Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość olabb
Nie polecam dr Ewy Gębali, chodziłam do niej przez ok rok i przy każdej wizycie na oko stwierdzała, że mam zapalenie narządów rodnych, nie zlecając żadnych badań. Przepisywała mi cały arsenał tabletek i czopków, po ponad pół roku poszłam skonsultować się prywatnie, po badaniach w prywatnym gabinecie, okazało się iż jestem zdrowa jak "ryba". Następnie udałam się na wizytę do dr. Hildegardy Kastelik. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta. Kobieta nakrzyczała na mnie, że nie mogę zmieniać sobie lekarzy wedle uznania. Zrobiła mi cytologie o którą ją poprosiłam, z wielką łaską i była przy tym tak niedelikatna, że przez parę dni musiałam łykać środki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela'
Dziewczyny znacie może jakiś fajny sklep z odzieżą ciążową w Bielsku-Białej ? Najlepiej żeby był nie drogi, wiem że czasem dobre z niedrogim się wyklucza hehehe... Ale może akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---bielszczanka---
witajcie Bielszczanki drogie! :) Małecka-Holerek jest nawiedzona, zgadzam się! szanuję czyjeś poglądy religijne, ale miałam 16 lat i pękła nam gumka. poszłam do niej, kasę wydałam (100zł na marne, bez zwykłego badania nawet!!!!), poprosiłam o tabletkę 72h. co uzyskałam? wykład rozanielonej Małeckiej o tym, że dzieci to dar Boga i trzeba się cieszyć tym co mamy! ech, w ciążę na szczęście nie zaszłam wtedy... polecam natomiast pana Wodzińskiego (przyjmuje na os. Wojska Polskiego), kiedyś miał za friko, teraz 20zł wizyta lub 30zł z cytologią. najważniejsze jest to, że ma facet świetny kontakt z pacjentką, odpowie na wszystkie pytania. od koleżanek wiem, że świetnie prowadzi również ciążę. minus - nie ma USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---bielszczanka---
aha, w szpitalu woj. większość beznadziejna, w d... mają pacjentki :( leżałam 2 razy na ginekologii w paroletnich odstępach czasu i nic się nie zmienia. ordynator na szczęście się zmienił, teraz to taki starszy pan, dość w porządku. jedyna super babka to Ozimina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbel
Co do sklepu z odzieżą ciążowa to jest w Bielsku na 11 listopada Brzusio Mamy ale jest tam drogo, na Barlickiego jest sklep Babski Swiat tam ubrania ciążowe sa za to sporo taniej i zawsze coś fajnego wyszukałam dla siebie, wiec polecam. Co do Pani doktor Małeckiej-Holerek to fachowiec z niej chyba dobry ale ślepo jest wpatrzona w swoje przekonania. Ja chodziłam do niej podczas mojej pierwszej ciaży ale tylko dla tego ze wyczytałam w necie ze wystawia bez problemu L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie ;0
Witam, u pani dr Maleckiej - holerek bylam kilka razy. Mialam problem z nadzerką i p.dr ( tak podejrzewam) ze wyleczyla ją bo pozniej nie mialam juz uplawów. Natomiast gdy wyleczylam nadzerkę, zapytalam sie p.doktor czy moge juz współzyc i czy przepisze mi tabletki anty. Uslyszalam iż nie powinno sie uprawiac seksu przedmalzenskiego, a jako ze ja bylam wtedy panną zalecila wstrzemięzliwosc seksualna do czasu ślubu a pozniej naturalną metode obserwacji sluzu. Wyszlam bez recepty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane24
Witam. Polecacie jakiegoś dobrego ginekologa do usuwania nadżerek najlepiej kobietę ? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane24
Najlepiej żeby ginekolog był wyposażony w Laser. Polecicie jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
polecam dr Ewę Putowską, przyjmuje na Beskidzkim; prowadziła moją ciąże i wspierała mnie po poronieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dobrego lekarza na pierwszą wizytę, zależy mi też na doborze odpowiednich tabsów, najlepiej na NFZ, a jak nie to kogoś kto nie bierze dużo prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić lekarza, który będzie umiał pomóc po 1 poronieniu, aby nigdy już się to nie powtórzyło?Który powie co sprawdzić, pomoże psychicznie i nie zbędzie mnie? Mam bardzo przykre doświadczenia z lekarzami z żywieckiego szpitala, jedyne co teraz przychodzi mi do głowy szukać pomocy w Bielsku, bo tutaj potraktowali mnie jak przy wyrwaniu zęba....aż ciężko o tym mówić. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixxxk
