Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maleństwo...:) dzięki :) troszeczke pomogło...własnie zjadłam kanapke, zajrzałam na topik...i chyba sie zabiore za robote :) imprezka sie szykuje? a ja bez neta w domu :( ale drinka wieczorkiem wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w biurze....i zeszło mi ponad dwie godziny.... Teraz zjadłam kanapeczke czytając coście pisały przez czas mojej nieobecnośći ;) Maleństwo – mam wrażenie, że dawno Cie « nie widziałam » U mnie piękna jesień ;) słoneczna i ciepła, rano było trochę zimno....ale teraz to pogoda normalnie zachęca do spacerów ;) Fajnie, że zapowiada się topikow impra :D :D :D nie sądzę jednak, że będę mogła wpaść na jednego drinka :( Jadę dzis swoja chrześniaczkę dowiedzić...dziecko dzwoni do mnie, tęskni, pyta kiedy w końcu przyjadę....aż źle się z tym czuję, że dawno u niej nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – jakoś przeoczyłam fakt Twojego parcowania.... dziś pierwszy dzień? Myślisz, że Ci się spodoba ? co będziesz robić ? Jak nie na forum to prosze o szczególy na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry WSZYSTKIM Singielkom i Białej :-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Biała --- z czym kanapeczkę miałaś? Impreza... szkoda, że w domu netu nie mam :/ Chociaż w sumie może lepiej, bo bym od komputera nie odchodziła ;-) Załatwiłam już prawie wszystko na imprezę. Z 14 osób zrobiło się 20. W sobotę kupiłam wino i świeczki na tort - 3 i 0 :-) W zeszłym tygodniu szef kazał mi jechać (jednym samochodem) z ex-em na spotkanie z takim klientem. Jakoś tak znośnie to wypadło, ale niestety później uśpione wspomnienia wróciły i rozmontowało mnie trochę... Ale znów sprytnie go unikam i jest lepiej. Zapisałam się na włoski. Przed chwila dzwoniłam do instytutu, a tam taki miły męski głos nagrany i po włosku nadaje, a potem po polsku, ale z włoskim akcentem...mmmmmmmm bello :-P Chyba jeszcze raz zadzwonię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - zwykła kanapke z wędliną i serem + pomidorek do tego ...i dwie mandarynki na deser ;) Niestety w tej lokalizacji jestem skazana na suchy prowaint ....skończyło się wyskakiwanie na zupę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu gdzie jestem nie ma takiego urządzenia.... ale w moim poprzednim miejcu owszem, stała w sekretariacie....sekretarka nie bardzo była zadowolona jak ktoś korzystał, bo jednak zapachy sie roznoszą :) i lodówka była ;) ...i fajni ludzie ;) ...i telefon miałam w swoim pokoju, tylko dla siebie ;) ech to były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała --- A jest szansa, żebyś w tym nowym miejscu czuła się swobodniej? Coś się zmieni? U nas ktoś sobie odgrzewał smażoną rybę i śmierdzi teraz w całej firmie jak w centrali rybnej. Dobrze, że nie spodziewamy się gości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 777 stronie wszystkie bedziemy juz szczęsliwymi męzatkami :P abrakadabra!!!!!!!! a jak ktoras zmieni w tym czasie orietnacje seksualna to przy 777 stronie będzie w związku z super laską:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zauwazyłam przekroczenie tej magicznej liczby :) :) mnie Maleństwo tak zmobilizowało do pracy, że pracuje... i o topiku zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania – ja się tu źle nie czuję….robie co robiłam. I spóźnić się mogę i wyjść wcześniej…. I na miasto częściej jeżdżę… i sama w pokoju nie siedzę, mam do kogo gębę otworzyć :P ale… :P:P:P to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pracuje, ale bardzo ładnie udaje ze jestem zawalona robotą, w nosie to mam.... relaksuje sie.... mam przed oczami kolorowe liscie.... jesien pełną gębą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała --- no ja myślałam, że Ci się tam krzywda dzieje i chciałam się już w strój supermena przebrać i lecieć Cie ratować ;-) No to dobrze, że nie jest źle. Bo jakby coś to cała Kwiatowa i pół Mokotowa za Tobą pójdzie ;-) Mi dodali dwóch kolegów do pokoju. Dziś widziałam jak jeden trzymając rękę w kieszeni drapał się po klejnotach... masakra jakaś :-O Drugi jest całkiem spoko - chyba ;-) maxisingiel --- też tak czasem robię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, a ktoz to tak szybko przeleciał :D:D:D aaa to gosik 🌻 normalnie az mi fryzure zburzyło... czułyscie ten pęd?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja przyszłam to wszystkie się pochowały :( przyłączyłabym sie do impry...ale neta brak w domu! a nie założę na razie,...bo wtedy to juz nic bym nie zrobiła tylko siedziała na topiku,gg...itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×