Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pancerna Zofia eF.

Wstydzę się tego, że kiedyś nosiłam buty relaxy, czeszki i spodnie narciary

Polecane posty

piramidy.ja to pamietam jak prosiłam mame by mikupiła pierwsze dzinsy ale nie chciała, drogie były na targu. Ten kto chodził był bogacz, to takie dekatyzowane tureckie, bez kieszeni z tułu, na zatrzaski, ćwieki wbijałam dla ozdoby w kieszenie, kurta dzinsowa z białym kożuszkiem - krój męski o zgrozo, i jedną taką długą, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz nosze mamy korale z młodości:D jej spodnie , butów juz nie, ale patrzcie moda wraca teraz. mama nosiła spódnice kraciaste szyte w klosz, koturny.ta moda wraca.Za 20 lat ciekawe jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nosiłam spódnicę uszytą z pieluchowej tetry, pofarbowaną na czarno w garnku i pomalowaną ręcznie akrylami do tkanin w pawie pióra wzdłuż dolnej krawędzi. W zeszłym roku zobaczyłam identyczny wzór w H&M i rozmaśliłam się kompletnie :) Kochałam też jedwabną koszulę, którą zwinęłam dziadkowi i pofarbowałam na butelkową zieleń - przez cztery lata była moim ulubionym ciuchem. Ciekawe, że butów - z wyjątkiem pary brązowych zamszaków, które uwielbiałam - nie pamiętam w ogóle :) Widać nie były warte zapamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydze sie podać nick
Nigdy nie zapomne dnia w ktorym sie zniechecilam do spodenek z lycry...Mialam 13 lat i stawalm sie kobieta ale "lakry" (tak sie mowilo sie :D) nosilam twardo choc pupa juz sie zaokraglala Pamietam ze na poczatku byly modne te swiecace lakry a pozniej weszly na rynek takie z materialu , mialam takie sliczne pastelowe zielone krótkie (jak kolarze długość);) I kiedys szlam z kolezanka po ulicy a jakis koleś do mnie : "Lakry ci w pipę wchodzą" :O Od tamtej pory nigdy ich ne założyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, jak se przypomne te flanelowe koszule za czasów podstawówki.. normalne antygwałty, aseksualne w dodatku :), a teraz te dzieciaki takie porozbierane..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedwabna koszula ez była, sle specjalnie kupiłam :) spódnica fioletowa w grochy czarne i leginsy pod nią:) w sumie jak dziad byłam ubrana, kombinowałam , ale nie było z czego, a espadryle płaskie tez nosiłam w liceum juz........torby z frendzlami ......reklamówka z Big stara bo wtey pierwsze orygin. dzinsy kupiłam, z wysokim stanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydze sie podać nick
najlepiej jak sie zakladalo adidasy takie chamsko biale do spodnic eleganckich np. tych plisowanych :O Mam zdjecie z podstawowki i wiekszosc dziewczyn ma ubrane adidasy do spodnic w kwiaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria83
plastikowe sandaly jeszcze w te wakacje byly dostepne w deichmanie :) czeszki-teraz modne sa balerinki-prawie to samo ;) krotkie spodenki blyszczace-chodzi o takie jak z adidasa byly w latach `80?-tez sa teraz modne i fajne:) MODA WRACA wiec nie wyrzucma tego w czym teraz chodze, moze posluzy moim dzieciom :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem tez z materiału getry wchodziły , tez miałam do kololan, bądz długie na zameczek, z misia były, czy w rózne wzory:) i jaskrawe sznurówki koniecznie każda inna:) akurat na nie nie zdecydowałam się. Byłam bardziej strojnisia i nosiłam haftowane kołniezyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecaczków nie pamietam, nosiłam torby takie męskie bo takie były, bądz tornistry okrone kwadratowe na plecach, i zeszyty obłożone plakatami z Popcornu czy Bravo. Zeszyty były niebieskie i piórka kulkowe, ah te czasy :Da gdzie tam pomyslec o tel. komórkowych wtedy. Zbierałam opakowania po czekoladach, widokówki,, słuchałam z kaset przebojów jak sandra, Kyle