Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Ja wybrałam dr Małecką-Holerek i jestem po pierwszej wizycie. Wizytę uważam za bardzo udaną wyszłam od niej zadowolona. Jeżeli coś wiecie na jej temat to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga77aga
Cześć dziewczyny. Mieszkam od niedawna w BB, dwa dni temu okazalo się że jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza ginekologa (kobiety). polecono mi dr Krystynę Latoszkiewicz? Co o niej sadzicie? Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza dziewczyny starajace sie o dzidzię. Głowa do gory -na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa84
Hej ja też chodzę do Małeckiej-Holerek, jestem już w 8 m-cu ciążu i też jestem zadowolona. Dość częto co prawda każe robić badania tzn. morfologie, mocz itp, ale w sumie to chyba dobrze. Ja gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11fikumiku
Ja też polecam Małecką-Cholerek prowadziła moją ciążę i nadal do niej chodzę . Kompetentna, miła, traktuje jak człowieka a nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch lat staramy się z mężem o dziecko i mam nadzieję że Pani dr pomoże. Na razie zleciła różne badania i przepisała witaminki dla mnie i męża. Za wizytę zapłaciłam 70zł to jeszcze nie tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 77
Ja tez staram się o dziecko i mam nie duże PCO i wczoraj byłam na wizycie u dr Michała Balisia. Zbadał mnie, wypytał o wszystko i teraz monitoruje mi cykl,a potem jak mówił zbadamy męża. Pierwsza wizyta kosztowała mnie 100 zł. Ogólnie jestem zadowolona, bo wyszłam od niego pełna nadziei. Wszystko pokazał mi na usg, dał zdjęcia do domu. Wizyta u niego bez stresu, czy skrępowania. Ja byłam w Żywcu, ale przyjmuje również w Bielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnajagna
cześć wszystkim. szukam namiarów na doktor Małgorzatą Skwirę Kapałę. podobno przyjmuje w Bielsku pod Orłem, ale byłam tam i nie znalazłam gabinetu, ochroniarz także nic o tym nie wiedział. czy ktoś miałby jakieś konkretniejsze namiary? wiem także , że przyjmuje w Eskulapie, ale tam jeździ się na zabiegi ginekologiczne, a ja mam innego rodzaju dolegliwości. będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galutek
u mnie inaczej.. pierwszą ciążę miałam zagrożoną i leżałam od 5tego mca.. teraz jestem w 4tym mcu i mój lekarz prowadzący nie chce mi dać L4 :( wobec tego szuakam lekarki, która nie robi dziewczynom takich problemów.. znacie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ewę Putowską jest wyrozumiała i naprawdę fajna kobita.Badania są szczegółowe wizyta kosztuje 80 zł. Nie robi problemów z L4 rozumie że mozn się naprawdę źle czuc fizycznie i psychicznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokarnia
JA RÓWNIEŻ POLECAM DR PUTOWSKĄ.PRZYJMUJE PRYWATNIE W PRZYCHODNI NA UL.STERNICZEJ ( BUDYNEK PRZYCHODNI NA OS BESKIDZKIM).JEST FAJNA I RZECZOWA.PROWADZIŁA MI CIĄŻE-JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.NIE MIAŁAM PROBLEMU Z L4-CHOĆ FAKTYCZNIE ŻLE SIĘ CZUŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBa
Zetknęłam się z dr.Englertem w szpitalu,zlecił i wykonał mi cc,jestem bardzo zadowolona z jego postawy i fachowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może mi któraś z was powiedzieć, ile kosztuje wizyta w trakcie ciąży u p. dr Małeckiej - Holerek ?? i czy w trakcie tej wizyty robi usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 1975
Pani Doktor Zemanek-Wojnowska nie przyjmuje już w Komorowicach, tylko w Bielsku-Białej na ul. Sobieskiego 66. Byłam już w nowym gabinecie- jest przepięknie urządzony, pełna klasa i styl. no i przyjmuje 3 x w tygodniu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisro
