Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Malinka - poszłam sobie jedna nogą. Teraz do odwiedzin Sipp mnie wczoraj namówiła. Ale zauważyłam, iż juz wyszłam ze swego rodzaju uzależnienia od Kafe i naszego topicu. Nie rzucam się na niego, jak tylko włączę komputer. Więc pewnie niedługo i druga noga dołączy do pierwszej... Przestałam czuc klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie sie zmieniłyśmy. Jesteśmy też na innych etapach życia niż byłyśmy na początku. No i pewnie ci uaktywnieni podglądacze też się do tego przyłożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drzyzgi też nie oglądam, nic nie podciełam ani nie pomalowałam, ale za to byłam obadać szkołę jezyków obcych, napisałam test i zobaczymy co mi zaproponują :-) Miłego wieczorku życzę :-) PS. Goś a @ do mnie ciągle się pisze??? to już chyba małe opowiadanie będzie ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja tez nie ogladam drzazgi, nie obcinalam, nei malowalam, nie wychodzilam do pabu... za to walcze z przeziebieniem i poczatkami migreny:( 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka przy porannej kawie (juz 2) proch zadzialal i czuje sie lepiej, deszcz w nocy popadal wiec glowa tez mnie boli mniej:) roboty dzisiaj nie wiem ile bede miala wiec nie wiem czy sie jeszcze pojawie. trzymajcie kciuki za gosie od 9:) milego dzionka, zostawiam kazdej kubek kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie, zapowiada sie ładna pogoda :-) cisnienie rosnie, chyba bedzie ładna pogoda w w-wie :-) duzo zdrówka dla chorujących, lekkiej i przyjemnej pracy dla pracujących :-), usmiechu dla odpoczywających :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam zalowac, ze rzucilam palenie... wlasnie moja ukochana uczelnia mnie znowu wku.rwila do granic wytrzymalosci.... a do tego nie moge znalezc szefa😡 za oknem mam piekne sloneczko, chyba sobie normalnie pojde pobiegac dla rozladowania nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp... wyluzuj troszkę, wrzuc na luz, jak bedziesz chodzic cały czas na 4- biegu to sie zatrzerz, Ty tez potrzebujesz luzu jak każdy silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papo-- ja ich qwa tam pozabijam, wsiade w samochod pojade do nich i wysadze ten budynek glowny. pozniej sie jak partyzanci w lasach bede ukrywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - to że nie wspominam o Tobie na forum, nie znaczy, ze o Tobie nie pamiętam. Mam Cie wciąż w swojej pamięci :) ❤️ Dlaczego od Sipp się dowiaduję, że mam kciuki trzymać?? Hm? Będę tzrymać...ale czekam na @ z relacją co i jak ;) Sipp – dzięki za namówienie Gosi, do zajrzenia na top ;) i dzięki za kubek kawy :D ....i w ogole sie trzymaj! 🌻 Maleństwo – 🌻 Papabrawo - :) Malinka – za stronke ;) 🌻🌻🌻 Kasiunia – i jak się sobie podobasz, bo wizycie u fryzjera? U mnie pogoda nie za ciekawa, nie pada co prawda....ale zachmurzenie na maxa :O W radio obiecali trochę słońca,ale jakoś go ni widu ni słychu.... Ochoty do pracy jak zwykle mam nie za wiele :P no ale coś będę działać, czas mi szybciej minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slipp... byłem kiedys oficerem znam walke podjazdowa i nie tylko tak mi się ułozyło w zyciu ze mam za soba 4 wojny na misjach ONZ i nie tylko, takze moge cos podpowiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papo-- SIPP nie SLIPP:) podpowiedz mi w takim badz razie jak moge zabic w bardzo bolesny sposob pokoj ludzi tak bym sobie rak nie poprudzila za bardzo. a oni zeby cierpieli umierajac... bo sukinkotow bym wysadzila, ale to moglo by kosztowac zycie niewinnych osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...a ja znów nie w temacie :( Gosia, trzymam kciuki...pojęcia nie mam za co...ale trzymam :) Biała, sipp, cadra, Malenstwo, papa 🌻 a ja piję kawcię...i nastrajam się do pracy :) u mnie na razie sliczne sloneczko za oknem i cieplutko...tak jakby to wcale nie byl koniec pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×