Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marwit

WIOSNA 2007 - tuż tuż - Przywitamy ją lżejsze ,zdrowsze, piękniejsze!!!

Polecane posty

macie racje, nie wchodze na wage do pn, chociaz mam jeszcze 4tabletki anty i okres powinien mi sie zaczac w przyszlym tyg ,nie wiem czy zawalu nie dostane jak wejde na wage w pn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mary de. nie masz moze klopotu ze zrzucaniem wagi przy anty tabletkach?? ja na pocz. jakbralam utylam 3 kg z miejsca i nie moglam ich zrzucic.. ale to byla sama woda- hormonki ja zatrzymuje w org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja juz biore je ponad pol roku i dopiero utylam przez te 2tyg,biore cilest, jak bralam diane35utylam 8kg,ale potem je zrzucilam jak przestalam brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelke ja tez biore tabletki juz od 3 lat, nie trzytylam po nich ani kilograma, apetyt mam taki sam i nie ma problemu ze schudnieciem.... tzn. nie ma roznicy czy biore czy tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki przyłączam się do Was. Mam nadzieję, że uda sie nam przywitać wiosnę z mniejszą ilością kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalki ja tez biore tabletki - maiałam przerwę jakies 5 miesięcy i od miesiąca biore yaśmin - jestem z nich zadowolona - bo jak wcześniej jej brałam to chudłam. a na cilest i innych przybuierałam strasznie na wadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze- to woda.. to nie to, ze sie przybiera TŁUSZCZEM tylko WODA- takie dzialanie estrogenow... coz.. ja dzis troche za duzo zjadlam ale teraz wsunelam z pol kg szpinaku- ale 14kcal/100g i lodowke zamykam do sniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze KOBIECE KSZTALY-> jak szybko przytylas po cilest? bo zaczynam sie bac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jejku nie straszcie kiedyś 2 lata brałam logest to utyłam i nie mogłam zrzucić,ale po roku już normalnie chudłam. Teraz miałam przeszło rom przerwy i zaczełam brać yasmin i jak brałam 1,5 opakowania tak przytyłam z 54-->62 kg teraz je zrzuce i zabiertam się za cilest i obiecuje,że powstrzymam swój apetyt :P zapraszam nowe kobitki--->lece biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do orbitreka to tez go posiadam,ale już mi sie znudził :P u nas w WLKP cieplutko i ładny wieczór :) więc dziś się skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszytskie kruszynki Ja dzis jakiśmarny dzień mam. Zjadłam 2 grachamki i 4 wasy, dwie madarynki i jabłko. cały dzień na uczelni:( z sukcesów to udało mi się dziś zaliczyć trudne kolokwium:) ale jak wróciłam do domu to się zdołowałam. Dostałam od kolegi płytkę ze zdjęciami z piątkowych urodzin. i wyglądam tam jak wielki blond kloc, może mam troche mniejszy brzuch(w końcu juz ponad dwa tygodnie robię tą 6 aerobiczną), ale udziska i mam dwie brody. kurczę a patrzę na zdjecia z imprezy poprzedniuego roku i taka tam krucha byłam, rączki jak patyczki, buźka chudziutka, nogi długaśne i takie szczupłe. smuitno mi, że przez rok tak się to pozmnielo. gruby bapsztyl jest na tych nowych zdjęciach.blee w tańcu z moim przyjacielem wyglądam jak jego matka;( na imprezie pałno było chudziutkich dziewczyn, ciągle jadły i jadły i mówiły która sałtka lepsza, ja nic nie wiziełam do sut. Ech życie jest niesprawiedliwe. Ide poćwiczyć tę szatańską 6, wypić tony wody i kręcić tym hulahopem, dotego rowerek. Lubię to i spraiwa mi rpzyjemnośc, ale smutne jest to że ja się tyle staram a efektów nie ma żadnych, a te dziewczyny leciutkie i zwiewne, jedzą jedza i nic nie robią. No pamraudziłąm wam to teraz pora znikać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jakos damy rade, ja sie ograniczam poki co..tzn brak slodyczy, jablka, serki wiesjkie itd tylko u mnie nie ma dobrego zarcia do kupienia, same badziewia, a zjadlabym sobie polskiej bulki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny:)! wlasnie zastanawiam sie co wypic, mam sok taki jak kubus, mam cappuciino lub herbatke, nie wiem co wybrac, hehe a mam zamiar horrora obejrzec:) eh 100kcal to nie duzo i miescie sie w moim limicie dzisiejszym:), jutro od rana w pracy tzn od 9 do 18-19, odezwe sie jakk wroce:) buziole papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po cwiczeniach. Ubrałam sukienkę, która kupiłam i jakaś zaluźna sięzrobiła, niesteytylko w biuście:( Mary. de, zrób sobie pyszną herbatkę, taką z cytrynką,albo owocową jakąs, będzie ładnie pachniec, jaki horror oglądasz?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po cwiczeniach. Ubrałam sukienkę, która kupiłam i jakaś zaluźna sięzrobiła, niesteytylko w biuście:( Mary. de, zrób sobie pyszną herbatkę, taką z cytrynką,albo owocową jakąs, będzie ładnie pachniec, jaki horror oglądasz?