dzisiaj już piątek :D :D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc czesc
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Juz pisze. Kazde dziecko ma w Fundacji swój numer. Wpłaca sie jakąś kwotę i wpisuje np. Na leczenie i rehabilitacje Alicji Cot-1669. Wtedy cała suma wpływa na subkonto danego dziecka. I owszem mam wgląd do tego subkonta. Ale tam widac tylko kwote i miejscowośc , z której przelew przyszedł. Zadnych danych osobowych osoby wpłacającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp-30 taj juz piatek i ja jutro do szkoły:) 25 luty kolejna sprawa rozwodowa i mam nadzieję, ze ostatnia:) Jeszcze kwestia odebrania praw rodzicielskich ojcu Ali i bedzie po wszystkim. Myśle, ze to sie załatwi razem. Dobrze, ze Grześ jest z nami i bardzo nam pomaga. To wspaniały człowiek. Miałyśmy wiekie szczęscie poznając go. Alicja za nim szaleje. Jednak sa ludzie , których ta choroba nie przeraża. Grześ wszystkiego sie uczy. Jak prowadzić Alicje, jak ja ubrac itd. Jak na nich patrze to płakac mi sie chce.Widac , ze sa szczęsliwi ja tez:D Wreszcie. Zyczymy miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Juz pisze. Kazde dziecko ma w Fundacji swój numer. Wpłaca sie jakąś kwotę i wpisuje np. Na leczenie i rehabilitacje Alicji Cot-1669. Wtedy cała suma wpływa na subkonto danego dziecka. I owszem mam wgląd do tego subkonta. Ale tam widac tylko kwote i miejscowośc , z której przelew przyszedł. Zadnych danych osobowych osoby wpłacającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiupup
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwię się
czytam czasem twój topik i podziwiam cię. Nie mam czasu za bardzo przejrzeć wszystkiego, więc napisz mi proszę jak mogę przekazać 1% na Alę, mam siostrzenicę Alkę i bardzo lubię to imię;-) A tak w ogóle to nie obraź się, ale szukam kontaktu za pośrednictwem Twojego topiku z mamą Bartusia. Mój syn też miał podejrzenie o porażenie, ale wylewy okazały się mniej groźne i rehabilituję go tylko na wnp, już biega ale mamy problem z jedzeniem, jerst tylko na piersi do tej pory. Może mama bartusia mi coś doradzi w sprawie tego żucia i rozszeżania diety, to dla nas duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwię się
tylko na piersi a skończył już 11 m-cy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) jeden procent na Alicja mozna przekazac wpisujac dane Fundacji w rozliczeniu wpisując te dane: Fundacja Dzieciom\"Zdążyć z Pomocą\" NR KRS 0000037904; 1% na dziecko Alicja Cot -1669 i to wszystko. Dziękuję. Jak widzisz mama Bartusia na razie sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przykro mi z powodu Twojego maleństwa. Musisz wierzyć, ze bedzie dobrze- tak jak ja, to dodaje siły❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz i masz:) podaję gg - 2350656 - jestem w tygodniu do godz. 16 na gadu nawet jełsi zobaczysz, że mnie nie ma, to zostaw po sobie ślad, to odezwę się. Pozdrowienia ciepłe dla Alicji i mamy - dzielne dizewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj cięzki dzień- cały w szkole. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwię się
Dzięki mamaBartusia, napisałam na gg. Ala ma nasz 1%, czekam tylko na pit z zusu żeby się rozliczyć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzia chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak duzo jest dzieci , które potrzebują pomocy. To smutne. Pozdrawiam i Oliwkę tez. Ja jutro znowu do szkoły. Dzisiaj mózg mi sie palil na matematyce. Grzesio siedział z Alicja w domu ,potem przyjechali po mnie i byliśmy na próbie. Alicja w poniedziałek występuje w Bytomskim Centrum Kultury:D taniec na wózkach. Jej tyle pracy w to włożyli. Więc jutro ja w szkole, Alicja i Grzesio do kościoła a potem wspólny wieczór:) Życzymy Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Koniec ferii dla Alicji. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja po wystepie w BCK:) Było pięknie. wszystko dobrze wyszło! Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej u nas kąpiel niejadka
pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu zacznie jeść:) Alicja własnie zasypia!Padnieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×