Minogue, shined o conor, janet jackson........don jonson....itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywałam antyprespirantów, ani perfum, czasami dezedorant z kiosku ruchu. malowac się nie wolno było.Fartuszki granatowe z białym kołniezykiem. Golfy takie cienkie to juz w liceum, i wtedy fluid , twarz czarna a szyja biała:) człowiek malowac się nie umiał to fluidował się a golf cały brudny jak któras szyje pomalowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale to dziewczyny :) A pamiętacie męska modę? Czapki z daszkiem z napisami: honda, kawasaki, czerwone, zielone i siateczka z tyłu głowy :D To był czad! A pamiętacie spodnie cross? \"Krosy\" :D hihi takie z szerokimi nogawkami :)) I modne byly bluzeczki takie ledwie za pierś sięgające do takich spodni sie ubierało :D Echh gdzie ta figurka :P Modne były też bluzy szerokie z kolorowymi napisami sportowymi :D W 7 klasie je nosiłam, pożniej nastała moda na rózne trapery i w koncu weszły martensy i już było ładnie ;) Pamietam jeszcze spódnicę \"lambadę\" podobną do tej z teledysku :))) aaaaa i nieśmiertelne kreszowe dresy! Takie rażące barwy koniecznie :D Do tego muzyka: New Kids on the block kontra depeche mode, michael jackson, roxette, madonna (mialam te plakaty z brawo), słynne przeboje, \\hity: ace of base4 \"all that she wants\" i varius manx \"zabij mnie\" z balkonu słychac było na osiedlu :D a na mini liście przebojów w szkole (lekcja muzyki- sic!) większość dziewczyn udawała Sandrę :D aleee sie wczułam w klimat :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaka
a pamietacie spodniczki labadowki? takie ze sciagaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na osiedlu dziewczyny robuily pokaz: tanczyly lambade i bylo im widac majtki a chlopcy podgladali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wata sie stało w aptece bo nie było jej. I taka wata podpaski z siatce :D, nie było szans by wcisnąc tampona. Taka chodziłam zapchana watą. A teraz bez tampona nie wyszłabym i bez antyprespiranta pod pachą:) i człowiek sie słuchał nauczycielki, tzn szalał w klasie itp ale generalnie nie zakłądał kosza na głowe nauczycielowi, nie było konkursów na wieszanie kolezanki za szyję w łazience, nie było gwałtów kolegów na kolezankach w podstawówce, nie było kolczyków w nosie i języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy farbowali włosy na blond utleniaczem joanna w kremie :D Dżinsy marchewy też były na porządku dziennym i do tego białe adidasy :D nawet metale chodzili w białych adidasach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krossy .pamietam takie......i te bluzeczki co ledwo piersi zakrywało...fakt, tak sie nosiło, a gdzie tam w głowie nam biodrówki były.i te kasety , niukiców, roxet, madonna smantha fox:) tak lambadówki i lambada to był czad.......i sie szło spac w warkoczykach by na drugi dzień miec \"loki\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ace of base \"all that she wants\" - tańczyłam i udawałam że śpiewam na szkolnej Mini Liście Przebojów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pózniej nastała moda na robienie dziur w dżinsach na kolanach :D A kurtki zimowe? Były takie jednokolorowe ze ściąganym pasem :D teraz takie babcie nosza a wtedy dziewczyny nosiły :))) I do tego czarne kozaczki zamszowe z czubkiem i ściągaczem (albo skóopodobne) ale to już był towar z wyżsszej półki :P A makijaże? Okrutna różowa pomadka na usta i policzki nałożona i niebieskie cienie do powiek :O hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez spałam w warkoczykach! przed szkolnymi dyskotekami.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha dobre
hahhaha oj tak wlosy po rozczesaniu warkocyzkow byly gites

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×