Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

zyzab-- nie lam sie,m nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. jak napisala wyzej biala, kazda z nas przerobila rozstanie i pojakims czasuie wstalysmy na nogi. najwazniejsze to uwierzyc, ze da sie na nich stanac\\ carda-- zdiatko poszlo malinka-- od Ciebie nadal nic nie mam a co do moich planow weekendowych to wlasnie wypycham D. na jakies robienie muzyki ze znajomymi, a sama sie planuje polozyc z ksiazeczka i wyluzowac na maxa:) ah jak dawno juz nie mialam takiego wieczoru, mam winko lub piwko do wyboru. do tego dobra ksiazka i cisza(no poza szumem komputera ktory liczy i nic innego nie daje sie na nim robic :( ) gosiaczek-- ja to bym mu napisala, ze jak ma takie problemy z koncentracja to moze powinien pojsc do lekaza bo to pierwsze oznaki stazenia sie, i niech sprawdzi czy nie zaczal siwiec i lysiec, bo to idzie w parze... biala-- u Ciebie to impreza za impreza. normalnie nie wiem czy zazdroscic czy wspolczuc ;) a co z maxi? maxi gdzie to sie panienka podziewa?? setunie widzialam na innym topiku, ale nie udalo mi sie jej zagadac, bo znika zanim ja sie na nim pojawilam:( buzki i zmykam do ksiazeczki aha z D. w czwartek praktycznie sie rozstalismy po raz kolejny... i doszlismy do wniosku, ze albo nauczymy sie ze soa rozmawiac albo lepiej jak sie rozejdziemy... no i dzisiaj w trakcie kolejnej klotnie poczynilismy postepy i rozmawialismy, dzieki czemu sie nie pozabijalismy a nawet osiagnelismy porozumienie :) oki milego wieczorku, moze jeszcze tu zagladne pozniej jak bede robila sobie przerwe na dolanie sobie czegos do szklaneczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp doszlo dzieki i odeslalam swoje :) ja za chwile ide kibicowac i sie alkoholizowac ;) hehehe jak tak dalej pojdzie to m nie wywalicie na topic dla pijakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale padłam :):) Przekimałam całe popołudnie :P Teraz nic mi się nie chce z wyjątkiem czegoś do jedzenia, ale że lodówka pusta, ciemno za oknem i nie mam siły dupy ruszyć :P Będę głodować :P Dobrze to mojej figurze zrobi. Padalec wysłał jeszcze 2 smsy - baaardzo słodkie:P i dzwonił. Echhh z tymi chłopami to same problemy Sippel - co czytasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) oj tam imprezy!!! zwykły obiad urodzinowy .... całkiem grzeczny... :P:P a mecz chyba dobry ....bo własnie niedawno słyszałam krzyk za ścianą z ciekawości włączyłam TV ...no i jest 2:0 dla nas :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że nie mam nic w lodówce?? Ależ mam a raczej miałam - pół butelki wina:P Już jest w moim brzuszku a ja jestem taaaka radosna :P:P Szybko się upijam na głodnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pięknie Gosiaczku ;);) pięknie :D:D:D to tego topiku o pijakach nie trzeba szukać :D:D:D:D tu sobie zrobimy :P:P:P:P:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że se zrobimy :P Nie dość, że żrą śledzie to jeszcze piją :P Prawdziwe Polki - nie ma co:P Seta i zagrycha:P:P Idę spąc :) W głowie mi się kręci, śmieję się od ucha do ucha - do Ciebie Biała oczywiście:):) i tak się zastanawiam, czy patałach się jeszcze dziś odezwie :P Były też milczy... Coś nie jestem atrakcyjna w ten weekend dla żadnego chłopa :( Dobranoc Paniom 🌼 Ciekawe, czy jutro będę się wstydzić tego, co żem napisała powyżej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialo-czarna
dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra twoje tez doszło :) A tak poza tym miałam koszmarny weekend. Przyjechał do mnie na weekend jeden z moich facetów, ten o którym myślałam poważnie. Ale po weekendzie nie mogę na niego nawet patrzeć. Otóż jak gadaliśmy przez internet to marudził, żebyśmy poszli jak przyjdzie na imprezkę. Myślę sobie ok, co będziemy w domu siedzieć. No i poszliśmy w piątek ze znajomymi. I nie uwierzycie kto ta imprezę musiał zasponsorować. Ja musiałam za wszystko zapłacić! bo on nie mial polskich pieniędzy a jakoś do kantoru mu się nie śpieszyło. A żeby było jeszcze ciekawiej to zapomniał sobie wziąść fajek wogóle więc mnie opalił a później w domu mojego ojca. Nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) mialam rano cos napisac ale nie bylam wstanie skladac literek :( od dzis i jutra rzucam palenie brrrrrrrrrrrr- czy jest ktoras tez chetna???? bo \"wespół\" razniej ;) Malinka - szkoda słow do tych chłopów ;/ hehehe Gosiak - no oczywiscie ze sie nie ma czego wstydzic :) ja mam dzis mega dola i kaca :( dola egzystencjonalnego a kaca alkoholowo-papierosowego :/ wczorajszego wieczoru nie zaliczam do udanych, zepsula mi go jedna osoba - ta druga sroka, ktora wypuscilam :( hehehebylam wspolorganizatorka wczorajszej imprezy i wiedzialam dokladnie kto bedzie - nagle pojawil sie on i oczywiscie - nikt nic nie wie:( - a poprzednio nie przyszedl bo wiedzial ze ja bede - to po cholere teraz przychodzil???????????????????????????? grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - dzięki za zdjęcie :):) Trzeba przyznać, że z samymi ładnymi babkami tutaj siedzę:):):) Dzis chyba taki dzień albo co - może to juz PMS :P ale ja też jakiegoś doła łapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra ja też postanowiłam rzucić. Nie palę od wczoraj. Ogólnie nie jestem silnie uzależniona. Nie palę dużo, więc nie będzie tak ciężko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka!! 🖐️ spędziąłm dzis miły wieczór z koleżanką i kolegż z pracy :) a ponadto odbieram smsy o treści erotycznej ;) ....jeden taki chciałby całowac moje ciało itd itp :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się spać bo wybyczyłam się dzis w łóżku do południa (szkoda że sama) ....ciekawe jak mi sie jutro będzie wstawać?? roboty wziętej z pracy do domu nie zrobiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek w poniedzialek :) - nic mi sie nie chce :( alescie sie wczoraj pod wieczor rozgadaly, a ja spalam snem sprawiedliwego :) Malinka - no to rzucamy razem - ja od niedzieli jestem \"czysta\" zobaczymy na jak dlugo ;) BIala - ja dokladnie tak sama - w piatek wzielam prace do domu - i nawet nie rozpakowalam jej hehehehehe ni c nie zrobilam a dzis tone :( Gosiaczkowa - hihiih nawet o ciazy nie wspominaj - bo ja mam chyba urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, ksiazki ktore wchlonelam w weekend w celu odreagowania to cykl \"kalisandra\" anne mccaffrey. 100% sf. ale uwielbiam sf a babeczka ma lekka reke do pisania i czyta sie ja super wy piszecie o rzucaniu, maxi pewnie by sie dolaczyla:) a ja dzisiaj kupilam sobie fajki, od okolo 2 tygodni chce sobie zapalic i dzisiaj postanowilam sie przestac wreszcie meczyc i sobie strzele dymka, po ktorym znowu bedzie mi niedobrze i nie bedzie mi sie chcialo palic kolejne pol rokui ;) mialam nie kupowac papierosow bo mnie D. poprosil bym nie palila skoro on nie pali, ale w sobote D. jak pojechal sobie robic ta muzyke, podobno swietnie im wyszlo, to wrocil przed 2 (mial nie wracac), nawalony jak sztucer i smierdzacy fajkami, chcialam go udusic, ale bylam tak padnieta, ze usnelam w czasie jak on poszedl do lazienki... rano sie przyznal, ze popil, popalil trawke i papierosy, ale mial kaca za kare, co mi odpowiadalo:) bo siedzial cicho i mnie nie draznil. gosiaczek-- daj znac co tam z Twoja ciaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, nie nadąze za wami!