Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
o matko Biała...strasznie Cie przeparaszam...ale zapomniałam dopisać..przyelce...343...:( buuuu...elka343@wp.pl//to mój adres..właściwy...kurcze no sory...ale ja jestem zamotem strasznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Sippell..Ciebie tez przepraszam ..bardzo bardzo bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
oczywiscie ja swoje też prześle.....widziecie...no ja taka już jestem....i z tego słyne...ze gubie literki..cyferki..tu zawsze czytam pare razy zanim coś wysle :)...bo inaczej byłby groch z kapustą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra! Amellka poszło jeszcze raz ....mam nadzieje, że tym razem tam gdzie trzeba..... Życzę Wam kolorowych snów ;) zasiedziałam się dziś maksymalnie.... za nim co do czego to północ wybije! a mi tak się ciężko rano wstaje!!! 😴😴 Dobranoc 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
przyszły wasze fotki do mnie..sippel i biala...i ciesze się bardzo z tego powodu :)....a teraz zmykam ..i dobrej nocy :)..acha!!..swoje też przesłałam już :)...cmoki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka jeśli tak wygląda matka dwóch synów... to ja jestem skłonna urodzić nawet czterech:):):) Nie no przy Was to w kompleksy można wpaść:P Same laski:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka - Ciebie zobacze dopiero po powrocie do domu.... Do tej pory czas mi zleciał szybciutko :) lubie jak w pracy czas szybko leci :) Musze coś zrobić z włosami ...juz mi troche urosły i nie wyglądam najlepiej :O Nie wiecie jaka fryzura by mi pasowała??? Może macie jakiś pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozylam sie na chwile po pracy, bo dzisiaj w niej bylam, i tak usnelam, ze mnie wszystko oli. usnelam tak twardo, ze chyba bomba atomowa by nie zrobila na mnie wrazenia:O ale w sumie to sie nawet nie dziwie, bo ostatnio nie moge spac w nocy. jak zasne przed 2 w nocy to jest super sukces juz. przedwczoraj to po 4 zasnelam, wczoraj po 2 :O amelka-- no ja tez widzialam zdjecie i mam pytanie czym Ty sie odzywiasz ze po urodzeniu 2 synow masz taka figurke?? za chwile jade do D., mam nadzieje, ze u niego uda mi sie zasnac o jakiejs ludzkiej porze, bo jutro o powinnam wstac i do pracki jechac porobic obliczenia do dyplomowki, w programie ktorego nie mam na swoim kompie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześc dziewczyny ! :).......najpierw dziekuje za tak. miłe czytanie o sobie :)......to po pierwsze...po drugie nie stosuje żadnych diet :)..a po trzecie to powiem wam tylko jeszcze że te moje dzieci to dośc spore sa..bo starszy ma 17 lat prawie i ma 195 cm wzrostu..drugi ma 11 i ciut mniej ode mnie ..czyli około 170....no takie chłopy to sa wielkie ze az sama jestem w szoku :)...coprawda chudziny masakryczne z nich są...ale myśle ze kiedyś tam..napewno nabiorą odpowiednich gabarytow ...moje drogie...dobra..narazie mykam stąd..bo loacje trza robic..ale potem wpadne jeszcze...to do potem ..pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie planów na wieczór brak:( Dziś jestem jakaś taka strasznie samotna... Zdołowana i w ogóle... Nie do życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a ja wczoraj dostałam okres....i dlatego dziś kupiłam sobie pyszniutkie sledziki po wiejsku..i zapijam je pepsi moim cudnym i ukochanym i szalenie nie zdrowym napojem...tfu!...acha..i jeszcze sobie kupiłam jakąs nalewke babuni....ojoj..bedzie się działo :)..tiaaa..zartowałam..będę tylko jeść sledzie i pepsi...niezdrową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka jakie to śledziki po wiejsku??? Weź mi kobieto o śledziach nie pisz, bo też mi się chce:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ....i ja siedzę znów przed kompem ...az kręgosłup boli ...a zaraz przenosze się przed TV ... i będęjednym okiem zerkac na ekran a innym na .... hmm... przyniosłam sobie pracę do domu :O a po pracy pojechałam do hipermarketu z kumplem ...kupiłam mikrofon do skypa ...tanie gówno!! [zły} nie działa i się do niczego nie nadaje :O a ogólnie wypad do hipermarketu był cool :) nie dość że mnie zawiózł (nie specjalnie - sam miał tam sprawę) to jeszcze jedzonko postawił :) i zawiózł w jeszcze inne miejsca w które tylko ja potrzebowałam trafić :D:D:D:D Dobry chłopiec ;) No szkoda, że jest taki brzydki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
no jakto Gosia jakie?! ..no najlepsze:P..takie troszke w occie i troszke w oleju..i z cebulką..i papryczką...i nie są za słone...rany ! no poprostu miodzio :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biala....ale ja też tak jak Ty spędzam czas..komp naprzemian z TV przeplatane czasmi muzą z wieży..też mam fajnie nie ma co :P..oj no i dobra....kiedyś napewno się to zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zgłosić protest, bo jak dziewczyny się wymieniały zdjęciami to ja żadnych nie dostałam i nie mam pojęcia jak wyglądają a też chciałabym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Gosia! a ja dostalam foteczke Twą..!..ha! ..i musze Ci powiedzieć..,że jakoś sobie Ciebie zupełnie inaczej wyobrażałam..tyle o sobie zlego pisałaś..a tu prosze ..surprise!..żadnych zbędnych kg tam nie widze..tylko fajna laske :).....ładnie tak wkręcać ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Malinka!..to straszne co piszesz...! :)tak nie moze być..trzeba przerwać tą zmowę braku foteczek dla Ciebie....i ja to zrobie ..a co!..dawaj mi adresik swój..a za moment prześle swoją..jako pierwsza..ale Ty swoją mi również .dasz ..moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Malinka!..to straszne co piszesz...! :)tak nie moze być..trzeba przerwać tą zmowę braku foteczek dla Ciebie....i ja to zrobie ..a co!..dawaj mi adresik ..a za moment prześle swoją..jako pierwsza..ale Ty swoją mi również .dasz ..moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Malinka! jestem oburzona i głęboko poruszona faktem iż,nie masz naszych foteczek.......to tak pozostać nie może moja droga...wiec..ja jako pierwsza..wychodze przed szereg..i o adres Twój prosze........oczywiscie w zamian też oczekuje tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
no halo halo ....gdzie wy sie podziewacie wszystkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tam Amelllka wtedy to ja ważyłam ze 48 kg na tych zdjęciach:P:P Teraz nieco więcej A te śledziki, to gdzie można nabyć?? No chce mi się śledzia!!!!! I ogórka kiszonego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaa7@wp.pl A propo moich zdjęć to mam ich dość mało i wszystkie są robione przy okazji jakiś imprez, jedyne normalne zdjęcie to mam zrobione w wakacje na wystawie kwiatów, ale za to po imprezie co chyba zresztą na nim widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty mnie Malinka chyba widziałas już co?? :) znów się zasiedziałam! oj jutro będzie ciężko 😴 a póki co wcale nie chce mi się spać ...ale idę z rozsądku :) Dobranoc 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×