Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
witam was moje kochane :)...a ja ,,,,,,w pracy nudy ze az strach tam chodzić...chociaż prace mam fajną...ale to co teraz się dzieje ta cisza...brrr...normalnie..szkoda gadac...a wiecie co.! :) ja też jestem na stronie takiej jednej zalogowana ..bo musze sobie znależć kogoś fajnego w koncu no ! :)narazie to lipa jest kurcze..tzn panow ludziów..całe tony są..ale ..no jakos mnie żaden nie zainteresował na tyle..bym zechciala siez nim spotkac..a ja to bym chciala ...hmm.:) już takiego spotkać...oj chciałabym ..:)hmmm.ale coż..nadal jestem zmuszona czekać bo ja nie chce wziaść sobie kogos tylko dlatego..by samą nie być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
....bo ja nie chce wziąść sobie ..pierwszego lepszego...tylko po to by samą niebyć....:) o tak miałam napisac w poprzednim zdaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
....bo ja nie chce wziąść sobie ..pierwszego lepszego...tylko po to by samą niebyć....:) o tak miałam napisac w poprzednim zdaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie ide na piwko z kumplem - sie odprezyc;) setunia - z rostania pozbieram sie albo inaczej odzylam - mam tylko pretensje do siebie ehhhhhhh nie ma sie czym stresowac bedzie na pewno \"fun fun fun\" :) sipp - ...jak to mowia kazdy koniec jest czegos poczatkiem - święte i świetne słowa :) biala - co tam kilogramy - usmiech na buzi i do przodu :) wiecie co - ja pare lat temu zalogowalam sie na sympatii (wtedy tez bylam po rozstanio i swiat mi sie zawalil bo tobyla milosc mojego zycia ble ble ble i takie tam). no i mialam tokonto na symaptii poznalam paru chlopakow - z jednym bylam na randce - porazka :( hehehehe ale poznalam 4 facetow z ktorymi do tej pory utrzymije kontakty - czysto kolezenskie :) ale nic wiecej teraz pomyslalam ze moze sie zaloguje - ale jakos mnie nie ciagnie:( nie wiem chyba wole real oki lece bo mnie suszy;) milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cedra - miłego wieczorku :) baw się dobrze i łyknij nasze zdrówko :) Malinka, Amellka - 🖐️ łazieneczka sprzątnięta pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Spotkałam się dziś znowu z tym moim byłym, w hipermarkecie odnalezionym :P Powiem Wam, że mam jakieś niejasne odczucie, iż on coś kombinuje... Miły jest strasznie - Gosia to Gosia tamto. Ćwierka z radości, jak to on się cieszy, żeśmy się spotkali w ogóle. Nie mam żadnego żalu do niego, ani ociupinki negatywnych uczuć, ale mimo wszystko coś mi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biała , Gosia Maxi ,Sippel ,Setunia Już Sama ..dobranoc dziewczynki :)..kłade się już..a Ty Gosiu...bądz czujna :)....i pamietaj ze faceci to ..........dranie i swinie :)..no moze poza malymi wyjatkami..oczywiście...ale jednak tylko malymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ło matko...o Malince zapomniałam!! :).....pa kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
wrrr..wiedziałam wiedziałam...Cedra...wybacz plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Cadra nie cedra..!! :) hahhah jeny!!...no ale ja zamotem dziś jestem no ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka spij dobrze:) Gosia ale co takiego niby mialby kombinowac?;) ja tez jestem po randce i tez myslalam ze bedzie inaczej troche, nie bylo zle bo mi szybko ten czas minal ale nie powalil mnie na kolana no ii pare rzeczy w jego zachowaniu mi sie nie podoba i mnie razi;0 moze jutro wiecej napisze:) ide spac zaraz do jutra kosmatych!;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ Wreszcie piątek :):):) Amelllka rację masz - faceci to świnie :) On to mnie chce do łóżka zaciągnąć jedynie. W końcu chce sprawdzić, co go ominęło 10 lat temu :):):):) :P:P:P Na razie mnie to wszystko