🌻 mialam szkole przez weekend, wieczory spedzalam z M, wiec nie mialam czasu zeby pisac... nie udalo mi sie rzucic palenia, ale ograniczyc jak najbardziej, 5 lub 6 dziennie to nie jest taki zły wynik. gonia! bedziemy ciociami?:D:D ale imprezke to mialyscie niezła, sledziki, mniam mniam.. zima u mnie, depresja chyba powroci, zawsze na ta pore roku sie pojawia... wracam do pracy.. wieczorem wpada do mnie przyjaciolka, wypijemy moze jakies piwko grzane , na poprawe humoru. gdybym nie zajrzala pozniej to udanego wieczoru lasencje me drogie🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, nie nadąze za wami!🌻 mialam szkole przez weekend, wieczory spedzalam z M, wiec nie mialam czasu zeby pisac... nie udalo mi sie rzucic palenia, ale ograniczyc jak najbardziej, 5 lub 6 dziennie to nie jest taki zły wynik. gonia! bedziemy ciociami?:D:D ale imprezke to mialyscie niezła, sledziki, mniam mniam.. zima u mnie, depresja chyba powroci, zawsze na ta pore roku sie pojawia... wracam do pracy.. wieczorem wpada do mnie przyjaciolka, wypijemy moze jakies piwko grzane , na poprawe humoru. gdybym nie zajrzala pozniej to udanego wieczoru lasencje me drogie🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, nie nadąze za wami!🌻 mialam szkole przez weekend, wieczory spedzalam z M, wiec nie mialam czasu zeby pisac... nie udalo mi sie rzucic palenia, ale ograniczyc jak najbardziej, 5 lub 6 dziennie to nie jest taki zły wynik. gonia! bedziemy ciociami?:D:D ale imprezke to mialyscie niezła, sledziki, mniam mniam.. zima u mnie, depresja chyba powroci, zawsze na ta pore roku sie pojawia... wracam do pracy.. wieczorem wpada do mnie przyjaciolka, wypijemy moze jakies piwko grzane , na poprawe humoru. gdybym nie zajrzala pozniej to udanego wieczoru lasencje me drogie🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, nie nadąze za wami!🌻 mialam szkole przez weekend, wieczory spedzalam z M, wiec nie mialam czasu zeby pisac... nie udalo mi sie rzucic palenia, ale ograniczyc jak najbardziej, 5 lub 6 dziennie to nie jest taki zły wynik. gonia! bedziemy ciociami?:D:D ale imprezke to mialyscie niezła, sledziki, mniam mniam.. zima u mnie, depresja chyba powroci, zawsze na ta pore roku sie pojawia... wracam do pracy.. wieczorem wpada do mnie przyjaciolka, wypijemy moze jakies piwko grzane , na poprawe humoru. gdybym nie zajrzala pozniej to udanego wieczoru lasencje me drogie🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, nie nadąze za wami!🌻 mialam szkole przez weekend, wieczory spedzalam z M, wiec nie mialam czasu zeby pisac... nie udalo mi sie rzucic palenia, ale ograniczyc jak najbardziej, 5 lub 6 dziennie to nie jest taki zły wynik. gonia! bedziemy ciociami?:D:D ale imprezke to mialyscie niezła, sledziki, mniam mniam.. zima u mnie, depresja chyba powroci, zawsze na ta pore roku sie pojawia... wracam do pracy.. wieczorem wpada do mnie przyjaciolka, wypijemy moze jakies piwko grzane , na poprawe humoru. gdybym nie zajrzala pozniej to udanego wieczoru lasencje me drogie🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzymajcie konie szalone kobiety :D:D Nie sądzę, bym była w ciąży :P Przed okresem zawsze mam różne napaści na jedzenie wszlekiej maści:P Ale... fakt jest faktem - jako że nie ma 100% pewnej metody antykoncepcji, z wyjątkiem szklanki zimnej wody:P Pożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wam dzinek leci ?????? j anie mam na nic czasu :( buuuuuuu i mam resztki dola hehehehhehe Gosiaczek - uciekaj z ta ciaza uciekaj - bo ja juz bylam dwa razy sprawdzac w toalecie czymi brzuchnie rosnie :( ja dzis grzecznie w domku bede przed komputerkiem spedzac wieczorek i bez % i bez nikotynowo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×