Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość entilka
czy jakieś bielszczanki mogą polecić mi dobrego gina ? szukam lekarza który nie zrobi problemów z samodzielnej wizyty osoby niepełnoletniej i wyda recepte na tabletki antykoncepcyjne. Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka również
Myślę, że spokojnie mgłabyś pójśc na Carcerską do dr. Nycz-Olearczyk, jest bardzo fajna i można z nią poprosu pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka również
sorki miała być ulica Charcerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entilka
HARCERSKA :P wizyta jest prywatnie czy nfz ? jeśli prywatnie to jakie są koszty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia74
koszt 100 zł ale z usg dopochwowym ( bez usg chyba też taka cena, już nie pamiętam) , też polecam , bardzo sympatyczna i otwarta kobieta, też się tam wybieram do nie niej. W budynku tym jest też apteka, także łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entilka
potrzebne sa jakies dokumenty? zależy mi na antykoncepcji hormonalnej a nie mam 18 lat, podobno od 16 można samodzielnie chodzić do lekarza tylko boje sie ze moze miec opory co do wydania recepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entilka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniak
również szukam gina na pierwsza wizyte a jestem przed 18, dziewczyny z oklic bielska poradzcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia74
tam recepcji przy zakładaniu karty na pewno spytają się o datę urodzenia ale dowód nie jest chyba potrzebny. Tak mi się wydaje , ja jestem dorosła...ciężko mi powiedzieć ale ode mnie przy pierwszej wizycie nie chcieli dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniak
ktoś z bielska był na samodzielnej wizycie przed ukończeniem 18 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahine
cześć dziewczyny:) właśnie jestem na etapie poszukiwań lekarza w bielsku. problem polega na tym, że od niedawna mieszkam w bielsku i należę do małopolskiej kasy chorych. kiedyś słyszałam, że przy ciąży to nie ma znaczenia jaka kasa. czy macie jakąś wiedzę na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikozja
Dr Wojciech Biernacki to świetny wybór na pierwszą wizytę u ginekologa. Wiem, że to mężczyzna, ale jest absolutnie wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Ja przez kilka lat chodziłam do dr Wojtulewskiej - pierwsza wizyta była dla mnie niezłą traumą. Kolejne były równie nieprzyjemne, ale myślałam, że tak musi być u tego typu specjalisty. Zmieniłam zdanie, gdy po lekturze w internecie trafiłam do dr Biernackiego. Inni lekarze powinni się od niego uczyć jak rozmawia się z pacjentami. Wyjątkowo kulturalny, życzliwy i konkretny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiecie coś może o dr Andrzeju Czechowskim? Przyjmuje na pszennej. Zapisałam się do niego bo nie było miejsca nigdzie a muszę pilnie odwiedzić lekarza:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odradzam odradzam odradzam dr. Ewe Gębale! zreszta doktor ta stracila wiele pacjentek z mojej okolicy. Niekompetentna, diagnoza zalezy od tego jaki ma dzien. Ja bylam u niej w 4 tyg ciazy badala mnie i burczala pod nosem " nie widac zarodka ale to w sumie 4 tydzien a to zobaczymy" to moja 1 ciaza i bardzo sie stresuje. Najsmieszniejsze jest to ze bylam u niej w 4 tc za dokladne dwa tygodnie okazalo sie ze to juz 7 tyc!! i dokladnie dwa tyg. pozniej czyli dzis uslyszalam ze to 10tc!! Zapytalam o mozliwosc L4 poniewaz pracuje w restauracji gdzie ruch jest spory, musze duzoo nosic ciezkiego, zapachy doprowadzaja mnie do wymiotow a najgorsze jest ze pare dni temu sie przewrocilam. Pani doktor pow. ze ma 40 pacjentek w ciazy i jakby kazda chciala l4 to ona by miala kontrol i napewno nie da mi l4. Odradzam odradzam, wypisala mi na kartce bez skierowania! jakie badania mam zrobic okazalo sie ze "o kurcze- zapomnialam o 2 najwazniejszych".Jestem zawiedziona i zdruzgotana, na pytanie jak sie czuje odpowiadam ze bardzo wymiotuje pani doktor odp mi;" no tak to typowe w ciazy".Dziewczyny szkoda czasu i nerwow zwlaszcza ze w ciazy nalezy sie nam odpoczynek spokoj i dobry lekarz! Pozdrawiam. W czwartek ide prywatnie do polecanego mi przez wiele osob doktora Chudyby! Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjezdna
szukam gina ktory sie zna na miesniakach-nadzerkach itp sprawach - dla starszych kobiet... znajacego sie na nowoczesnych rozwiazaniach problemu- Prosze o rade- jakie nazwisko lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka29
A według mnie dr Gębala jest bardzo dobra.I znam wiele opinii pozytywnych na jej temat.Mi poleciła koleżanka...i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienisz zdannie gdy poprowadzi Twoja ciaze, bedzie Ci proponowac badania prenatane na pocz ciazy 13-15 tydz, bo potem jak doktor twierdzi jest za pozno by ciaze usunac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_l_k_a28
szukam dobrego ginekologa nie do prowadzenia ciąży tylko do wyleczenia nadżerki. możecie kogoś mi polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci dr. Stoleckiego ktory ma swoja klinike w supra-medzie w bb. 300 zl kosztuje laserowe usuwanie ale z tego co wiem raz a pozadnie ja wypala. I lekarz konkretny tylko drogi wizyta 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipp
Mam pytanko czy jest w Bielsku lub okolicy ginekolog-endokrynolog? Na innym forum wyczytała o dr Kozik, tylko nie wiem gdzie on przyjmuje i czy prywatnie czy na NFZ. Proszę o rady, zależy mi na lekarzu na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariiisss18 - dr Stolecki jest dobry, ale jeżeli są problemy w ciąży, to nie polecam... Miły, ale ilość pacjentek przekłada nad jakość wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa35________________________
Bazapaelacynie najlepszym jest dr. Baliś Kompetentnie i fachowo, mało tego jesli będzie trzeba to zajmie się tobą w szpitalu bo tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwaoblicza
ide do przychodni diagnomed w bielsku-bialej do ginekologa,aLE NIE WIEM KTOREGO WYBRAĆ prosze pomóżcie!!!! wiem ze kastelik odpada slyszałam same zle opinie. a co z pozostałymi lekarzami: dr.walków,dr.wieczorkiewicz,dr.gębala-który najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czy ktoś jeszcze tutaj zagląda ale może się uda :) Przymierzam się do zmiany lekarza i po wielu przemyśleniach zdecydowałam się na Pana dr Balisia. I mam takie pytanie, wiem, że przyjmuje na Harcerskiej. Na tabliczce napisane jest rejestracja telefoniczna w poniedziałki oraz środy. I teraz mam pytanie kiedy i w jakich godzinach Pan dr przyjmuje i czy faktycznie rejestrować można się tylko w pn i śr, jeżeli tak to w jakich godzinach. Może się znajdzie jakaś dobra duszyczka, która pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika76a
Moje opinie co do Bielskich Ginekologów. Olearczyk_Nycz z Harcerskiej-wybrana ze względu na 2 specjalizacje to prowadzenia trudnej ciąży ( tarczyca,Hasi) niestety nic nie potrafiła pomóc przy ciąży zagrożonej, potem była kolejna nieudana. Niestety straciłam do niej zaufanie gdy dopiero po 3 latach leczenia niedoczynności wysłała mnie na badania w kierunku Haszimoto. Stolecki-cierpliwy, dobry sprzęt, ale wizyty szybkie, rutynowe, przyjmuje jednocześnie po 2 pacjentki żeby było szybciej. Biernacki-super położnik, polecam do porodu,na wizyty ciężko się umówić, bo zawsze są terminy za 3-4 tygodnie, a przy problemowych ciążach to już jest zazwyczaj "po ptokach". Kozika znam tylko jako endo, do którego chodzę na Pszenną, wizyty poprawne, rutynowe , co 8 msc bo na kasę CH, sprowadzają się do sprawdzenia wyników i przepisania recepty. W związku z tym mam pytanie czy ktoś chodzi do niego jako do ginekologa/endokrynologa prywatnie. Szukam kogoś kto ma te dwie specjalizacje bo u mnie problem z zajściem w ciążę, a potem z jej utrzymaniem zależy silnie od poziomu hormonów i ciągle nie mogę trafić na dobrego specjalistę-moze kogoś polecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor Cekański, ale przyjmuje w Bytomiu. Jak na b. dobrego specjalistę zadziwiająco mało bierze za wizytę, w BB nie ma profesorów, a zdzierają jak tylko się da... Niestety wspomniany Pan Profesor jest już sędziwego wieku i nie wiem jak długo będzie leczył pacjentki. Póki co wart się do Niego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam lekarza, który poważnie podchodzi do pacjentki - podejrzewam u siebie endometriozę, czuję się fatalnie a do tej pory lekarze ograniczają się jedynie do wypisywania recept na hormony, po których czuję się źle nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że przydałyby się jakieś badania może? są tu jakieś kobietki z okolic Bielska ze zdiagnozowaną endo? polecicie jakiegoś fachowca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×