ja poroniłam w sierpniu i teraz szukam lekarza, który poprowadziłby ewentualnie nową ciążę, możecie polecić mi kogoś z wojewódzkiego, czy lepiej Niemcewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umliae
Witam! Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z Panią dr Anną Krysta? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy_kot
Mam pytanko, polećcie mi dziewczyny dobrego ginekologa- mężczyznę, który pracuje także w szpitalu na Wyspiańskiego. Będę niezmiernie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnajagna
witam, mogę z czystym sumieniem polecić Wam doktor Małgorzatę Skwirę-Kapałę. przyjmuje w Biesku w kamienicy Pod Orłem. polecam zwłaszcza dlatego, że kiedyś miałam wielkie szczęście być przyjęta przez Panią doktor na ostrym dyżurze w szpitalu - potraktowana zostałam PO LUDZKU i ze współczuciem i zrozumieniem dla mojej stanu (ostre zapalenie cewki, pęcherza i przydatków), co się zdarzyło pierwszy raz w moim życiu podczas niepłatnej wizyty u lekarza-ginekologa. teraz chodzę do Pani doktor prywatnie. polecam. wysłuchuje pacjentki, leczy aż do skutku, jest konkretna i współczująca. będzie prowadziła moją ciążę. jest normalna kobietą, która rozumie kobiety. dokładnie bada, odpowiada na wszystkie pytania, a przy tym nie zgrywa się na wszechwiedzącą. przyjmuje także w Eskulapie, ale tam wizyty są chyba droższe. pod Orłem 80 zł full serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_991
Ile aktualnie kosztuje wizyta u dr Zemanek? usg? i inne badania? kiedyś byłam u niej jak miała gabinet na karpackim i zapłaciłam 170zł- pierwsza wizyta+usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! dodam swoje 3 grosze o wspaniałych ginekologach w Bielsku a właściwie o jednej p. Krystyna Roztocka kompletnie nie polecam osobą z jakimikolwiek problemami ginekologicznymi, kompletnie zlewa ludzi wizyta trwa u niej dosłownie 5 minut to jest dobre jak chcesz mieć tabletki i nie czekając długo na wizytę przyjmuje chyba z 20 osób na godzinę jak na taśmie produkcyjnej! jak o coś zapytasz to się unosi, a ja nie skończyłam ginekologii i mam prawo pytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroti25
Gdzie w Bielsku mężczyzna może zrobić badania na płodność? Razem z mężem staramy się od kilku lat robiłam sobie badania i u mnie wszystko jest OK.więc dobrze byłoby aby on też zrobił sobie badania tylko nie wiemy gdzie mamy się kierować. Bardzo proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Doroti25 - ja też szukałam takich informacji ale jak na razie mamy tylko wyniki podstawowego badania nasienia zrobione w laboratorium Fryda. Takie kompleksowe badania wykonują chyba tylko w klinikach leczenia niepłodności, np. w Provicie w Katowicach. Zerknij sobie na ich stronę i jest tam oferta takich badań wraz z cennikiem. W Bielsku jest też klinika Ferti-med ale nie wiem nic konkretnego na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Doroti25 - ja też szukałam takich informacji ale jak na razie mamy tylko wyniki podstawowego badania nasienia zrobione w laboratorium Fryda. Takie kompleksowe badania wykonują chyba tylko w klinikach leczenia niepłodności, np. w Provicie w Katowicach. Zerknij sobie na ich stronę i jest tam oferta takich badań wraz z cennikiem. W Bielsku jest też klinika Ferti-med ale nie wiem nic konkretnego na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina p
mam pytanie- mam 19 lat i jeszcze nigdy nie była u ginekologa. chciałabym jedynie tabletki antykoncepcyjne. myślę, że do tego nie jest mi potrzebna wizyta prywatna. czy mogłybyście mi pojecić jakiegoś ginekologa, który nie miałby problemu z przepisaniem mi ich ? pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzulek89
