Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja siedze przed kompem, ktory sobie sam ladnie liczy i mi ladnie zapisuje obliczonka, bylam przed chwilka na obiadku i pojadlam sobie smaczna piers kurczaka w sosie mexykanskim(troche to za pikantne jak na moj gust, ale dobre bylo bo mialam picie) z krokiecikami. carda-- a u Ciebie to kto bylby tatusiem, bo jakos niegdzie nie widzialam opisow panow... no chyba, ze bylaby to jedna ze srok... gosiaczek-- no wiesz, ciociami chcemy zostac. ja dzisiaj wieczor chyba spedze z buletka dobrego polwytrawnego czerwonego wina. a do tego sobie strzele dzisiaj dymka coby wreszcie nakarmic mojego nikotynowego robaka, bo mi nie da chyba spokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze przed kompem, ktory sobie sam ladnie liczy i mi ladnie zapisuje obliczonka, bylam przed chwilka na obiadku i pojadlam sobie smaczna piers kurczaka w sosie mexykanskim(troche to za pikantne jak na moj gust, ale dobre bylo bo mialam picie) z krokiecikami. carda-- a u Ciebie to kto bylby tatusiem, bo jakos niegdzie nie widzialam opisow panow... no chyba, ze bylaby to jedna ze srok... gosiaczek-- no wiesz, ciociami chcemy zostac. ja dzisiaj wieczor chyba spedze z buletka dobrego polwytrawnego czerwonego wina. a do tego sobie strzele dzisiaj dymka coby wreszcie nakarmic mojego nikotynowego robaka, bo mi nie da chyba spokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////////
Przychodzi Rydzyk z Jankowskim po śmierci do raju … Przed bramą wita ich święty Piotr i pyta - A wy panowie czego tu szukacie ? Rydzyk odpowiada: Jak to, my księża Polacy, narodowi katolicy, my tu mamy miejsce zagwarantowane. Św. Piotr odpowiada: - W żadnym wypadku, na ziemi opływaliście w luksusach, a do nieba bogatym trudno się dostać. Jankowski na to do Rydzyka: Chodź Tadziu, co będziesz z Żydem gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wow nawet nie zauwazylam, ze zaczelam 100 strone ;) za chwile uciekam do domku, no moze nie za taka krotka ale przed 16 mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może śledzika pod tą setną stronę?:):):) Ale winka to bym się napiła... Ciociami tak prędko nie zostaniecie:) Jeśli o mnie chodzi:) Tak myślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gosiaczku ;) nigdy nic nie wiadomo, a co do sledzika, to ja jadlam ostatnie 3 dni sledziki, bo mi sie ich chcialo, ale dzisiaj juz nie tkne, chociaz nadal mam w lodowce kilka ja w sumie mam nadzieje, ze sie moj brat wreszcie postara o jakies wnuki dla rodzicow, bo ztaczynaja znowu cos marudzic ;( jak cos to ja zapraszam na lapke (nie koniecznie jedna) czerwonego ;) no i sledzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - hehhee no ja sie boje zeby mnie moj byly narzeczony w ciaze nie wrobil - chodz to juz ponad 3 miesiace od sytuacji zagrozenia - to wlasnie nie dawno zasial we mnie ziarnko niepokoju - tonacy sie brzytwy chwyta :( ohhhh na winko to ja tez mam ochote - nie chce mi sei juz dzis pracowac bo zrobilam 300% normy hehehehehe Gosia - ja uwielbiam sledziki po kaszubsku, wlasnie mi na nie ochota przyszla mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra-- no ja po rozstaniu z moim ex narzeczonym tez po 3 miesiacach poszlam do apteki po test, bo mi okres zglupial, mialam poranne mdlosci i inne ciekawe objawy... a juz wiedzialam, ze on jest z inna, i ze z nia mnie zdradzal, chociaz nadal sie tego wypiera... poinformowalam pana, ze moze niedlugo obchodzic dzien ojca, facet o malo na zawal nie zszedl, a ja czulam satysfakcje;) na szczescie test wyszedl negatywny :D, ale bylo to najdluzsze 3 minuty w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - o matko hehehehehe no ja mam podobnie - tzn raczej nieee ale niepewnosc jest - testu sie boje zrobic bo jak wyjdzie pozytywny to.... sznurek i ciasne drzwi chyba:( wtedy bylby chyba pierwszy przypadek zlapania dziewczyna na dziecko przez faceta :( ehhhhh hahahahahahhaa dobre to bylo z tym dniem ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe, jakby ten mój zareagował na tekst o dniu ojca:):) Pewnie, bym go musiała na ostry dyżur oddać:P:P A tak swoją drogą, zobaczcie jak to jest. Dwoje ludzi idzie ze sobą do łóżka, dwoje dorosłych ludzi, więc oboje winni zdawać sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji, a jakże często kochani panowie są zdziwieni ciążą:P:D Pamiętam, jak moja koleżanka powiedziała swojemu mężowi, że zostanie ojcem. Jego pierwsze pytanie brzmiało \"ale jak to??