Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
Malinka...a dostala ja dostała ...i dziekuje bardzo ....fajniusia jesteś :)..i takie czarne kudelki masz :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dobranoc Biala..dobranoc Malinka..dobranoc Gosia....papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
...dzieńdobry Biała :)..Gosia Malinka Sippel..Setunia Cedra Maxi..i Tosia i Basia I Zosia.i Samosia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
zmykam sobie teraz do pracy..tzn za jakąś chwile..bo jeszcze pare rzeczy trzeba wykonac..by wyjść do ludzi :P....ale wieczorkiem jestem...trzymajta się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! Malinka-- ja Ci podesle zdiatka za jakas chwilke i czekam na Twoje. tak poza tym to siedze w pracy, a tak mi sie nie chce w niej siedziec, ze glowa boli:(, no ale wyboru za duzego nie mam bo musze obliczenia zrobic do pracy:( wczoraj D. mial paskudny dzien, wiec z mojego odreagowywania nic nie wyszlo, bo musialam go pocieszac, przytulac i ogolnie byc przeczula... no ale coz, czasami mozna sie poswiecic. a dzisiaj ja mam chetke na sledzia po tym jak wczoraj o nich tyle rozprawialiscie, ale ja preferuje sledziki w smietance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze do pracy zakupiłam - przysmak gajowego, czyli śledzie z grzybkami:) grahamkę i kilka malutkich ogóreczków kiszonych:P:P Pierwsze pytanie koleżanki, jak tylko rozpakowałam swe przysmaki, zabrzmiało -\"na kiedy masz termin?\" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziękuję wam za zdjęcia. Biała nie widziałam twojego zdjęcia. Fajnie wyglądacie. Sipp masz piękne włosy. Już wysyłam wam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka--dziekuje :), ostro sie ostatnio zastanawialam nad obcieciem, ale zostalo na tym, ze jako kobieta powinnam miec dlugie, no i tak sie morduje z nimi dalej:O zaczynam nienawidziec mojej dyplomowki bardziej niz sie komus moze wydawac to mozliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną dzieje się cos niedobrego.... prawie sie w sklepie popłakałam ....normalnie siłą musiałam się powstrzymać ...usta w podkówkę :( w gardle gula .... a powodu specjalnie nie było! Tyle że stałam 10 minut jak palant ....i się wkur.... klienci przede mną mieli wiele zainteresowań :O potem o coś grzecznie zpaytałam sprzedawcy i już miał zareagować pozytywnie na moje pytanie jak jakiś jełop z tyłu wyskoczył z tekstem, że on jest przede mną.... wrrr wytrącił mnie z równowagi i sobie poszłam! Czy to powody do łez??????? Ostatnio mam dziwne skoki nastrojów :O Malinka - od Ciebie nic nie przyszło :(:(:( a skoro mnie nie widziałaś to już Ci posyłam te dwie fotki co dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześc ..singielki nie singielki!...a ja dziś mam śledzików ciąg dalszy..:)Gosia..to co ?! kiedy termin?:P....zimno na dworze jak diabli...a jeszcze ponoć dziś rano na TVN..mówili ze od jutra zima nas ma konkretna przywitac..ciekawa jestem czy tak stanie się ...Gosia...a jutro .co sobie zjemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
sippel..a kudełków nie ścianj bo faktycznie szkoda..tymbardziej że niewiadomo , czy np ..jak zajdziesz w ciąze..to nie staną się one..hmmm..mniej sprężyste.....a kto wie czy też nie proste...mam taką znajomą..i ona własnie takie miała jak Ty...a po ciazy..to prawie zupełnie wyprostowały jej się.....ach te hormony.....także dbaj o nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
bo widzisz biała...z jełopami to tak jest już...nigdy niewiesz kiedy z nienacka wyskoczą.....i do szału doprowadzą......to taka dziwna jednostka społeczna jest wiesz......i nadodatek to tacy cicho-ciemni....gnoje..na dodatek :)...nie przejmuj się..to tylko ..zły dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka termin na co?:P:) Normalnie nawet śledzia nie może kobita spokojnie zjeść, bo już ją pytaja o nie wiadomo co:P Biała a Ty przypadkiem przed okresem jesteś?:):) Ogarnę się i wracam do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Do knajpy >>> wchodzi stara, brzydka baba z papugą na ramieniu i >>> mówi:-Ten kto mi powie co za zwierzę mam na ramieniu, będzie >>> mógł spędzić ze mną całą noc.Cisza w knajpie. Po chwili z kąta odzywa się >>> głos:-A-a-aligatora...?Po namyśle baba >>> odpowiada:-Skłonna jestem to uznać. Iwona 16:44:56 Dupę wynalazł uczony radziecki Wołow. Dlatego mówimy: "dupa Wołowa". Inni twierdzą, że dupę wynalazła Marynia. Ci z kolei rozmawiają o dupie Maryni. Dupa pełni ważną rolę w ruchu obrotowym. Wszystko kręci się wokół dupy. Dupa służy również do przekazywania zdecydowanych