Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

czesc biala, to pij cytrynowy :classic_cool: tez pomaga! wczoraj spedzilam bardzo romantyczny wieczor z M. poklocilismy sie z 10 razy... zycie \"niesingielki\" ma rowniez tą ciemną strone... w ramach przeprosin, M zrobil mi dzis pyszne sniadanie do lozka, nie mowie ze mnie udobruchal do konca.. musi jeszcze troche popracowac.. ehh na starosc czlowiek robi sie bardzo wymagający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj jestem jakas nie dzisiejsza, mimo, ze alkoholu wczoraj praktycznie nie bylo, ale za to spalam w pokoju w ktorym unosily sie opary terpentyny, bo D. zapomnial, dokrecic butelke po tym jak jej uzywal i wszystko smierdzialo terpentyna:( do tego w piatek doszedl do wniosku, ze pewnie go rzucic chce i ogolnie ciezko bylo sie z nim dogadac, na koniec doszedl do wniosku, ze on juz nic nie rozumie i nie wie o co chodzi itd. dobrze ze byl alkohol bo myslalam, ze sie potne przy tej rozmowie... w sobote tez mial jakies humory... doslownie jak kobieta w czasie okresu... no ale mu w koncu chyba przeszlo, znaczy sie dzisiaj rano juz byl milutki i grzeczniutki i w ogole na rane przyloz:) ide sobie zrobic kawusie bo zaraz usne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - czytałaś? Pij sok pomidorowy lub cytrynowy szybciej dojdziesz do siebie ;) :P Maxi - 10 razy się kłóciłaś ...10 razy się godziłaś :D:D:D:D hehehe ja dzis mam dobre samopoczucie, żadnego kaca, po za tym wyspałam się ;) Koledzy dziś potwierdzili jak jestem wspaniała!!! więc uśmiech mi dziś z twarzy nie schodzi ....kurczę jaka ja łasa na komplementy jestem ;););) nawet jeśli zdaję sobie sprawę, że kłamią i przesadzają to jest mi niezmiernie miło tego słuchać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę do siebie :P Za dużo tego irlandzkiego piwa :P:P:P Powiem Wam, że wczoraj w tej knajpie non stop gapił sie na mnie jeden chłp. No jak w ołtarz normalnie :D:D Czyżbym była atrakcyjna??? :P Na pewno pijany był :P Jestem tak samo jak Biała chłonna wszelkich miłych słów - czyżbyśmy próżne były Moja Droga :) :):) Więc jak mi wczoraj kolega powiedział, że wyglądam lepiej niż jako nastolatka... normalnie pod sufitem byłam z dumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda? :P Parę miłych słów i już :D Ale ten były odnaleziony po latach też mi powiedział, że wyglądam lepiej niż 10 lat temu :):P Normalnie jestem jak wino :P:P Rozmawiam z nim na gg i wciąż mi kochaniuje Kochanie to Kochanie tamto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ten eks wiadomość Ci zostawił ;) ....myślałam, że tamten ostatni.... hahha tez ten tekst o winie wczoraj słyszałam!!! :D:D:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Biala:) ja dzis na bilarda ide;) ale mi sie nie chce w ogole to wiecie co??? nie chce mi sie juz na tym portalu byc i sie tak umawiac ciagle!!!! chyba sobie musze odpoczac;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - a ja to się zastanawiam po cóż się tam zarejestrowałam??? Wcale mi się nie chce gadać z tymi łebkami! ....umawiać się z nimi.... Mam wrażenie, że to nie ma sensu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam wam zdjecie w moim najnowszym kolorze wlosow i w najnowszym nabytku, znaczy sie nowa czapka :D zauwazylam, ze te zdjecia co ostatnio myslalam ze wyslalam to poczta postanowila nie wysylac, bo sie jakis blad wdarl:( jak ja lubie walczyc z internetem... jak wa mija niedziela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynkli :] zdrowko hmmm :D:D:D za przeproszeniem mi sie jakos dziwnie odbija :D a ja biedna po wczorajszym drinkowaniu poszlam do swojego bylego wlazlam do lozka przytulialm sie i powiedzialam ze bede z nim spala. biedaczek nie mial wyjscia. Przytulil mnie i calował w czułko :) zamknelam oczy, patrzyl na mnie i gladzil po twarzy i powiedzial \" szkoda ze nam nie wyszlo\" , a mi po policzku splynela lza... pocalowalismy sie i zasnelam a rano ucieklam pietro nizej do siebe do pokoju. Zalosne to wszystko ale ja jestem samotna i on tez to chociaz mnie poprzytulal... Tylko nie krzyczcie na mnie :( wiem ze jestem okropna ........ buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bala wyslalam jeszcze raz jak teraz nie poszlo z zalacznikami to napisze do admina takiego maila ze mu pojdzie ostro w piety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok pomidorowy - bleeeeeeeeee :( :( :( heheehe no doszlam w koncu do siebie :) niedziele cala przespalam teraz jak patrze to oczom nie wierze u mnie za oknem jest bialo :) kurcze musze sie pakowac bo jutro mam wyjazd z pracy na pare dni ale mi sie nie chce :( nic mi sie nie chce:( mam chyba dola kacowego ;) o ile takowy istnieje hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę się za obżarstwo!!! Najpierw jem i jem ...a potem marudzę, że przytyłam, że gruba... że oponki.... RATUNKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja tam na zdjeciach jakas anorektyczke widzialam, a nie kobiete z oponkami wiec nie wymyslaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Sippel ale masz fajniusie włoski :):):) I stopeczka widzę nowa - no no no :D Jakieś inne zmiany też się szykują? :):) A mi się coś porobiło z kontem w banku - jakaś awaria czy coś Obiecali, że pieniążki bezpieczne i naprawią w ciągu dwoch dni, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dzieki:) , a zmiany w nastawieniu do zycia :) postanowilam kozystac z niego. jestem mloda i nie powinnam sie tak schizowac. w zeszy piatek zemdlalam z nerwow... wiec teraz mam zasade \"take it easy\" i \"Nie przechodź obojętnie obok pokusy: może się już więcej nie pojawić\" i stad tez zmiana wlosow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie, słusznie... Trzeba wyluzować, bo się za szybko zestarzejemy :):) A te włoski to masz tak naturalnie? Loczki normalnie... zazdroszczę :):) Nie wiem, co dzis począć ze sobą... Niby powinnam iść spać, bo jutro praca, ale jakoś mi się nie chce... Zjadłabym coś dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie, słusznie... Trzeba wyluzować, bo się za szybko zestarzejemy :):) A te włoski to masz tak naturalnie? Loczki normalnie... zazdroszczę :):) Nie wiem, co dzis począć ze sobą... Niby powinnam iść spać, bo jutro praca, ale jakoś mi się nie chce... Zjadłabym coś dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×