bawi. Na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) piątek, piątek weekendu początek :) ja zeby go dobrze zacząć to ide dziś robić balejage - co by się odświeżyć :) hihihi jak tam Wasze plane weekendowe\" wiecie co już będzie robic??? biała z tego co czytałam idzie balować ;) a reszta? gosiaczkowa - moze zauwazyl ze stracil kogos fajnego ??? i nadrabia??? setunia - a tobyl ktos poznany przez internet??? amelka - cadra,cedra - najedno wychodzi :) hihihi milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny moje plany weekendowe sa scisle zwiazane z pisaniem pracy. ale dzisiaj wieczorem pojawi sie D., wiec wieczor zapowiada sie "odreagowujaco". a jutro sie spotykam z kumplem z poprzedniej pracy na kolacji. D, jest tym spotkaniem bardzo wkurzony, ale coz bywa ;) jak to mowia, jak kuba bogu tak bog kubanczykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty Cadra... Nie wierzę, że nagle kocha mnie na zabój i pluje sobie w brodę, że mnie wtedy porzucił :) Nie ze mną te numery Bruner :P:):) Fakt faktem jednak, iż 10 lat temu to ja byłam nastolatką jeszcze, on moim pierwszym poważnym facetem i... oj błędów oboje narobiliśmy mnóstwo :) Dla mnie to jednak przeszłość - zamknięta. Nie ma do czego wracać. Zreszta moim okiem to on kogoś ma... Poza tym... powiedzmy sobie szczerze - moje serce już chyba zajęte :P Kurwa jest tyle przeciw a ja mimo wszystko gdzieś tam tęsknię za tym moim patałachem :(:( Trzeba go ochrzcić :P Niech będzie pan A :) To mam jeszcze cały alfabet do wykorzystania :D Moje plany na weekend. Mieliśmy iść ze znajomymi na koncert muzyki celtyckiej, ale powoli się wszyscy wykruszają i niechybnie zostanę sama z kolegą. Kolega fajny, ale taki nuuuuudny... Za nudny jak na koncert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Ja jutro z ran wyjeżdżam. Mam 400 km do zrobienia, ale myślę ze będzie warto ;) Gosiaczkowa szczerze jak eks po latach jest taki milutki to właściwie liczy na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany: dzis prosto po pracy do mamy, ma być rodzinka z poza miasta, pewnie tam przenocuję, bo będziemy się alkoholizować ;) mam tez w planie pofarbować włosy bo odrosty się zrobiły, wykorzystam do tego celu siostrę bratową lub mamę :) sobota: impreza :D:D zapowiada się że będzie licznie! tylko co ja na siebie włożę!!!!! niedziela: odpoczynek wszak po tak ciężkim weekendzie trzeba odpocząc przed poniedziałkiem ;) Wszytskim życzę udanego weekendu :) Malinka - jedż ostrożnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dziewczyny....jestem wkurzona na maxa..tzn teraz już się śmieje z tego..ale byłam podku...ona...ale do rzeczy...dziś...miłam pierwszy raz odkąd pamiętam...spotkac się z kims z netu..i dupek jeden i h.j i patafian pieprzony....wystawił mnie :)..poszłam a raczej pojechałam na umówiną godzine do kawiarni..no i tak wyszło że wchodze a gnoja nie ma :)..a knajpa pełna ludzi..jakims cudem uchowal się stolik przy drzwiach..wiec zamówiłam kawe..usiadłam napisałam sms do koleżanki..co by wygladało ze nie patrze się tempo w filiżanke..i nie latam głowa po suficie :) potem jeszcze telefon do siostry wykonałam..mówiąc..jaki to dupek jest :) dopiłam kawe ubrałam sie i wyszłam..jak idiotka normalnie :)...nieżle to musiało wygladać ..przyszła baba zamówiła kawe..usiadła smsa napisała..telefon wykonała i wyszła...no jełop jeden no ! :) taka siara :)..ale to mnie czegoś znów nauczyło.....a mianowicie tego..ze już nigdy nie umówię się z nikim..po pierwszych kilku godzinach znajomości....a taki fajny wydawał się być..echh.:)..a ja taka naiwna że az boli :)...ale co tam...przynajmniej jestem już w domku ciepłym ..z jogurcikiem przed soba .....no cóż..najgorsze jest to...ze od poł roku..po rozstaniu z ex...nie spotkałam sie z nikim...do dziś..a tu