Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

+61 lat....zgine w lawinie snieznej ... ;) pytanie tylko co 86 letni staruch bedzie robil w gorach na stoku ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D bedziesz stary ale jary :D. Ta pogoda nastraja do szalenstw typu wsiasc do pociagu byle na poludnie PL i pojezdzic na deskach :). A Ty jestes narciarz, czy snowboardzista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja bym chetnie pojezdzila. Tylko raz towarzystwa zabraklo, bo powchodzili w zwiazki, dzieci albo kariery zawodowe, a dwa kiedys rozbilam sobie kolano o tyczke i niestety od tamtej pory nie dziala jak powinno. I szczerze mowiac strach mnie oblatuje, ze sobie nie poradze, no i nie jezdze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko on na razie jest daleko :). Poznalismy sie za granica, ja musialam wrocic zeby dokonczyc pewne sprawy, wiec poki co nie mamy mozliwosci wspolnie pojezdzic :). Windsurfing uwielbiam, polecam goraco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmena 26
ja nie jestem.Ale chciałam pogratulować szubrawcowi poczucia humoru z rana.Z kazdego kawału śmiałam sie 15 minut-....dlatego dopiero teraz piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurawy, Ty nie prorokuj, raczej zajmij sie swoimi zwiazkami ;). A dlaczego kobiecino? To takie infantylne traktowanie kobitek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infantylnie traktowac kogos ... znaczy przez zwrot kobiecino traktuje je jak dzieci ?:) kobiecina to kobiecina nie rozumiem co zlego w tym zwrocie... tak jak niewiasta ... tyle ze niewiasta mi sie raczej z dziewica kojarzy ;/ a tu takich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tak sie nie nudze :-o, a ze zadam glupie pytanie, po co Ci taka strona? Infantylnie traktowac kobiety - kobiecino - oj ty glupiutka - tak to zrozumialam, takie mowienie jak do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje ze 30 fotografii czesc seryjnych reszta przypadkowa ... dam pozniej kolezankom z pracy niech wskaza zdjecia osob ktore wedlug nich mogly miec jakis zatarg z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to musi byc ciekawe uczucie... akt zabojstwa sekundy po dokonanym czynie... swiadomsoc ze wkroczylo sie na sciezke z ktorej nie ma powrotu i mozna tylko brnac do przodu... ciekawe z czym to mozna porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz wariatki zeby ja zabic, a ja w trosce o zycie wielu kobiet, szukam dla Ciebie tej \'normalnej\', a dlaczego zaraz pustostan? Bo ladna to pustostan? Wypraszam sobie, choc ja akurat naleze do nieziemskich paskud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez milo Cie widziec ..a raczej czytac Kochana:)..widze ze troche sie tu dzialo?!;) obawiam sie ze limit jeszcze nie wyczerpany zwazywszy na pogode..no ale pozostaje miec nadzije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×