sygnałów niewerbalnych. Dobrze wymierzony, solidny kopniak w dupę jest wyrażeniem uczuć negatywnych wobec adresata takiego gestu. Dupie można również przekazać emocje pozytywne, np. całując kogoś w dupę. Dupa może spełniać też rolę lizaka. Szczęśliwie nie wszyscy są dupolizami. Uniwersalność dupy nie kończy się na tym, jest ona bowiem zadziwiająco skutecznym pojemnikiem: w dupie można mieć całe osoby, a nawet społeczności. Dupa służy nieraz jako etalon: wiele rzeczy jest do dupy, tym samym dupa spełnia rolę uniwersalnego wzorca porównawczego. W dupę (lub po dupie) można również dostać. Czynność ta umacnia więzi emocjonalne między rodzicamii dziećmi. Prócz tego, dupa spełnia rolę siedziska, powiadamy bowiem: "siadaj na dupie", często z dodatkiem poleceń uzupełniających, jak np. " i siedź cicho". Określenie "dawać (dać) dupy" funkcjonuje w dwóch znaczeniach: erotycznym i wartościującym, jednak "ściągnąć kogoś z dupy" tylko w tym pierwszym. Można również chronić swoją (lub czyjąś) dupę, co kolejny raz potwierdza ważność dupy w otaczającym nas świecie. "Zabrać się do czegoś od dupy strony" oznacza podejście niewłaściwe, od końca; dupa funkcjonuje tu jako synonim odwrotności. Dupa pełni również rolę uchwytu, można bowiem trzymać się czyjejś dupy. Określenie to nie oznacza braku równowagi, ale samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy i wzielam prysznic i czuje sie troche lepiej. ale jestem totalnie wypluta jesli chodzi o mozg. D. sie planuje u mnie pojawic, ale nie wiem czy sie pojawi, bo ostatnio to wszystkiego sie mozna spodziewac. Gosiaczek-- ja tez mialam pierwsza mysl o terminie ;) biala-- czasami sa takie dni, ze trzeba sobie poplakac, pusc sobie jakies lzawe filmidlo i jutro bedziesz jak nowo narodzona, ja sobie puszczam armageddona i jak juz sie wyplacze to mi pozniej lepiej, i na drugi dzien juz nie czuje sie taka smutna. albo jak gosiaczek mowi jestes przed okresem ja chcialam sobie kupic sledzie dzisiaj, ale nie mialam sily isc do skelpu po pracy. zreszta ledwo nogami powluczylam, ale program zgwalcilam, poprawilam pliki i teraz dzialaja 2 kompy i licza, mam nadzieje, ze sie policzy cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - ja też chcę zgwałcić program!!!!! Podziel się z nami przepisem na dokonanie gwałtu na programie:):) Czy do tego jest potrzebny jakis konkretny? Ten Twój liczący na przykład? Czy mogę też zgwałcić Excela?? Excela zgwałcę bardzo chętnie - codziennie go widuję, nieco mnie pociąga ale za nic dogadać sie nie możemy. Może taki gwałt ułatwi nam współpracę... Czekam z wypiekami na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gwalce swoje regularnie, sex zawsze pomaga:) niie wiem jak wytlumaczyc ja mam to chyba we krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D. sie pojawil, wiec znikam od was, buziaczki na mily wieczorek, ja spedze go chyba przy piwku w pozycji polzasypiajacej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Biała za fotkę, ale jakoś myślałam, że jesteś brunetką :) odesłałam swoją. Miałam dziś dzień SPA :D mój znajomy kształci się w szkole kosmetycznej i dziś zaprosił mnie do siebie na praktyki. Cudnie było, wspaniały relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - przez jakis czas byłam ....ale blond jest bliżej mojego naturalnego koloru .... Dzięki za fotkę - jakoś Ciebie tez inaczej wyobrażałam :) Gosiaczkowa - w trakcie Sippel - zamiast się użalać nad sobą przy filmidłach tkliwych ....wzięłam się za sprzątanie w domu i porządlki w szafach ...potem musiałam zaprzestać tego procederu bo wpadł brat z bratową na herbatke ;) ... a teraz jednym okiem oglądam \"po prostu tańcz\" i sprzątam w pośpiechu to co zaczęłam :):) Gosiaczkowa, Sippel - jesteście deneściaki!!! :D:D:D:D:D:D Te gwałty naprogramach!!! ech!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - nie no kolejna laska :P Ja tam się tym chłopom nie dziwię, że tak za Tobą szaleją :D Otworzyłam Excela. Patrzymy na siebie. Napięcie między nami rośnie, ale... Nawet sie nie dotykamy On chyba na mnie w ogóle nie leci. Myślę, że gwałt będzie konieczny. Nie wiem tylko jak się do tego zabrać :P Chyba najpierw zasłonię żaluzje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska:D:D dobre!! a ja moge sie pobzykac z moim antyvirem??? bo nowy jest, PRAWICZEK!!! przeczytalam kilka ostatnich wpisów ... (jutro nadrobie) 🖐️ dobrej nocy lasencje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialo-czarna
hehehehe - Gosiak Ty jesteś the best!!! :D:D:D:D Maxi - Dobrej nocy ...kolorowych.... 😘 tez ide spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×