Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

mam pytanie takie samo jak kilka postów wcześniej czy możecie polecić dobrego lekarza z Bielska który wypisze bez problemu L4 do końca ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
athena09 Niemcewicz bez problemu wypisuje L4 on przyjmuje na osiedlu śródmiejskim prywatnie i na kase chorych na młodzieżowej okolice szpitala wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że pytasz o doktor Lipską ja osobiście jej nie polecam! byłam u niej w pierwszej ciąży!! nie twierdze że nie ma wiedzy, ale strasznie traktuje swoje pacjentki! oschła nie miła, potrafi nawet podnieść głos na kobietę w ciąży nic nie tłumaczy, nie odpowiada na pytania, nie udziela informacji!! co szczególne ważne jest w pierwszej ciąży!! Szczerze nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Lipskiej nie za fajne opinie słyszałam. Jestem po ciąży obumarłej w 11 tc i jeśli teraz zajdę chciałabym chodzić do fajnego lekarza na kase chorych dlatego pytam i szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folik 31
witam!!! czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ginekologa z bielska lub okolic??? jestem po jednym poronieniu i dwóch ciążach obumarłych... bardzo proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi na kasę chorych to kolerzanka chodziła do dr Lasatowicza i była zadowolana!! ja polecam dr Irenę Oziminę ale ona przyjmuje prywatnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folik31
dziękuje Athena!! chodzi mi o lekarza, który pomógł by mi znależć przyczynę moich niepowodzeń i poprowadzić kolejną ciąże, jeśli to tylko będzie możliwe!!! wiesz jak to jest w przypadku tych lekarzy??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
athena Lasatowicz jest super i na dodatek pracuje na wyspiańskiego ale na kase na termin czeka sie ok 3 miesiace i poza tym raczej przyjmuja kobiety z osiedla karpackiego lub okolic ... spróbuję do niego iśc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Do folik Nie znam przyczyn Twoich problemów, ale napewno powinien lekarz zlecic Ci badania UROGIN. One są bardzo pomocne, wykrywają różnego rodzaju bakterie które normalnie się nie znajdzie a przeszkadzają w zajsciu w ciążę. Znam lekarza ale z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folik31
do Sabcia... a czy mogłabyś podać mi nazwisko tego lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christka
witam! uczę się w Bielsku lecz nie orientuję sie tutaj w lekarzach, mam problem z nadżerką i szukam jakiegoś lekarza w bielsku, zalezy mi zeby by dobry i nie czekać długo na wizyte. byłam juz u 2 w moim rodzinnym miescie i jeden powiedział wypalać drugi czekać. i nie wiem co robić a przeszkadza mi to . możecie kogoś polecić? tylko proszę piszcie od razu gdzie , kiedy i za ile przyjmuje. dziękuje bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa83 co Ty gadasz Lasatowicz przyjmuje każdą kobietę nie tylko z Karpackiego i okolic chodziłam do niego 5 lat jak nie lepiej i zawsze go wychwalałam ale niestety stracił wiele w moich oczach!! więc powiedziałam koniec kolenym był Bargiel Adam porażka za wizytę zapłaciłam 150zl !!! w przychodni pustki i wieje chłodem... on oziębły mało mówi byłam w ciąży miałam plamienia dał luteinę żadnego zwolnienia poroniłam, dwa lata temu Lasatowicz wykrył CP miałam usniętą teraz się staramy odzidzie ale nic nie wychodzi... Koleżanka mi poleciła ginekologa jestem po pierwszej wizycie i pełna optymizmu i nadziei, że się uda! Lasatowicz powiedział, że po rokustarań zacznie zlecać badania narazie mam się ztarać porażka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nie mówię że lasatowicz nie przyjmuje innych niż z osiedla ale jak koleżanka poszła na nfz a nie jest z karpackiego to pytali w rejestracji dlaczego aż z komorowic przychodzi tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i robię WIELKIE OCZY bo ja dojeżdżałam z poza Bielska ok 20km moje znajome też... więc dziwne, ale Pana Lasatowicza raczej pożegnam chociaż nie palę za sobą mostów bo różnie bywa... Nie wiem czy jemu już nie zależy na pacjentkach ma ich na tyle, że dłuugo będą do niego kolejki, ale bardzo mnie zawiódł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i