\" i upierał się, że to niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po rozstaniu ze swoim byłym poszłam zrobić badanie krwi. Żeby mieć pewność, iż właśnie w ciąży nie jestem, bo znając siebie, miałam schizy jak i Wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale ciążowo się zrobiło ;) miałam parę razy schizę... ale obeszło się bez testów itp kto polewa winko??? dobre winko nie jest złe :P:P:P:P:P więc ja też chce :);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładny temat tu ciągnięcie, przez was będą mi się pewnie dzisiaj dzieci śniły ;) Choć ja raczej nie mam obaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mam nieszczelne okna :(:(:(:( i przecież nowe są :O wymienione 2 lata temu!!! Normalnie z nich wieje :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex, po tym jak mu powiedzialam, ze moze odetchnac z ulga to zapytal, czy test wyszedl pozytywny.. troche mnie to zdziwilo, a jak powiedzialam, ze nie, ze jakby wyszedl pozytywny to bym nie pisala, ze moze oddychac z ulga. a pozniej w rozmowie, jakos rzucil haslem: \"coz bywa\", ze mnie nie zaplodnil, ze \"widac nie jest z niego taki alfa samiec\"... po tym tekscie doslownie chcialam strzelic go w pysk, ale byl 1000km odemnie i nie mialam mozliwosci biala-- ja winko polewam - donfelder polwytrawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez polejcie i to tak od serca ;) brrr zadnych dzieci prosze ;) uplywa mi drugoi dzien bez papierosa - ale juz czuje ze mnie ciagnie na dymka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strzelilam sobie dymka, zakrecilo mi sie porzadnie w glowie, a kupilam vouge light. ok, polewam kazdej od serca :) Na dobry początek :-) Do księdza naprawiającego płot podchodzi grupka dzieci. - Chcecie nauczyć się wbijać gwoździe? - Nie. Chcemy dowiedzieć się co mówi ksiądz, jak rąbnie się młotkiem w palec. Na lekcji pani pyta Jasia: - Kim chciałbyś zostać gdy dorośniesz? - Policjantem. - A ty, Krzysiu? - Gangsterem. - Dlaczego? - Żebym się znowu mógł bawić razem z Jasiem! hahaha (z tego padlam) Akademia Medyczna, egzamin ustny. Profesor pyta studenta, jakie są oznaki ciąży. Student milczy, ale słyszy podpowiedź z tyłu: \"Przetłuszczające się włosy, krzywe nogi i duży brzuch\" i mówi: - Przetłuszczające się włosy, krzywe nogi i duży brzuch! Profesor wstaje z krzesła i pyta: - Proszę pana, czy ja mam przetłuszczone włosy? - Ma pan. - A czy mam krzywe nogi? - Noo, też pan ma, panie profesorze. - A brzuch? Czy mam duży brzuch? - Ma pan. - To jak urodzę, dam panu znać, pan przyjdzie i wtedy wpiszę trójkę do indeksu. Na razie wpisuję niedostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIala - cwicze silna wole :) ale czuje ze do srody bo w srode kolejny mecz, wiec pewnie w czwartek bede rzucac od nowa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze robie za wodzireja wieczoru:) polewam, dowcipluje:) a ja wlasnie ogladam soie heroes, swietny serial:) a za chwile chyba pojade do D. bo dzwonil, ze strasznie sie stesknil. wiec maluje pazurki coby ladnie sie trzymaly i nie lamaly:) no i ladnie wygladaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec pyta się córki: - Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża? - Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator. Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca: - Tato co Ty u licha robisz? - Piję z zięciem Coś dla nas Dziewczynki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykają się dwie znajome: - Słyszałam, że się rozwiodłaś, dlaczego? - Ze względów religijnych - ? - uważał się za boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i milego dnia zycze :) PS. mi jak zwykle nic sie nie chce robic - len totalny, a za oknem pogoda do przytulanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leń... A drzewka takie ładne - szronem pokryte. Poszłoby sie na spacer... Jakby się miało z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam dzien leci???? ja chce juz do domuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×