taka porażka :)...już jest luzik ..ale wczesniej to jkabym gnoja swińskiego dorwała to bym...ryja obiła chyba mu :)....ale jakto mówią..co nas nie zabije to nas wzmocni..tak? :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a stronka fajna sippel.:)..też pośmaiała ja sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel... umarłam i umierałam za każdym razem, jak tego słuchałam :D:D W sumie nie pozbawione sensu :P Amelllka - Kochana Ty Moja :) Skurwiel pierdolony i tyle :) Uwielbiam to określenie :D :P Tak jestem czasem wulgarna :P Dorosła jestem - mogę :P Powiem Ci, że jedyne komunikaty, jakie otrzymywałam po rozstaniu ze swoim byłym, sprowadzały się, że do tego, iż byłam totalnie aseksualna dla każdego faceta. Każdy kolejny - poznany przeze mnie - to potwierdzał. Dziewczyny się tutaj dziwią dlaczego uważam się za mało atrakcyjną. No właśnie m.in. dlatego. Jak Ci paru typów - nawet mimo tego, że wiesz, iż to dupki :P - mówi, żeś paskuda i brzydula, to w końcu zaczynasz w to wierzyć :) Mimowolnie. Więc nic się nie łam :) Będzie lepiej, bo kuźwa musi być!!! Zawsze nie może być źle i źle Amelllka chciałbym Cię o coś zapytać poza forum:) Skrobniesz na maila? :) mala-gosiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheehh sipp - ogladalam, dobre :) amellka - nic sie nie przejmuj - przynajmniej miałas przygode i bedziesz miec co wspominac na stare lata :) a jak za jakis czas sobie przeczytasz ta wypowiedz to sie bedziesz z tego smac :) bo opisalas to bardzo fajnie i dowcipnie i tak tez to trza brac ;) dlatego ja juz sie wyleczylam z randek internetowych ;( to nie dla mnie :( ale z drugiej stronyy musze Wam cos napisac: jakis czas temu moja kolezanka z kafe zalozyla swoj topic o singielkach - zawitalo tam dwoch panow hihihi i jeden z noich jest teraz jej mezem :) wiec tak naprawde nigdy nic nie wiadomo :) pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dzieńdobry wszystkim :)...Cadra kochana.., ja nie łamie sie.nie mam powodów..:) tylko bardziej smieje się ze dałam się w jajo zrobić ..tzn wczoraj byłam troche wkurzona fakt..ale to daletego, ze sama siedziałam przy stoliku..i strasznie głupio sie czułam ..ale to już za mną.....trzymam fizycznie się bardzo dobrze :)...no psychicznie to w sumie też jest wporządku...wiec jest ok! :)..poprostu jestem bogatsza o jakieś tam kolejne doświadczenie ..nie koniecznie dobre..ale jednak doswiadczenie :)...............................a Wy dziewczyny !? co to ma znaczyć! wstawać ! wstawać ! ale juz biegusiem !!... raz dwa raz dwa ! :)..przybywajcie tu!tu jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno wstałam :):) Pranie robię, sprzątam i kłócę się z rodzicielką przez telefon... Już pamietam dlaczego wyprowadziłam się z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Gosia !...mozesz już na swoją poczte zajrzeć jak coś..Ja wzięłam się teraz za prasoawnie ......jedno dziecko po chlebek poszło drugie misje na kompie pokonuje...a ja poprasuje sobie..w sumie to lubie to robić...potem obiad zrobie..pomyje kuchnie a konkretnie szafki..bo już trzeba :)...a potem po poludniu znów tu zajrze...naraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllko nie ma nic od Ciebie :( mala-gosiaa@o2.pl może źle wtedy podałam... albo coś... Echhhh i mnie prasowanie dziś czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Amellka - ;) ja wstałam o 8 rano z okropnym bólem głowy!!!! na szczęście juz mam się lepiej ;) piorę i gotuję :) a wieczorem znów mam imprezkę :) tyle, że już nie rodzinną .... Iść mi się nie chce za cholerę!!! 😭 a i wczoraj miałam humor dupiasty ....aż rodzinka zwróciła mi uwagę, że warczę a nie gadam ....totalnie byłam nie w sosie :O Humorek się poprawił chyba przy 4 drinku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×