robię WIELKIE OCZY bo ja dojeżdżałam z poza Bielska ok 20km moje znajome też... więc dziwne, ale Pana Lasatowicza raczej pożegnam chociaż nie palę za sobą mostów bo różnie bywa... Nie wiem czy jemu już nie zależy na pacjentkach ma ich na tyle, że dłuugo będą do niego kolejki, ale bardzo mnie zawiódł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka a chodzilas na kase chorych? moze tak byc ze juz nie tak serio traktuje swoje pacientki tak jak na poczatku bo mo ich duzo i jeszcze ma prywatna praktyke ale w takim razie tj nieprofesjonalne podejscie do zawodu i drugiego czlowieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa chodziłam i prywatnie i na kase ale częściej na kase bo to czekanie to dramat!! w przychodniach w których przyjmuje lekarz tylko na nfz nie ma kolejek przyjmują z dnia na dzień. Opinie na forach portalach zrobiły ładną renomę Lasatowiczowi ale jak tak dalej pójdzie to będzie tracił pacjentki... dwa lata temu od razu wykrył mi CP i do szpitala w szpitalu inni lekarze tego nie widzieli więc tu nie mam żadnych zarzutów zachował się jak specjalista, przez rok nie mogłam dojść do siebie, na wizytach u niego prosiłam aby wysłał mnie na drożność powiedział, że nie ma potrzeby! Od stycznia się nie zabezpieczamy a od czerwca celujemy w dni płodne niestety się nie udaje :/ w lutym byłam u niego na przeglądzie cytologi, kolejna wizyta wrzesień a pan doktor a co pani tu robi przecież była pani niedawno.. mówię, że 2 ostatnie moje @ miałam bardzo bardzo bolesne a on na to mam wpisane w karcie, że zawsze są bolesne aż mi się włosy zjeżyły!! kontynuuję rozmowę panie doktorze nic nam nie wychodzi może jakieś badania mam zrobić nie, nie trzeba badania się wykonuję po roku starań! Co za bzdura! Teraz co trafiłam do Pani ginekolog przebadała mnie i zleciła dużo badań na hormony tarczyce, przepisała globulki na oczyszczenie pocieszyła i powiedziała, że na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka naprawde dziwie sie ze nie wyslal was na zadne badania bo skoro nie wychodzi to swiadczy o tym ze gdzies problem jest i trzeba go znalezc ... bede 3mala kciuki za wam ja jestem po ciazy obumarlej w 11 tyg dlatego szukam dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki groszkowa, wiesz wydaję mi się, że znalazłam teraz super babeczkę ale niestety prywatnie :/ ale ja już na zdrowiu nie oszczędzam tym bardziej, że pragnę dzidzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny . Czy któras was chodzi do STOLECKIEGO MARKA i jest w ciąży oraz zamierza rodzic na wyspiańskiego?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni nie znam takiego lekarza gdy byłam w ciaży chciałam rodzić na wyspiańskiego ale niestety straciłam dziecko, miałam tam zabieg łyżeczkowania macicy, ale gdy znów będę w ciaży to tam chcę rodzić Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję groszkowa i bardzo mi przykro. Zycze Ci powodzenia w swoich zamiarach z pogodna przyszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni dziękuję za słowa wsparcie i prosze o 3manie kciuków a Tobie zycze spokojnych tyg ciąży i szczęśliwego rozwiązania ❤️ :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĘDE TRZYMAC KCIUKI BO TO JEST PIĘKNE MIEĆ W SOBIE TAKIEGO MALUSZKA. sTARAJ SIĘ KOCHANA i przyłacz sie do nas na forum. Obecnie jestem na MAJ 2011 bo taki mój termin, ale często tez jestem na ESKULAP - BIELSKO-BIAŁA - naprawde fajne forum. pozdrawiam serdecznie i do zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni dziękuje :) jak mi sie uda to sie do was przylacze, obecnie tez jestem na 2 forach na kafe tu sa wspaniale kobiety i takie forum daje niezwyklwgo pozytywnego kopa :) ja mialam termin na 16 stycznia :( czulam swoja dzidzie i nawet slyszalam bicie serduszka to bylo boskie uczucie a ten dzwiek mam non stop w uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś chodziła do dr Zenanek-Wojnowskiej w ciąży? powiedzcie mi czy jesli chodzi o prowadzenie ciązy to jest dobra? i czy nie robi problemu z wypisaniem L-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, błąd w nazwisku :) dr Agnieszka Zemanek - Wojnowska Pliss, napiszcie co myslicie o pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×