Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

amelllka ale mnie rozbawiłaś tym dzieckiem :) a tak na marginesie ile lat ma Twoja latorośl? Oj ja tez bym dużo dała... ale powoli wychodzę z dołka. I staram sobie wmówić, że jestem piękną i atrakcyjną kobietą, a faceci powinni błagać mnie na kolanach żebym z nimi była :) muszę jeszcze nad tym popracować, bo narazie marnie mi to idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka - cały tydzień bez W. niestety :( i kolejny niestety też bez W. ...ale weekend będzie nasz :D:D Maleństwo - no tak się porobiło, że ja od 2 miesięcy jestem niesingielka :D:D:D:D:D i pomyśleć.... mój chłop jest mi znany 7 lat (tak mniej więcej) ....i z jednej "fabryki", więc kontakt mamy stały. I nigdy wcześniej nie myśłałam, że będziemy parą.... nie no, zawsze był przeze mnie lubiany, ale jak ostatnio z koleżanką się zgadałam to doszłyśmy do wniosku, że wszytskie baby go lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Maleństwo, ja to już mam baaardzo spore dzieci:) Starszy ma 17 lat skończone a młodszy 12 :) Widzisz! taka już ze mnie starszyzna jest :)hehe...ale Ci powiem, że żle nie jest a nawet bardzo dobrze rzekłabym :)no ale jak wiidzisz też sama ..wiec tu jestem bo tu dobrze mi :)...i nie czuje tej rozbierzności wiekowej między mną a wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
No Biała ...ale bez ścciemy prosze! :)...do dna ! brrrr...to ja jednak soczku wolę mojego pysznego i takiego mniam mniam :)..a dziecię moje wrócilo dopiero 15 minut temu...no i kara jak nic bedzie na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka sa wakacje...to co nie mogą do 22????? :P:P:P a młodszy podpadł czy starszy??? Maleństwo - zdrówko :P:P:P Pozbierałaś się już po tym mega niefajnym gościu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ciszę się bardzo, że Ci się układa :) Ja jakoś przestałam wierzyć, że kiedykolwiek będę szczęśliwa :( jakoś na tym polu odnoszę ciągle porażki :( Amelllko faktycznie spore masz już dzieci :) i wiesz, ze Ci właśnie tych dzieci zazdroszczę :) gdybym była odważniejsza strzeliłabym sobie dzidziusia :) jako samotna matka oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się cały czas :( ale co o nim pomyślę to ściska mnie w żołądku :( plus jest taki, że od wczoraj już nie płaczę :) ale ciągle piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
A Ty moja droga co spijasz dobrego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biała..:) ...młodszy:) bo strszy gdzieś wybył do kolegi i przyjdzie trochę póżniej....a co do 22 :) to ok wakacje sa wiec luzik jest, ale tak czy siak kontrola musi być , :)!bo inaczej na leb wejdą. 21.15 i ani minuty dłużej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Maleństwo..kurcze jak ja wiem o czym Ty piszesz....przez wszystko to przechodziłam...ale to minie, i znów bedzie dobrze..no ale fakt faktem, przejśc trzeba przez to , bo inaczej nie da się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biała:)...ja też tak chce jak Ty :)...miec kiedyś takie W albo K..albo licho wie kogo. ..Ale i tak strasznie się ciesze, że jesteś szczęśliwa:)..i bede kciuki trzymac i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka cały czas powtarzam sobie, że czas leczy rany i wiem, że to minie... ale ja bym chciałą żeby już minęło :( No ale nic trzeba iść do przodu i nie odwracać się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka co racja to racja! Musza wiedzieć, kto rządzi w domu!!! Maleństwo - kiedyś też tak gadałam...że jak do 30-stki nie znajdę konkretnego faceta to się brzydko mówiąc puszczę z byle kim, byle by dziecko z tego było ....ale tak naprawdę to bym nigdy na to się nie zdecydowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej Agiie...pijesz z nami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..jakby co , to ja mam 38 prawie latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pisaniem to nazwec sie tego chyba jeszcze nie da ale staram sie..:D kilka postów tutaj mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dobrze gadasz maleństwo....:)niechby była jakakolwiek ta literka...ale niech nas kocha!..a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - pomyliłam Cię dziś z czarno białą, aż byłam w szoku że ona taka miła dla mnie:P jasne że pije:P co mi tam szkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
nie przejmuj się Agiie..od czegoś trzeba zacząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała widzę, że miałyśmy podobne myślenie ;) ja jeszcze do niedawna byam skonna to zrobić, ale potem naoglądałam się tego i owego i zmieniłąm zdanie. 30 mi stuknęła w zeszłym roku :( ostatnio w rozpaczy powiedziałam przyjaciółce, że chyba jednak strzelę sobie dzidzię, na co ona stwierdziła, że jescze 5 lat - jak do tego czasu nie wyjdę za mąż to kolokwialnie mówiąc puścimy się razem ;) i będziemy samotnymi matkami ;) żarty oczywiście, ale... kto wie co będzie za 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzasadzie to nie wiem o co jej chodzi, ale chyba mnie za samego nicka ni elubi, bo przyjemności rozmowy z nią (normalniej) raczej nie miałam.. ale to nieważne:P jest ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×