Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Mozna by go poszukac na portalach randkowych. latwo by go bylo znalezc po opisie: Przystojny, inteligentny, chodzacy ideal, szuka wariatki z drugiego obiegu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pustostanami? o matko! Szurawy mogbys sie wkoncu okreslic kogo Cio trza..bo ja juz zglupialam..nie dogodzi Mu sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo proste, Szurawy potrzebuje Szurawej ;). Albo to taki sieciowy Don Quijote walczacy z wiatrakami (wariatkami) i teskniacy za swoja Dulcynea ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ok..ale ciezko okreslic Szurawego a co dopiero Szurawą...badz Szurniętą...pozatym mysle, ze nie moze absolutnie byc taka jak On...to grozi katastrofa na skale swiatową badz co badz skandalem towarzyskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurnieta Szurawa niezle brzmi ;). To prawda, Szurawa musialaby byc zaprzeczeniem Szurawego, to powinna byc kobieta majaca cos wspolnego ze sztuka, bynajmniej nie artystka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na rzeźbe;)...Szu no ładnie...czlowiek tu wrcac..a TY buszujesz po randkach??!!! ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, moglaby byc kustoszem i pokazywac rzezbe Apolla Szurawego ;). SSS a Ty masz jakies doswiadczenia z netowych randek? Nigdy nie wisialam na takim portalu i nigdy z nikim poznanym w necie nie spotkalam sie w realu. Ciekawe czy cos mnie ominelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mam? a owszem..mam.. raz mi sie przytrafilo spotkac z taka osoba, ale generalnie z netu znam duzo osob..i utrzymujemy kjontakt czysto towarzyski, niekiedy i przyjacielski, nic na zasadzie randek.. to sa ludzie bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam, ze na necie mozna poznac bardzo mile i ciekawe osobki takie jak SSS albo mega oryginalny Szurawy :). A co do zdjecia, oczywiscie Szurawy bardzo chetnie obejrze Twoje zdjecia, tylko zeby wiecej na nich bylo Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×