Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość oliwiamaj74
MIałam większe i mniejsze problemy dlatego byłam już u kliku ginekologów m.in. dr Małecka, dr Krysta, dr Bargiel, dr Putowska. NAjgorszym dla mnie jednak okazał się dr Zgórski - przyjmuje w BB na Cechowej oraz pracuje w woj. Po pierwsze bardzo niedelikatny przy badaniu, po drugie nie zauważył na usg 4 cm mieśniaka na macicy, który inny lekarz wyczuł palcem, po trzece bardzo nie miły podczas obchodów w szpitalu. Upokarza pacjentki, jest opryskliwy, pokazuje że on tu jest górą. ODRADZAM... facet po wizycie doprowadziół mnie do płaczu poprzez psychiczne przedmiotowe potraktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka30
Ktoś tu pytał o Panią Dr Krystę. Znam Panią Doktor i osobiście ją odradzam. To fakt jest sympatyczna i może ceny ma nie najwyższe, ale od lekarza wymagam kompetencji i doświadczenia. A Pani Doktror trochę doświadzenia brakuje. Każda choroba jest dla niej bardzo poważna, moją koleżankę też straszyła. mój problem zdiagnozowała źle. na szczęście poszłam się przebadać do innej lekarki. Dziś jestem zdrowa. Z Pani Dr Krysty zrezygnowałam. Jest jeszcze za młoda i musi zdobyć trochę doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelg
Zgadzam się z opinią moich poprzedniczek, że pani dr Krysta jest lekarzem,który robi z "igły widły" lecz czasem jej nos awodzi i ISTOTNE sprawy umie przespać. Ja też odradzam. Chodzę teraz do dr Putowskiej i po kilku wizytach jeszcze nie mam zdania - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz pisałam o tym dawno temu......DR MICHAŁ BALIŚ......JEST KONKTERNY.....WIZYTA OK 150 ZŁ Z CYTOLOGIĄ, POTEM OK 100 ZŁ.......ALE JEST DOBRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlamorena
Witam serdecznie, mam prośbę do dziewczyn, które chodzą do dr Lasatowicza,o podanie kosztów wizyty, godziny przyjęć i ogólnych opinii o tym lekarzu. Jestem w 5 tygodniu ciąży i szukam dobrego ginekologa. Naczytałam się o nim wielu pozytywów. Jeśli ktoś odpowie na moje pytanie, to będę baaardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam prawie całą strone i prosze o rade, poszukuje dobrej pani dr (pierwsza wizyta u gina skończyła się katastrofą, był okropny i nie zalecił żadnych banań, to było około 3 lat temu). Mam problemy z nieregularną miesiączką, nadmiernym owłosieniem, dochodzą do tego upławy i ostatnio wyczułam guzka w piersi - boje się najgorszego. Wiem :( , że powinnam iść wcześniej do gina, ale na samą myśl o pierwszej wizycie, aż mnie paraliżuje. Byłabym bardzo wdzięczna jak doradziłybyście mi która pani dr jest najlepsza pod tym względem, żeby była rzetelna, wyjaśniła wszystko - żeby nie olała. sprawa pilna Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne78
Może dr Małecka. Jest bardzo rodzinna i kobieca. Przyjmuje w wt i pt na ul Łuczników w Kamienicy. Nie trzeba się umawiać wcześniej ale za to swoje trzeba odczekać w kolejkach.Mi pomogła. Są o niej różne zdania.... dlatego że nie przepisuje tabelek anty... Ma kobieta swoje zasady.... i nie każdemu muszą one się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahee
witam dziewczyny, chce wam polecic dr Krystyne Pawlak- Kuczmere. przyjmuje na Traugutta 12, w przychodni na przeciwko kosciola obok dworca PKS (najpierw klatka B- rejestracja, pozniej klatka A- gabinet). pani doktor delikatnie ale rzeczowo podchodzi do problemu, badanie wykonuje zwazajac na odczucia pacjentki. jedyne, co przeszkadza mi podczas wizyt u niej to to, ze mowi bardzo szybko uznajac niektore informacje za oczywiste, ale jezeli zapytam kilka razy o to samo to otrzymam odpowiedz szczegolowa, jasna, 'na chlopski rozum'. mam wrazenie, ze po prostu trzeba znalezc z nia wspolny jezyk a na pewno dojdzie sie do porozumienia. zadna z wizyt nie byla prywatna, mimo to zawsze bylam zadowolona. co najwazniejsze- nigdy nie natknelam sie na kolejke, nie trzeba sie telefonicznie umawiac- p dr przyjmuje 'z marszu'. jesli ktoras z Was ma zdanie na temat wizyt u dr Kastelik to dajcie znac- jestem ciekawa jakie na innych pacjentach wywiera wrazenie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-n-k-k
Witam Ja z czystym sumieniem moge polecic Pania dr.Kryste jestem w III trymestrze ciązy wszystkie jej zalecenia stosuje i dzieki Bogu jestem na końcówce.Młoda lekarka mila i sympatyczna sprawia ze miło idzie sie do niej na wizyte nie jest rutyniarą tylko rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem dba o pacjenta.Wszystko tłumaczy a w razie jakis komplikacji spokojnie tłumaczy co nalezy dalej zrobić.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbasia6
może i Pani doktor Krysta jest fajna i sympatyczna ... ale jak wszystko zciążą jest dobrze. Gdy pojawia się problem to już słabo sobie radzi. No ale ja mam takie odczucia bo moja ciąża była zagrożona i pani doktor nie zaaragowała jak trzeba..... i nie przyjęła mnie do szpitala na wyspiańskiego twierdząc że jest ok. Natomiast jak pojechałam do wojwewódzkiego (choć broniłam się rękami i nogami - byle nie tam) ale tam od razu podłączyli mi fenoterol i hamowali akcję porodową w 23 tc. ... tak więc ja nie mam o pani doktor Kryście dobrego zdania. Jedyne czego mogę wam życzyć dziewczyny to BEZPROBLEMOWYCH i ZDROWYCH ciąż i oby wszystko dobrze się skończyło - wtedy każdy lekarz jest "dobry"....ale najlepszych lekarzy poznaje się w biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaleuka
A dr Sieradzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayziana
JA również odradzam dr Zgórskiego. Nie poszłabym do niego nawet jakby on miałby mi zapłacić za wizytę. Zero konkretów, brak kontaktu, badanie bolało jak ..... i nic się nie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsska
Cześć, chciałam zapytać, wie ktoś może czy p. dr. Agnieszka Zemanek-Wojnowska jest dostępna w okresie wakacyjnym (teraz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
Witam Mam pytanko,jestem w 16 tygodniu ciąży i chodzę do dr.Marka Ponimasz na Dąbrowskiego. Czy prowadził komuś z Was ciążę? jestem po poronieniu ( nie u niego) i jestem trochę przewrażliwiona. Nie wiem czy iść do innego lekarza na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcieplissss123
prosze dziewczyny doradzcie. ktory ginekolog jest najlepszy w leczeniu nadzerek i wszelkich podobnych dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcieplissss123
pilne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp1974
Polecam dr Balisia. Dobry laserowy sprzęt przy wypalaniu nadżerki. NIe jest tani ale rękę i sprzęt ma dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi34
z tego co wiem, Pani Dr Wojnowska wróciła już z urlopu i jest dostępna. A co do nadżerek, to ma bardzo nowoczesne podejście, a jeśli jest konieczne usuwanie nadżerki to ma bardzo nowoczesny laser. Zabieg jest bezbolesny i trwa chwilkę.Sama go miałam więc wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwett81
Witam Dr.Lasatowicz przyjmuje prywatnie w środy i piątki prywatnie 60zł za wizytę. pozostałe dni na NFZ tylko termin to ok.3miesiące ( prywatnie od razu) pn 9-18,, wt 13,30-18,,śr 15-17,,czw 13,30-18,, pt 8-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poradźcie mi proszę który z lekarzy dobrze poprowadzi ciążę, a do tego bez problemu wystawi L4. Już mi to obojętne czy na NFZ czy prywatnie - choć gdybym nie musiała płacić byłoby bardzo miło ;). Nie chce żeby pogonili mnie z gabinetu a bardzo zależy mi na chorobowym od początku ciąży żeby móc nadal być w domu ze starszym dzieciaczkiem. Z tego co tutaj piszecie już mam pewne typy co do lekarzy tylko że nie wiem jakie jest ich podejście do L4. Help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy blue
Dziewczyny jakie tabletki anty polecacie po ciąży???? Nie karnie piersią.... a może coś innego nie tabl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie. Odzież Ciążowa Bielsko Biała Chciała bym zaprosić wszystkie kobietki z Bielska Białej i okolic do odwiedzenia sklepu z odzieża ciążową. Ubrania ciazowe które posiadamy to przeważnie bardzo dobra gatunkowo odzież najlepszych zagranicznych producentów odzieży ciążowej takich marek jak np. GAP, MARKS&SPENCER, Asos, Dorothy Perkins, Mothercare, Red Herring, MAMA LICIOUS, NEW LOOK, NEX i wiele innych. Ceny są naprawdę bardzo przystępne, o wiele niższe jak w innych sklepach z odzieża ciążową w Bielsku, dla przekładu spodnie ciążowe jeans już od 49,99 zł mamy kilkadziesiąt modeli spodni ciążowych. Piekne cieplutkie wełniane plaszcze ciążowe i wiele innych ubrań ciążowych. Gorąco zapraszam do odwiedzenia sklepu i sprawdzenia samemu: Babski Świat Odzież Ciążowa OUTLET ul. Cieszyńska 145 ( Hulanka ) 43-300 Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebla
lek. Lidia Polak - NIE polecam, okropna baba. 5 lat temu poroniłam pierwszą ciążę (tzn. ciąża obumarła) i to właśnie ona miała okazję mi zakomunikować,że dziecko nie żyje. Najpierw zapytała czy jestem mężatką, jak usłyszała, że nie, to powiedziała dosłownie: "no to w porządku bo dziecko i tak nie żyje". Potem to ona wykonywała zabieg usuwania martwego płodu. Byłam bardzo zestresowana i spięta przed nim. A Pani Polak krzyczała!!! że mam się rozluźnić. Na szczęście przy zabiegu była też bardzo miła pani anestezjolog, która łagodziła sytuację - niestety nie pamiętam jej nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinam
na NFZ-czy znajdę takigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinam
dobry,ale na NFZ-czy znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2509
w BCM przy zapisywaniu sie na wizyte do doktora Berezowskieggo poprosili mnie o legitymacje ubezpieczeniową. Mogłybyscie powiedziec skąd ją wziąśc skoro się ucze a nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbb15
Ja od 16 lat chodzę do Pani doktor Oziminy. prowadziła mi 3 ciąże z powodzeniem. Dzieci mają 9lat, 2,5roku i 1roczek. zawszę odb+iera telefon i poradzi gdy mam problem. jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcm
jeżeli jesteś na utrzymaniu rodziców to właśnie oni powinni mieć legitymację lub zaświadczenie o ubezpieczeniu swoim i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam pytanie ile obecnie kosztuje wizyta prywatna u dr Lasatowicza? Czy za badanie płaci się dodatkowo? Jaki jest jeśli chodzi o prowadzenie ciąży? Tzn badania, opieka itp? Czy pracuje w szpitalu na wyspiańskiego? Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×