Polecacie może dobrego ginekologa który wymraża nadżerkę na NFZ? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha@
Witam, Szukam jakiegoś ginekologa w Bielsku w celu założenia wkładki Mirena na NFZ, bo sam koszt wkładki już jest bardzo duży. Może macie jakieś doświadczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinka_33
Diewczyny bardzo dobrym ginekologiem jest dr Bargła , wielu diewczynom pomógł zajsc w ciaze, jak miały problemy z poronieniami, polecili mi go lekarze z onkologi w bielsku. Wizyta 100 zł , nowoczesny sprzet, wizyty umawiane na godzine, zazwyczaj sie nie czeka, intymna poczekalnia, pan doktor miły,dyskretny, sterylnie czysto. przyjmuje na Pieńińskiej ( niedaleko sarnego toku) nie jestem z bielska wiec az tak dokładnie nie wytłumacze jak tam dojechac (jezdziłąm na pamiec z mezem:-) u nas sie nei udało ( problem z nasieniem meza) trafilismy w koncu do kliniki w katowicach niepłodnosc-in vitro a to juz w tylkow specjalistycznych klinikach sie załatwia ale rozmawialam w poczekalni z pacjentakmi, na prawde go chwalily i wiem ze jak zajde w ciaze na pewno do niego wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinka_33
Doktor Adam Bargieł ( przepraszam wkradła sie jakas literówka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaaaaaa
Podbijam temat - Planuje ciąże i zarejestrowałam sie na NFZ - do doktora Lasatowicza - wizyta dopiero na maj;) polecacie tego lekarza - zależy mi na tym by lekarz prowadzący pracował również w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasatowicz prowadził dwie ciąże mojej koleżanki i doglądał porodów. jest z niego bardzo zadowolona. pracuje w szpitalu na Wyspiańskiego. niestety,z tego co wiem, to w tym szpitalu nie podają znieczulenia zewnątrzoponowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam na wyspiańskiego bez znieczulenia pół roku temu i bardzo dobrze wspominam cały nasz 2tygodniowy pobyt. Jak na pierwsze dziecko poród marzenie: 4 godzinki i po wszystkim. Żadnych komplikacji (poza tym że dziecko przenoszone, wopdy zielone i zakażenie). Opieka ok, położne pomagają jak tylko mogą a nie miałam swojej. Ordynatorem wtedy był Krasnodębski ale aktualnie jest nim Baliś. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Nie mogę powiedzieć niczego złego więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka175 - ja miałam tą ą sytuację, tzn. poród jako taki bo o lekkim bez znieczulenia nie można mówić. Dzidziuś też miał zielone wody i zakażenie. Później okazało się, że ma bakterie w moczu, prawdopodobnie ze szpitala bo to takie szpitalne dziadostwo się przyplątało - kto zawinił - nie wiem więc pozostawiłam sprawę, maluszek na szczęście poradził sobie z tym... Pocieszyłaś mnie, że ordynatorem nie jest już rzeźnik Krasnodębski. Badał mnie przy przyjmowaniu do szpitala i myślałam, że się przekręcę z bólu - nienawidziłam tego faceta przez cały pobyt w szpitalu. Pana Balisia nie znam. Znieczulenie dają w Eskulapie, ale mieszane opinie słyszałam, a w wojewódzkim nie wiem czy dają znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika to nieprawda, że do
Biernackiego są takie kolejki, w Esculapie owszem ale doktor przyjmuje również w Czarkowie i tam nawet wystarczy zadzwonić dzień wczesniej a następnego dnia masz już wizytę. W Czarkowie doktor Biernacki przyjmuje we wtorki i w piątki. Ja prowadzę u niego ciążę i też były sytuacje kiedy musiałam iść nagle bo dostałam bóli i przyjął mnie bez problemu. Poza tym lekarz świetny, zawsze pod telefonem, jak nie odbiera to oddzwania. Nie zdarzyło mi się to u żadnego innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w esculapie przyjmuja tylko
prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaaaaaa
podbijam temat szukam dobrego gina na NFZ do prowadzenia ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci dr Ewa Putowska.prywatnie przyjmuje na beskidzkim a na nfz zlapiesz ja w Wojwódzkim - 2 razy w miesiacu ma duyzury w poradni.prowadzila cala moja ciaze ktora na poczatku byla zagrozona,kobieta rewelacja,polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może czy u nowego ordynatora na Wyspiańskiego można załatwić znieczulenie do porodu? Nie chcę przechodzić przez te bóle, przed każdym trzęsłam się jak galareta, ze strachu dlatego nawet z chęcią zapłacę za to znieczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×