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Konaniutkie :) grunt to sie nie poddawac:) Bedzie dobrze:) Najgorsze sa zawsze pierwsze 2 tygodnie odchudzania, ogranizm sie musi przyzwyczaic a zaladek skurczyc, potem to juz bedzie z gorki. Czasem na poczatku sa male efekty na wadze..... Ale przeciez nie liczy sie waga tylko zgubione cemtymetry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz mniej masz absolutną rację :P Dziś zaczynamy 4 dzień diety i ja jak narazie tołamie tylko trochę godziny posiłków,ale co najważniejsze słodycze, pieczywo, ziemniaki i wszelkie węgle poszły w odstawkę. Od poniedziałku zacznę bardziej pilnować już godzin i zmniejszę ilość owoców. Ja dziś do pracy od 13-22 i jutro od 15-23 więc moge odezwać się dopiero jutro. P.S. widze pierwsze efekty - gładsza skóra i opóchlizna z nóg i brzucha już troszkę zeszłą :P byle do poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Marwit super, że amsz już jakieś efekty. Ja nie wytrzymałam i dziśweszłan na wagę, jest o kilogram mniej, wiemze taki kilogramek to nic wielkiegi jeśli musze zgubić takich jeszcze 9, ale z drugiej striny wziełam dziś torebkę cukru do ręki i pomyślałam, że o tyle mam mniej ciałka:) Ja już po śniadanku pierwszym i drugim, teraz ćwiczenia, a poźniej uczelnia. Wiecie co znalazłam sposób jak sobie radzic z pokusami typu słodycze, czy inne okropieństwa. Wbijam się w moje dżiny sprzed roku, oczywiście są tak obcisłe, że ledwo mogę się ruszać, siedzę sobie w nich chwilę i od razu przechodzi mi ochota na jedzenie bomb kalorycznych;) Miłego dnia życzę wsyztskim Kruszynkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki :) no ja po cilest amerykańskim tak przytyłam.... brałam yaśmin i mi sie skonczyły i musiałam wziąśc te cilest.... masakra.... później zmieniłam znów na yasmin... ale apetyt urusł mi strasznie przytyłam 10 kg.... a zreszta w tedy to zupełnie zmieniłam style życia- bo tak to siedziałam od rana do wieczora w pracy i fakt że żarłam tylko pizze i mc donald....ale nie tyłam, no i zakochałam się .... zaczelismy razem mieszkać - wspólne obiady... całe noce przegadane ze słodyczmi, 0,75 likieru jajecznego do tego i tak się tyło.... ( mo tez przytył jakies 6-7 kg od momentu jak jestesmy razem) póxniej wspólne wyjazdy we dwoje na dziłkę siedzieliśmy - gadalismy jedliśmy z ust do ust ptasie mleczko i mineło jakieś pół roku - i załamka 10 kg więćej..... więc jak miałam te 80 kg zaeczałm ograniczać chleb, zmieniaki, ale nie słodycze wpadłam w takie zamknięte koło..... w koncu zrobiło się 82 kg.... zebrałam sie do kupy... bo nie moge patrzeć na swój brzuch.... a zresztą przez to że tak przytyłam seks (który uwielbiam ze swoim partnerem) zaczą się robic mniej zwinny i przez to mniej podniecający... ale juz po ubytku 4kg widze różnice... szybciej się znów podniecam..... bo wiem że jestem ładniejsza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata.....
Marwit - gratuluje efektow :) ja narazie czuje twardsze miesnie brzucha bo robie dziennie po 100 brzuszkow i tyle:) Wspolczuje pracy w takich godzinach, ale jestesmy duchem z Toba :) Wrona - niezly pomysl z tymi dzinsami:) bede chyba je musiala zabierac ze soba na uczelnie , bo wtedy mam najwieksze kryzysy, a zbliza sie weekend az sie boje.... Kobiece ksztalty- co milosc robi z ludzmi.... Wiem cos o tych wieczorkach z likierem i czekoladka..... Ale jak sie temu oprzec? Moze zamienic likier na jogurt i jesc go z brzuszka ( i nie tylko ) ukochanego :) Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! przyalanczam sie do was!! od listopada mialam dietke i chodzilam na aerobik!! zgubilam 4 cm:) no ale swieta i sylwester i stanelo w miejscu choc najwazniejesze ze nie przybylo:) ale walcze dalej troszke tzreba zrzuc przed ta wiosna:) wiec walczymy daklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha - no no ... trzeba zamiast likieru np jogurt buyniowy hehe no tu i ówdzie..... :) No ale ja teraz przy tej swojej diecie to co najwyżej moge położyć na siebie lub partnera pasztet : / (i to też nie bardzo ) haha albo jajecznice :) - kurde to chyba by była perwersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zapraszmy :) a ja siedze w pracy i zamiast robic faktury itd.... to siedze i klepie z wami , licze węgly i kcal - poprostu mnie to odchudzanie oderwało zupełnie... no ale nic taka pogoda tez dziś.... jutro nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe perwersja w pelnej klasie :) Gdzie pracujesz?? Napiszcie dziewczyny skad jestescie :) Ja ze Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klikam z warszawy, tu pracuje..... i odbywam te perwersje :) hahaha a jestem urodzoną Szczecinianką :) Pozatym pracuje w biurze handlowo - usługowym (sklep z biurem) systemy grzewcze, armatura, hydraulika itd.... - ach te rury i uszczelki :) Ja prowdze sklep i te wszystkie papierkowe a partner ma usługi. więc jestem sobie sama szefem i dlatego pozwalam se na opóźnienia bo wiem kiedy moge a kiedy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wlasnego bisnesiku :) Jak na to wpadliscie?? i ile jestes ze swoim fecetem ? Ja za rok koncze szkole i bede bezrobotnym inzynierem.... :(:(:( puki co mam duzo prac dorywczych , ale sa one malo satysfakcjonujace i nie rozwijajace, ale kasa przynajmniej leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×