Hej dziewczyny. Właśnie zaczęłam śledzić ten temt. Ja polecam dr Lasatowicza. Super lekarz. Ale minusem jest to że ma strasznie dużo pacjentek bo przyjmuje też na nfz. Za to bez problemu przyjmuje prywatnie. Wizyta kosztuje 60zł w tym jest usg. Przyjmuje na os. Karpackim. Ul. Morskie Oko. Poszłam do niego w 6 tyg ciąży. Zrobił mi usg dopochwowe dokładnie zbadał narządy zwykłym usg. Czego nie zrobiła moja lekarka do której chodziłam przez 2 lata. Poszłam do niej z podejrzeniem ciązy. Nie zleciła mi żadnych badań, nie zrobiła usg, powiedziała że to młodziutka ciąża (6 tydzień) i że jeszcze się nie opłaca badać. Przyjmuje na ul. Komorowickiej. Dr Ewa Gębala. Zapisała mi wtedy Nystatyne na nadżerke a wczoraj po 2 tyg od tamtej wizyty stwierdziła że nie trzeba już leczyć tej nadżerki bo ciąża sama ja zlikwiduje. Ale ciąży nie potwierdziła. Więc dziewczyny naprawdę nie polecam. We wtorek idę do dr Putowskiej do szpitala wojewódzkiego. Podobno super lekarka. Prowadziła 2 ciąże kuzynki i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi 27
A ja szczerze polecam Panią Doktor Zemanek-Wojnowską. Dzięki jej opiece i czujności mam teraz zdrową córeczkę. W porę wychwyciła mój problem, w szpitalu doglądała mnie i interesowała się mną. Kiedy było już nie za wesoło, szybko podjęła słuszną decyzję o porodzie. Jestem jej bardzo wdzięczna. Czułam się przy niej bezpiecznie, wszystko mi tłumaczyła, nigdy nie straszyła tylko uspokajała. Pół mojej rodziny do niej chodzi, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Ma teraz śliczny gabinet, super wyposażony, mojej siostrze bezboleśnie usunęła laserowo niegojącą się nadżerkę, koleżankę zoperowała ( ma śliczną bliznę). Naprawdę gorąco ją Wam polecam, bo to lekarz z powołania, który dba o swoje pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaza 1977
Ja również polecam Dr Zemanek-Wojnowską. Pani Dr uratowała mi życie. Pozanałam ją na dyżurze w Szpitalu na Wyspiańskiego, dokąd trafiłam z bólami brzucha. Ujęłą mnie swoimi profesjonalizmem i życzliwością. Moje dolegliwości zdiagnozowała bardzo szybko, podjęła decyzję o operacji- godzinę po przyjęciu znalazłam sie na sali operacyjnej. Diagnoza- pęknięta ciąża pozamaciczna, potwierdzila się w trakcie operacji, którą przeprowadziła Pani Doktor. Po operacji często do mnie zaglądała, mimo bardzo pracowitego dyżuru. Czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Gdyby nie Ona wykrwawiłabym sie na śmierć. Dodam, że z tymi bólami byłam u innego ginekologa tego samego dnia 3 godziny wcześniej i usłyszałam , że ginekologicznie jestem zdrowa ( nawiasem mówiąc Pan Doktor jest ordynatorem) Nie byłam prywatną pacjentką Pani Doktor, przyszłam z tzw. ulicy, a Ona potraktowała mnie "jak człowieka", co rzadko zdarza sie innym lekarzom, którzy wściekaja sie , bo przyszedł pacjent. Od tamtej pory byłam już na dwóch wizytach u Pani Doktor w gabinecie. Czuję sie dobrze, mam przepiękną malutką bliznę, bardzo nisko, także nie widać jej spod bielizny. Gorąco ją polecam, bo to świetny fachowiec i przy tym dobry człowiek, który ma szacunek do pacjenta. O tym że się nie mylę świadczą też ogromne kolejki w gabinecie do Pani Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkadec78
Znam Panią Krystę. Poprzez połowiczne badanie postawiła błędna diagnozę. Na sczęście drugi lekarz w porę zareagował. Trafiłam natychmiast do szpitala na patologię ciąży. Nie wiem co bybyło gdybym posłuchała Pani Anny Krysty...... ja osobiście bardzo się zawiodłam.... może dlatego że jest jeszcze bardzo młoda i ma słabe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×