Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydkie kaczątko

czuję się jak brzydkie kaczątko

Polecane posty

Gość brzydkie kaczątko

w ogóle nie mogę sobie ze sobą poradzić.Ile kosztuje wizyta u psychologa psychiatry czy innych tam specjalistów od wariatów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
nie, ja tak traktuje siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu tak się tak czujesz? coś szczególnie ci się nie podoba w swoim wyglądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się tak somo
Witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
fajna jestes, mi juz sie podobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanczy się czujesz
się jako potencjalnie wspaniała ale nikt cię nie docenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanno
Eeeeeee tam, od razu brzydkie kaczątko! Daj namiary na siebie, ja Ciebie wydupczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
kiedyś ważyłam 80 kg przy wzroście 165 miałam wtedy 16 lat miałam straaaaaszne kompleksy , ale zawrócił mi w głowie pewien chłopak postanowiłam więc że schudnę codziennie od rana do wieczora staczałam ze sobą walkę i w końcu po roku moja waga wskazała 58 kg!!! Czułam się jak ktoś zupełnie inny, jakby całę moje życie zaczeło się od początu.ale ten facet mnie zwyczajnie olał. Od tego czasu stwierdziłam że widocznie jestem nudna, nieciekawa nikt nie chce mnie poznac i w ogóle jestem do kitu. Teraz mam 19 lat swoje kilogramy spowrotem , jestem na studiach gdzie fajni faceci kumpluja się tylko z ładnymi i ciekawymi dziewczynami. Dlaczego ja nie mogę byc taka jak one??? Chciałabym sie pozbierać znów schudnąc itd ale jakos nie moge.Potrzebuje kopa w dupe. I nie wysyłacie mnie na forum Dieta bo ja wiem jaka dieta jest dla mnie najlepsza, juz raz mi sie udało przeciez ale po prostu nie umie sie przełamać by zmienić znów siebie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheehe
kobieto pomysl, czy chchesz tak cale zycie wegetowac i nie korzystac z niego?jesli d szczescia potrzebna ci jets nizsza waga schudnij i zacznij rowniez prace nad swoja dusza, umyslem, czytaj ksiazki o pozytywnym mysleniu, mysle, ze o pomaga, realizuj swoje cele i wynagradzaj sebie za to, ze ualo ci sie nawet jakies minmalne efekty osiagnac.a to, ze odepchnal cie jakis chloak, ne znaczy, ze jestes nuna, ale jak ty sama tak o sobie myslisz, to jak maja ci inni odbierac, pokochaj siebie, wez sie za siebie i wsytsko sie ulozy, ja tez racuje nad soba i wiem, to zajmuje bardzo duzo czasu i pochlania mnostwo energii.trymam za ciebie kciuki, pokaz swiatu jaka jestes naprawde!czemu to ty masz sie dostosowywac do innych a nie oni do ciebie, badz soba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkazmaslem
wiesz co rozmumiem cię... czuje się jakbym czytała o sobie i też nie mam pojęcia co z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×