Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam:) Gonitwa przed świętami:( , ale to miłe. Prezenty kupione - dla Ali tez :D wymarzona kasa! Zyczymy miłego dnia i Upii dzieki,ze wpadasz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upii
Witam i chyba bedziemy mieć białe święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M .
Spokojnych Świąt dziewczyny :) 🖐️ P.S. Kiedyś tu często podczytywałam, teraz z braku czasu zaniedbałam się ( a może to z braku chęci przesiadywania przed komputerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Niech Bóg wam błogosławi:) To najlepsze święta Ali- moje też. Jestesmy szczęsliwe, mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Witam :) Wiecie co ale tu na tym forum nuda zawiewa, brak energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Kto jest z okolic oświęcimia??? Chocmy się spotkać , zróbmy spotkanie coo?? :D z dzieciaczkami, na spacerek, albo hmm no gdzies w fajne miejsce, spacerek moze byc nudny ale tam gdzie sie z wózkami da wjechac , macie pomysły?? Co Wy na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni. Pozdrawiam:) Nudą zawiewa , bo nikt nie zagląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia11
czy mozna dla małej wpłacic 1% podatku?jezeli tak to prosze o namiary,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w Nowym Roku:) , wierzę, ze lepszym. 1% podatku można odpisac na Alicje:D Fundacja Dzieciom \"Zdążyć z Pomocą\" ; NUMER KRS 0000037904: Dla Alicji Cot-1669 Dziękujemy:D z całego ❤️ I pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
jej jaka Alicja duza jest, myślałam że mniejsza pewnie dlatego że moja "pupeńka" jest malusia...chociaż już duża :) Dziewczyny nie pamietam ale któras pisała że utrzymuje sie z zasiłków tylko, ok 700 zł z opieki społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z tych zasiłków to utrzymuję sie ja. 718zł i 450 zł alimenty. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppup
Czesc. moze zaloz osobny temat '' 1 % podatku dla Ali'' tak aby bardziej byl widoczny. zaraz bedzie czas rozliczen, moze ktos bedzie chcial pomoc Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Aja33 a nie myslalas o alimentach na siebie od byłego od męża skoro nie mozesz podjąć pracy? I czemu takie niskie alimenty na dziewczynkę niepełnosprawną ??? no szok, znajoma na zdrowe dziecko niemowlaka na 350, a tu jest dziewczynka chora i duzo starsza co wiąże się ze zwiększonymi potrzebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Tematu nie było widać u góry więc stwierdziłam, że podniosę :) Spokojnego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myslałam o wiekszych alimentach, ale on nie pracuje i nie moaja z czego wziąśc, a fundusz nie płai wiecej jak 500 zł chocbys miała i tysiac zasadzone to nic z tego. A alimenty na mnie z czego skoro na dziecko nie płaci??:( a Fundusz matkom nie daje. Jak Alicja dostanie rentę na siebie ja poszukam pracy , dlatego sie uczę, musze jakis zawód zdobyc. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
A jest scigany za niealimentacje? To jest przestepstwo i trzeba zgłosic jak nie daje sie rady wyegzekwowac a pracy na rynku pracy jest masa, ja tez bede to przechodzic bo ja zazadałam na siebie i dziecko zabezpieczenia a mój mąż nie chce podjac pracy, pracowal na czarno i wiem ze nie mozna mu tego darowac tylko od razu zgłaszac do prokuratury, jak poczuje ze musi płacic bo inaczej bedzie miał problemy to zacznie to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
A tak na marginesie, dziewczyny podajcie mi swoje daty urodzenia co? Mam taką pasje że uwielbiam je obliczac i sprawdzac jaki kto nosi w sobie potencjał :) ps. oczywiscie jak to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Albo tych facetów wrednych co Was zostawili, ciekawa jestem co w trawie piszczy, ale normalnie takich gosci jak mój mąż to bym wykastrowała jakby to mieli na czole wypisane że tak zrobią jak zrobili >:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym wiedzieć jaki mam potencjał ;) ale daty nie podam ( strach ), bez niej nie da się? Może na podstawie nicka ? Tak z ciekawości zapytałam, chociaż we wróżby, charakterystyki na podstawie jakiś tam danych nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny , bajkowy zimowy poranek:) Alicja juz pojechała do szkoły. Co do alimentów to owszem wszystko jest u komornika itd... ale musieliby pół Polski zamknąc. Ścigać , ścigają tyle , ze efektów żadnych:( Miłego Dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Na podstawie nicka nie :D to by było takie zmyślone bardziej raczej niż rzeczywiste :D Aja33 policzyłam ale zaznaczam ze to uogólniony opis, zaczne od tego że masz w sobie wiele mądrości duchowej i potencjał duchowy, powinnaś pomagać ludzią ale w sensie właśnie duchowym, tu nie chodzi o pomoc charytatywną czy materialną, wtedy będziesz czuła się bardziej spełniona. Jestes wrazliwą osobą, mozesz reagowac emocjonalnie i masz dobrze rozwinieta intuicję. z jednej strony bywasz niesmiała, niepewna, mozesz mieć kompleksy a z drugiej bywasz dzielna i śmiała. Lubisz żyć w spokoju, chyba nie lubisz osób agresywnych ale bywa że sama czesto jesteś spięta, nerwowa, niecierpliwa. Z jednej strony potrzebujesz aktywnego życia, jakiejs podniecającej adrenaliny a z drugiej strony ciszy i spokoju i mozesz byc targana jakimiś lękami, dlatego potrzebujesz oparcia zeby to przezwycięzyć. Wyczuwasz charakter ludzi lub panujaca atmosfere w danym miejscu w ktorym przebywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę napisać , ze zgadza sie wszystko:) Jestem osobą głęboko wierząca i wiele ludzi prosi mnie o pomoc i rady:) . Jestem wrażliwa bardzo i często płaczę sobie cichutko. I tak jak piszesz potrzebuje oparcia, któer znalazłam wreszcie. I jestem czasami spięta i nerwowa, to prawda:( . I dziękuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kompleksów to prawda miewam je:( z racji swojej budowy, ale czasami przechodzi i gdy patrzę w lustro to widze ładną kobietę:D W końcu nie wszyscy mogą być jednakowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Dokładnie, urok ludzi polega na tym ze kazdy jest inny, nie jesteśmy tacy sami, kazdy człowiek przedstawia inną wizje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Aja33 jeszcze powiem tak odnosnie Ciebie, nie jesteś typowo przyziemna osobą, jedna noga jesteś na ziemi a druga w niebie, odczuwasz ten swiat duchowy i pomaga Ci w tym Twoja wrazliwość, takze mozesz widziec więcej i szerzej niz wielu ludzi, dostrzegac lekcje dane od życia i zależnosci, łatwiej nawiazywać kontakt np z aniołami, bo dla niektórych ludzi Bóg, jego posłannicy sa kwestia wiary ale są tez ludzie którzy go po prostu czują i to już jest kwestia odczucia a nie wiary :) No i moge powiedziec jeszcze to że możesz dostawać trudniejsze lekcje od zycia ale to dlatego że jesteś na wyzszym poziomie rozwoju duchowego wewnętrznego i życie może Ci wyzej stawiać poprzeczkę ale nosisz w sobie narzędzia by temu sprostać dlatego pamietaj o tym i nie bój się życia bo strach, lęk przyciaga sytuacje które Cie będa przerażac a ufność i wewnętrzne poczucie że jesteś na świecie bezpieczna i świat jest miejscem pełnym miłosci i obfitości przyciagnie podobne, dlatego gdy człowiek promieniuje miłoscią z wewnatrz przyciaga to co ma w sobie w środku jak magnez :) chociaz może to byc trudne zmienić własne nastawienie, zmienic się wewnetrznie bo to proces wymagajacy samodyscypliny i siły wewnetrznej ale jest możliwy :) ps. ja tez mam kompleksy, ale też nie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mkm, to niesamowite co piszesz:) Tak samo jak anioły, a wiem , ze są:) Czytałam Biblię i dlatego przed nikim nie zamykam drzwi, bo może to anioł?? I zycie dało mi w tyłek i to jak:(, ale zawsze mam siłę zeby walczyc o swoje i to jest piękne. Wiem, ze mam ja od Boga, jestem tego pewna. Tak samo wiem , ze Bóg wiedział iz poradzę sobie z wychowaniem Alicji. Jest cięzko , ale wiem ,ze musze.Modlę sie i zmagam sie z życiem.Daje mi to duzo radosci. Tak samo to , ze moge pomóc innym. Wdziecznosc tych ludzi , za kilka słów jest cudowna, a przeciez nic takiego nie robie. Słyszałam kiedys, ze mam jakąs aure czy coś i , ze przyciągam ludzi. Ciekawe czy to prawda.Uczę sie teraz, skonczylam wczoraj drugi semestr liceum i w szkole , to widac najbardziej, wszyscy walą do mnie jak coś nie tak:) Podbudowałaś mnie Mkm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopalajda
To ja i do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×