Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Drogi Kwiatku …tak się składa, że jestem w pracy i nie zawsze mam czas na bieżąco odpisywać na Kafeterii. Po za tym nie musze uzasadniać swoich opinii… przedstawiać tysiąca argumentów ….nie musze tłumaczyć dlaczego tak sądzę. Z Arabami niezaprzeczalnie są kłopoty. Jak się z kimś wiążesz to nie, ma że będziemy tylko u Ciebie (w przyp. Araba tylko w Polsce) wcześniej czy później on chce przedstawić Cię swojej rodzinie. Kobieta tam jedzie i co? Następuje zmiana o 180 stopni …okazuje się, ze nie ma prawda do niczego, nawet do powrotu do swego kraju…. A już nie daj Boże z dziećmi… Było masę o tym artykułów w prasie, programów telewizyjnych w TV. I na tej podstawie wyrobiłam sobie pogląd, że z Arabami są kłopoty. Jola – nie łam się! Młoda jeszcze jesteś :) Mnie miłość dopadła po 30-stce ;) Maxi – kiedy robisz się na rudo?? :) ….rude są wredne, niezaprzeczalnie! :P:P:P hehehhe Aha…i jeszcze do Kwiatka słówko….jak przynudzamy, to nas nie czytaj! Ollu – podzielam Twoje zdanie ta herbatka jest subcio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze Kwiatka irytuje fakt ze stworzyłysmy sobie fajną grupę...a on do niej nie nalezy! mało tego mimo swoich staran nie jest w stanie tego rozwalic!!!! jola, witaj :) zapraszamy do naszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut do konca pracy a ja juz bym poszla do domu:( spac mi sie chce:( wypilam 3 kawy i nadal spie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, nie pij tyle kawy bo to niezdrowo, magnez wypłukujesz... mnie dzis serducho od rana kłuje więc oszczędnie z kofeinką.... a jutro mam wolne, bede spac do południa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - nie pij tyle kawy bo ci pikawa wysiadzie. wez sie przespij na kiblu :P maxi - ruda fałszywa wredoto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dbanie o moje zdrowko. magnez uzupelniam codziennie:) a spac na kiblu nie moge. jako jedyna kobieta w biurze bylo by to od razu wylapane, ze mnie nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - polecam w takim razie kontrolowaną drzemkę na biurku z czołem opartym o monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie czego szybko powiesz ze te cyferki w Excelu sa takie małe ze nie moglas ich dojrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maxi-- ja jestem naturalnym rudzielcem" z kim ja w ogole rozmawiam. jak nie fałszywe, to paszteciary. ktora jest dewotą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek-- dewota jestes Ty" ustalmy ze Kwiatek to kafeteryjna ciota a zaraz bedzie nam wszytskim lepiej :D "kwiatek-- tia.... bardzo inteligentna wymowka... " sippuś... ja ci tu w dobrej wierze tak pomagam a Ty ciagle niezadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatus-- skoro nas okreslasz jako falszywe albo paszteciary, to musisz byc dewota:D a co do rad, to ja poprosze jakies takie wyprobowane zwlaszcza jak prezes jest wku.rwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze kwiatek to ciota (nie tylko kafeteryjna) nie wymaga ustaleń, to fakt, lub poprawniej politycznie -oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatus-- skoro nas okreslasz jako falszywe albo paszteciary, to musisz byc dewota" przeciez powszechnie wiadomo ze na kafe tylko te 3 typy kobiet wystepuja ;) sipp... rada na wscieklego prezesa do rozadowac mu napięcie ręcznie ;) "to, ze kwiatek to ciota (nie tylko kafeteryjna) nie wymaga ustaleń, to fakt, lub poprawniej politycznie -oczywista oczywistość." takie teraz czasy nastały :( faceci sciotowacieli a laski zdewociały... tylko Murzyni trzymają jeszcze fason ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude jest fajne :P zrobilam sobie przerwe i zaraz wracam dalej do roboty jola - pogadaj sobie z nami to ci nie bedzie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×