Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

Polki we Francji odezwijcie sie

Polecane posty

SKORO JEZYK ZNASZ BIERNIE TO NA PRAWDE NIE WIDSZE CZEGO SIE OBAWWIASZ JA nie znalam ani slowa i dzis jakos sobie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie francuski jest o wiele trudniejszy- gramatyka , wymowa, PISOWNIA!!!! musze sie pochwalic ze jak mowie po wlosku to malo ktory wloch sie orientuje ze nie jestem Wloszka to naprawde prosty jezyk lubie angielski ale pewnie mam fatalny akcent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie mozesz od razu plynnie mowic -to zrozumiale ale jak juz jestes w anglii to latwo sie przestawisz na inny kraj-nielam sie bedziemy cie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam ale na momet zmienie temat moze macie w swojej bibliotece kinowej film pt;\"transpooting\" slyszalam ze to dobry film ale nigdzie nie moge go znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci go sciagnac nie ma sprawy-dobry! widzialam ale 100 lat temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzialyscie ostatni \"hit\" polski \" swiadek koronny\"? ja widzialam w ogole nie zaczynac ze mna rozmowy o kinie bo bede gadac cala noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie widzialam nie mam dostepu do polskiego kina za to przepadam za \"24\" \"prison break \" i \" soprano\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy z mezem lekkiego hopla na punkcie kina - niekoniecznie barrrdzo ambitnego:) ostatnio widzilam \"collision\" -poryczalam sie jak bobr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zwariowana fanka \"desperate\" \"prison break\" kocha moj syn-muze obejrzec bo sciagnal wszystkie odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOIM NAPRAWDE ULUBIONYM FILMEM JEST \"zycie jest piekne \" widzialam go 5 razy i 5 razy plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z MATEM CHYBA NIE WIDZIALAM i programu e mule chyba nie mam a do czego on jest potrzebny a moze mam i nie iem ze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellmewhy
Wlasnie wrocilam z krotkiego spaceru z moim jamniorkiem. Mam niestety juz 22 lata. Co ja bym dala, aby cofnac ostatnie 3 lata:( Ja nie mieszkam w Anglii. Pewnie wywnioskowalyscie to z topicu o zarobkach. Jakis czas temu wrocilam ze Stanow i z pewnych wzgledow musialam zostac teraz w Polsce. Arnusia, naprawde wloski latwiejszy? Oczywiscie nie mowie tu o wymowie, bo to jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiele latwiejszy! dziewczyny , koncze, dobranoc jutro pogadamy! pa krolewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad mam wiedziec czy go mam ? WIEM ZE TO GLUPIE PYTANIE ALE WYBACZCIE informatyka nie jest moim mocnym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam i nie moglam sie pozbierac!! za mocny ja na moje emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellmewhy
Dobranoc Arnusia! emule to program to sciagania plikow. Mozesz sobie go sciagnac z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tellme why wprowadz imparfait na drogi piractwa;) bo ja na prawde lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellmewhy
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×