Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Hola :D Kiepska dziś mgła u mnie... A tak mi się juz zaczęła podobać ;) Dzis maja byc wyniki egzaminu. Ho ho ho :P Na Limanke mam daleko. Byłam u koleżanki, mieszkania oglądałyśmy. Powiem Wam, że za takie ceny, powinni oferować cos lepszego... No ale też utwierdziłam się w przekonaniu, iz po 1 nie chcę mieszkać w mieście, a po 2 - szkoda pieniędzy na mieszkanie - lepiej wybudować dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) Kwiatek, jeśli masz prawdziwe dane w profilu, to szans nie masz, jesteś od Cadry starszy :P U mnie pogoda typowo jesienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, która z Was farbuje włosy w domu?? Ostatnio rosna mi jak najete, mam juz odrosty, a bieganie co miesiąc do fryzjera trochę mi sie nie usmiecha... Możecie polecić jakąs dobrą farbę? Chciałabym taki orzechowy brąz. Teraz mam mleczna czekoladę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki kwiatek za podumowanie mojego wielu :P wszyscy mi mowia ze sie zachowuje nie dojrzale jak na swoje alata a tu wyszlo po moich wpisach zem stara i na dodatek panna hahahahaahah ;) :P:P:P:P:P chyba sie upije w samotnosci po pracy :P hehehehehehee gocha proponuje loreala najbardziej znana i najlepsza chyba tzn na pewno wedlug mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra - nie ma nic gorszego jak picie w samotności, pamietasz co spiewał Rysiu Rydel? "Whisky moja zona, jednak tys nalepsza jest, juz Cie nie opuszcze i nie będe nigdy sam... bo najgosze w zyciu to, to samotnym byc i samotnie pić..." Upij sie ze mną, jak niechcesz ze mna spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Gosia Loreal faktycznie najlepszy, szczegolnie jesli chodzi o brazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa :-) materacyk miał byc dla mnie ale ja się podizelę i chętnie Cie przyjmę skoro cadra niechce mnie wziąc do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzielę snu z nieznajomymi :P Nawet po alkoholu. Tymbardziej po alkoholu :P Poza tym z Cadrą wolę ;) Ona taka chudzinka to sie rozpychac nie będzie ;) Co prawda za młodszymi towarami wygląda, acz my przecie równolatki, to moze mna nie pogardzi ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3897558 - czyzby to nasza badaczka społeczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, też jestem za Lorealem...co firma to firma... a ten z henną...no nie wiem...chyba bym nie ryzykowała... masz racje...co do \"naszej\" badaczki, he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry cześć i czołem 🖐️ a ja nie wiem jak cadra wygląda, i tez bym sie z wami na materacyku położyla :) chyba sie zmieszcze gdzies w nogach , co? :D mam dzis dziwny dzien, rozwala mnie od środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Maxi - Casting mnie rozczarował :( Musiałam się po nim dekoloryzować Zrobił mi czerń na głowie - a miał być mroźny beż czy jakos tak. Dlatego też taka co do Loreala jestem sceptyczna już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochote na zime zrobic z siebie marchewke, juz kiedys tak mialam i teraz znow mi sie marzy jakas ruda zmiana, ale .. no wlasnie jest ale.... bo nie dosc ze mam juz malutko włosów, to jeszcze je rozjasniając osłabie i bede łysolem, jak skin ze skunk anansie... a ona ładna i ładnie jej w tej łysinie, ja mam głowe niekształtna więc wygładałabym śmiesznie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi kup sobie serie Radical do włosów. Zwłaszcza szampon, taki płyn do wcierania i ampułki. I łykaj Capivit piekne włosy. Nie jest to droga kuracja, a efekt spektakularny. Mówię za siebie i parę innych znanych mi osób ;) Sipp tez pamietam, że była Radicalem zachwycona. W ogóle preparaty Farmony. Zresztą już kiedyś się nimi zachwycałam tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_na_wylocie
hej, właśnie trafiłam na to forum i zaczyna mi sie tu podobać :) nadeszła jesień a ja się coraz częściej łapię na tym, że moje samotne wieczory spędzam głównie na necie. w tv nudy, książki prawie wszystkie przeczytane;) zostaje internet. ja głównie buszuję po forach:) czasem też czatuję, ale to rzadko, bo jeszcze nie zdażyło sie tak, by nie zagadał do mnie jakis zboczeniec:/ to znaczy potem okazywało sie że jest zboczencem albo zwyczajnym ru**czem wszystkiego, co żyje. ostatnio kupę czasu spędzam też na strefie ludzi z wartosciami mając cichą nadzieję, że w końcu moje wieczory przestaną być samotne i że w końc trafi mi się ktoś NORMALNY. cóż, zobaczymy. póki co siedzę sama i buszuję po Kafeterii :) i pozdrawiam wszystkie singielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku miesiecy uzywam mgiełki RADICAL, na razie zadnych efektow... a ten capivit to chyba łykne bo i cera mi cos ostatnio szwankuje.. a sipp to sie chyba na mnie obraziła ;) ... sippus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ostatnio kupę czasu spędzam też na strefie ludzi z wartosciami " a co masz na mysli, bo brzmi to ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- Slonko zapracowana na maxa jestem, nie wiem jak sie nazywam i ni wiem w co rece wlozyc. ale mysle o as cieplutko i jak cos to piszcie@ to bede odpowiadala jak tylko znjade wolna chwile👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessmac
a niejest wam smutno w te samotne wieczory? same wracacie z pracy, ew. na zakupy też same, dźwigacie siaty do domu, ew, same skrobiecie szyby w samochodzie, w domu nie ma się do kogo odezwać,włączysz tv, ale nie ma z kim oglądać... mi tam smutno :( Mam znajomych rodzine ale kazdy ma tez swoje sprawy przecież. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- nie odpisalam Ci na maila??bo wydaje mi sie, ze pisalam, ale czy wyslalam to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, jestes? zagladasz? :) kupie te ampułki, jak mi sie wzmocnia włosy to przefarbuje na rudy. i jeszcze bym z checia soczewki zielone zakupiła, tak mnie naszlo ostatnio na rudzielca z zielonym okiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessmac
jak sobie z tym radzicie? czy wam nie jest smutno i pusto :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu seria casting jest faktycznie nieudana. Ale jesli chodzi o brazy to wlasnie z loreala polecam serie Recital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – zaglądam, odświeżam, staram się czytać na bieżąco. Gorzej z udzielaniem się. Mimo, ze nie chce mi się okropnie musze coś robić. Nie znam przepisów na mocne włosy, ani nie mogę polecić Gosi farb. Ja zazwyczaj swoje domowe przygody z farbowaniem łączyłam z blondami :) Więc nic nie polecę…jedynie odradzam palette!! Dziękuję za przypomnienie o Capivit….zakupię sobie dziś, bo mi cera jakos się pogorszyła…. A w ogóle to idę na duże zakupy kosmetyczne do Rossmana, prawie wszystko mi się skończyło…. Aktywowałam dziś karte kredytową, więc mogę zaszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha faktycznie musimy sie jakos zorganizowac - cos mnie bierze na to picie, wogole to musimy kiedys jakis wieczorek pijanstwa zorganizowac - ja stawiam z okazji mojego roczku na topie ;) :) ps. gocha zaufana osoba powiedziala mi ze vanita jest do ...... wiec ja chodz niestosowalam to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×